Опис курсу

Пропонуємо підготовку Гете-сертифікат Goethe-Zertifikat (A1-C2), ZOP, KDS, GDS, TestDaF, ZDfB, PWD, ZMP в Харкові.


Викладачі:
Всі репетитори мають вищу освіту в галузі іноземної філології, тривалий досвід репетиторської діяльності, сертифікати та дипломи рівня не нижче С1, стажування та досвід роботи за фахом за кордоном.

Всі контакти і подробиці, інформація про нас і наших репетиторів, на основному сайті http://online-language.org

Основні положення:

  • Якісна підготовка до отримання дипломів Гете-інституту Goethe-Zertifikat, іспитів ZMP ZOP KDS GDS ZDfB PWD в Харкові має на увазі, перш за все, наявність вашої зацікавленості, ну і саме хорошого викладача з досвідом підготовки слухачів.
  • Для початку Вам потрібно буде пройти перший пробний урок з репетитором німецької мови. Після спілкування з Вами та перевірки Ваших знань, репетитор визначить тривалість курсу і дасть свої рекомендації.
  • Підготовка до отримання дипломів Гете-інституту Goethe-Zertifikat, іспитів ZMP ZOP KDS GDS ZDfB PWD ведеться на базі інтернет технологій дистанційного навчання і зокрема програми скайп. Це дозволяє нам запропонувати заняття з найкращими репетиторами України за демократичними цінами, а Вам, займатися у себе вдома або в офісі в комфортній обстановці не витрачаючи часу на переїзди.
  • Дуже високий рівень наших фахівців дозволить зробити підготовку до отримання дипломів TestDaF, ZDfB, PWD, ZMP, ZOP, KDS, GDS, Гете-сертифікату Goethe-Zertifikat рівнів - (A1-C2) в Харкові з максимальною швидкістю і якістю.


Для тих, хто бажає навчатися у нас. Назвіть нам адресу (osvita.com.ua) і отримаєте знижку 5% від обумовленої ціни.

  • Тел.: (095) 235-14-50 (097) 125-23-34
  • Skype: online.language
  • E-mail: info@online-language.org

сайт http://online-language.org

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, курси в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок