Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Оцінка відвідувачів
(по 20 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

В школе есть учителя, которые не ставят свою роботу как что-то важное и просто сидят в телефоне. Хочу сказать спасибо Ирине Викторовне за её большой труд. Иринушка водила нас по разным городам Украины и дарила нам хорошее настроение.

,

Учусь давно могу сказать что школа не очень учетиля не учять(есть 3 которые учять). Еда нельзя ёйо есть.Фу. Но для первого класса зделали просто супер и парты новые и еда и всё уних супер. Не то что у старых классов. Отдельно завгост ето кошмар .Славо богу что я ушла з нет.

,

Школа очень добрая, отзывчивая. Так как мы часто переезжали поменяли 3 школы, это оказалась самой лучшей. Ребенок стал лучше заниматься, было интересно ходить в школу. Директор настоящий хозяйственник. Хорошие праздники. Огромное спасибо Марине Владимировне - учитель начальных классов, за профессионализм, доброту, детки в классе все сплоченные, как одна большая семья.

,

Повністю підтримую наміри адміністрації школи про присвоєння імені почесного Таромчанина Михайла Лояна школі № 105. Сьогодні наші діти дуже мало знають про історію рідного краю, завдяки книжкам М. Лояна майбутнє покоління може дізнатися більше про своє коріння, про любов до рідної землі.

,

Моя донька дуже захоплено розповіла мені свої враження та цікаві моменти з прочитаної книги Михайла Лояна, що в мене виникло бажання самій прочитати цю книгу. Я дізналася дуже багато про свій рідний край, про мешканців Таромського, але ще й отримала дуже корисні поради в вихованні доньки. Завдяки цій книзі я почала краще розуміти свою дитину. Михайло Лоян - видатний педагог, який навіть крізь століття допомагає батькам порозумітися з дітьми, вчить як виростити не просто дитину, а чесну людину, патріота свого краю!!! Дуже вдячна буду, якщо наша школа буде носити ім’я такої видатної людини!

,

Школа супер!!!

,

Школа прекрасная, учителя лучшие из лучших!

,

рада,что родители отдали меня именно в эту школу,т.к. на мой взгляд педагогический коллектив невероятный!) огромнейшее спасибо Ирине Викторовной за её всегда хорошее настроение! Мария Олеговна лучший учитель английского языка в Таромском! Так же могу отметить,прекрасных преподавателей математики и украинского языка (Светлану Викторовну и Людмилу Васильевну). Историк весёлый дядька ))

,

Цілковито підтримую ідею присвоєння імені Михайла Лояна школі № 105. Це талановита людина, істинний патріот України. Я читав його книгу "Таромські зошити" (здається така назва), отримав справжню насолоду, багато про що дізнався. Хочеться, щоб Михайла Лояна пам'ятали завжди. З повагою - Анатолій Шкляр, член Національної спілки письменників України.

,

Все що писав Михайло Лоян актуальне в наш час, бо кожний таромчани повинен знати історію свого рідного краю, пишатися своєю Батьківщиною, її історією. Сам Михайло Лоян допомагав покращити життя своїм односельцям, за що його всі поважали. Про вчителя мені розповідали рідні. Думаю, що не тільки школі № 105 можна присвоїти імя Михайла Лояна, а й одній із вулиць!

,

Я прочитала книжку Михайла Лояна "Таромські зошити" . Було це пів століття тому, коли людина відчула потребу поділитися з дітьми й онуками, згадати про пережите. В "Таромських зошитах" вся історія виникнення й життя Таромського, кожна хатинка, кожна деревинка має свій початок, і вона починається, тут, в Таромському.
Від своїх сусідів та рідних чула про М. Лояна, першого вчителя та краєзнавця в Таромському. За його ініціативи започатковано освіту в селищі.
Вважаю доцільним присвоїти школі імя М.І. Лояна.

,

Ми, випускники школи № 105 1964 року с. Таромське підтримуємо пропозицію про присвоєння закладу імені Михайла Івановича Лояна, який був першим учителем селян та дітей.
М.І.Лоян досліджував історію селища Таромського, вивчав традиції рідного краю, любив людей які жили поряд з ним. Кожен корінний таромчанин хоче мати книгу учителя-краєзнавця «Таромські зошити», бо в ній написано про історію українського народу, історію назв вулиць та кутків Таромського.
випускники школи, 1964 рік

,

Михаила Ивановича Лояна помнят многие люди в Таромском. Он был духовно богат а еще - он интелегент. Он был учителем по призванию и я с удовольствием вспоминаю его уроки, ведь расказывал он всегда доходчиво и понятно.Хотелось бы, чтобы нынишнее поколение тоже знало о даном человеке.
Думаю что Таромской школе № 105 нужно было бы носить имя учителя-мыслителя М.И.лояна.

,

Я прочитала книгу Михайла Лояна "Таросмькі зошити", в якій є поради щодо виховання дітей. На мою думку, це дуже добре коли людина має свої правила. Я вважаю Михайла Лояна інтелегентним чоловіком, до чиїх порад можна прислухатися. Відносно правил виховання дітей хочу сказати, що їх розумію і добримуюсь у своєму житті.
Враховуючи що у 2014 році школі № 105 виповниться 100 років, піддтримую адміністрацію про присвоєння імені М.І.Лояна даному навчальному закладу.

,

Почула що адміністрація школи готує документацію на присвоєня школі імені М.І.Лояна, який довгий час працював у школі, вчив мене і моїх ровесників любити рідний край, традиції та обряди Таромського. Бажаю успіхів колективу вчителів і підтримую ідею присвоєння імені М.І.Лояна школі.

,

школа отстой учителя плохие

,

на мой взгляд- лучшая школа в округе с отличными преподавателями!!!

,

Спасибо Керханаджиевой Н.А. за знания, терпение, потраченное здоровье на нас.

,

Замечательная школа, моя родная. Спасибо директору Татьяне Николаевне и завхозу Ларисе Николаевне за то, что готовы отдать все силы и терпение, чтобы школа была одной из лучших в районе.
Если кто-то чем-то не доволен, проанализируйте, пожалуйста, а может дело в ВАС Самих?!

,

На данный момент по сравнению с остальными школами Днепропетровска вполне приличный ремонт, мультимедийная доска и т.д.

Див. також:
Зворотній зв'язок