Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Оцінка відвідувачів
(по 8 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Школа виправдала очікування, тому готова написати відгук. Ми провчилися вже майже рік і жодних питань щодо успішності чи бажання сина йти у школу не виникало. І мені є з чим порівняти... повірте. В КМДШ класі окрім вчителя є тьютор-психолог, який знає особливості кожної дитини, і відповідно працює з дітьми так, щоб група була дружня і водночас добре працювала на уроках. Нормальна комунікація з батьками, адміністрація досить приємна. За потреби спілкуємося із менеджером з комунікацій Оленою, зверталися кілька разів, оперативно і професійно, навіть, я б сказала, сервісно, вирішують питання і пропозиції :-)

,

Моя дитина ходить у школу з задоволенням, перспектива залишитись дома через хворобу чи якусь іншу важливу сімейну обставину дуже засмучує малу)))) тож, 4 роки тому я зробила правильний вибір, віддавши дитину в новий та нікому не відомий освітній проект

,

Я, мабуть, не перша з батьків, хто скаже, що дитина зранку біжить до школии з радістю

,

КМДШ варта уваги свідомих батьків, які розуміють цінність освіти для дитини. Школа вчить дитину думати, ставити запитання, вирішувати відкриті задачі.

,

Любимая школа, учимся третий год. Школа постоянно развивается, применяют новые подходы, появляются новые курсы, школа дает детям АКТУАЛЬНЫЕ знания.

,

Очень комфортная школа для ребенка! Приезжает каждый день довольный и рассказывает о насыщенной школьной жизни! Сильный английский!

,

Отличная школа!

,

Ребенок перешел в школу из обычной, очень довольны. Есть и хорошая нагрузка по учебе, и одновременно ему стало интересно учиться, чего раньше не наблюдали).

Див. також:
Зворотній зв'язок