Опис курсу

Для тих , хто хоче розібратися в питаннях харчування , поліпшити своє самопочуття, схуднути і вміти контролювати вагу, відновити здоровий колір шкіри обличчя і тіла. Тут ви дізнаєтеся багато корисної та потрібної інформації, як правильно складати свій раціон, що і коли їсти, коли і що пити, як і які продукти купувати, головні закони правильного харчування, дотримуючись, яких зможете поліпшити своє здоров'я і тримати вагу під своїм контролем.

Контроль
Персональний консультант буде допомагати вам контролювати ваш прогрес за допомогою інструментів, особливо таблиці обліку з'їденого й випитого вами і таблиці динаміки зниження вашої ваги і обсягів. Інша таблиця дасть вам точну відповідь на питання , що потрібно і що не потрібно купувати, готувати і є.

Тренінг по правильному харчуванню та контролю ваги
Кожного тижня ви будете отримувати нові знання про харчування і контролі ваги разом з робочою папкою і матеріалами для кожного заняття.

Персоналізація програми
Персональний консультант допоможе підібрати програму харчування і зниження ваги спеціально для вас , щоб ви обов'язково домоглися результатів!

Вечірка!
Кожну 13-ту тиждень ми святкуємо черговий «проміжний фініш».

Записатися на перше безкоштовне заняття школи правильного харчування в Києві ви можете по телефону з 10.00 до 18.00.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок