Опис курсу

Репетитор німецької мови в Харкові .


Репетиторський центр Dialogue online надає своїм учням унікальну можливість провести перше безкоштовне заняття. Для чого проводиться перше безкоштовне заняття? Наша школа завжди йде назустріч своїм студентам. Для того щоб Ви зрозуміли, чи підходить Вам дана форма навчання і репетитор німецької мови, який проводить з Вами заняття. Саме під час першого пробного заняття визначається обсяг роботи, підручник і програма, за якими надалі з Вами буде працювати наш фахівець. Також Ви отримаєте детальну інформацію про рівень Ваших знань і професійну консультацію щодо їх поліпшення.

Якщо Ви хочете працювати в одній з країн Європи (Швейцарія, Австрія, Німеччина) або Вам необхідно відмінне знання розмовної мови, ділова німецька мова для спілкування в ділових колах або ж Ви хочете вивчати німецьку мову для особистісного розвитку, то наш репетитор німецької мови в Харкові з задоволенням Вам допоможе.

Саме для цього і працює Dialogue online! Репетитори німецької мови, що працюють в нашій школі - це люди, захоплені своєю справою, мають неординарний підхід до навчання і здатні зацікавити будь-якого учня. До того ж, всі вони є професіоналами своєї справи (більшість наших викладачів мають сертифікати міжнародного зразка та стажування за кордоном).

Якщо Ви бажаєте отримати більш детальну інформацію про наші послуги і репетиторів німецької в Харкові, заходьте на наш головний сайт http://online-language.org, і ми сподіваємося незабаром побачити Вас серед наших учнів!

Важливим фактором успішного результату від занять є час їх проведення, яке Ви зможете обрати самостійно, попередньо обговоривши його з викладачем на пробному занятті.
Більш детально:
- Тел.: 095-235-14-50
- Skype: online.language
- E-mail: info@online-language.org
сайт представника в Харкові www.dialogue-khar.at.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, курси в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок