Опис курсу

Підготовка до DALF в Києві


Підготовка до DALF в Києві вимагає грунтовного підходу і глибоких знань французької мови. Підготуватися самостійно до даного іспиту може виявитися складним завданням, якщо Ви не знайомі зі специфікою здачі DALF. Для тих учнів, які бажають скласти іспит DALF на високий бал, я пропоную послуги з підготовки до DALF в Києві будь-якого щабля (С1 або С2). Я сама пройшла даний іспит, що підтверджено відповідним дипломом (С2), тому зможу допомогти Вам не тільки удосконалити рівень знань, але і розібратися в секретах успішного проходження DALF.

Підготовка до DALF в Києві проводиться онлайн, за допомогою skype. Для Вас будуть підібрані підручники і програма, які враховуватимуть Ваші цілі і потреби, і допоможуть досягти бажаного результату в найкоротші терміни. Ви зможете в рівній мірі розвинути всі аспекти мови, які будуть необхідні Вам для проходження DALF (la compréhension orale, la compréhension écrite, la production orale, la production écrite).

Якщо Ви хочете почати підготовку до DALF в Києві, то Вам необхідно зв'язатися зі мною за контактами, вказаними нижче, або зайти на мій персональний сайт, де Ви знайдете детальну інформацію про мене, мої методики викладання, а також - безліч іншої інформації, яка допоможе вам у вивченні французької мови.

Сайт: http://www.anisova.info/
Skype: anisova.natalia
Моб.тебефон: 0664346088

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок