Ласкаво просимо до початкової школи Clever Kids на Печерську! Це третя школа-садок від лідерів початкової приватної освіти - мережі Clever Kids. Школа знаходиться у самому центрі Києва - в ЖК «Французький квартал» на Печерську. Самостійність, активність, лідерські якості - то, що ми закладаємо в дитині, щоб у дорослому житті вона була щасливою, незалежною та успішною.

Відкрито набір у 1-3 класи початкової школи

Для дітей від 7 до 10 років (20-22 особи у класі)

Clever Kids на Печерську має державну ліцензію і міжнародний стандарт освіти. Після закінчення початкової школи ваша дитина зможе продовжити навчання у будь-якому українському або зарубіжному навчальному закладі.

Графік роботи:

З 8:00 до 19:00 - з понеділка по п'ятницю

Мова навчання:

Заняття проходять українською мовою, англійська - з носіями для занурення в англомовне середовище.

Трендсеттер найвищих стандартів освіти

Початкова школа для дітей 7-10 років Clever Kids - це індивідуальні навчальні плани, прикладні знання і навички, різновікові класи, але головне - ефективне навчання, кількість та якість якого набагато вище, ніж у звичайній школі. Розвиток емоційного інтелекту і відсутність домашніх завдань - все виконується у школі. До учнів нашої школи педагоги ставляться як до маленьких великих особистостей. Їх поважають, приділяють увагу, але разом з тим вчать самостійності як базовому навику для життя. Діти самі вибирають місце для занять і формують свій робочий день. У кожної дитини є електронний щоденник, у ньому педагоги відзначають цікаві моменти та успіхи маленької-великий особистості. Ми вчимо дитину бути відповідальною за свої рішення і вчинки. Як результат - діти стають впевненими у собі та отримують знання у тайм-менеджменті.

Clever-коцепция

Навчання і розвиток дітей побудовані на авторській Clever-концепції, яка поєднує кращі світові практики і методики дитячого освіти та виховання: метод Монтессорі, STEAM, "Лідер в мені" С. Кові, теорія множинного інтелекту Г. Гарднера тощо.

Педагоги школи

Прогресивні, досвідчені й активні, готові постійно навчатися і розвиватися, щоб передавати дітям знання.

Продумана інфраструктура

Усі 1650 квадратних метрів території ретельно продумані для комфортного та ефективного навчання. Навчальні приміщення, дитячі зони для ігор, творчості, спорту - все для зручності дітей, у нас немає непотрібних елементів. У школі більше 12 студій для спортивних і творчих занять, є вулична тераса, на якій проходять заняття на відкритому повітрі. На території розташовані безпечні європейські дитячі майданчики, поле для міні-футболу, трек для катання на самокаті.

Безпека

Територія школи знаходиться під охороною і відеоспостереженням.

Турбота про здоров’я

У школі Сlever Kids кухарі та дієтологи піклуються про здоров'я дітей. У нас п'ятиразове харчування, що складається з органічних продуктів. Враховуємо індивідуальні потреби та наявність алергії - при необхідності пропонуємо вегетаріанське, безлактозне, безглютенове харчування.

Також зміцнюємо здоров'я дитини за допомогою регулярних прогулянок на свіжому повітрі, дотримуємося повної чистоти, приміщення оснащені екологічними системами вентиляції і кондиціонування.

Творчий і фізичний розвиток

Спортивні класи, заняття у музично-театральній студії та інші розвиваючі класи для формування гармонійної особистості.

Де ми знаходимося

Київ, вул. Предславинська, 53, ЖК «Французький квартал»

Телефон для запису

+380 (44) 229 71 27

З нетерпінням чекаємо на вас та вашу дитину в Clever Kids на Печерську!

Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій школі, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Див. також:
Зворотній зв'язок