Оцінка відвідувачів
(по 72 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

перевела дитину із першого класу - вчителька . жахлива, загружає дітей, побори відчувала приниження зі сторони БК- оксана, світлана, марія і ліля - усі вони нападали на мене протягом першого півріччя, віддала в Г клас, Коваль І.С. - адекватна і толератна , як учитель і як людина, і голова БК - Юлія теж чуйна, немає грошей ставляться із розумінням. Велика подяка - мою дитину дуже добре сприйняли. Учитель проводить ескурсії. І, до порівняння у Г класі - фонд класу - 100 грн., є кулер + рушники = вологі серсетки = поїздки, а у А - 300 і не відомо куди ідуть гроші. І, це тільки 1 клас? Учитель молода і працює із дітками НСП, а це не легко, а А - клас глянцео підібраний. там немає бідних - їх просто виживають, як непотріб.

,

Школа жахлива дитина вчится у першому класі, побори 100 грн за свято Букваря + продаж журналу Літечуо 35 грн, на відмову не реагують на запитання: "28 дітей - 280 , куди підуть гроші?", - відповіді немає, батьки попередніх дописів праві - є присутня дискримінація дітей, тих, які батьки не здають. Хоча на НУШ були виділені кошти, зошити купи, вчительці здай на дні...

,

Школою не задоволена.Вчителі не бачать особистості дитини.Оцінки занижують,вбивають бажання вчитися,немає заохочення.Навіть дорослі хочуть,щоб їх похвалили за хорошу роботу.Особливо вчитель матема-тики,батьки знають хто,не професіонал.Вчителі повинні розвивати в дітей бажання вчитися,хвалити за старання і т.д.Як би могла забрала би ди-тину,але ж це не так просто тому,що вже є друзі.Але другу дитину не дам в цю школу і другим не раджу.

,

Школа нормальна. Є свої полюси і мінус. Більшість вчителів нормальні і адекватні! Поборів ніяких нема.
Я вчилася в цій школі. Дочка моя в иться вже 4ий рік і сина цього року віддаю в цю ж 13 школа.

,

Школа жахлива буду забирати дитину ыз неъ, постыйны побори, приниження , жах

,

Школа най най най краща , хороші вчителі. Наталя Іванівна , Марія Романівна, Ярослава Федорівна , Стефанія Ярославівна.

,

школа жахлива, високі побори, по 300 грн за семестр. Постійно вчителі вихваляють дітей батьків з БК, немає розуміння

,

Школа дуже класна !! Вчуся в 6-А класі . Дуже гарні вчителі і цікаві уроки! Деякі вчителі строгі , але це навіть не погано . Вчать супер . Дякую!!!!

,

Школа найліпша у Львові. круті вчителі та прікольна директриса. Мені подобається тут вчитися. В столовці класні кухарки і нарешті нармально їсти можна але погано що і короткі перерви

,

школа супер повна

,

Ця школа найкраща вона завжди виграє(

,

В шоці від тої школи! Хороших вчителів можна порахувати на пальцях. Директор зібрала команду для поборів, а про знання та дисципліну не дбає. Деякі вчителі не вміють грамотно розмовляти, жах! Дітей не можна давати в таку школу, бо там її зіпсують кардинально. Води ч часто не буває в туалеті, щоб злити чи помити руки. Куди йдуть гроші з фондів не відомо нікому, бо директор завжди замилює очі.

,

Школа жахххх

,

Найліпші вчителі у цій школі. Вчителі з англ. добре вчать. Ольга Петрівна і Тамара Андріївна дають багато знань. Ольга Ярославівна наша найліпша вчителька і класний керівник. Василь Михайлович дуже добре вчить історію України. Школа най-най-най-найкраща.

,

школа жах вчитилі погані деякі норм я вчуся в 6 б класі я дуже рекомендую

,

школа не погана я там 11 років провела тай діти тепер ходять звичайно є вчителі які не насвому місці але загалом може бути

,

Я вчуся у 5 класі, і мені подобається тут вчитися, але деякі вчителі дуже строгі і майже нічого не вчуть. Але інші норм. Надіюсь ті хто будуть тут вчитися навчання їм сподобається!!!

,

Оцінивши граматику дописувачів-учнів, зрозумів, що українську мову вчать слабенько :)

А деяким дорослим дописувачам варто ще раз переглянути підручники, бо рівень просто ганебний

,

Я навчалась в цій школі з 6 класу. Закінчила в 2011 році. Нічого поганого про вчителів не можу сказати, пояснюють добре, є окремі вчителі яким байдуже чи учні щось зрозуміли чи ні, але решту - хороші. Хабарів ніхто не просить, якщо дитина вчиться то проблем не буде. А на рахунок фонду класу та інших внесків, думаю це всюди так. Десь більше десь менше. Взагалі як поводиться дитина в школі це не від вчителів залежить, а від виховання та уваги батьків. Мінос - це англійську погано викладають, і те, що немає інших іноземних мов.

,

Норм школа, закінчив три роки тому, помню цапа,бублика,гальку, навіть орисю була хороша математичка поки в декрет не пішла, жахливі вчителі були. Мені було все одно і так в школі на оцінки, тому вчителі, які харили мали також плюсик хочь якийсь)))) Бувало знав таких, шо носили вчителям мали кращі оцінки ніж в мене, але мені то "не показатель ваще".
Мінус ше був, шо спрягали ходити на виховну, а я не ходив і все. Також страшили дуже оцінками, а так веселі часи були)))

,

Всі пишуть, що бігати треба з подаруночками до вчителів. Якщо Ваша дитина не хоче вчитись, то хто їй лікар?! В моєму класі, а я цього року закінчила 11-ий клас, більшість відмінників. І ніхто з батьків не бігав за вчителями. На олімпіадах, в попередні роки, ми займали призові місця. Судіть самі...

,

Школа хороша вчитись можна усе не так погано, насправді вчителі добрі і хабарів не беруть ну може ті що на молодшій школі а от нас є дуже багато відмінників але є одне але на старшій школі є одна жахлива вчителька не буду казати хто а так то школа прекрасна особливо деректорка Галина Мар'янівна вчить математику дуже добре вчить пояснюють вчителі усе у кінці уроку питають чи є запитання якщо є то пояснюють ну в цілому все прекрасно!!!!!!!!!!!!!!(=

,

Школа жах!!!

,

Школа жах,забрала дитину після 3 класу,вчителі слова порядність незнають,навіть простої людяності ,Дітей принижують,наші діти для них дибіли вже з 6 років,діти б'ються постійно і нікого це нецікавить,Погане навчання,ще небіда всі відмінниками небудуть,але там діти розуміють що вони"ніщо',стають озлобленими і пригніченими,Хочу вірити,що мусять там бути і порядні вчителі,таких обідити нехотіла, Жалітись директору нема смислу,риба гниє з голови,працюють по системі рука руку миє,Може тому і такий бардак,Зараз вчимось в іншій школі, дитина життєрадісна,свою вчительку боготворить,в школу ходить з задоволенням,чого і вам бажаю

,

Школа ужас , навчання теж ужас.

,

є гроші - є хороші оцінки. Якщо батьки не бігають до вчителів з пакуночками та конвертиками - дитина погано вчиться. Знання ніяки, вчителі теж, оцінювання тільки по гаманцю батьків.

,

Школа хороша. А головне що директор строга справедлива і працьовита

,

Вчетелі бють дітей і доводять до сліз ,учні курять з старших класів

,

Вчителі ужас школа супер найліпша вчителька Галина Марянівна :-) вчить математику .

,

Хороша школа і хабарів ніколи не брали... ну вчителі яких я знаю.Рівень знань хороший! Впевнено можете давати ваших дітй у 13 школу.

,

Наша школа - це найкраща школа на Землі!

,

Навчання хороше. Половину вчителів чесно кажучи жахливі, особливо одна вчителька англійської мови. Харчування для старшокласників дуже дороге. Здирають гроші на фонд школи, а нічого майже не роблять. Наприклад збирали гроші на ремонт туалету жіночого. Його закривають. Відкривають тільки як приходе провірка. Наприклад я тільки чекаю випуску...

,

Хто вчився,або вчиться у цій школі звертаюсь до вас!!! Якщо можете напишіть які там вчителі,який рівень знань і культури у дітей.Хочу віддати у цю школу дитину,але маю сумніви.Ходять чутки,що діти не вчаться, а дуріють на уроках.

,

Школа супер. Учні на перерві себе ведуть добре. Мені найбільше подобається вчитель фізики.

,

Школа супер добрі, вчителі які добре вчать

,

Школа жашлива, спілкувалась недавно із батьками бо думала давати туди сина в 1 клас. Сказали що знань не має, оцінку можна отримати яку забажаєш, бо все вирішують якісь бідні 100грн. При випуску зі школи напишуть все що захочеш. діти які відвідують школу це особливі "екземпляри", але зате близько,кому що потрібно.

,

Школа нормальна .... мені подобається ...а вчитель з фізики там найкращий !

,

Школа клас ++++++++++++++++

,

Школу згадую з рад!стю...хот!лося б вернутись...але роки вже пройшли.

,

Школа відстій, фууу...школа ужасна

,

школа найкраща у світі!

,

школа супер учні не гарні правда

,

школа супер я дуже хотіла б в ній вчития але не судьба

,

школа класна дуже гарні вчітелі лілія володимірівнв галина львівна ольга петрівна і ольга ростиславівна тільки на старшій школі пройти не можливо то звітти вибігуть то звіти дітям проходу не дають

,

Дуже хороша школа......дуже її люблю....і вчителі добрі....загалом школа суперова....є що згадати.....

,

школа ужас....хоча я там сама гарна короч і в мене там є хлопець якого я люблю .....такшо нормальна школа

,

В їдальні мало дають їсти !!!

,

Школа класна для всіх хто вміє вчитися

,

Школа жах!найгірша школа на сихові!!!

,

Трета змінювати школу

,

Школа мені подобається те що на старшій школі злі вчителі...=):)

,

Я вчусь в 98 порадьте куди переходити люди пліз

,

нормальна школа,3 роки назад закінчила...веселі роки були)теж було що через віуна втікали))ахахаа ото було)))

,

школа не супер, далеко не супер, але вчитися можна. самий класний клас 6-7- В

,

школа хороша.

,

найкраща школа

,

це суперова школа!!! Велике дякою вчительці української мови Наталі Іванівній-ви найкращі!!!

,

закінчив школу в 2005 році.. ніфіга особо там не вчать)) школа як школа.. памятаю як від Галинки через вікна пригали)))


хахаха ми і 2010 році від неї свалювали через вікна))) з школи не випускали і не впускали як в тюрмі)))

,

школа класна!!!!і вчителі теж!!!!!!!!!!!!

,

Вчителі теж непогані=))) але один недолік математичка Васильків.Г.І.! а так всьо кльово!

,

Школа недуже,
як і в моєму класі , вчителі нормальні,
їжа в їдальні несмачна, загалом мені не подобається, на молодшій школі 1-4 класи добре але на старшій погано

,

...школа просто афігена,А вчителі не дуже,,(

,

Школа нормальна, але моголо б бути краще)))

,

Школа нормальна тільки нехватає експерементів...)))

,

школа яка б не була -завжди рідна як мама.

,

Школа,як школа.Хто хоче вчитись той навчиться.

,

закінчив школу в 2005 році.. ніфіга особо там не вчать)) школа як школа.. памятаю як від Галинки через вікна пригали)))

,

я закінчив тамтого року школу фуфло нічого ненавчився

,

принаймні вчителі хочуть навчити, дати знання

,

хороша школа)

,

Школа класна))

,

я в 4 а класі класно

Див. також:
Зворотній зв'язок