Опис курсу

GRE (Graduate Record Examinations) та GMAT (Graduate Management Admission Test) - достатньо схожі між собою. Ці іспити складаються бажаючими навчатися у престижних закордонних бізнес-школах. Оскільки ці іспити складаються і носіями мови, їх рівень складності дуже високий. Більше того, іспити перевіряють не тільки (і не стільки) знання мови. Вони складаються з наступних розділів:

  • Verbal Reasoning - мовний розділ, який складається з ряду завдань на розуміння текстів, підбір синонімів та пошук аналогій, знаходження помилок у реченнях.

  • Quantitative Reasoning - суміш завдань з алгебри, геометрії, теорії ймовірностей і статистики, які вимагають логічного та аналітичного підходу.

  • Analytical Writing - 2 есе, в одному з яких ви висловлюєте свою думку з приводу певного питання, а у другому аналізуєте обґрунтованість наведеної вам точки зору.

  • Integrated Reasoning (тільки у GMAT) - новий (з 2012 року) розділ, націлений на перевірку вміння аналізувати та синтезувати дані з різних джерел для рішення задач.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, курси в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок