Оцінка відвідувачів
(по 6 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Чудова школа!

,

Зараз, я навчаюсь в сьомому класі цієї школи. Школа просто чудова. Я прийшла до неї, у 2-ому симестрі 5-ого класу. І я ні трішкі не пожалкувала. Школа до дев'ятого класу і це чудово, навіщо 10 і 11 тільки штани просиджувати. Вчителі чудові: Наталія Олександрівна, Тетяна Іванівна, Тетяна Віталівна, Леся Віталівна, Світлана Сергіївна, Аліна Ігорівна, Віктор Володимирович, Людмила Олександрівна, Юлія володимирівна, Тетяна Миколаївна, Катерина Олегівна - самі найкращі вчителі. І також наш деректор Марія Никіфірівна- яка ще й викладач математики. Дітей у школі не багато , у кожному класі дітей від 10~20. Школа також має власне опаллення - і це чудово. Є дві Іноземні мови: Англійська і Німецька мови. А саме головне що школа знаходиться в лісі на свіжому повітрі, тому осінню можна вийти напирерву і пограти з друзями. Тут багато не скажеш просто вісімнадцята школа- найкраща!!!)

,

Нормальная....

,

Школа действительно чудесная!!Дети очень дружные.Учителя всегда присмотрят, подскажут что правильно, что не так исправят!
Никогда не жалела что меня сдали в эту школу!Очень ее люблю!
На каждый праздник концерты, который чудесно организуют наши любимые учителя!За это им большое спасибо и низкий уклон!
В нашей школе не приходиться скучать!всегда есть чем заняться!и дети без дела не гуляют!
18 школа ЛУЧШАЯ!!!!

,

Я училась в этой школе с первого класса...только в этом году выпустилась..и я не жалею что в ней училась..эта школа СУПЕР!!
Здесь учителя очень хорошие,добрые,отзывчивые,весёлые,понимающие и отлично знают свой предмет.
На каждый праздник есть концерты,это всё заслуги Татьяны Витальевны.
Директор отличный..и завуч тоже..
Школа не большая..и все друг друга знают!
Она находится вокруг леса это очень впечатляет..
Наши учителя:Ольга Игоревна,Татьяна Николаевна,Наталья Михайловна,Юлия Владимировна,Татьяна Ивановна,Елена Николаевна,Виктор Владимирович,Ирина Николаевна,Наталья Александровна,Витальевна .Людмила Александровна,Светлана Сергеевна,Татьяна Витальевна,Елена Владимировна,Мария Никифоровна.. самые-самые лучшие!!!*
ЭТА ШКОЛА ИДЕАЛЬНАЯ!!!!!

,

Школа знаходиться в чудовому місці. Тихому , сосновому лісі. Чудове повітря яке наповняє атмосферу життя в цій школі дає змогу учням старанно здобувати знання і ніколи нехворіти. Наповнювальність класів по 12- 14 учнів. Чудові вчителі української мови, математики, хімії , біології, англійської мови. Вчителі початкової школи просто найкращі))) В школі є їдальня де дуже смачно харчують. Англійська мова з першого класу, німецька мова з п"ятого.Ну і чудовий директор Надточій Марія Никифорівна. Ніколи непожалію що віддала свого сина до цієї школи. Велике спасибі вчителям школи за старанну працю і відданість своїй професії. Вісімнадцята школа найкраща!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Див. також:
Зворотній зв'язок