Опис курсу

Підготовка до ЗНО з німецької мови в Києві.

Вибравши підготовку до ЗНО з німецької мови в Києві зі мною або будь-яким іншим викладачем наших курсів, Ви отримаєте високу якість послуг і гідний рівень викладання. Ви гарантовано досягнете поставленої мети в навчанні, за умови дотримання наших рекомендацій і стабільного відвідування занять. Всі репетитори нашого центру мають дипломи про вищу профільну освіту, сертифікати міжнародного зразка, всі репетитори проходять стажування за кордоном, постійно вдосконалюючи свій рівень. І найголовніше, наші фахівці мають тривалий і успішний досвід в підготовці до ЗНО з німецької мови в Києві.

Для отримання більш детальної інформації, Ви можете зайти на наш основний сайт http://online-language.org.

Пропонуємо тільки індивідуальні заняття "в живу" за допомогою скайпу. Курс розробляється індивідуально для Вас з урахуванням Ваших знань і вимог. Для того щоб почати підготовку до ЗНО з німецької мови в Києві, Вам необхідно зв'язатися зі мною та пройти безкоштовне тестування та замовити перший вступний урок.

На даний момент, всі бажаючі підготуватися до ЗНО з німецької мови в Києві можуть отримати 5% знижку на заняття в нашій школі, якщо назвуть сайт (osvita.com.ua) при замовленні першого заняття.

Будь ласка, зв'язуйтеся з нами за контактами вказаними нижче:

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок