Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Ходимо до Центру "Sprout" (англ. - паросток) з 1 року 10 місяців (зараз вже доньці 4,5). Випадково побачили, зайшли і залишилися - це про нас! :) Звісно, будемо продовжувати відвідувати - аж до школи.
Спраут - дитсадок повного дня. "Фішка" - це англійська мова. Тут її не просто вивчають - нею тут розмовляють майже цілий день. Групи невеликі: на кожний вік - до 10 діток. З ними одночасно займаються вихователь (спілкується з дітками винятково англійською, причому англійською гарної вимови) і помічник вихователя.
До дітей з боку вихователей - шанобниве, толерантне ставлення, а власне в дитячому колективі панує приємна дружня атмосфера. Діти не хотять розходитися із саду після закриття!
В Оболонському філіалі, до якого ми ходимо, своєї відокремленої території немає. Але це - навіть плюс: місцезнаходження садку дозволяє для дітей, замість замкнутого простору, гуляти з ними Оболонською набережною, виходити аж до Дніпра, спостерігаючи зміни сезонів, тощо.
Рекомендую Sprout! Дякую вам!

,

4 года назад, мы выбрали для нашей дочки Центр развития ребёнка "Sprout"!
За три года в детском саду, дочка была окружена заботой и лаской учителей и всего персонала. Она получила, отличную подготовку к школе с высоким уровнем английского!
Поэтому, после окончания детского сада, мы без сомнения остались в "Sprout". Наша дочка счастлива и чувствует себя здесь как дома. Для неё это - "лучшая школа"!
Она всегда с удовольствием идёт в школу и очень счастлива со своими учителями и друзьями! Дочке также очень нравяться различные праздники, которые организовывают в школе: Рождество, День Благодарения, Дни рождения!

,

діти відвідують школу два роки,тут дійсно сімейна атмосфера , дружня. нам подобаються цінності і принципи виховання в школі.
молодший син коли йшов у садок ,взагалі не знав англійську мову. за два роки він вільно висловлює свою думку декількома реченнями, але тільки з тими хто говорить з ним суто англійською.:)) це дуже результативне навчання у ангомовному середовищі.
Спраут став для нашої родини дійсно місцем спокійного,сучасного ,культурного навчання. повністю задоволені.

,

Наша семья сотрудничает с английским садиком в Киеве «Sprout» более двух лет. Дети всегда с удовольствием идут в сад, делают ежедневные и значительные успехи в изучении английского языка для малышей (большой словарный запас, разговорный английский «на автомате»). Уже после 4-х месяцев обучения в «Sprout» у Влада начали проскакивать английские словосочетания в диалогах с Машей в обычной домашней обстановке.
Прекрасный подбор воспитателей – позитивные, молодые, креативные. В детском саду с носителями языка действительно индивидуальный подход к каждому ребенку, прививаются правильные ценности, работает система мотивации и поощрений. По сравнению с другими детскими садами (у нас был опыт) сохраняется более свободная и дружелюбная атмосфера, оптимлаьная для развития личности.

Див. також:
Зворотній зв'язок