Дистанційне навчання в 1-11 класах середньої школи.

Ліцензія № 298522 от 08.07.2015, Розпорядження КМДА про видачу ліцензії № 261 від 10.03.2017.

Перша в Україні дистанційна школа «Центр освіти «Оптіма» надає можливість всім дітям – учням 1-11 класів – отримати якісну середню освіту дистанційно.

Програми підготовки до вступу в ВНЗ Канади та Європи відкриють дітям весь світ!

Усі випускники Центра освіти «Оптіма» отримують документи державного зразка про середню освіту:

  • свідоцтво про базову середню освіту (9 клас);
  • атестат про повну загальну середню освіту (11 клас).

Переваги дистанційного навчання очевидні:

  • висока якість і доступність освіти;
  • можливість навчатися із будь-якого куточка світу;
  • незалежність від стану здоров’я та особливих потреб;
  • відсутність стресів, ранкових підйомів, небезпечної дороги до школи, завантажених портфелів, переповнених гомінких класів, конфліктів у дитячому колективі, шкільних поборів тощо;
  • індивідуальний темп навчання – у зручний час, на власній швидкості сприйняття;
  • вільний час для особистісного розвитку, хобі, спілкування та подорожей;
  • можливість суміщення навчання з роботою або професійним заняттям спортом, мистецтвом, бізнесом і т.д.

Для навчання у дистанційній школі «Центр освіти «Оптіма» достатньо мати комп’ютер і доступ до мережі Інтернет, а професійний педагогічний колектив допоможе будь-якій дитині легко засвоїти навчальний матеріал. Наші вчителі ставляться до дітей з любов’ю та повагою.

Як вступити до дистанційної школи «Центр освіти «Оптима»?

Чому дистанційне навчання зручніше й краще традиційного?

Учителі дистанційної школи «Центр освіти «Оптіма»

Скільки коштує навчання, знижки

Стати учнем 1-11 класу дистанційної школи «Центр освіти «Оптіма» ваша дитина може у будь-який час, незалежно від структури навчального року.

Ми раді кожному учню та із задоволенням дамо відповідь на будь-які запитання дітей і батьків.

Звертайтеся до нас у зручний для Вас спосіб:

Де б ви не проживали, у якому б куточку нашої держави не знаходилися, дистанційна освіта для вас завжди доступна. Приєднуйтеся!

Україна – єдина країна!

Оцінка відвідувачів
(по 17 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Я, як мама мала багато сумнівів, та дуже хвилювалась, чи впорається моя донечка з навчанням самостійно. Тато був впевнений, що все буде добре. Я ні. Я мала стільки хвилювань, передати неможливо!
Та ви знаєте, даремно я хвилювалась.
По-перше - Оптіма, це далеко не просто школа. Так, знаю, багато хто так пише, то ж я не виключення, навпаки. Я розумію кожну сім'ю, котра радить вступити до цієї школи. Я вперше в житті бачу людей які вміють дослухатися до дитини. Вміють не реагувати на недоречні висловлювання підлітка (кажуть - ми й самі такі були... хіба за таке можна сваритися? Тут допомога потрібна, та людяність) Ось!
По-друге - ця школа наче бачить дитину з середини (мабуть, це робота адміністрації, яка так відверто й каже батькам - мы очень много обучаем наших учителей на тренингах и семинарах! Не возможно помочь современному ребенку, если ты не понимаешь, о чем он тебе говорит!
Дистанційних шкіл може бути багато, така, як Оптіма - одна!
Раджу всім батькам оформлюватись в Оптіму!

,

У школі "Оптіма" дітям цікаво і комфортно навчатися, а батьки відчувають спокій і впевненість в тому, що їх діти отримують грунтовні знання та мають час на розвиток своїх талантів.
Дякуємо педагогам "Оптіми" за професіоналізм та повагу до особистості дитини.
Ви - найкращі!

,

Для нашей семьи всё началось два года назад, когда с большой осторожностью, мы решились перейти в дистанциюонную школу, и не пожалели! Вспоминаю как оформляли документы, секретарь любезно отвечала на звонки, и я подумала что учеников наверное мало, ведь у неё всегда есть время для меня. Потом первый день в школе - Роберт такой замечательный, спокойный, так все просто объяснил. Кто-то написал, что с Робертом ДПА не страшно, да я вас умоляю, ним и в космос полететь не страшно. А как оказалось интересно учиться в нашей школе!? Сколько нового и полезного! Участие в международных конкурсах, разные проекты- все это принесло свои плоды! На сегодняшний день, наша 14 летняя девочка преподает в детском доме ИЗО, участвует в благотворительных аукционах, ярмарках, всевозможных конкурсах. Параллельно учиться в художественной школе, готовится к второй персональной выставке. Спасибо большое всем учителям за их не легкий труд. 'Оптима"- это школа будующего уже сегодня! г. Одесса

,

Оптима - не просто школа! Оптима - центр, в котором собраны профессионалы премиум класса!

Обратившись в данную школу, Вы больше никуда не захотите. Это я Вам как мама ученика говорю!
1 - уважение к личности ребенка!!!
2 - компетентность и профессионализм администрации и учителей!!
3 - удобная и понятная система с уроками!
Школа постоянно проводит конкурсы, дополнительные курсы, семинары, встречи, подготовку к ДПА и ЗНО!
Недавно пришло оповещение об английском с носителем языка, программировании, обучении 2д и 3д- графике! И так интересно было, а сейчас просто супер!

Я выражаю огромную благодарность всем, кто трудится в Оптима- мы видим и ценим каждую минутку Вашей работы!

Всем родителям настоятельно советую - почитайте о школе, пообщайтесь с администрацией и родителями учеников, а может быть и с самими учениками и Вы почувствуете разницу!

Счастливое детство есть, оно идет рука об руку с школой Оптима!

,

Школа "Оптима" - это школа будущего, в которой нам посчастливилось учиться уже сейчас. Это школа - где, прежде всего, живёт любовь к детям, где работают исключительно талантливые педагоги, поистине профессионалы своего дела! Наша дочь в 10 классе, перешла в Оптима из традиционной школы прямо посередине учебного года и ни на минуту не пожалела о своем решении. Теперь ее жизнь наполнена интересными занятиями, спортом, любимыми тренингами и курсами . Появилось время жить и учиться с интересом! Дочка просто счастлива, а с ней счастливы и ее родители! Спасибо огромное всем учителям за творческий и объективный подход к детям, а администрации-огромная благодарность за создание такой школы и ее совершенствование. Всем родителям искренне рекомендую школу "Оптима", школу, где действительно ценится, прежде всего, личность каждого ребенка, школу, где главнее ребенка, нет никого, школу, куда хочется возвращаться! С уважением и любовью, Елена Поддубная

,

Школа вирішила для нашої сім’ї і сина зокрема проблему здобуття середньої освіти. Син перебуває за кордоном і дистанційна форма навчання по суті єдина можливість здобути середню освіту і здати ЗНО (шкода що не можна online). Загалом син навчається на дистанційній формі навчання з 7-класу (зараз у 10-му). Можемо порекомендувати батькам які вагаються - заберіть дитину з традиційної школи! Ваше завдання як батьків виховати дитину самостійною і відповідальною. Дякуємо педагогічному колективу та керівництву за надану можливість.

,

Школа - супер! Дуже зручно навчатися. Фахова підтримка, системний підхід.

,

Поступает сын впервые в дистанционную школу,очень тепло приняли нас и уже готовим документы,

,

Отличные специалисты и отличные люди. Молодцы!

,

Найкраща школа,найкращі керівники,найкращі вчителі! Комфортне і розумне навчання ,завжди з турботою про учня!Дякуємо вам !
Випускниця школи.

,

Моих детей на пути домашнего обучения ждет самая лучшая и естественная социализация из всех возможных. И я, и учителя Центра образования «Оптима» - всегда рядом, делая процесс обучения комфортным и эффективным. Спасибо вам!
Руслан Бардадим,
папа учениц Анастасии (6 класс) и Елизаветы (7 класс),
г. Днепр.

,

Щиро дякую за те, що допомогли вирішити проблему, з великим задоволенням навчаюся у вашій школі. Отримати середню освіту і державний документ про це - необхідно не тільки мені, а й багатьом школярам, що проживають за межами України. В дистанційній школі «Оптіма» мені це робити зручно і не важко.
Прімак Мар'яна, 10 клас

,

Дякую Вам ,що Ви існуєте .Це чудова можливість для моєї доньки навчатись вдома і почуватися щасливою та реалізувати свої можливості ,таланти та при цьому закінчити загальноосвітню школу.Вам бажаю розвитку процвітання і всього найкращого всьому педагогічному колективу.

,

Моя дівчинка навчається в 7 класі. Чесно кажучи, було багато питань, сумнівів… Але при моїй завантаженості, не могла відводити в школу та забирати. Одну відпускати боюся – дівчинка все-таки… Півроку вже вчимося і не жалкуємо, що перейшли сюди. Моя донька вчиться сама планувати свій день! Складає розклад виконання завдань, а з музики взагалі попроходила всі модулі вперед!

,

Хочу поделиться своими впечатлениями о нашей школе. Учимся в условиях дистанционного образования первый год (я мама ученика 8 класса). Нам все очень нравится. Сын прекрасно справляется с программой в удобное для него время. Думала, будет отлынивать, лентяйничать, но ничего подобного! С удовольствием выполняет все задания. Правда, немного трудновато бывает с «трудами» (не всегда понятен алгоритм выполнения заданий). Моему сыну очень подходит, что он сам может выбирать, с кем общаться, а не «выживать» в навязанном ему коллективе, не ощущает давления авторитарных учителей, а социализируется в секции плавания. И еще… Наконец-то мы с мужем можем точно прогнозировать, сколько денег потратим на школу. Оплатил обучение – и больше никаких поборов, ремонтов, подарков и т.д.

,

Меня поразило, очень теплое, человеческое отношение к проблемам моего сына.
Администрация школы - большие умницы, создание такой школы решает проблемы многих нестандартных ( затравленных обычной школой) детей. Уроки очень интересные, учителя профессионалы.
Есть, конечно, одно но - если ребенок не хочет учиться, никакой учитель не сможет этого сделать.
Поэтому важно работать вместе: ребенок+учитель+ родитель= результат.

,

Дистанционная школа сейчас решает все проблемы учащихся с оккупированных территорий, областных сёл, где не хватает учителей, инвалидов, экстернов и др.
Кроме того, просто очень удобно просыпаться, когда хочешь, учить уроки онлайн, а в свободное время заниматься своим развитием, хобби, работой.

Див. також:
Зворотній зв'язок