Дистанційна школа #1 в Україні

Ліцензія №866 від 15.09.2016 та №315 від 12.06.2017

В школі "Джерело" навчаються учні з кожного куточка України, а також з більше ніж 35-ти країн світу!

Дистанційна школа "Джерело" це:

 • свобода та зручність
 • відповідальність
 • відсутність вікових обмежень
 • відсутність територіальних обмежень
 • різні форми навчання- підтримка кураторів
 • контроль навчального процесу- індивідуальний підхід до кожного учня
 • сучасне програмне забезпечення
 • культурно-освітні заходи для учнів
 • найкраща команда вчителів-професіоналів

Ми пропонуємо різні форми навчання: Стандарт - учень, який системно та поурочно вивчає всі навчальні предмети, передбачені чинним законодавством України та Робочим навчальним планом школи (отримує документ про освіту єдиного державного зразка);Екстерн - самостійно опановує програмовий матеріал і вивчає навчальні предмети, передбачені чинним законодавством України (отримує документ про освіту єдиного державного зразка);Слухач - зручно, якщо навчаєшся в традиційній школі, проте бажаєш удосконалити або отримати додаткові знання та перевірити їх об'єктивно.

Переваги навчання в дистанційній школі "Джерело":

 • отримання документу про освіту державного зразка
 • отримання середньої освіти незалежно від місця проживання/перебування або віку учня
 • можливість навчатися прискорено (екстернат)
 • навчання за шкільною програмою 1-11 класів
 • підготовка до ЗНО та ДПА на базі школи* мовні факультативи та освітні курси
 • цілодобовий доступ до навчального сайту

В Центрі дистанційної освіти “Джерело” навчаються:

 • учні, які проживають/перебувають за конрдоном
 • проживають на території проведення АТО* проживають на окупованій АР Крим
 • професійні спортсмени, музиканти, митці* діти з особливими освітніми потребами
 • діти, що часто хворіють
 • діти з віддаленої місцевості
 • переселенці та біженці
 • повнолітні особи, які завершують шкільне навчання
Оцінка відвідувачів
(по 29 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Ми закінчили навчальний рік. Продовжувати в цій школі не будемо.
Моя загальна картина...
- довго чекати поки роботу перевірять. Дитина хвилюється, деякі роботи взагалі не перевіряють місяцями. На прямі питання про дати отримання результатів відповідають грубо та некоректно. Жах.
- навчальний матеріал десь скан, десь хибне тлумачення. Жах

- в деяких контрольних питання не відповідають темі уроку. Жах
- дуже мало цікавинок та відео додатків. Жах
- загальне відношення на 4 з 12.
- рівень подачі матеріалу залежить виключно від вчителя. На 5 з 12.
- мотивація на дуже низькому рівні. Жах
Плюси є. Все ж таки школа дистанційна, але... Мінусів набагато більше. Ще працювати та працювати.

,

Школа на высоком уровне. Плюсы перечислять не стану, их много и они очевидны.
Из минусов:
1. Маловато видеоуроков.
2. Тесты иногда не по теме.
2. Бессмысленные практические работы.
3. Оценивание некоторых заданий не роботом, а учителями.
В остальном всё очень и очень достойно. Однозначно рекомендую.

,

Мой сын учится в Джереле уже второй год. Ему очень нравится его свободный график, интересная интерактивная подача материала и возможность не ходить в унылую школу :) Хочу выразить отдельную благодарность всему коллективу школы, особенно учителям за их профессионализм и отдачу.

,

Все чудово, тільки деякі вчителі жахливі

,

Син у 6 класі. Навчається з 2 семестру 5 класу. Мене на даний час все влаштовує, сина також. Зруно робити уроки, якщо якийсь урок сину не зрозумілий, то я, або чолоік йому можемо пояснити в зручний для нас час. Сину подобається, що багато тестів і не дуже багато потрібно писати від руки. Чоловік та родичі наполягають аби син у 7 клас пішов знову у ліцей з матем. нахилом, я ще розмірковую, але навіть якщо підемо знову в ліцей і сину буде не комфортно, я знаю тепер де навчання комфортне і це "Джерело".
Коли в 5 класі у сина виникли проблеми зі здоров'ям та не бажання ходити в школу, я була у відчаї шукала приватну школу, але коли я натрапила на інформацію, що існують дистанційні школи (я про такі не знала), для мене це був порятунок. До речі проблеми зі здоров'ям у сина, більша частина (проблеми з тиском та шлунково-кишкові розлади) зникли через 2-3 тижні без лікування, хоча до того ми лікувалися кілька місяців і проблеми постійно поверталися, можливо це збіг, а може й ні.

,

Моя дочка навчається в школі "Джерело" в першому класі. Подобається як дочці, так і батькам. Дочка вчиться у своєму темпі, береться спочатку за те, що подобається, ну, а потім - все, що залишається. І ніяких ранніх підйомів, зборів у школу, благодійних внесків у школу на ремонти, подарунки вчителям тощо.
Не буду сперечатися із тими, хто не дуже вдоволений якістю (переважно - це старші класи), поки що нас все влаштовує, а далі буде видно. На рахунок оцінок - це, на мою думку - повна маячня, тому що не оцінки в житті головне, а практичне використання отриманих навичок у житті, і головне - школа повинна не відбивати в дитини бажання вчитися.
Наприклад, я закінчив свого часу ліцей із поглибленим вивченням багатьох предметів із золотою медаллю. І це аж ніяк не допомогло мені ні при вступі до ВНЗ, ні в подальшому житті.
Головне для школяра - це цікавість до пізнання життя, а не оцінювання його якостей. Будь-яка людина, дитина - неповторна, незалежно від її оцінювання іншими людьми.

,

Моя дитина навчається в школі"Джерело"(старша школа).Плюси:тільки одне єдине,що дитина під твоїм наглядом,і якщо кудись виїжаєш,то школа їде з тобою.І все!!! Мінуси: навчання проходить самостійно,тобто урок це скріншот з підручників і відео пояснень з YouTube. Від вчителів пояснень дуже мало, можна сказати, що його немає.Лекційний матеріал відсутній взагалі, все на самостійні обробці!Онлайн консультація тільки після тесту, контрольної,ви зробили роботу, отримали оцінку,по якомусь питанню, завданню щось не зрозуміло, вам пояснюють(по зробленій роботі), але оцінка вже стоїть і виправити вже немає можливості.Навіть, була думка наймати репетитора, але навчання в школі платне?! Те, що обіцяють, підхід до кожного учня, це брехня. Немає ніякого підходу, погані оцінки по основним предметам, ніхто на це не звертає уваги. Тільки пишуть, не накоплюйте "хвостів"!!! Навіть завдання є не по темі!!! Іноземна мова, тільки англійська. Українська мова тільки умовно. Це моя особиста думка!

,

Дякуємо директорові школи за організацію процесу навчання у дистанційному режимі, підборі вчительського складу. Дякуємо вчителям даної школи за можливість навчатись у режимі вигідному для дитини. При цьому - наш учень не пропускає матеріал, тобто може засвоїти всі уроки в темпі, який є вигідним чи по стану здоров`я чи по різноманітних захопленнях дитини. Матеріал уроків не "сухий", а завжди є різноманітним: супроводжується поясненням вичтеля, відеоматеріалом, є різні види роботи:є навіть тренажери з української мови, математики, англійської мови - як для нашого 2 класу - в вигляді ігор, що допомагає кращеі і швидше засвоїти складні моменти в темах. Всі інші предмети: природознавство, основи здоров`я, трудове навчання, інформатика, літературне читання навіть фізкультура - уроки з ігровими елементами. І так зроблені, що дитина сама бажає їх відкрити, переглянути і повторити.

,

Учимся в школе второй год! 6 класс. Перешли в связи с частыми переездами: дочка занимается спортом, участвует в турнирах, часто выезжаем за границу. Поэтому "Джерело" - это спасение. Планшет с нами, а значит с нами "Джерело"-)) Сами решаем, когда что сдать, уделяем больше внимания нужным предметам с репетиторами, остальное замечательно изучает на сайте (материала хватает, все достаточно понятно, четко и последовательно изложено). Сами распределяем время уроков и нагрузку. Никаких проблем с учителями нет! Почитала предыдущие отзывы и была удивлена этой неправде)) Если есть вопросы - пишет сообщение.... Всегда идут на встречу

Спасибо ВАм за возможность учиться в свое удовольствие!

,

Навчання в дистанційній школі - це не тільки більш цікаві предмети та оновлений варіант отримування знань. Це також безцінний досвід самостійного розподілу часу та вміння розставляти пріоритети.
В «Джерелі» я відчула дуже стрімкий ріст, адже тепер планувала свої будні самостійно і не витрачала час на те, що для мене не важливо. Також, в мене з’явилась відверта зацікалвенність до процесу навчання, тому що все дуже модернізовано і «ново».
Дуже приємно, що в нашій країні є можливість випускатися зі школи без «ярма на шиї» та мати можливість займатися улюбленою справою, не витрачаючи час на марне сидіння у класі. «Джерело», дякую, що руйнуєте стереотипи і робите процес навчання насправді захоплюючим!

,

Школа хороша тем, что можно выполнять задания наперёд, особенно если ты участвуешь в каком либо спорте и постоянно не находишься в городе по причине чемпионатов и т.д. Можно делать упор на те предметы, которые понадобятся в будущем , а не грузить мозг всем не нужным, сделав все заранее.
Из минусов : недоработки сайта и некоторые контрольные, в которых можно оспаривать вопросы (хотя это учит ученика отстаивать свою точку зрения).
А так, всем очень довольна!

,

По сравнению с обычной, то в дистанционной одни плюсы. Теперь о минусах: сайт не "виснет", как тут пишут, а "подвисает". То есть, в пиковую нагрузку (будни в районе обеда) нужно секунд 10 подождать, пока догрузится следующая страница. В выходные и вечера, как объяснили сисадмины, происходит бэкап серверов и, да, можно зависнуть. Но учитель всегда войдет в положение и даст вторую попытку, если вы зависли на тесте. Из учителей была только одна явно странная. Об этом писалось в администрацию и сказали, что я не одна жалуюсь и меры принимаются. К родителям прислушиваются. Прямо хамства не было. Был авторитарный тон от той же учительницы раз, о чем сразу же было сказано. В некоторых предметах есть проблема с несоответствием контрольных вопросов теме. Об этом тоже пишется учителям. Материал соответствует гос. стандарту. Не скучнее, чем в школе. Надеюсь, появится больше авторских разработок. Обучение НЕ дешевое. +1000 грн/мес у конкурента решает эти проблемы? Не думаю. Интерфейс тут круче

,

Прочитала отзывы мам и стало стыдно! Не все в школе хорошо!
Есть много проблем с учебным материалом, уроки длинные, скучные, не всегда понятно как отвечать на контрольные вопросы, если тема урока вообще о другом.
Учебный сайт виснет и не всегда доступен... Как вообще такое возможно?
Учителя не все адекватные и не все выполняют обещание быть ближе к ребенку. Очень многие хамят.
Это не только мой взгляд на вещи, я пообщалась с несколькими родителями, большинство жалеет что выбрали дешевое обучение...
Администрация тоже не очень соответствует заявленному уровню. Мы уходим со школы.
Да, нам обещали одно и видно, что заявленная цена = этому обещанию.
От меня лично, если вы еще выбираете школу, почитайте и посмотрите, иногда лучше заплатить чуть больше, чем испортить себе мнение о дистанционном обучении.

,

Для тих ,хто переймається ,що дитина не стане в дистанційній школі лідером!.... Саме тому ,що моя дитина 100% екстраверт і ,саме тому ,що в звичайній школі її ініциативи були не потрібні ,було прийняте рішення про переведення в школу “Джерело” . В 14 років дитина за рік закінчила два класи ,займається спортом ,член Дитячої Дорачої Ради в місті ,проходить навчання в шкільній юстиціі і стала одним із лідерів в навчанні для підлітків....і т.д. Діти навчаються в такому темпі ,в якому вони хотять .Більше часу і більше можливостей . Школа “Джерело” - це школа майбутнього.

,

Большое спасибо за Вашу работу! Временно перешли на дистанционное обучение, но остаемся с Вами... Результаты превзошли ожидания. Удачи!!!

,

Школа хорошая но есть и минусы:
-Сайт хромает не то слово.
- Слижком много уроков.
- Постоянные сходки достали!
-Есть не правильные учителя.
Теперь о плюсах:
-Можно делать уроки в любое время это хорошо.
-Нет проблем с документами.
-Дочь нашла много тут друзей.
Мой отзыв такой.

,

Я перевела свою дочь в Джерело после того, как она начала съезжать в учебе в обычной школе. Результатом довольна на все 100%. Дочь снова учится с удовольствием, даже по тем предметам, которые раньше не любила. Преподавание прекрасное, отношение учителей очень уважительное. Спасибо школе!

,

Рады, что есть альтернатива обычной школе, учитывая нашу далеко не идеальную школьную програму. Учимся в ней первый год -все устраивает. У ребенка есть возможность заниматься творчеством и больше уделять внимание английскому или другим предметам, помимо школы. Время распланировано более рационально. Школа учит самоорганизованности, ответственности и самостоятельности как в ВУЗе.

,

Замечательные учителя, новатор-директор, создавшая и сплотившая учительский коллектив воплотили мечту о школе, дружественной детям! Жаль, что моя дочь скоро прощается с ней, а сын - уже студент, считающий учебу в "Джереле" лучшим периодом школьных лет. Спасибо !

,

Замечательный коллектив учителей, прогрессивная директор Кузьменко Елена Анатольевна, сплотившая этот коллектив. Непривычно позитивное отношение к детям. Там хочется учиться долго-долго. Сын, окончивший эту школу - отличник в колледже. Многое теперь может оценить сам: видит различия между новаторскими методами обучения в "Джереле" и традиционными - в колледже, хоть выбранная специальность ему нравится. Дочери удается гармонично сочетать учебу и усиленные спортивные тренировки. Спасибо школе "Джерело"!

,

Просто делаю по 3-4 урока на экстерне в день и потом времени куча! Успеваю на тенис сходить учить разные иностраные язики! Прекрасная школа!!!

,

Да ни за что в жизни ребенок не сможет стать лидером при обучении в ДИСТАНЦИОННОЙ школе!"

Хотелось бы, чтобы люди думали прежде чем писать оценку предыдущему комментатору вместо организации.

Радует что есть такие школы - как альтернатива обычным. Приятно что мы можем выбирать как обучать детей.

,

Перейшли сюди цього року - прекрасна школа! Доброзичливі вчителі, вдала методика контролю. Матеріал викладено поурочно, у кінці кожного уроку - тест, тобто, весь матеріал засвоєються на 100%. Вільного часу більше, і його можна витрачати на улюблені заняття - тепер у сина чотири гуртки та школа мистецтв, всюди встигає, щасливий)).
До речі, з приводу коментаря "Да ни за что в жизни ребенок не сможет стать лидером при обучении в ДИСТАНЦИОННОЙ школе!". Перепрошую, але хіба саме це у житті найголовніше? Не знання, не гармонійний розвиток, не улюблена робота, яка до душі? Бідні, бідні діти, яких батьки штовхають на вершину гори, аби вони "ставали лідерами" всупереч всьому... А якщо дитина не хоче бути лідером, а хоче бути скрипалем? Чи програмістом? Чи ученим? Чи футболістом? До чого тут лідерство? Адже воно потрібне не всім! Більшості хочеться просто бути найкращим у своїй, обраній до душі, сфері діяльності))). Зрештою, "хочете виростити дитину хорошою - зробіть її щасливою" (Оскар Уайльд)

,

Да ни за что в жизни ребенок не сможет стать лидером при обучении в ДИСТАНЦИОННОЙ школе!

,

Очень классно, что есть такая дистанционная школа. Для всех детей это просто находка.
Мы занимаемся в школе "Джерело" второй год. Очень хорошая интерактивная система образования и оценок. И я всегда в курсе, сделаны ли уроки, какие оценки у него.
Сын доволен очень! Я довольна вместе с ним :)

,

Настоящая первоклассная дистанционная школа !!! Учителя, а в особенности директор - прекрасные люди! Любят свою профессию и детей! Методы обучения, сайт и уважительное отношение!!! Да воздаст им Бог за огромный и бесплатный труд для детей из зоны АТО и др.!!! Мне выпала честь экстерном окончить там 10 и 11 класс. Я благодарна от всей души!!!!!!

,

Очень классно, что есть альтернатива обычной школе. Перешли сюда во втором семестре и очень довольны. Ребенок оживает на глазах, интересуется всем на сайте школы, показывает, рассказывает, просто не узнать! А общение учителей с ребенком просто небо и земля по сравнению с тем, что было в нашей прошлой школе, что и стало, в принципе, причиной для ухода в Джерело. Здесь действительно УЧИТЕЛЯ, которые уважают личность моего ребенка.

,

Очень довольны. Ребенок впервые спокойно и с удовольствием учит общеобразовательные предметы, и, к тому же, еще время на кружки остается. Прощай, диктат. Здравствуй, свобода! :)

,

Хорошая школа и учителя.

Див. також:
Зворотній зв'язок