Приватна Американська міжнародна школа і університет (AISU) в Україні

Ми не просто готуємо дипломованих фахівців, ми формуємо успішну особистість! Відповідно до міжнародної програмою і відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України на 2х мовах (Український і Англійська)

Кожен учень - індивідуальний. Унікальна програма освіти, розроблена командою AISU, розвиває здібності кожного учня окремо.

Ми досліджуємо навички і таланти дитини, розробляючи індивідуальну стратегію розвитку лінгвістичних, математичних, фізичних і творчих здібностей у вигляді формування компетенцій.

Програма реалізується у вигляді цифрового паспорта, який фіксує успіхи учня і відстежує чіткі результати зростання в будь-який момент.

Наші вчителі - висококваліфіковані фахівці міжнародного класу і носії англійської мови. Дбають про те, щоб отримати реальне зростання навичок і чіткі результати, але не просто бали.

Aisu співпрацює з міжнародними ВУЗами за межами України. Наші випускники вступають відразу на 3 курс Університету по трансферній програмі 2 + 2, або отримують роботу у наших міжнародних партнерів.

Результат AISU - не тільки дипломований фахівець - особистість, яка вільно володіє кількома мовами, володіє компетенціями та необхідними навичками для того, щоб претендувати на високооплачуваних роботу в будь-якій точці світу.

Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Наконец то в Киеве открывают ещё одну ib международную школу. Первые три существующие в Киеве ib школы переполнены и очень дорогие (25-30тыс дол в год). Преподаватели носители английского языка, я лично встречалась с Биллом из США, очень интересный человек...
Не нравится месторасположение, нам придётся ехать с Шулявки... Но к сожалению других Международных ib школ в Киеве просто нет...

Див. також:
Зворотній зв'язок