Оцінка відвідувачів
(по 8 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Лучшая! Хотите знаний - вы их получаете.

,

Закінчив школу в 2017 році. Сподобалась атмосфера, підхід вчителів до учнів. Цікаві уроки англійської мови , креативні з української мови. В минулому році з"явилось ноу-хау .кімната відпочинку де можна поспілкуватись з друзями, або просто займатись своїми справами якщо раніше приїхав. Рекомендую.

,

Закінчив цю школу у 1998 році. Дуже вдячний вчителям. Тепер сам наставник випускників училища і, відповівдно, школи. Чую від них такі ж добрі відгуки. ВСШ 18 - це школа, де створюють умови для навчання для всіх і для кожного окремо. Бажаю успіхів тим учителям, що дали мені успішний старт в житті - це Тетяна Іванівна (укр.мов.), Єлизавета Григорівна,Олена Миколаївна , Любов Вікторівна. Молодим учителям бажаю бути не гіршими, ніж їхні старші колеги.

,

Пришла в эту школу в январе. До этого училась в колледже. Ни разу не пожалела, что перешла. Школа отличная!

,

Школа отличная. После 178 гимназии, где ребёнка считали самым худшим, поскольку я не носила учителям взятки, в 18-й сын раскрылся: сколько рассказов про учительницу английского, которая доступно объясняет грамматику и не кричит. А учительница по математике - вообще любимый учитель. Кстати, это взаимно)) Сын защищал школу на районной олимпиаде по математике и получил весьма неплохие результаты. От учителей только слышу хорошее про ребёнка. Нет, если он в чём-то "косячит" - не выучил стих, опоздал на урок,- то мне сообщают, но в остальном реальная оценка способностей. Нам просто повезло.

,

Прекрасна школа!)

,

Закончила эту школу в 1999 году - только самые лучшие воспоминания! Очень хорошие учителя, особенно по математике и укр. мове. Очень им благодарна за доброе отношение и хорошие знания.

,

отличная школа

Партнери сайту
«MiniBoss Odessa Business School»
«MiniBoss Odessa Business School»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок