Оцінка відвідувачів
(по 9 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Хочу порекомендувати всім батькам, які мають дітей з проблемами у розвитку.
Не бійтесь віддавати дітей у спеціальні навчальні заклади. Особливо у школу-інтернат 25, якби далеко від вас вона не знаходилась. Не пошкодуєте. Наші діти нікому не потрібні у звичайних школах. Вони є для них , навіть для тих де є інклюзивні класи. На жаль, ми не пішли до цієі школи з самого початку. Пробували і знз, і інклюзію. Замучились самі і замучили дитину. Добре що зрозуміли своі помилки і ризикнули прийти до 25 інтернату. Не пошкодували. Нас прийняли, відігріли, вислухали і почали допомагати. Результати з'являються потихеньку, не все йде гладко. Але ми налаштовані оптимістично. Працюють логопеди, вчителі, вихователі, психолог. Адміністрація на своєму місці. Головне людяність.Харчування хороше, а територія просто чудо. Донечка хоче ходити до школи. Приходьте, не повторюйте наших помилок. Ми вдячні всім. Готові допомагати всім чим зможемо.

,

Работают только с легко управляемыми. Трудных выживают. Коррекционно развивающей программой и не пахнет.

,

Як би вам не рекомендували, не розповідали всі за і проти: поки самі не спробуєте - не відчуєте. Мені розповідали різне, адже ми самі всі різні. Нашій дитині ( аутизм з ускладненнями) - підійшло практично все: поступово дитина пішла на контакт, не боіться залишатися без мами і тата; оволоділа читанням, рахунком, почала писати. А саме головне досягнення: хоче йти до школи. Колектив невеликий, є молоді педагоги, середнього віку і з досвідом роботи. Дітей у класах до 12 чоловік
Якщо думаєте, що це мало - то помиляєтесь: кожна дитина особлива і до кожноі намагаються знайти і знаходять підхід. Працюють два логопеди, більше рекомендую старшу за віком (Ольга Іванівна), все ж таки досвід є досвід. Психолог слабенький. Серед тих вчителів,яких знаю - Марія Петрівна, Світлана Миколаівна, Валентина Іванівна, Руслана Олександрівна - вимогливі, але знаючі, людяні, переживають за результат. В школі чистота і порядок. Годують добре. Не бійтесь - пробуйте. Не пожалієте.

,

Доброго дня. Можу порекомендувати цей навчальний заклад. Моій доньці допомогли подолати вади мовлення, дали знання в межах програми початковоі школи, а саме головне виховали впевненість у своіх силах, навчили жити, розвиватись у колективі. Не все було так гладко, безумовно були проблеми, але разом ми з ними справились. Дякую всім працівникам. Шкода, що лише початкова школа. Хай Вам щастить.

,

Добрый день! В преддверии выпускного праздника, хотелось бы сказать теплые и благодарные слова всему коллективу школы-интернат № 25. За понимание и поддержку- директору школы Елене Григорьевне, за высокий профессионализм и индивидуальный подход к каждому ребенку, нашему педагогу- Наталье Александровне, за помощь в воспитании, организации и самостоятельности- Ирине Викторовне.Очень помогли нашему ребенку, результат на лицо) Большое Вам спасибо! Для нас эта школа- школа доброты, душевности и тепла, при этом со своими правилами и порядком. Мы будем скучать за Вами. Еще раз спасибо!

,

Не советую эту школу, учителя занимаются (и то под вопросом),только с сильнимы детьми, с более слабыми не хотят заминаться, дабы не упасть лицом в грязь перед директором. Иногда на какие-то праздники , типа день учителя ит.п., выступают одни и те же дети, сильные, более слабых деток не хотят даже и слушать, мой ребёнок уже третий год говорит, мама я тоже хочу выступать на праздниках... Подходила к учительнице, мол так и так поставте ребёнка как какой-то праздник , она да,..да,.да...бла,бла,бла...В итоге ничего. Ещё ребёнок медленно записует дом.зад., и учитель вместо того, чтобы подойти показать, объяснить, она говорит другому мальчику чтобы тот записывал ему дом. задание, когда я подхожу и спрашиваю зачем вы это делаете, он же должен сам записывать, она мне: ну вы ж поймите у меня аж 10 детей!!! в класе...

,

Школа - це перша сходинка у житті, де навчили мене бути людиною. З нею пов*язані найбільш теплі і світлі спогади. Такою є для мене школа-інтернат №25, де завжди чекають на тебе, радіють твоїй появі. Дякую усьому педагогічному колективу, зокрема Коломієць О.Г., які вклали частинку своєї душі в моє навчання. Дякую.

,

я учился в школе - интернат № 25.Выпуск 1974год. но тогда это была ощеобразовательная школа. по ул. Заболотного 18. сейчас № этой школы 236 по ул.Заболотного 144.Не могу найти концы.

,

ужас

Див. також:
Зворотній зв'язок