Оцінка відвідувачів
(по 12 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Вступили до КМДШ на Осокорках цього року. Враження значно кращі ніж у попередніх приватних школах. Атмосфера, приязність адміністрації, енергетика педагогів - відчуваються навіть за умов карантину. Прекрасний задум, прекрасна школа.

,

Отличная школа, аналогов на рынке нет, по крайней мере в Киеве точно. Я долго анализировала разные подходы, ходила с ребенком на пробные дни в разные частные школы, присматривалась к отношению преподавателей к детям, ведь даже по незначительным моментам видна атмосфера среды, в которой будет учиться ребенок. Мы выбрали КМДШ и очень довольны учителями и атмосферой, на карантине школа качественно организовала дистанционку, уже ждем-не дождемся нового учебного года в новом помещении на Осокорках.

,

Дочка вчиться у молодшій школі КМДШ, враження всі позитивні. Увага і повага до дитини, як з боку вчителя, так і з боку директора до батьків. Завершили півріччя чудовою Різдвяною виставою у центрі Довженка, наші бабусі й дідусі досі під враженням. Раджу.

,

Продвинутая школа, мы переехали в Украину по работе из Европы и искали школу именно с европейскими ценностям, где этому вопросу уделяли бы достаточно внимания, пересмотрели несколько школ и остановились на КМДШ, в школе действительно формируется ценностная среда, и у нас прекрасные тьютор и учитель, спасибо!

,

Школа виправдала очікування, тому готова написати відгук. Ми провчилися вже майже рік і жодних питань щодо успішності чи бажання сина йти у школу не виникало. І мені є з чим порівняти... повірте. В КМДШ класі окрім вчителя є тьютор-психолог, який знає особливості кожної дитини, і відповідно працює з дітьми так, щоб група була дружня і водночас добре працювала на уроках. Нормальна комунікація з батьками, адміністрація досить приємна. За потреби спілкуємося із менеджером з комунікацій Оленою, зверталися кілька разів, оперативно і професійно, навіть, я б сказала, сервісно, вирішують питання і пропозиції :-)

,

Моя дитина ходить у школу з задоволенням, перспектива залишитись дома через хворобу чи якусь іншу важливу сімейну обставину дуже засмучує малу)))) тож, 4 роки тому я зробила правильний вибір, віддавши дитину в новий та нікому не відомий освітній проект

,

Я, мабуть, не перша з батьків, хто скаже, що дитина зранку біжить до школии з радістю

,

КМДШ варта уваги свідомих батьків, які розуміють цінність освіти для дитини. Школа вчить дитину думати, ставити запитання, вирішувати відкриті задачі.

,

Любимая школа, учимся третий год. Школа постоянно развивается, применяют новые подходы, появляются новые курсы, школа дает детям АКТУАЛЬНЫЕ знания.

,

Очень комфортная школа для ребенка! Приезжает каждый день довольный и рассказывает о насыщенной школьной жизни! Сильный английский!

,

Отличная школа!

,

Ребенок перешел в школу из обычной, очень довольны. Есть и хорошая нагрузка по учебе, и одновременно ему стало интересно учиться, чего раньше не наблюдали).

Див. також:
Зворотній зв'язок