Оцінка відвідувачів
(по 68 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Рідна школа

,

Учителі можуть кинути крейдою а також вдарити.Школа хороша а вчителі ні і діти всі таа кряги в туалетах смердить

,

Дякую за все, дякую за те що були, дякую шо навчали, Найкращі у світі вчителі

,

Закінчила школу у 1987.Велика подяка директору Міркіну Б. та вчителю рос.мови і літератури Діні Моісіівні.

,

Закінчила школу більше 10 років... Це школа, якою можна пишатись. Бо ці стіни перейняли роками грунт знань і відлуння сміху дітей. Вчителі були строгі але такі справедливі. Це школа, де не допускали на урок з косметикою на лицях як сучасні дівчата собі позволяють, де кожна погана оцінка виправлялась ініціативою самого учня. А біологія....треба віддати належне...завуч нас готувала як до магістра в данні галузі... Українська література це урок який не мав закінчення, настільки вслухався до вчителя. Зарубіжна література! Завдяки цій ми ставили сценки і організовували конкурс краси, математик- як і фізика)) - трепетом якщо не знаєш, ще б пак викладали вчителі як в університеті! Я пишаюсь, чуєте, пишаюсь, що закінчила 20 школу, міста Львів! Ліснича Оксана

,

Вчителі і директор цієї школи приділяють максимум уваги кожній дитині, щоб у них були добрі знання і гарна поведінка. Під час навчального року, знайдіть час, і зайдіть до школи, щоб подивити, як ведуть себе ваші діти. Моя дитина закінчила початкову школу, я була в школі майже кожний день, і бачила як себе ведуть учні, особливо старших класів. Вчителі і навіть директор школи, постійно турбується про них, як про рідних дітей. В школі багато гуртків, постійно проводять цікаві заходи, все для ваших дітей. У цій школі не багато дітей, і тому є можливість у вчителів, до кожної дитини знайти підхід. Шануйте і поважайте вчителів, бо вони вашим дітям віддають свою любов, знання і "здоров'я". Відносно п. Вікторії з бібліотеки, дуже культурна і спокійна людина.

,

Не раджу учителі беруть взятки

,

Не раджу вам ту школу через бібліотекарка вона дуже зла до дітей відносися погано не раджу

,

Усе добре но я хочу звернутися до декокторши звільніть вчительку Зарубіжної мови вона не забуде похилого віку для своєї посади моєму сину 14 років він з зарубіжної усе знає читає просто ми вчительці не носимо взяток тому вона занижує оцінки мій син саме нище мав би мати 9а вона йому поставила 6.Не раджу іти до 20 школи по вам може попастися училка Зарубіжнуї яка бере узятої а якшо їй не давати взятки то вона просто буле іздіватися над вашими дітьми буде їм принижувати оцінки і може навіть ударити мого сина вона ударила не один раз .Не раджу вам цю школу

,

Завжди з теплими та щирими емоціями згадую про школу та вчителів, які там працюють. Є місця, які притягують до себе позитивних, щирих, добрих та високопрофесійних людей - і таке місце 20 школа. Вчителі, які повністю віддаються своїй справі і доносять до учнів потрібні знання. Тепла та дружня атмосфера.
Із впевненістю можу сказати, що учні виходять зі школи у великий світ гідними людьми з великим багажем знань та вмінь.
Дякую усім вчителям за цікаві уроки і знання! Особливо хочу подякувати своєму класному керівнику - Гануляк Галині Степанівні за прищеплену любов до українськоі мови та літератури, українського мистецтва та театру і за знання, які вона мені дала!

,

Провчилася у 20 школі 11 років і жодного разу не пошкодувала!
Школа просто супер , вчителі - справжні професіонали своєї справи, завжди привітні та відкриті для дітей, на уроках викладаються на всі 100%.
Ця школа стала для мене другим домом, а вчителі настільки рідними, що вже не уявляю свого життя без них!!!
Особливо хочу подякувати Шульгатій Н.П. та Козачок Н.В. за знання , вашу любов та підтримку !!!
20 школа The best!!!!

,

Не можу сказати нічого поганого про цю школу!)
Звичайно, кожну школу оцінюють по рівню її навчання!
Мій класний керівник була Гануляк Галина Степанівна.
Це єдиний вчитель , який не тільки ідеально навчає своєму предмету, а й вміє прекрасно організувати життя школи!
Ніколи не забуду тематичні лінійки та прекрасні виступи, продумані нею , які заклали масу інформації в мою голівоньку)
В загальному , всі вчителі кваліфіковані та доступно подають весь матеріал

,

Дякуємо за організацію поїздки і участь у майстер-класі з випічки живого хліба,спеченого нашими дітками власноруч у глиняній печі на дровах. Неймовірні враження, задоволення кожної дитини. Найсмачніший хліб у житті.
Дякуємо вчительці - Прус Галині Володимирівні. З повагою - учні та батьки.

,

Хочу висловити щиру подяку своїй найкращій першій вчительці ПРУС ГАЛИНІ ВОЛОДИМИРІВНІ ! Моя учителько, привітна, щира, турботлива, уважна, великодушна, лагідна та справедлива, Вас називають - учителька від Бога! Ви нас навчили грамоти, науки, як стати чесною, порядною людиною. Ви стільки діточок добром зігріли, пораду дали, вислухавши вчасно. Від бід, нещасть зуміли захистити, забувши про турботи власні. Коли уперше я прийшов до школи, Ви нас зустріли, наче рідна мати, і ми Вас не забудемо ніколи! Висловлюю Вам щиру вдячність за Вашу працю, гарне ставлення і взаєморозуміння. Ваш учень Олег.

,

Я тоже учился в 70-х годах в этой школе. особенно мне нравились уроки Бориса Львовича ,учителя русской литературы. Помню ,что уровень обучения, был очень высок и мы знаниям отличались гораздо выше других школ города. И потом, наша школа обладает особой аурой . Тем более ,она была некогда австрийской гимназией.

,

Школа супер вчителі від бога.

,

Мой директор Семененко Раиса Семеновна , самая лучшая и очень чуткая
никогда не забуду Елену Николаевну первая учительница и Зинаиду Григорьевну классную в старших классах . Миркин Борис Львович еще был учитель ну очень интересно уроки вел .
РЕБЯТА ПЛОХИХ И ХОРОШИХ УЧИТЕЛЕЙ НЕ БЫВАЕТ . нас тоже кто то любит , а кто то не воспринимает , а детство одно , в школе оно прекрасно ! Сначала ходила я , потом дети , теперь внук :)

,

Сама краща школа. В ній вчилася я а зараз вчаться мої діти. Мені так приємно знову і знову заходити в цю 20 ту школу.

,

Регулярно вчителька ображає дiтей..Вживаб ..Так би мовити вуличний жаргон...Я рахую iй не мисце в такому хорошому коллективi вчителя 20 коханоi школи

,

Школа Чудово... .а на рахунок одної вчительки ... вона не вписуэться в такий чудовий коллектив вчителiв,просто дивно,як вона там взагалi опинилась.чому вона там досi працюэ..Мабуть завдяки великому та доброму сердцю Наталii Андрiiвни.але на скильки я знаю ...Вона ще строга I вибаглива..Так що сподiваэмось що зауваження робить регулярно.Її поведiнка пид час занять м,яко кажучи некорректна по вiдношенню до учнiв.та й не думаэ що говорить ...!Я б ii навiть у спец iнтернат до проблемных дитей не пустила не те що в нормальную ..Хорошу таку чудову 20школу!!!!!

,

Навчалася у цій школі. Директор школи Наталя Андріївна дуже хороша людина, вона берегмня української мови!Люблю тебе школо) У школі затишно, як вдома.

,

Я тут у п'ятому класі вчителі просто супер не знаю що й казати найбільше мені подобаються Казидуб Світлана Любомирівна, Сізова Наталя Борисівна, Крутій Леся Іванівна та Шульгата Наталя Петрівна. Вчить мене Гануляк Галина Степанівна вчителька просто супер немаю слів щоб описати ту старанність і терпіння виявлене щоб навчити і пояснити учням весь матеріал який вони мають знати! Обожнюю тебе 20 школо!!!

,

Мені дуже подобається навчатись у цій школі.Цікаві уроки історії (Шульгата Н.П.),а змістовні біології (вч Козачок Н.В )

,

Я тут в одидцятому класі мені дуже подобаються вчителі, а особливо вчителька зарубіжної літератури Сізова Наталя Борисівна, мені подобається вчитель історії Шульгата Наталя Петрівна, дуже старанно працює Казидуб Світлана Любомирівна першокласники навіть не хочуть іти додому, а зараз ми насолоджуємось у класної керівнички Гануляк Галини Степанівної, дуже виручає наших братів і сестер Бабій Тетяна Іванівна, ШКОЛА ІДЕАЛЬНА!!!!!!!

,

Школа за 12 бальною системою "12"!!! Молодці викладачі, віддаються на 100%

,

Найкраща школа №20! Найкраща вчителька історії Шульгата Наталя Петрівна!

,

Школа супер особливо подабається вчителька зарубіжної літератури Сізова Наталя Борисівна

,

Миркин лучший директор нашей 20.А Ирина Эдуардовна просто супер преподаватель.

,

Школоа просто жах жах жах . Вчителі беруть великі хабарі деякі діти з цієї бридкої школи знущаються з менших . Я терпіла терпіла і мені стало шкода моєї дитини.Школа про жахі це щше мягко сказано

,

деже хороша школа.вчителі добрі. я задоволена !!!

,

Так, школа з історією... Директор та завуч приємні люди і, напевно, профі. Високий фаховий рівень в учителя групи продовженого дня (1-4 класи) Тетяни Іванівни. Дуже вдячні.

,

жахлива школа!!! Ненавижу.

,

школа гарна:***

,

20 Школа прекрасна , хочеться вернутися . Хочу подякувати таким вчителям як Гануляк Галина Степанівна - прекрасна вчителька , так , вона строга , але знайдіть хоч одну людину яка вчилася в наші школі , яка скаже що Галина Степанівна некомпетентна , ви не знайдете . Також прекрасна вчителька Казидуб Світлана Любомирівна ...просто нема слів як друга матір була нам . Також школа не без мінусів.

,

Я закінчила школу 45 років тому. Тоді школа була російська . Першим директором у мене був Хутієв Андрій Савелійович , а потім Починко Надія Петрівна. Добре пам"ятаю всіх вчителів . Чудова школа , прекрасні вчителі.l

,

Школа можливо і непогана,і вчителі є у ній дуже хороші,такі як Гануляк Г.С.,Казидуб С.Л.,Сізова Н.Б.,ну і звичайно є і погані такі як Матушевська Г.С.,пліткарка,хабарниця.Але як говориться риба гниє з голови.

,

Средняя общеобразовательная школа № 20 с трудовым обучением.
Директор школы Миркин Борис Львович - самый лучший директор этой школы за всё время её существования. Спасибо всем учителям.

,

Школа найкраща! Поважаю і шаную вчителів, вони справді дають високий рівень знань.

,

Школа №20 the best!

,

Школа супер!
Низький вам уклін до землі, любі вчителі, ми вас не забудемо ніколи, ви найдорожчі!

,

Найкраща школа №20*))))
Ніколи не забуду хороших вчителів, які достойні поваги та похвали!

,

Справді школа супер!!!

,

Найулюбленіша школа!)) Прекрасні спогади про вчителів!

,

Супер школа!Я вчилась в ній 11 років, і вона мене багато чого навчила, - бути в житті людиною. Велика подяка вчителям, які багато для мене зробили, і виховали мене з самого дитинства.

,

Школа - найкраща!*)) Вчителі розумні, дотепні, веселі, співчутливі, люблячі, і просто прекрасні*)))

,

Школа просто супер))))
В цій школі є високоосвідчені тільки дві прекрасні вчительки: Гануляк Галина Степанівна - вчителька української мови і літератури, та Казидуб Світлана Любомирівна - вчителька початкових класів. Вони справді вартують пошани та похвали!

,

прекрасна школа, супер!!!
Велика повага і пошана вчительям: Гануляк Галині Степанівній, і першій вчительці Казидуб Світлані Любомирівній, найкращі вчительки зі всієї школи.
Але один великий дефект і мінус у школі - вчителька фізкультури Лотиш Світлана Володимирівна, вона неприємна всителька.

,

школа СУПЕР-ПУПЕР не уявляю i дня без школи №20

,

20 школа -сама галіма школа . Де вчитилі тількі хочуть щоб їм взяткі носили . І подаркі на 8 березня приносили. Ужас просто ...

,

Школа дійсно супер!!! Велике спасибі вчителям!Я закінчила навчання в ній 14 років тому,а й досі згадую з теплом на душі!!!І наш 9 клас (1998р.в.)був бумбовий!Тепер хочу сюди віддати синочка! Наталі Петрівні особливий привіт, а дякуючи урокам укр.мови в Наталі Андріївни,з правописом у мене й досі все гаразд :)

,

Я вчусь у цій школі,цього року закінчую школу дуже шкода.Вчителі дуже хороші,особливо Геккер Ірина Едуардівна,Сізова Наталя Борисівна та Тризна Наталя Вікторівна.

,

Найкраща школа у Львові 100%. Вчителі супер,особлива подяка Гануляк Галині Степанівній! Ніколи не шкодувала, що тут вчусь.

,

Хороша школа і вчителі нормальні. А найбільше я любила Наталю Вікторівну-вчительку біології

,

Дуже хороша школа.

,

Школа дійсно дуже хороша. Хочу зазначити наступне, що в даній школі ведеться підготовка дошкільнят з перших днів навчального року, на професійному рівні. Не завжди приватні школи, що готують діток до навчального року, викладаються на стільки в повному обсязі, як СШ №20. Дуже приємна директор, слідкує за порядком школи, за учнями, доброзичлива, фахівець своєї справи. Велике спасибі директору школи, а також викладачам. Усі фахівці з ВЕЛИКОЇ БУКВИ.

,

ця школа руле!

,

Так школа чудова і атмосфера прекрасна . Звичайно є й мінуси досить погане на мене враженя справила вчителька фізкультури - Лотиш Світлана Володимирівна але в загальному школа чудова .

,

Школа дуже гарна недовно зробили ремонт.
Але школа була б не такою без учителів.
Хочу сказати велике спасибі усім вчителям,
особливо Наталі Борисівній, Гануляк Галині Степанівній,
Наталі Петрівні бо без цих учителів і їх предметів не можна жити на землі.

,

у мене тильки хороши враження про школу залишились.хоч це було уже давно але я всих памятаю и люблю!ви найкращи без сумниву!!!!!!!!!!!

,

Дуже хороша школа, хороші учителі, які й справді працюють, і докладають багато зусиль , щоб учні досягали великих успіхів у навчанні. Тут розвиваються особистості.
Велике спасибі хочеться сказати таким вчителям як:
Наталі Петрівні (уч. Історії)- так вона і справді патріот свого уроку.
Наталі Вікторівні( уч. Біології), Наталі Борисівній (уч. Світової літератури),
Ганні Іванівній (уч. Фізики), Ірині Едуардівній ( уч. Математики), Лесі Іванівній ( уч. Англійської), Ользі Михайлівні( уч. Укр-мови), Галині Степанівній ( перша вчителька) Наталі Андріївній (Директорка).

,

о ця школа просто =)
і мені попалась найкраща вчителька Гануляк Галина Степанівна......................

,

дуже класна школа !!!!!

,

класна школа дуже хочу подякувати класній керівничці ГАЛИНІ СТЕПАНІВНІЙ. РЕСПЕКТ УВАЖУХА.

,

Нема нічого кращого згадати як ти проводив час у школі! а було класно! хотілося б повернутися!!!

,

ця школа, просто бомба,,,,, тут класні вчителі, діти) я в цій школі вчилась, вона бездоганна.. просто супер-пупер, бомба

,

Я дуже люблю 20 школу,вона найкраща.....

,

Я у цій школі нажаль не вчусь, але хотілось..... Я побувала в ній.... враження особливі..... Учителі класні, діти дружелюбні=)))

,

Школа№20 г.львов-я,тебя оченьЛЯБЛЮ!

Див. також:
Зворотній зв'язок