Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Оцінка відвідувачів
(по 62 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Жах вчитилі знущаються над учнями!!!1

,

Я школу закічив у 2002р. і без репетитора вступив в університет. Хто хоче вчитись, той навчиться.

,

Найрідніша, найкраща школа в світі!!!!

,

Дуже задоволені цією школою!!!! Тут хороші, компетентні вчителі, які дають хороші знання!

,

Школа - супер!!!

,

Найкраща школа. Я її випускниця і з нею пов'язані лише найкращі спогади!!! І не пам'ятаю, щоб хтось із вчителів відкрито знущався і насміхався над учнями ) Оцінки завжди ставили адекватно і заслужено. Якщо ти готовий і стараєшся - відповідне оцінювання.

,

Школа чудова!Вчителі дають гарні знання.Я випусниця цієї школи.Особливо хочу подякувати учителю праці Пелешок Марії Петрівні.Її навики дуже допомагають мені в житті.

,

Школа погана до неможливості : вчителі відкрито знущаються і надсміхаються над учнями,а ще вчителі майже нічого не вчать

,

Звичайно школа не ідеальна : ідеального нічого немає ,але ,думаю ,це одна з найкращих шкіл у Львові ,низький уклін директору школи - Ірині Орестівні,а також всім учителям ,я закінчив цього року і дуже дякую цій школі за всі враження ,що маю від неї ; школа проста : вчителі хороші і тісно спілкуються з учнями ,як на мене ,це дуже позитивно ,ну що казати : школа -супер у всіх її проявах ! Якби я знав про цю школу раніше ,пішов би сюди вчитися з першого класу ; раджу батькам давати своїх дітей на навчання в цю школу ,повірте, не пожалієте !

,

Школа № 22 - супер!!! Вдячна всім учителям і директору школи Бліновській Ірині Орестівні. Хороший педагогічний колектив; обслуговуючий персонал, працівники їдальні. У цій школі учнів не тільки вчать, але й люблять і поважають. Є з чим порівняти, бо моя дитина навчалась раніше в іншій школі. Рекомендую, школа № 22 - the best!!!

,

Дуже дякую вчителю початкової школи ОКСАНІ
ВОЛОДИМИРІВНІ.Оксана Володимирівна дякую, що Ви вчили нас 4 роки, сварили але любили. Оксана Володимирівна люблю Вас.

,

Найліпші спогади лишилися про школу #22 Класна вчителька Зеленко Віра Дмитрівна , деректор Тихонов О. К. 8-б клас 1975 згадую цей клас з повагою . Seattle , Washington, USA.

,

Найкраща школа!!!!
Дуже її люблю )!
Колектив супер!!!!!
Дуже дякую вчителям за такі цінні уроки )
Коли перший раз прийшла у пятому класі в цю
Школу одноклассники мене прийняли ніби то я провчилася
З ними цілих чотири роки.Дуже доужній клас .:)
Передаю привіт своєму найкращому 6-Б

,

Бідні діти! Не розумію, чого можуть навчити сучасних дітей вчителі далеко пенсійного віку (маю на увазі вчителя біології і т.д.) У сучасній прогресивній школі педагогами повинна працювати молодь, а уроки із всіх предметів повинні відбуватися у вигляді цікавих інтерактивних тренінгів.
Дорогі, поважні вчителі - пенсіонери!!! Вам вже потрібно відпочивати, бавити внуків, дихати свіжим повітрям, не нервуватися і не нервувати нікого. Чи Ви хочете, щоб Вас зі школи винесли ногами до переду???

,

Я тут навчалася лише два роки у найкращого педагога і у найдобрішої людини Шаманської Любов Андріївни.Найкращі спогади про цю найдушевнішу людину переповнюють мене завжди коли я згадую про неї.Велике спасибі її за все .

,

Школа - суперська. Дуже сумую за нею.

,

Школа мені дуже подобається , а найбільше моій дитині. Дирекція піклується про виховний процес в школі та створює належні умови для навчання. Наша вчителька дуже дуже добра . Мала найбільше сумує за вчителем англійської мови, яка виїхала за кордон. Діти сильно іі любили і постійно згадують про неі.

,

Школа непогана хороший ремонт . Хороші вчителі. Є плюси є і мінуси.
Є охорона це великий плюс. Вчителі все доступно та гарно пояснюють
Школа не приватна це також дуже зручно .
Для того , щоб просто навчатись вона ідеально підходить!
Але є і такі моменти коли учні не слухають та не поважають вчителів це мінус.

,

Школа непогана, але все ж такі моменти як, донька багатих батьків, не відвідуючи як слід уроки, отримує кращі оцінки, ніж набагато старанніший син прибиральниці, присутні.

,

Прекрасна школа, вчителі дають прекрасні знання. У цій школі була від початку і до кінця. Велике спасибі усім педагогам за прекрасну працю на дітьми. Вашої праці я ніколи не забуду!)

,

У нас найкращий клас у школі, і найкраща наша рідна і сама дорога Макар Мирослава Зеновіївна!!! Дуже вдячні їй впершу чергу за виховання наших дітей,за її любов до кожної дитини за злагоджений процес у навчанні. Ваш підхід до кожної дитини унікальний.Ви найкращі МИрославо Зеновіївно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Дуже хороша школа !!!
Велика вдячність директору школи Бліновській Ірині Орестівній і адміністрації за створені умови і весь викладацький склад.
Навчання в школі… Іноді воно визиває захоплення і цікавість, іноді сльози і обурення. Щоб навчання стало цікавим, воно повинно відображати власні почуття дитини.Тоді ці ніжні, чутливі, емоційні, але такі ранимі діти не будуть боятися школи.
У школі №22 м..Львова таку атмосферу створює Шаманська Любов Андріївна .За що особлива подяка і величезне людське СПАСИБІ від батьків 4-А класу , нашій шкільній мамі. Виховання дитини-школяра робота відповідальна. І тут важливе все: посмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гумору. Всі ці якості ми знайшли у Вас дорога Любов Андріївна. Ваша готовність відповідати на будь-які питання своїх учнів – захоплює і робить уроки з Вами дуже цікавими.
Ми , батьки, цінуємо все, що Ви робите, і дякуємо Вам за творче ставлення до роботи, ентузіазм, відкритість і доброзичливість!

,

В молодшій школі Оксана Володимирівна - це вчитель від Бога!!!
Знання дає , займається розвитком дітей у всіх напрямках.
А головне не "затуркує" їх, як деякі...
В загальному школа: є свої плюси і мінуси. Якщо б батьки висловлювали в голос свої зауваження і пропозиції, думаю, колектив би це брав до уваги.

,

Я практично випускник цієї школи і можу сказати тільки хороші слова в адрес школи. З новим директором школа набирає нових обертів і впевнено сягає в свому розвитку.

,

Романюк Е.В. отличный преподаватель с
большой буквы Человек! Спасибо Вам!
Про остальных писать нечего, к сожалению.

,

Від імені батьків 9-х класів складаю подяку вчителю, який навчив дітей любити і шанувати українське Слово, свою рідну мову. Романюк Є.В. - володіє майстерністю вчителя, його уроки - це час для творчого пошуку, аналізу, відкриттів. Зошит з української літератури, який вів мій син - це шедевр учнівської творчості. Дякуємо Вам за небайдужість, за терпеливість і наполегливість у своїй праці. Саме заради таких вчителів варто переступати поріг СЗШ № 22 ім. В. Стефаника.

,

Школа хороша. Той хто хоче вчитися - той і має хороші знання, а той хто просто не хоче - той і ніфіга не знає.

,

Ця школа просто клас!!! Я поважаю цю школу тому, що в ній цікаво, щоуроку я дізнаюсь щось нове. В ній є багато друзів.

,

Школа гарно друг закінчив і ніфіга не знає

,

Тут справді хороші вчителі та керівництво, а головне толерантне ставлення до дітей. Також школа дає хороші знання. Рекомендую всім.

,

Школа супер. Сумую за вчителями, особливо за Іриною Адамівною.

,

школа ужасна там вчителі найгірші лохи в 4 класі а в 81 школа супер я до неї перевівся і вам раджу

,

Школа класс дуже люблю її))6 клас супер.

,

віддала дитину у перший клас. в принципі школа непогана, хоча й чула про неї не хороші відгуки. Зараз нове керівництво, дуже відповідальна директор школи стараються привести школу в порядок, вставили вікна, роблять ремонти в класах( звичайно не без допомоги батьків, але це терпимо! Не нахабніють). Хотілося щоб була охорона в школі, тому що діти виходять коли забажають і куди забажають. Наскільки я зрозуміла, це коштує грошей, (які треба буде збирати з батьків) і тому директор не наполягає на цьому. Поки що мене все влаштовує, вчителі порядні, діти виховані! Далі буде...

,

школа найкраща, бо знання дають грунтовні і без грошей (це вам не приватний заклад: не заплатиш - не поставлять). І відношення до дітей толерантне. Рекомендую всім!!!!!!!!!!!!!!!

,

кшола супел!!!!

,

Найкраща школа з найкращими вчителями.

,

звичайно найкраща школа в світі.нові ремонти чудові.Просто супер.

,

школа просто супер Христя привіт =) 7 клас

,

От підростає донечка і я з задоволенням її відам в свою рідну школу,особливо тепер з новим керівництвом!

,

ця школа супер♥і 6 клас люблю вас♥

,

Дуже хороша школа! Старанні й здібні учні! Процвітання та усіх благ!

,

Найкраща школа у Львові.... дуже сумую ....

,

Школа найкраща в світі!хороші вчителі,гарно вчать,а учні дуже дружні і добрі!Я дуже люблю свій 7 клас!!!!!=)

,

Це найкраща школа з найкращими вчителями.
Мені постійно навіюється ностальгія за рідною школою.

,

Школа НаЙкРаЩа особливо наш 7-Б точніше вже 8-Б

,

школа сама краща.....вчуся в ній уже 9 років.....вчителі там класні........і мій любимий 9-а клас супер......

,

школа супер...і мій любимий 9-а клас супер!люблю цю школу

,

Школа дійсно хороша! Закінчила її декілька років тому з хорошими оцінками і без копійки грошей. Серед випускників мого класу жодного наркомана чи алкоголіка, що свідчить про правильне виховання вчителів. З радістю повернулася б за шкільну парту...

,

школа просто супер=)

,

школа просто супер

,

Лучшая школа...Настальгия большая...Алёна Шевченко...

,

Школа супер

,

це дуже класна школа...люблю свый 9 а клас

,

школа супер!!!!!!!!

,

ця школа супер я погоджуюсь з юлею і з всіма, вчителі класні,а найбільше клас який я люблю є добрий це 9а клас!я його люблю!!!!!!!!!!!!!!!ШКОЛА СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Школа,звичайно,прекрасною була,але у 70-80х роках,коли керували нею Тихонов О.К.Фаст М.Н. та працювали вчителі з великої букви.честь їм і хвала!низький уклін-живим і вічная пам"ять тим,кого вже нема між нами-за ті знання,які вони нам передали за ту славу,яку мала школа!!!ганьба тим випадковим керівникам,які опустили школу до нинішнього рівня,чиїми руками був знищений музей стефаника,шкільне подвір"я та надзвичайний сад!

,

класна школа

,

З приємністю згадую роки навчання в цій школі. Це були, мабуть, найкращі роки життя. Випускниця 78 року.

,

Класна школа! І наш 8-б теж класний

,

школа норм

,

ця школа найкраща тут самі ліпші вчителі яких я дуже люблю . але найбільше я люблю свій 9-а клас

Див. також:
Зворотній зв'язок