Опис курсу

Курс підготовка до TOEFL в Києві, проводить професійний індивідуальний репетитор англійської мови.

Склад курсу, час проведення занять, навчальні матеріали - всі ці питання обговорюються на першому вступному уроці. Після цього уроку, ми будемо знати Ваш рівень англійської мови, і зможемо дати рекомендації стосовно підготовки до TOEFL в Києві.

Підготовку до цих досить складним іспитів найкраще проводити під контролем фахівця, який має відповідний досвід і знання. Можу Вас запевнити, я і мої колеги маємо відповідний досвід і підготували велику кількість слухачів до іспитів TOEFL в Києві. Окремо зауважу, що всі викладачі нашого центру справжні професіонали, це підтверджують сертифікати та дипломи. Постійна практика з носіями мови і стажування за кордоном, допомагають нашим фахівцям мати найактуальніші знання в галузі лінгвістики і методології викладання.

Застосування сучасних інтернет технологій і програми Скайп, дозволяє нашому колективу запропонувати Вам кращих викладачів з усієї України для підготовки до TOEFL в Києві.

Детальну інформацію про мене, і про викладачів, ви можете побачити на основному сайті http://online-language.org

Знижка 5% на всі заняття. Це спеціальна пропозиція для користувачів порталу (education.ua), які бажають підготуватися до здачі іспитів TOEFL в Києві.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок