Львівська академічна гімназія — Львів
Оцінка відвідувачів
(по 103 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Щоб гімназія остаточно не втратила лице треба негайно змінити її керівництво і вигнати деяких вчителів.

,

ЛАГ найкраща

,

Закінчила Львівську академічну гімназію кілька років тому і можу всім сміливо рекомендувати!
Поступала сама і без будь яких хабарів) За всі роки навчання жодного разу не заплатила за жодну оцінку і ніяких натяків не чула. Знаю, зо дехто платив виключно за вступ в 10 клас, але це були тільки ті діти які абсолютно не хотіли вчитися, плювали на всі правила, а батьки хотіли щоб діти продовжували вчитися в гімназії. Оцінюють завжди справедливо, інша річ що не всі діти правдиво оцінюють свої шанси перед батьками. Діти нічого не вчать а батькам розказують що вчителі погані.
При вступі займалася з репетиторами і вступила на державне, але хто зараз поступає виключно на шкільних знаннях? Ніхто. Тому говорити про рейтинги завдяки репетиторам не варто, бо так у всіх школах!!! Вчителі завжди контролювали прогули і успішність і телефонували батькам в разі проблем! Стосовно платних послуг, то мало в яких школах вивчають стільки мов і є стільки гуртків як в гімназії!

,

Доброго дня! Мій син навчається в гімназії навчається 5 рік. Скажу чесно я очікував кращого. Такі високий рейтинг, а такий такий низький поріг знань учнів. Корупція буйно процвітає, щоб здати ДПА потрібно як мінімум заплатити комісії, а це на секундочку 5 зажравшихся фізіономій. Оголошена плата за рік складає 4 тисячі (додаткові освітні послуги:бандуристи, бісероплетіння і писанкарство). Хоча враховуючи замашки вчителів 15 тисяч піде легко. Учнів гімназії ніхто не контролює: курять, прогулюють, розпивають алкогольні напої в стінах гімназії. Ходять слухи що в гімназії завівся так званий "наркодилер", продає мак не повнолітний. Мій син втрапив в неприємну ситуації, вчителька вдарила його по голові журналом, натомість не признала цього. Ми навіть викликали поліцію, але приїхав її племіннтик, тобі місцевий участковий. Він навіть не захотів нас слухати. Гімназія не оправдала наших сподіваню.

,

Корупція процвітає, син навчається в «гімназії» другий рік з початку навчального року тільки нагадують за оплату «шкільних послуг» які не надаються жодним чином. Хабарництво! В кожного вчителя окрема такса! Закінчення семестру обійшлось нам недешево. В дитини репетитори з багатьох предментів, навчальний матеріал взагалі не пояснюють. 100€ заплатили вчительці англійської, 200€ математика, 150€ українська мова 100€ історія. Ще й класній керівничці заплатили пів суми якої взагалі не було цілий семестр. П‘яні вчителі є нормою. Вчителька географії лише двічі прийшла твереза на урок. Зустрічається рукоприкладство. Рейтинг куплений! Лише вимагають гроші з батьків!

,

Корупція цвіте буйним цвітом. Шкода , що заклад з такою історією перетворили на базар ...з балами

,

Коментар гімназистки від 26.11.2016 ЧІТКО ОПИСУЄ ситуацію в нашій гімназії. Всі інші похвальні дописи, так виглядає, справа рук самих вчителів. - самі себе хвалять, бо ще ніде і ніколи не чула що учні або батьки задоволені рівнем навчання. Оплату освітніх послуг вимагають з першого тижня навчання, а якість тих послуг жахлива. Вчителі дійсно часто"хворіють", а заміни за 5 років навчання НЕ БУЛО ЖОДНОЇ. Багато учнів справді грають ігри на смартфонах або планшетах на уроках, а вчителі тому раді, бо не роблять жодних зауважень. А високий рейтинг гімназіЇ - це ВИКЛЮЧНО ЗАСЛУГА РЕПЕТИТОРІВ!

,

Моя дитина вже закінчила 6-й клас.Хороща гімназія. Бувають ньюанси,але де їх нема. Якщо вивчив ,то 12,а не вивчив ,то 2. Все по справедливості. Ні одна сама дорога і еліина школа не дасть знань,ящо не працювати і не вчитись.Можливо батькам треба оцінки ,а не знання-то це друга справа.Тоді вибирати треба іншу гімназію.

,

Я навчаюсь тут 2 рік! Пишу чесно і свою думку))
Моя класна керівничка (Марія Михайлівна) дуже хороша,вона всіх розуміє,допомагає ну і викладає гарно. Вчитель з математики каже про додаткову,я ходила до неї але до нічого хорошого це не довело. В класі паралельно займаються багато учнів, а сама викладачка своїм 5-7 учням дає робити дз, а сама встигає більшість часу проводити з іншими вчителями і пити каву з цукерками (це я наприклад сказала) Ну а інші вчителі добрі,деколи не дають слова на уроці але стараються дати нам максимум знань))дякую їм.

,

Класична гімназія краща!!!!!Не раджу Академічнуm

,

Навчаюсь 4 рік.Гімназія просто супер.Дуже вимоглива, але справедлива.
Всі вчителі справедливі, і ніколи не відмовлять учневі в допомозі, коли дитина чогось не розуміє, або не встигає.Знання - на найвищому рівні.За 4 роки гімназія стала для мене, наче другим домом.Дуже пощастило з класним керівником.Просто не уявляю, що робитиму, як закінчу школу.Впевнена, мені її дуже бракуватиме(.

,

Доброго дня. Хочу подякувати за проведення вашим закладом математичної олімпіади ім. Ганни Гладунської. Саме ця подія допомогла мені побачити організаційні моменти даного закладу і остаточно відняла бажання віддавати свою дитину до так омріяної Львівської Академічноі Гімназії. Не зрозумілими залишилися завдання ( ідентичні завданням з конкурсу Кенгуру), більш схожі на логічні , а олімпіада все таки математична.

,

вчусь в школі уже 3 роки. Цілком задоволена(вчусь в Мар"яни Миколаївни) , гарна красна керівничка, уважні вчителі, строга директор яка не бере хабарів.Вчителі дають гарні знання.У школі зробили ремонт(фасадний і косметичний), тобто тепер ми знаємо на що витратили наші гроші.В їдальні смачно+ пані Мирося дуже привітна і накидає великі порції.

,

Прочитала останні коментарі і бачу, що ніякі гімназисти, ні батьки того не писали. Самі вчителі себе хвалять. Совість втратили. Всі ми знаємо як ви "важко" трудитесь в гімназії, "навчаючи" нас. Багатьом учням подобається таке гімназійне життя, бо на уроках грають ігри на своїх смартфонах чи планшетах, а деякі вчителі навіть не роблять жодних зауважень, лиш би тихо сиділи. Також вчителі щось часто хворіють, а заміни НІКОЛИ не було і нема, тоді вже всі учні розслабляються на своїх сматфонах. Проте керівники постійно нагадують про оплату "освітніх послуг".

,

продовжую-друга дитина вступа при Юхман і ще навчається у 10 класі теж вступила без проблем -у 6класі зайняла 3є місце воблаті з олімпіади з матаматики(не по-блату) а завдяки праці -своій та вчительки Людмили Михайлівки(взагалі супер-вчитель)яка бачить можливості дитини та прагне іх розвивати.Класний керівник взагалі прекрасна людина-вміє знайти підхід до дітей і спрямувати іхню енергію в потрібному напрямку.Про інших вчителів теж чую від дитини хороші відгуки-багато вчити-інколи не ті оцінки,але по-справедливому. Коли щось невлаштовує-можна перездати на кращу оцінку(і то не батьки ходять,а дитина обговорює час і тему перездачі з вчителем).А про додаткові оплати-можливо здаєть ,що це забагато,та спілкуючись з батьками з інших шкіл про збирання на всі свята і на всякі дурниці,то краще офіційно-в касу заплатили-точно для школи більше користі.Отож гімназією задоволені.і всім хто прагне гарного виховання і знань для своіх дітей-рекомендую.Звичайно якщо удітей є бажання вчитися.

,

в гімназіі вчилися дві моі дочки.старша вступала ще при директору-мужчині (здаєтьсяСтарчевський?)готувалися довступу вдома-самостійно(математику)вступали зсільськоі школи і пройшли без всяких блатів(була4у списку)за всі роки навчання до школиходили лише набатьківські збори тому про якісь вимагання за кращу оцінку навіть не чули .до ЗНО ходила до репетитора лише з матаматики і англ.вчила на курсах укаінську та географію готувала сама іпройшла у всі вузи де подавала документи на бюджет

,

В гімназії вчуся вже 4 рік.Ні про що не жалію.Гімназія звичайно сувора і вчителі дуже вимогливі, але все це гарантує вашій дитині рівень знаннь на найвищому рівні.

,

Якщо Ваша дитина має здібності та бажання вчитися, сміло віддавайте в гімназію. Моя дитина ходила на підготовчі курси і сам поступив. Поки ми задоволені ( і дитина, і батьки). В третій клас вже перейшов, а зараз дуже чекає навчання, -це про щось говорить! Все залежить від дитини та батьків. А забрати і перевести, якщо щось не підходить, завжди можна. Варто спробувати! Не скажу за всіх викладачів,бо не знаю, але є чудові, професійні вчителі! Контроль за дітьми теж не поганий в школі. Є вибір гуртків достатній, що не у кожній школі є. А ще там дуже смачна випічка та іжа в столовій.

,

Школа безумовно має високий рейтинг, що недивно, адже вступають туди діти-вундеркінди, які після закінчення 4 класу можуть вирішити олімпіадні задачі для 5 класу, і навіть задачі для 7 класу !! Для підготовки дитини до вступу 80% розв'язків знаходжу саме в довідниках для 5-7 класів. Але чи відповідає це нормам законодавства у галузі освіти і нормам Державного стандарту середньої освіти, мабуть знає наше Управління освіти? А можливо вони і не бачили посібник для вступу в ЛАГ?

,

Школа досить хороша. Вчителька з німецької трохи занижує оцінки, але найкраща вчителька з фізики, латини, хімії, музики і історії України. Вчителі з біології, географії і фізкультури. Андрій Стефанович (вчитель з фізкультури) завжди повен надхнень!)

,

Класно майже всі вчителі добрі школа крута

,

Шановні батьки! Якщо Ви і надалі будете писати про "деяких" вчителів, то для своїх рідних дітей не покращите ситуацію. Ви ж і так тут пишете анонімно, тому якщо володієте достовірною та доказовою інформацією, називайте, будь ласка, прізвища. Бо інакше, вибачте, це звичайні плітки, які ви маєте можливість тут писати з дозволу адміністрації ЛАГ, бо дуже багато інших шкіл вже давно заборонили писати такі відгуки (Можете пройтися по списку шкіл на цьому сайті).

,

Класно але строго

,

Коментарі як бачимо негативні, але справедливі. Дійсно, гімназія корупційна, більшість вчителів не дають знань, бо на уроках поясюють "ніяк" або займаються своїми справами. Деякі вчителі навіть можуть не прийти на урок, будучи в гімназії. І це правда. Завучі про це знають, але закривають на це очі. Учні або вчаться самостійно, а таких дуже мало, або з допомогою репетиторів.
Дивує, що адміністрація абсолютно не робить нічого, щоб виправити цю ситуацію!!! Де ваша моральність?

,

Корупція цвіте буйним цвітом. Мою похресницю , розумну дівчинку , що займається ще й додатково , весь час гноблять і занижують оцінки , натякаючи мамі йти і домовлятися. Аж гидко стає.

,

гімназія пишається своїм рейтингом ,та всі мовчать про репетиторів за яких платять батьки ,практично всіх одинадцятикласників.

,

корупція процвітає, правда є і порядні та добрі вчителі, які намагаються навчити учнів- математика, фізика, укр.мова. з укр.літ вчитель не вчить нічого лише сидить в компютері своєму на всіх уроках,а учні грають ігри на телефонах, а цього тижня перебуває з учнями в Польщі, напився, влаштував дебош, танцював на столі під пісню стаса михайлова, а також курив кальян з учнями!!!! Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А за це ще батьки платять з своєї кишені!

,

Прошу батьків, які пишуть про "домовленості" подумати, що домовляються батьки, але вчаться діти.
Чи не принижуєте Ви гідності своєї дитини цими "домовленостями"
Випробовуйте, розкривайте особистість своїх дітей та допомагайте в здійсненні їх!!! мрій.
Пам'ятайте, що "діти то не наша власність, вони просто дозволяють нам їх виховувати"!!!!!!!!!!

,

дуже корумпована гімназія. є хороші вчителі але далеко не всі.

,

Ось я закінчила гімназію від а до я. Скажу правду, знати більше ваші діти точно будуть, я з легкістю вступила до вузу, і не скажу що аж-аж посилено готувала зно, все залишкові знання і трішки праці. Корупція, звичайно, існує, 1 клас формують з "мажориків" чи як ви там їх називаєте, решта - чесним шляхом. Я особисто поступила була сама, хоча також з "приколами", не дорахували навмисно балів. Але в цілому, вчителі знають всій предмет досконало, новітні технології запроваджуються майже не щороку. В гімназії посилений контроль над учнем - це 100%. Не враховуючи "мутків" з поступленням, вчитися там раджу усім, вчителі грошей не беруть, не знаю...жодного разу не давала хабаря і не натякали. Діють спортивні секції, для дівчаток також вишивання, в*язання і тому подібне, гурток бандури, шкільне самоврядування на високому рівні. Діло ваше, робіть правильний вибір.

,

Поступала дитина сама, перед тим займалася з репетиторами. Мали можливість домовитись про вступ, але вирішили не принижувати дитину своєю недовірою до її рівня знань. В списку, тих хто поступив була в першій 20-ці. Мала дуже задоволена навчанням і вчителями, класний керівник взагалі супер. Щодо додаткових внесків, то скажіть, а де їх немає. Всі вчителі до учнів відносяться толерантно, завжди можна підійти поцікавитися, що треба підтягнути, або проконсультуватися. Вважаю, що успіхи у навчанні здебільшого залежать від бажання дитини вчитися. Дописи про корупцію і хабарництво чесно кажучи дивують.

,

ГІмназія жахлива.Звичайно там присутні хороші вчителі.

,

гімназія- класна, вчителі-вимогливі але справедливі .Учні розумні завдяки вчителям. Раджу всім:)

,

Вирішив влаштувати доньку. Перед іспитами подзвонив директору та до гол.освіти обл. - відповідь: " Вибачте Валентине, списки класів ми склали ще у лютому, залишилось пару місць для вундеркіндів та для "кіпишливих", а решту - продали."
P.S. Короче - бабло беруть, завдання перед іспитами "мажорчикам" видають, результати фальсифікують.Висновок - революції створюють герої, а користуються негідники. Треба щось робити!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Якщо послуги процвітають, значить користуються попитом і є на найвищому рівні. А якщо пишуться якісь твердження без доказів і конкретних прізвищ, то це такі ж самі плітки.

,

Найбільш корумпована гімназія. Хочете відбити бажання у дітей вчитися, віддавайте своїх дітей в цей освітній заклад. Плітки і додаткові послуги, процвітають. Серед вчителів є професіонали, які вміють зацікавити дітей і прищепити любов до предмету, але на жаль більшість вчителів зацікавлена в іншому. Думайте про те, що краще для ваших дітей. Психологічна травма дітям забезпечена, батьки запасайтеся мішком грошей.

,

я теж мама гімназиста і незадлволена тим , що у державній школі треба платити за - освітні послуги -офіційно .це не претензія до вчителів . всі ми добре розуміємо що керує гімназією директор. в ситуації яка зараз склалась в нашій країні ми повинні думути як скоротити наші витрати,а не навпаки ,на які потреби ще витиснути у тих батьків.

,

Шановна мамочко! Дякуємо, що знайшли час написати відгук про ЛАГ, з дозволу якої Ви власне мали і можливість це зробити, бо інші звичайні школи давно "закрили" своїм рішенням таку можливість. Якщо у Вас хтось з вчителів вимагав гроші, то для цього є і відповідні органи та й інші школи, як Ви правильно зауважили, щоб не витрачати грошей і часу.

,

шановні батьки дітей що хочуть поступати у ЛАГ! якщо ви готові платити щороку 2000грн. за *освітні послуги*+200грн.на *потреби школи*+200грн.*день вчителя*і*8березня*+200грн.на*замовлення директора*(шафки,компютери,підлоги,тощо)-чомусь не входить в попередні*потреби школи* і це ще не межа(*потреб*багато)-то подавайте документи,може і знання якісь отримаєте,якщо повезе з вчителями. чесно ,я вже втомилась.хочу у звичайну школу. друга моя дитина буде просто школярем і нізащо не гімназистом!

,

корупція процвітає, у цій гімназії люблять свята, показують яка крута форма, які ми патріоти, видають газету світ гімназії. постійно торочать шо ми еліта, добре себе почувають тільки мажори, з гімназією ця гімназія не має спільного. вчителі не люблять обдарованих дітей і додаткову працю, єдині нормальні вчителі задворняк ольга констянтинівна (укр мова) любить ініціативу обдарованих учнів, григорій миколайович(вчитель інформатики) розуміє що дитина може і не заставляє, роман людмила михайлівна (математика) намагається чогось навчити) просто школа для понтів і багатіїв, повно мажорів

,

Це найгірша школа в світі. Не раджу туди поступати!
Рік провчився,сказав батькам перевести в іншу школу.

,

Закінчила школу 5 років тому, була на практиці вчителем в гімназії.
Гімназія - це той спогад, який просто не зрівняється навіть ні з якими університетами. Тут є свій дух і своя атмосфера!
Я сама пропрацювала вчителем, тому з власного досвіду скажу - будьте вимогливими спочатку до своєї дитини, а потім нарікайте на вчителів.

,

Вчителі в більшості хороші.Їм дякую.А дирекція...Не може відмовитись від квітів на 1вересня і 8березня.Патріотизм зводиться до лінійки на подвірї.Поговорили,показали людям які ми патріоти і розійшлися.

,

Не раджу калічити Ваших дітей. Моя дитина впродовж року благала перевести в іншу школу. Прислухайтесь в першу чергу до своїх дітей. Вчителі в цій школі такі ж як і в інших школах, а може і гірші. Зовсім інше відношення до батьків. За оплату навчальних послуг тут навчальних послуг аж ніяк не дочекаєшся. Дитина, яка хоче вчитися, буде вчитися і в інших нормальних, адекватних школах.

,

Зашкалює рівень УПА-пропаганди. Я звичайно розумію - патріотизм, але тут дітям стільки в голову вбивають...

,

В цілому непогані спогади збереглися, вчителі в більшості хороші, хоча є чимало стерв. Корупція як усюди.

,

Щодо іноземних мов, якщо Ти зайшов сюди, то будь-ласка, не полінуйся зайти на сайт гімназії і прочитати та подивитися як гімназисти удосконалюють свої знання в країнах Європи. Книжки хто хоче шукати, той знаходить.

,

Школа так-собі, є добрі вчителі які все пояснять і покажуть, але я зараз в 2(6)класі, нова програма, книжок нема, мусиш вивчити або 2. Рівень вивчання інозумних мов-нульовий!

,

Шановні дописувачі!
На мою думку, оцінити школу чи гімназію можна лише тоді, коли ти її закінчив і вступив у ВУЗ ( чи сам, чи за гроші ) чи ні, а можливо навіть тільки тоді, коли закінчив ВУЗ. Ба, навіть тоді, коли зможеш знайти (чи не знайти) роботу, яка тобі подобається, чи створиш власний бізнес.

З іншого боку, для того, щоби продавати на базарі або прибирати офіси, вулиці повна середня освіта не потрібна.
Ба, навіть більше, щоби бути торговим агентом, консультантом, водієм, прапорщиком чи художником, письменником тощо - навіть вища освіта не потрібна.

Тому, шановні учні, батьки учнів, мучити дитину не потрібно. Учні. Ви вибирайте те, ким хочете бути в майбутньому і прагніть цього досягти.
Батьки: прислухайтеся до того, що дійсно хоче дитина, а не тільки "віддам у престижну гімназію - хай має атестат, а пару тисяч на вступ я вже і так приготувала". Це - біда.
Якщо дитина не "тягне", то не варто її мучити: є інші гарні середньоосвітні школи.
Успіху всім Вам!

,

Школа жахлива
Вчителі жахливі

,

На жаль є 10 відсотків дітей, які мають жахливі знання і відповідну поведінку. На контрольних їм підтягують оцінки і про ніяки відрахування мова не йде. Що зумовлює негативний вплив і розмови дітей про цінності знань це підтвердила і психолог гімназії на батьківських зборах.
Не знаю навіщо заможні батьки мучать дітей, що неспроможні вчитись, і навіщо адміністрація і вчителі це допускають. Але це є факт.
Тому меншу доньку не буду переводити в цей заклад.

,

Львівська академічна гімназія заслуговує на хорошу оцінку навіть тільки тим, що керівництво цього навчального закладу дозволяє всім ставити оцінки та коментарі, що свідчить про відкриту та прозору "політику" в гімназії, чого не скажеш про ті школи, які заборонили себе оцінювати і коментувати, а таких чимало.

,

З гімназійного там тільки форма і понти. Знання дали з математики, фізики, історії. Намагалися з англійської. Навчання німецької - нуль повний, лише на папері. Постійне залякування дітей, по 7-8 уроків. Систематично котрогось уроку з вини вчителя нема. Фактично школа виїжджає на зібраних з усього міста найрозумніших дітях. Вчителі далеко не фонтан, зате понтів - море. Хамське відношення до учнів. Очікувань не виправдовує.

,

А і ще є найкращий кухар у світі-пані Мирося! Без неї наша їдальня розвалилася б!
Вирішуйте, не погана гімназія, якщо ще й попадеться хороший клас то це супер! А директор, якщо чесно, то я її і не помічала. Лише 3 рази в рік зачитує промову зі сцени актової зали Політехніки, завжди називає гімназію alma mater, і все. Видає диплом. Цмоць і та більше схожа на директора. Ці вічні нагадування що ми еліта, не зроблять учнів елітою, шановні вчителі. Все починається з Вас. Ну і ,звісно, із виховання у родині.

,

Але декілька моментів з історії закарбувались у пам'яті на все життя, це розповідь про Катерину 2 , Мазепу, його смерть, Б. Хмельницького. Вона таки знає свій предмет! Географічка нормальна - Винар Ірина Михайлівна. Дивний Богдан Львович з малювання і худ. культури. З креслення хороша вчителька - Проскурякова Галина Михайлівна. Німецьку я не знала, відповідно й не любила, але німкеня досить адекватна. А з Цмоць треба просто подружитись).
Була відмінницею, закінчила із сер. балом 11.5, хоча я не була блискуче розумною, просто якось виїжджала. Бал допоміг поступити на бюджет, а Богдан Львович і хоч казав що не поступлю, таки поставив 12.

,

Латина- я б не сказала що життєвопотрібний предмет, але для різноманіття, і хоча б для якоїсь видимості академічної освіти навіть дуже корисна. Марія Федорівна Осим вела латину в останні роки - молода, цікава, не грузить, як інша латинянка. Загалом ми ходили з радістю, вивчили Ave Maria, молитви, гімн. Не зашкодить, принаймні потрібніше особисто мені, ніж 70% фізики, яку я вивчала. Англ. мова - Оборошинська Оксана Миколаївна, вимоглива, дисциплінована, точно найкраща вчителька з англ. мови за все моє життя, нема цього огидного британсько-українського акценту і вимови, вся граматика з нею була вивчена на зубок!!! Інформатик мене не вчив, але знаю, що класний, інформатичка ж просто не знає що вона там робить, лише показувала нам свої манікюри, і ми 3 роки вчили одну і ту ж тему. Це жах! Історичка-Телеп Оксана Михайлівна може поставити 12 за семестр дитині яка просто гарно розмалювала контурну карту, а може й відміннику поставити 7 за тему, не базуючи цю оцінку ні на чому

,

Продовжую:
Математика - ех, пробивайтесь до Добосевич Марії Степанівни, кращих я не знаю математиків, і ще вона бомбезний класний керівник, якось я навіть кликала її мамою.. Фізика- Дарія Осипівна Фем'як-Костирко і її незабутні досліди взаємодії магніта із котушкою, я думаю хто бачив зразу усміхнеться;)

,

Хороша гімназія! Стала рідним домом, попри незначні недоліки, з радістю приходжу сюди декілька разів на рік! Вчителі деякі просто надзвичайні спеціалісти!!! Особливо із укр. і англ. мови, історії, укр. літератури, математики, зарубіжної літератури. Але це я таких застала, зараз декого нема, дехто змінився, а дехто і далі такі сонечка як і були!!! Хороші вчителі (справді хороші): мова- Задворняк Ольга Костянтинівна (вчить не сухий матеріал. Єдина вчителька, яка дозволяла мені покладатись на інтуїцію, бо з правилами була проблема. Ще я дуже любила писати у неї твори, вона із тих викладачів, хто справді цінує працьовитих і талановитих учнів!!!), укр. літ. - найкраща Володимира Василівна(тут у нас спрацював закон - цінуємо, те що втрачаємо. Після її виходу на пенсію література в гімназії вже не та.

,

мені подобається навчатись у гімназії. Вчителі тут добрі.Гімназія долучається до благочинних акцій акцій протесту Ніхто дітей не мучить Хто прийшов байдики бити у гімназії тому тут не місце краще поступитись культурним і розумнішим дітям

,

Скажу я вам, вчуся тут 6 рік і є + і -. Все дуже строго, звичайно схитрити можна, але скоріш всього вас запасуть. Якось хотіла раз прогуляти школу, то мене замітили і цілий рік, якщо я хочаб на 5 хв запізнилась на 1 урок, дзвонили батькам. Так серйозно. Вчуся нормально, обожнюю вчительку з англійської Деркач І.І., вчить добре і за те, щоб діти мали не просто знання, а використовували їх в майбутньому. Залякуютьчасто! )

Знаєте, та строгість інколи аж в горлі сидить, але коли поспілкуюсь з ровесниками, то чітко розумію їм до мене ще пливти і пливти. Якщо реально старанно вчитись, то можна і ЗНО без проблем здати ібез репетиторів. Є, звичайно вчителі-хабарники, але їх буквально 3-4, з 40.

,

Провчившись в цій ґімназії всього лише два завершальних роки, повірте я полюбив, та навіть більше надолужив втрачене стосовно тих предметів, яких ненавидів раніше.дисципліна жорстка, проте ні грама не шкодую про роки проведені тут

,

Цій школі до статусу гімназії, як до неба!!!!!!!!!!!!! Відверто- ніяка!!!!!!!

,

Погана

,

Не розумію одного: гімназія нібито державна, а за що ж здирають аж 2000 на рік? Чому щороку першокласники змушені купувати шафки? Куди діваються попередні? Очевидно, тут вважають, що держава найменше оцінює працю педагогів, що батьки ззначно заможніші, тому можуть легко віддавати такі шалені суми. А якщо прийде дитина з бідної чи багатодітної сім'ї, зі сім'ї, де батьки не можуть видавати такі гроші? Чи таким дітям в Академічній не місце? Мій син любить математику, та вагаюся, чи вступати йому до ЛАГу, адже такі суми мені непосильні. Шкода, що в нашій країні двері широко відчинені насамперед грошовитим, хоча не завжди обдарованим.

,

Я навчаюсь у цій гімназії досить давно.Гімназія непогана ,але є свої недоліки.Деякі вчителі взагалі нічого не роблять, не пояснюють матеріал, а вкінці теми кричать і говорять, що ми нічого не вчимо.Є і такі, що хоча вимогливі проте дійсно навчають.

,

В нашій гімназії калічать душі дітей .Я відмінник і ненавиджу цю так звану гімназію і катів вчителів і не правда що негатив пишуть учні що не хочуть вчитися правда понтів багато а толку нема.Думаю через те що директор лузар і такий в неї хабарницький колектив.Не віддавайте своїх дітей сюди не калічте їх.Учнів тут принижують знущабться комплексують а вчителі як всюди бухають беруть хабарі і нічого не вчать,ті позитивні відгуки від людей які вчилися до Юхман а зараз тут дурка.Бідні діти ніколи не забуду своїм батькам що не забрали мене в нормальну школу!!!!!!!!Все зроблю щоб сестричка не потрапила до деспотів ГЕСТАПО!!!!!!!!!

,

прикольна школа (без Цмоцьки)
а так класна
вчителі класні
колектив хороший

,

Гімназія просто СУПЕР. вчителі дуже класні

,

Гімназія добра,рівень навчання високий.Всі хто кажуть,що їм важко вчитися,або не хочуть добиратись так далеко,то що їх змушує лишатись в гімназії?

,

Закінчив Гімназію у 2008. На той час колектив викладачів був досить кваліфікований, хоча молодше поколінні приходило на викладацькі посади, як на мене, досить некваліфіковане...Тобто проблема в взаємонезамінності викладацького складу Гімназії. Старші викладачі в більшості своїй навчити вміли( Кащук ГЯ, Мацуцька ОМ, з укр мови та л- ри кваліфіковані викладачі, Петро Васильович вчив фізику, правда своїми методами, подекуди дивними...але вчили, бо дійсно спеціалісти та й зацікавлені у професії... Звісно, все не вивчиш, але акценти робити можна і за своєї ініціативи досягати досить багато+сприятливі викладачі. На даний момент тяжко радити батькам щось конкретне щодо навчання у Гімназії, адже ситуацією повністю не володію, але якщо викладацький склад і надалі омоложується такими кадрами як у мої часи, то це дуже сумно,бо "стара гвардія" не вічна...

,

це не школа,а знущання над дитиною!вічні придирки по темі і без.попридумували рейтинги ,щоб батьки не забували бігати в школу.дитина в цій школі ніщо,вічне залякування що виженуть!!!багато знайомих попереводило в інші школи і не шкодують.

,

Моя дитина навчається в першому класі, єдиним суттєвим негативом для мене є рівень англійської мови-жахливий. Є діти які не вчили взагалі англійську, поділу на групи за знанням неіснує. Мусим наймати приватного вчителя аби підтримувати рівень. Сумно і боляче з цього приводу. Підручники за якими вчаться діти не відрізняються від підручників інших простих шкіл, хоча на зборах запевняли у зворотньому. Діти мають (уроки психології, годину мовлення, історію ЛАГ-3 години і т.д) як наслідок проводять в школі більше часу, аніж в інших школах. Якшо до гімназії тре добиратись - то це ше один суттєвий мінус, який відображається на втомі дитини. Ну і 2000 грн поки в рік теж немало. Свою меншу дитини навряд чи заберу зі звиклої школи (де анг, математика на класному рівні). Здоров'я важливіше.

,

Я була у першому випуску гімназії. Знання дають просто найкращі. Після гімназії з легкістю без домовленостей поступила і закінчила Київський університет Шевченка, перші 2 роки була здивована, бо після гімназії навчання здавалось відпочинком. Так вчитись на Бандери було дуже важко, але своїм дітям я бажаю саме такуц школу. В Києві такого рівня школи платні нажаль, і ціна зашкальна :(,

,

Закінчив школу в 2007. Спогади залишились хороші, хоча інколи бувало, що "навантажували" в плані навчання багато і смачно, особливо порівнюючи з друзями з інших шкіл:) але і знання відповідні отримав... Застав там трьох різних директорів і не можу сказати, що зміни йшли на краще. Але атмосферу школи завжди робила не дирекція, а вчителі, які завжди були просто прекрасні (не без винятків, але куди ж без цього..)!!

,

перед тим як дати свою дитину в цю гімназію я дізналася все про неї-і не поганого,а навпаки-тільки хорошого! я впевнена що ця школа дасть моїй дитині лише хороші і великі знання!!!!!!!!!!!

,

крутезна школа і герб прикольний

,

Колись навчалася в цiй школы, потiм проходила практику. На щастя в цiй школi нiчого на гiрше не мiняэться, навпаки! Працюють професiонали, рiвень знань - високий, дiти вихованi iотримують хорошi знання. Ця школа варта десятка, а то й сотнi iнших шкiл!

,

суперська школа
кращої нема)))

,

Файна школа, маю з чим порівняти.
Як би батьки не пхали своїх дітей з недостатніми знаннями, котрі заважають вчитися іншим, було б просто супер.
Школа має історію, має хороших і сильних вчителів, які хочуть навчити.
А вийнятки є всюди.

,

Це не гімназія,а дурдом для учнів.Батьки неведіться на понти.

,

А ще,в першому класі дуже була здивована що більшість учнів в класі були відмінниками в попередній школі. Так що коли зібрані в одному навчальному закладі стільки розумних учнів, то це вже показник що навчальний заклад має високий рівень та високий рейтинг.

,

Мій син навчається тут в 2-му класі (6-й). Не зручно що на 8,30 перший урок. А ще ми довго добираємось до гімназії. Хочу його перевести в іншу школу що ближче а він відмовляється на відріз. Навіть не знаю як зробити. Дитина стомлюється дуже дорогою, навчанням, але з гімназії не хоче йти. Напевно це все таки про щось говорить, хоча і похвалитись що має купу друзів в гімназії не може. По грошах тягне багато, особливо в перший рік. І тепер, коли на дорогу витрачаємо купу грошей. Бувало що в зимку на таксі не раз відправляла. А тепер, як кажу що переведу в іншу школу бо добиратись далеко та дорого , то він каже що готовий пішки ходити. Хоча почитала відгуки по інших школа, то і не можу сказати що гімназія "бест оф зе бест". Навіть не знаю...., але рахую що хороша освіта та виховання це найцінніше, що можуть придбати для своїх дітей батьки.

,

смішно читати про коментарі типу "невротичних психів і т.д і т.п..."...покажіть мені хоча б одного такого, якого ЛАГ таким зробила - не вірю.. ну хіба що, якщо в людини і так з психікою "не альо", то навіщо все на гімназію валити??!!))брєд)...закінчила гімназію, зараз там мій брат вчиться - і Слава Богу всі живі-здорові)....не кажу, що це найкраща школа в світі, але знання та виховання вона дає достойні. А ті випадки, коли дитина сама неврівноважена, а батьки запхали її в школу такого рівня, то винного слід шукати ні не в керівництві закладу та й не у вчителях, а в самому собі)....такшо вирішувати звісно батькам, але як на мене, то альтернативи цьому закладу у Львові я на разі не бачу.

,

Я мама четвертокласника і ми зараз стоімо перед вибором школи. Дякую за цей відгук бо насправді прагну знайти для сина комфотну школу з доброзичливою атмосферою, а не скалічити дитину. Подібні відгуки я вже чула ви іх підтвердили.

,

класна школа тіко напряжна

,

тут дають академічні знання!

,

Колись це був нормальний заклад, але не тепер.

,

Була на практиці у цій школі. Рівень учнів особливо нічим не вразив. Педколектив навдивовиж зарозумілий.

,

Тут не люблять дітей. Витискають соки, але якось не подоброму. Ми тут нічого не варті. Кожен день лише грузять і страшать, що виженуть. Знаю,що добре вчусь (порівнюю свої знання із ровесниками), то чому так постійно принижувати?

,

Закінчила цю гімназію.Звертаюсь до тих батьків, кому важливе фізичне і психічне здоров'я ваших дітей. Не віддавайте туди дитину! Для чого вам з малих літ ця маразмова латина? А, от подумайте, чи є сенс у тому, щоб УСІ предмети поглиблено вивчались? В результаті ми по багатьох предметах плавали, бо фізично не охоплювали програму. Хвалені місця на олімпіадах займали лише ті учні, котрі займались із репетиторами. Ми усі там стали невротичними психами + справді хороших учителів звідти вижирають. Однак, якщо для вас важливі пусті мажорні панти - вам точно сюди.

,

любі друзі..
я вам пишу зо Львова..
я Остап..Вишна..
зара вчуся в Политехнічному..
2 курс..
люблу цю гимназію..
вона найкраща..!!!!
там дийсно важко..але є результат)))))))
вчители просто бомби..
охоронец..також..не промах..))))
люблу их всих..))))
Остапко)))

,

Школа супер))))))))

,

дуже хороша школа...
вчителі добрі...

,

сама крута школа на світі

,

Дуже напряжна школа. Знаю на власній шкірі.
Моя вам порада -- не віддавайте дітей вчитися туди.

,

Вчитися цікаво !! Ци школа просто супер

,

Школа супер! Але є одна вчителька, яка занижає оцінки. Це не справедливо! Можливо, хай шукає додатковий заробіток в іншому місці?

,

Школа супер!!!!

,

дуже класна школа!!!я люблю в ній вчитися!!!Але там є трохи тяжко вчитися,хоча я лише в 2(6)класі!!!!! :D

,

Супер гімназія!!!!!!

,

Просо дуже кльова і бомбезна школа. Відношення між вчителями і учнями чудове. Добрі спеціалісти. Одним словом круто

,

Важко з латинською, а так нормально.

,

Мені подобається - важко вчитися, але є результат

Партнери сайту
Школа нового формату «Еколенд»
Школа нового формату «Еколенд»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок