Дистанційне навчання в 1-11 класах середньої школи.

Ліцензія № 298522 от 08.07.2015, Розпорядження КМДА про видачу ліцензії № 261 від 10.03.2017.

Перша в Україні дистанційна школа «Центр освіти «Оптіма» надає можливість всім дітям – учням 1-11 класів – отримати якісну середню освіту дистанційно.

Програми підготовки до вступу в ВНЗ Канади та Європи відкриють дітям весь світ!

Усі випускники Центра освіти «Оптіма» отримують документи державного зразка про середню освіту:

  • свідоцтво про базову середню освіту (9 клас);
  • атестат про повну загальну середню освіту (11 клас).

Переваги дистанційного навчання очевидні:

  • висока якість і доступність освіти;
  • можливість навчатися із будь-якого куточка світу;
  • незалежність від стану здоров’я та особливих потреб;
  • відсутність стресів, ранкових підйомів, небезпечної дороги до школи, завантажених портфелів, переповнених гомінких класів, конфліктів у дитячому колективі, шкільних поборів тощо;
  • індивідуальний темп навчання – у зручний час, на власній швидкості сприйняття;
  • вільний час для особистісного розвитку, хобі, спілкування та подорожей;
  • можливість суміщення навчання з роботою або професійним заняттям спортом, мистецтвом, бізнесом і т.д.

Для навчання у дистанційній школі «Центр освіти «Оптіма» достатньо мати комп’ютер і доступ до мережі Інтернет, а професійний педагогічний колектив допоможе будь-якій дитині легко засвоїти навчальний матеріал. Наші вчителі ставляться до дітей з любов’ю та повагою.

Як вступити до дистанційної школи «Центр освіти «Оптима»?

Як відбувається навчання? Як виглядає урок?

Актуально для сімей з тимчасово окупованих територій

Чому дистанційне навчання зручніше й краще традиційного?

Учителі дистанційної школи «Центр освіти «Оптіма»

Скільки коштує навчання, знижки

Стати учнем 1-11 класу дистанційної школи «Центр освіти «Оптіма» ваша дитина може у будь-який час, незалежно від структури навчального року.

Ми раді кожному учню та із задоволенням дамо відповідь на будь-які запитання дітей і батьків.

Звертайтеся до нас у зручний для Вас спосіб:

Де б ви не проживали, у якому б куточку нашої держави не знаходилися, дистанційна освіта для вас завжди доступна. Приєднуйтеся!

Україна – єдина країна!

Оцінка відвідувачів
(по 12 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Школа вирішила для нашої сім’ї і сина зокрема проблему здобуття середньої освіти. Син перебуває за кордоном і дистанційна форма навчання по суті єдина можливість здобути середню освіту і здати ЗНО (шкода що не можна online). Загалом син навчається на дистанційній формі навчання з 7-класу (зараз у 10-му). Можемо порекомендувати батькам які вагаються - заберіть дитину з традиційної школи! Ваше завдання як батьків виховати дитину самостійною і відповідальною. Дякуємо педагогічному колективу та керівництву за надану можливість.

,

Школа - супер! Дуже зручно навчатися. Фахова підтримка, системний підхід.

,

Поступает сын впервые в дистанционную школу,очень тепло приняли нас и уже готовим документы,

,

Отличные специалисты и отличные люди. Молодцы!

,

Найкраща школа,найкращі керівники,найкращі вчителі! Комфортне і розумне навчання ,завжди з турботою про учня!Дякуємо вам !
Випускниця школи.

,

Моих детей на пути домашнего обучения ждет самая лучшая и естественная социализация из всех возможных. И я, и учителя Центра образования «Оптима» - всегда рядом, делая процесс обучения комфортным и эффективным. Спасибо вам!
Руслан Бардадим,
папа учениц Анастасии (6 класс) и Елизаветы (7 класс),
г. Днепр.

,

Щиро дякую за те, що допомогли вирішити проблему, з великим задоволенням навчаюся у вашій школі. Отримати середню освіту і державний документ про це - необхідно не тільки мені, а й багатьом школярам, що проживають за межами України. В дистанційній школі «Оптіма» мені це робити зручно і не важко.
Прімак Мар'яна, 10 клас

,

Дякую Вам ,що Ви існуєте .Це чудова можливість для моєї доньки навчатись вдома і почуватися щасливою та реалізувати свої можливості ,таланти та при цьому закінчити загальноосвітню школу.Вам бажаю розвитку процвітання і всього найкращого всьому педагогічному колективу.

,

Моя дівчинка навчається в 7 класі. Чесно кажучи, було багато питань, сумнівів… Але при моїй завантаженості, не могла відводити в школу та забирати. Одну відпускати боюся – дівчинка все-таки… Півроку вже вчимося і не жалкуємо, що перейшли сюди. Моя донька вчиться сама планувати свій день! Складає розклад виконання завдань, а з музики взагалі попроходила всі модулі вперед!

,

Хочу поделиться своими впечатлениями о нашей школе. Учимся в условиях дистанционного образования первый год (я мама ученика 8 класса). Нам все очень нравится. Сын прекрасно справляется с программой в удобное для него время. Думала, будет отлынивать, лентяйничать, но ничего подобного! С удовольствием выполняет все задания. Правда, немного трудновато бывает с «трудами» (не всегда понятен алгоритм выполнения заданий). Моему сыну очень подходит, что он сам может выбирать, с кем общаться, а не «выживать» в навязанном ему коллективе, не ощущает давления авторитарных учителей, а социализируется в секции плавания. И еще… Наконец-то мы с мужем можем точно прогнозировать, сколько денег потратим на школу. Оплатил обучение – и больше никаких поборов, ремонтов, подарков и т.д.

,

Меня поразило, очень теплое, человеческое отношение к проблемам моего сына.
Администрация школы - большие умницы, создание такой школы решает проблемы многих нестандартных ( затравленных обычной школой) детей. Уроки очень интересные, учителя профессионалы.
Есть, конечно, одно но - если ребенок не хочет учиться, никакой учитель не сможет этого сделать.
Поэтому важно работать вместе: ребенок+учитель+ родитель= результат.

,

Дистанционная школа сейчас решает все проблемы учащихся с оккупированных территорий, областных сёл, где не хватает учителей, инвалидов, экстернов и др.
Кроме того, просто очень удобно просыпаться, когда хочешь, учить уроки онлайн, а в свободное время заниматься своим развитием, хобби, работой.

Див. також:
Зворотній зв'язок