У період молодшого шкільного віку (з 6 до 10 років) дитина активно розвивається в інтелектуальній, психоемоційної і соціальній сфері. Тому батькам необхідно серйозно поставитися до вибору навчального закладу для своєї дитини: подбати про те, щоб в ньому приділяли увагу і гармонійно розвивали кожну з сфер. І, звичайно ж, щоб в школі дитині дали не тільки академічні, а й корисні і практичні знання і навички: вміння комунікувати, працювати в команді, критично і творчо мислити, шукати і аналізувати інформацію, робити висновки, бути лідером для самого себе, організовувати свою роботу та інші.

Приватна молодша школа Clever Kids на Оболоні побудована на принципах ефективного та цікавого навчання: дотриманні балансу інтелектуальної, творчої, фізичної та психоемоційної навантажень. Це допомагає найкращим чином розкрити закладений в кожній дитині природний потенціал.

З якого віку дитина може відвідувати початкову школу Clever Kids на Оболоні

Приватна молодша школа Clever Kids на Оболоні розрахована на дітей у віці від 6 до 10 років.

Які офіційні документи підтверджують статус навчального закладу


Приватна молодша школа Clever Kids працює на основі державної ліцензії.

Хто очолює навчальний заклад?

Засновник і генеральний директор Clever Kids - Юлія Демиденко, член Американської ради Монтессорі (American Montessori Council), організації XQ schools (США), спрямованої на зміну освіти в громадських школах, APPPAH (США) - асcоціаціі пре- і перинатальної психології. Видатні здібності Юлії в сфері освіти та управління освітніми установами визнані в США і відзначені рядом грамот в Україні.
Юлія також є автором Clever-концепції, за якою ведеться навчання в школі. Ця концепція заснована на прогресивних і перевірених часом освітніх методиках: системі Марії Монтессорі, STEAM-підході, теорії множинного інтелекту Г. Гарднера, роботі Стівена Кові «Лідер в мені», авторській програмі Юлії Демиденко «Mindfulness».

Особливості навчання в приватній початковій школі Clever Kids:

 •  персоналізовані навчальні плани, які враховують всі особливості дитини, допомагають розкрити потенціал і ефективно побудувати процес його навчання;
 •  персоналізовані навчальні плани, які враховують всі особливості дитини, допомагають розкрити потенціал і ефективно побудувати процес його навчання;
 •  постійна проектна діяльність;
 •  свобода пересування і вибору місця для занять;
 •  розвиток емоційного інтелекту: вміння розпізнавати і контролювати свої емоції;
 •  різновікові класи, що сприяють тому, що діти вчаться взаємодіяти між собою як в звичайному, дорослому колективі, допомагати один одному в навчанні;
 •  формування усвідомленого ставлення до свого «Я», своїх потреб і завдань;
 •  розкриття в дитині внутрішнього лідера, який вміє ставити завдання і досягати мети, робити вибір і нести за нього відповідальність.

Як вчителі працюють з дітьми

В Clever Kids діють високі стандарти до підбору, навчання і наставництва кожного члена колективу. Педагоги Clever Kids проходять ретельний відбір, тестування і особисту співбесіду з дирекцією школи.
До кожної дитини педагоги шукають індивідуальний підхід (методи і мотивацію до отримання знань), ставляться до нього як до "маленької великий" особистості: шанобливо, ввічливо і чуйно. За ним доглядають, але не заважають бути самостійним: самому вибирати над чим і скільки працювати. В Clever Kids дитина - активний учасник навчального процесу, а педагог - куратор, що направляє його.

Мова навчання

Учням в Clever Kids викладають українською, російською та англійською мовами. Крім того, раз на тиждень діти займаються з носієм мови.

Який режим дня

Школа працює 5 днів на тиждень з 8.30 до 18.00. Режим дня побудований з дотриманням балансу фізичних та інтелектуальних навантажень. Тривалість навчальних блоків - 1,5 години з перервами на здорове харчування (приготоване на власній сертифікованій кухні) і прогулянку.Діти можуть відвідувати додаткові заняття за такими напрямками:

 •  творчість - гра на фортепіано, вокал, балет, хореографія, мистецтво, театр;
 •  спорт - басейн, спортивна акробатика, художня гімнастика, шахи, оздоровча фізкультура;
 •  інтелектуальні студії - заняття з носієм англійської мови.
 •  заняття з психологом.

Як влаштовані територія і приміщення в школі

Кожна деталь на території і в класах школи ретельно продумана і служить інтересам дитини. Дотримані всі принципи ергономіки і безпеки, щоб дитина відчувала себе затишно і отримував задоволення від навчання:

 •  меблі дитячих розмірів з екологічно чистих матеріалів;
 •  «розумне» навчальний простір з інтерактивними дошками і спеціальними учбовими програмами, стимулюючий пізнавальний інтерес;
 •  територія з усім необхідним для активного, корисного і здорового проведення часу: безпечні канадські спортивно-ігрові комплекси для дітей різного віку, вуличний стадіон з футбольним і волейбольним сіткою, спеціальні доріжки для катання на самокатах, роликах і велосипедах;
 •  спеціально обладнаний спортивний зал з різним інвентарем;
 •  медпункт;
 •  мюзик-хол.

Територія школи обгороджена і знаходиться під постійним наглядом незалежної охоронної компанії, а також підключена до пульта охоронної та протипожежної сигналізації.

Які офіційні документи отримає дитина по закінченню навчання в Clever Kids

По закінченню приватної молодшої школи Clever Kids дитина отримає свідоцтво про отримання початкової освіти.

В які школи може надійти дитина по закінченню навчання в Clever Kids
По закінченню приватної молодшої школи Clever Kids дитина може продовжити навчання в будь-якому загальноосвітньому закладі як на території України, так і за її межами.

Як здійснюється комунікація з батьками

В Clever Kids ведеться постійна комунікація з батьками. Ми консультуємо їх в питаннях розвитку і виховання дітей, що виникають в процесі їх дорослішання і навчання. Комунікація ведеться через:

 •  електронний щоденник, де педагоги фіксують всі найцікавіші моменти і успіхи дитини. Також там вказуються труднощі, які виникли в процесі навчання або особливості в поведінці, що вимагають уваги і втручання батьків;
 •  зустрічі, семінари та круглі столи з питань розвитку та виховання дітей;
 •  мистецькі заходи;
 •  сторінку в Facebook і блог на сайті, де даються важливі і корисні поради по вихованню та розвитку дитини, а також публікуються новини з життя дітей в школі і багато іншого.

Вартість навчання

Щорічний внесок - 800 $ 
Одним платежем - 10 500 $ Контакти основна програма + 0 $ річна програма 
Двома платежами - 12 000 $ (2 * 5700 $ основна програма +600 $ річна програма) 
Трьома платежами - 12 700 $ (3 * 4030 $ основна програма +600 $ річна програма) 
Оплата здійснюється в гривнях за курсом НБУ на день оплати

Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій школі, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Див. також:
Зворотній зв'язок