Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня «Capital Union School» відкрита на базі дошкільного навчального закладу «Teremok Union», який був заснований у 2008 році. За цей час «Teremok Union» підготував до школи близько 2000 майбутніх першокласників.

Програма підготовки до школи в наших дошкільних закладах є достатньо високою, тому в першому класі ми продовжуємо накопичувати знання наших учнів. Особливу увагу ми приділяємо поглибленому вивченню математики, інформатики та програмування, англійській мові, основам бізнесу та маркетингу.

Школа «Capital Union School» має ліцензію на початкову, базову та повну середню освіту і гарантує своїм учням одержання знань за Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти України.

Школа має просторі кабінети, в яких навчається не більше 14 дітей.

Кожний клас обладнаний сучасною мультимедійною технікою, протисколіозними партами, зоною для креативної роботи, зоною відпочинку, персональними боксами для особистих речей.

Школа має свою обгороджену прилеглу територію. Вхід у школу здійснюється через пропускну систему та контролюється охоронцем. Також школа знаходится під тривожною охороною миттєвого реагування.

Школа має спортивний зал, клас інформатики та англійської мови, зал для проведення свят, хол для перерв, їдальню.

Записуйтесь на тестування до нашої школи.

Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Школа хорошая, но нам далеко ездить с Харьковского. Очень жаль!(

,

Спустя полгода обучения в школе хочу поделиться впечатлениями. Классы небольшие. У нас в классе 14 детей. Преподаватели хорошо и по несколько раз проходят изучаемые темы. Дома я с сыном ничего не делаю, они все уроки делают в школе. Но каждый день сын с восторгом рассказывает школьные овости. Мне очень подходит, что досуг детей полностью расписан. Куча кружков и дополнительных занятий.
К слову о школе мы узнали случайно. Пришли на тестирование как на запасной вариант, а в итоге очень довольны выбором!

,

Отличная школа!!!!!!!!!

,

Школа у Теремка чудова. То найкраща школа, яку ми бачили. Керівництво продумало все до дібниць, і оформлення, і меблі, і цікавинки у навчанні, щоб заохотити дітей. Я б сама з радістю ходила у таку школу. Донечка дуже задоволена. Рекомендуємо.

Див. також:
Зворотній зв'язок