Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Опис курсу

Підготовка до KET в Києві і області.

Курс проводжу я або будь-який інший викладач нашого колективу на вибір, заняття індивідуальні.

На даний момент University of Cambridge ESOL Examinations пропонує великий перелік іспитів на отримання дипломів міжнародного зразка. Є можливість підтвердити як початковий рівень знань англійської мови (дипломи KET PET), так і просунутий рівень, здавши іспит (САЕ) який вимагає більш серйозної підготовки.

Наші репетитори підготують Вас до всіх популярних іспитів University of Cambridge зокрема до KET в Києві. Час проведення занять і наповненість курсу, ми визначимо для Вас індивідуально, виходячи з ваших потреб. Є можливість взяти перший вступний урок.

Репетиторский центр Dialogue online надає тільки індивідуальну форму навчання, оскільки, вона є найбільш продуктивною. Застосування програми скайп в підготовці до іспитів KET це основна особливість нашого центру. Ви можете займатися з кращими викладачами України не виходячи з дому, за доступною ціною.

Наш основний сайт: http://online-language.org. Тут Ви зможете знайти всю необхідну Вам інформацію.

Знижка в 5% для користувачів порталу osvita.com.ua бажаючих замовити підготовку до іспиту KET, PET, FCE, CAE в Києві і області.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок