Опис курсу

Підготовка до KET PET FCE CAE в Кривому Розі і області. Навчання індивідуальне.

Наші викладачі неодноразово готували слухачів до Кембріджських іспитів. Висока кваліфікація репетиторів і відповідний досвід дозволяють проводити підготовку до KET PET FCE CAE в Кривому Розі і області в найкоротші терміни і на високому рівні.

Наші репетитори підберуть для Вас необхідні матеріали виходячи з Вашого рівня і цілей. Буде розроблена індивідуальна програма. Всі матеріали надаються безкоштовно.

Готуючи слухачів до іспитів KET PET FCE CAE, наші фахівці використовують сучасні інтернет технології, які добре зарекомендували себе в усьому світі. Займатися з нашими репетиторами Ви зможете в будь-який час (обговорюється індивідуально). Більш детально про технології, про викладачів, і відповіді на найбільш поширені питання ви знайдете на нашому міжнародному порталі.
http://online-language.org

Ми готові запропонувати знижку всім користувачам порталу, знижка на підготовку до KET PET FCE CAE в Кривому Розі - 5%, або кожне 20-е заняття безкоштовно!

Телефонуйте, пишіть нам. Контакти вказані вище.
На основному сайті http://online-language.org

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Кривому Розі, а також ВНЗ в Кривому Розі, коледжі та технікуми в Кривому Розі, курси в Кривому Розі, робота в Кривому Розі

Зворотній зв'язок