Опис курсу

Підготовка до KET PET FCE CAE в Харкові і області.


Викладачі нашої школи готують учнів до здачі іспитів кембриджських KET, PET, FCE, CAE, а також TOEFL та IELTS. На першому вводному занятті викладач визначить Ваш рівень мови, а також підбере відповідний підручник і програму навчання.

Дізнатися всі наші контакти і більш детально ознайомитися з інформацією про наші послуги і репетиторів Ви зможете на основному сайті http://online-language.org

Ви визначаєте, який саме сертифікат або диплом Ви хочете отримати. Це може бути диплом, який передбачає початковий рівень знань (наприклад, для іспитів KET PET) або ж диплом, отримання якого вимагає більш серйозної підготовки і більш глибоких знань мови (для іспиту CAE).

Кожен сам вибирає, яким краще способом готуватися до іспиту: це може бути підготовка в групі або ж підготовка з індивідуальним репетитором. Але освоїти матеріал в групі не завжди представляється можливим, особливо, якщо мова йде про іспити, які потребують серйозної підготовки. Якщо Ви все ж вирішили готуватися до KET, PET, FCE, CAE в Харкові з індивідуальним репетитором, то наша школа може Вам у цьому допомогти.

Ми пропонуємо Вам гнучкий графік проведення занять: Ви можете вибрати зручний для Вас час і обговорити його з репетитором на першому безкоштовному занятті.

Дані послуги надаються для всіх бажаючих готуватися до KET, PET, FCE, CAE в Харкові. Крім того, якщо Ви назвете електронну адресу (osvita.com.ua), то отримаєте знижку 5%!

  • тел.: (095) 235-14-50 (097) 125-23-34
  • Skype: online.language
  • E-mail: info@online-language.org
  • Сайт http://online-language.org

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Польченко Андрей, 01.09.2015, 20:12
Доброго времени суток. У меня уровень английского А1, а мне нужно сдать экзамен КЭТ на А2 минимум 80%. Сколько приблизительно займет время для подготовки к экзамену и в какое время с Вами можно связаться?
Мой номер телефона +38 (099) 19-15-816
Залишити коментар

Усі репетитори в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, курси в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок