Оцінка відвідувачів
(по 17 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Вітаю нашу колегу Наталю Степанівну з високими результатами ЗНО з математики та фізики її випускників. Її учень отримав 200 балів з математики (1% по Україні). Всього середній бал випускників гімназії з математики - 194,75 бали, а з фізики - 184 бали.

,

В нашому 7-му класі як і в сусідніх класах одні дівчатка. Вчителька математики Наталя Степанівна ( вона ж класний керівник) чудова, чуйна людина і прекрасний спеціаліст. А ""мамі Олені" пораджу вияснити , в якій школі все ж навчається Ваш син. І ще контролювати процес навчання сина щоденно, а не через 7 років, коли вже все запущено. В першу чергу це Ваша дитина. І в результаті маєте бути зацікавлені Ви в першу чергу..

,

Жахлива школа. Перевірила рівень знань своєї дитини, і жахнулася: син у 7-му класі не може розв'язати елементарні завдання з математики!

,

Школа непогана,вчимося 2 рік.Вчителька молода,уважна,любить усіх дітей.Дитина може перебувати в школі до 15.30.Уроки переважно роблять у школі.Харчування - у сусідній школі.Приміщення дійсно старе,але всюди чисто.В туалеті ідеальна чистота і жодного смороду (відповідь на коментар 'мами').Нові меблі,шафа,у початкових класах зроблено ремонти,поміняно вікна.
Дітей в школі небагато,учні всіх класів товаришують, старшокласники разом з вчителями організовують концерти,в яких беруть участь всі без винятку учні.Є й мінуси (зокрема низький рівень викладання англійської),але плюсів більше.

,

У школі завжди чисто, кожен вчитель з дітьми чегрують, слідкують за своїм класом! Були проблеми з туалетом, але вже все добре! Кожен рік поступово робиться благоустрій.

,

А ми вже 2 рік вчимося! І цілком задоволені. Так є мінуси, але плюсів значно більше! Все спокійно, культурно, навчання по програмі плюс продовжена група, де з кожним індивідуально виконуються домашні завдання. У класах 3-7 учнів! Дитина постійно під наглядом, тому можна не хвилюватись.
Керівництво завжди іде батькам на зустріч у всіх питаннях.
Тому раджу всім!

,

Просто не зрозуміло чомуУ керівництво не чує і не бачить прохання батьків!!!??? Невже так тяжко навести чистоту і порядок в приміщенні? Зробити сантехніку, привести в нормальний вигляд класи і коридор? Чому постійно темнота і сморід??? Якогось особливого індивідуального підходу до дітей також не помічаємо. Ні гуртків по інтересам, свята всі на примітивному рівні! Також як і всі інші наслухалися про школу-родину, а тепер не знаємо, що робити....
А керівництво на всі негативні відгуки пише, що це все наклеп! Особисто я підтримую усі критичні відгуки, всі вони правдиві, нажаль...

,

Так, на рахунок ремонтив- це питання треба вирішувати, умови жахливі. Як би ви бачили ЯК! миють підлогу..... Швабру занурюють в унітаз а потім нею миють підлогу. Ще десь таке можливо побачити? Роздягальні не існує, якась стара шафа в класі одна на всіх.
Я дуже шкодую що повелася на "казку" школа-родина. 300 доларів при поступленні(ніби то на диплом) і по 100 долларів щомісяця... Дуже дорого нам обішлась ця "казка". І як виявилося плата береться не за навчання а на підставі благочинних внескив. З дітьми індівідуально ніхто не займається(як це обіцяли при поступленні).
Вирішуйте самі-потрібна вам ця школа чи ні.

,

Ремонти просто необхідно зробити! Бо все вже занадто старе! Приватна школа мусить трохи по інакшому виглядати! Гроші платяться великі + вступний внесок! А толку ніякого! Якість навчання трохи перехвалена, вчителі майже всі молоді, без досвіду, єдиний плюс, що мало дітей в класах. Гуртків ніяких, їдальні немає. Повелися на рекламу про школу-родину, тепер шкодуємо.

,

Найкращі враження про навчання у школі! Тільки зробити би ще ремонти і закупити хороші меблі і було би взагалі ідеально!

,

ми всім задоволені. школа дійсно хороша. вчителі вимогливі,але добрі і справедливі. і учні чемні виховані. дякую .

,

Привіт всім вчителям та учням гімназії! З великою вдячністю і теплом згадую НАШУ гімназію. Щиро дякую вам за любов, підтримку, домашній затишок та високий прфесіоналізм . Всім бажаю творчої наснаги , процвітаня та успіхів .Завжди з Вами випускниця гімназії Софія.

,

Я випускниця 2010 р. не жалію, що навчалася у цій школі, хотілося б побажати більшого розвитку цій школі;
до речі, атмосфера створена тільки для того щоб навчатися і творчо розвиватися, і це вже доказано, я підтвердила медаль на ЗНО. Дякую всім!!!

,

Я задоволена. .Жодних поблем з навчанням і спілкуванням.

,

Підтримую! Двоє моїх дітей навчались в цій гімназії. Ніяких проблем! Рекомендую.

,

Найкраща школа !!! Навчаюсь тут з 1-го класу. Дуже сильна підготовка в початковій школі. Зараз я в 8-му кл. Всі вчителі класні - добрі, уважні, справедливі і вимогливі. Маю багато хороших друзів не лише серед однокласників. Ми тут як одна сімя. Всім привіт! Я вас всіх люблю!!!

,

школа сама най на

Див. також:
Зворотній зв'язок