Опис курсу

Репетитор англійської мови в Харкові.


Обсяг курсу: Оптимальна тривалість і склад курсу визначається після першого безкоштовного уроку з репетитором англійської в Харкові. На підставі даних про Ваші знання мови і цілях які стоять перед Вами.

Всі наші репетитори англійської володіють знанням англійської мови на рівні не нижче С1, підтвердженим відповідними сертифікатами. Великий досвід викладацької діяльності, стажування і практика за кордоном, постійна мовна практика з носіями мови - це відмінна особливість наших репетиторів.

Проблема отримання якісних і сучасних знань з англійської мови, актуальна і на сьогоднішній день. І найбільш правильним вирішенням цього питання залишаються заняття з індивідуальним репетитором англійської мови в Харкові.

Заняття переважно проводяться за допомогою інтернет технологій живого онлайн спілкування та навчання. Систем відеозв'язку і програми скайп. Всі контакти і подробиці, інформація про нас і наших репетиторів англійської мови в Харкові, на основному сайті http://online-language.org.
Час проведення: Обмовляється, індивідуально беручи до уваги Ваші побажання та зайнятість викладача.
Більш детально:
- Тел.: 095-235-14-50
- Skype: online.language
- E-mail: info@online-language.org
сайт представника в Харкові www.dialogue-khar.at.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, курси в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок