Оцінка відвідувачів
(по 74 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Мельничук Н.Я. набирає 1-й клас. Рятуйтеся хто як може. Чотири роки нерви псувала.

,

Школа супер

,

Чи бачить пані директриса,де паркують і кудою їдуть батьки машинами по дітей у садок і школу?Наглості немає меж,вже усю траву на стадіоні перерили колесами,а в тому болоті гуляють дітки з садочку і скоро з школи вийдуть на фізкультуру!Зверніть на це увагу!!!

,

школа як школа і вчителі хороші, але директор робить умови для батьків і вчителів необдуманими, думає що цим зробить порядок(не пускають батьків у клас мабуть щось приховують,вчитель спокійно не може сказати за поведінку дитини, з коляскою не впускають потрібно дитину залишити на морозі,щоб записати домашню. ) школа диктаторського режиму.

,

Школа супер |||||||

,

Доброго дня всім!
Хочу сказати пару слів про школу 23..,випуск 92рік...,я почав начатись в цій школі ще коли директором був пан овод,а потім кришецький...,і я памятаю чудових викладачів яких зазар нажаль нема вже в живих...,а алла як її зараз називають це колишній директор... була моєю першою вчителькою....була чудовим викладачем.....,хоча я в цій школі навчався з нульового класу то тоді в мене була першим викладачем катерина кирилівна чудовий педагог....яка потім в мене викладала біологію разом з ще чудовим викладачем іваном васильовичом....я можу сказати що це чудові педагоги....нема хороших вчителів а є погані учні....незнаю яка зараз ситуація в школі бо нажаль тривалий час живу за кордоном.....але знаю одне що в мій навчальний період вчителі були чудові професіонали можливо ми були погані учні....і я знаю що багато випускників мого часу зараз багато хто успішний в цьому житті напевно завдячуючи цим викладачам які нас терпіли.....це були хороші часи навчання в цій школі.....

,

Моя перша вчителька була Надія Богданівна(1994)привіт великий.Дуже хороша,тому дуже хочеться,щоб вона була першою вчителькою моїх дітей.Цікаво коли вона випускає дітей,бо моя донечка піде в школу 2016році. Була б безмежно щаслива,щоб моя дитина отримувала знання саме від неї.

,

школа супер школа клас перемога завжди в нас!!!!!!! школа суперська я навчаюся в 6 класі дуже задоволена!!!!!!!!!

,

Чудова школа,і вчителі супер)

,

Школа Супер!!! Школа Клас!!! Вчителі тут Супер Клас !!!

,

Школа супер!

,

Мій син навчається у Віри Зіновіївної. Безмежно вдячна їй за все. Прекрасний педагог.
Школа - дуже хороша.

,

Норм шк

,

Школа - супер . Хоч є декілька мінусів , але вони не суттєві . Вчителі хороші . Тому все , що кажуть погане на цю школу - маячня . Особлива подяка вчителям : Майорчак Надії Є. ,Кавці Любові І.,Мрачковській Галині М ))

,

Школа просто супер.Вчителі мають особливий підхід до кожного учня.Найкраща вчителька це викладач історії ГуменюкМ.О у школі організовуються різноманітні заходи,о дуже подобаються учням!!!

,

Мій син навчається у 3-Б класі. Ми дуже задоволені нашою другою мамою - Надією Богданівною. Вона має підхід до кожного учня, вчить їх дружити один з одним, а це головне, коли діти разом вони і навчатися будуть гарно. Нещодавно Надія Богданівна поставила в школі з нашими дітками чудову виставу-вертеп. Ми всі батьки і гості були дуже задоволені, як наші дітки були підготовлені.

,

син навчається в з класі вчителька Надія Богданівна вчитель від Бога я дуже задоволена. Тепер такі вчителі на вагу золота

,

Це найліпша школа!!!!!!!!!

,

Всі школи класні, прікольні, просто супер тому що вони є у Львові а Львів це наш дім так що ми маємо підтримувати один одного. І нема найкращих вчителів найжахливіших вчителів є на свій смак вчитель і кожна людина має мати свого любимого вчителя який його вчив у мене наприклад є свій любимий вчитель навіть 3 це Мар"яна Олексіївна, Надія Євгенівна, Ірина Омелянівна. І кожна вчителька має допомагати кожному учневі і не тільки вчитель а ми бо хтось має передавати розум у майбутнє. Всі школи Львова кращі.

,

Школа просто супер вчителька з історї Мар'яна Олексіївна дуже добрий викладач та й загалом усі вчителі хороші.Новий директор просто супер.
Це найкраща школа міста Львова

,

Нічим не гірша за інші школи і деякі гімназії! Вчилась тут і можу сказати що є вчителі які несправедливі (по своєму досвіді знаю одну з математиків) . Але більшість з них вчителі з великої літери, дуже любила і поважаю Чайку О. І., не розумію чому тут на неї такі відгуки, вона і пояснює добре і може щось порадити і підтримати!!! Також хочу передати великі вітання моїм улюбленим вчителям як Карпа М.П., Мрачковська Г.М.,Мамчур Г.В., Грицик М.Д., Носач С.С., Гуняк А.С. та ін.. За школою не дуже скучаю, і крім того що 23 має не дуже хороший авторитет своїх дітей з радістю б віддала в ту школу, там вони навчаться бути людьми! А не мажорами-підлітками яким всьо по* ,бо батьки все порішають!!!!! Незнаю як там з новим директором але колись за часи Алочки було теж непогано :-)

,

Школа чудесна, все добре, новий директор школи добре справляєця. Надія Євгенівна, і Галина Іванівна, спасибі вам за все, ви найкращі ^_^

,

Школа насправді чудесна. Хто хоче вчитись, той буде і без хабарів підкорить всі вершини, а хто не хоче - то які можуть бути питання: крутиться як може. Звичайно збирання коштів на ремонт, вікна т.д. і т.п. присутнє, але скажіть в якій школі такого немає? Є бажання вчитись, є контроль батьків, то безсумніву співпраця із вчительським колективом буде на високому рівні, про це пересвідчилась на власному досвіді.
P.S. Привіт Наталі Любомирівні:-)

,

Як на мене, школа прекрасна. Вчителі добрі і завжди раді допомогти. Якщо є бажання вчитися, то неодмінно здобудеш хороші знання. Зробили чудовий ремонт, з новим директором школа розквітає. Усім рекомендую!

,

Школа супер,є мінуси і плюси.Мінуси в тому що деякі діти платять гроші вчителям,щоб вони підвищували їм оцінки.Є дуже хороші вчителі.Є і вчителі яким пора на пенсію.Новий директо набагато кращий від минулого.Зробив нам туалети нормальні у школі і т.д..

,

Школа чудова,директор теж.Стараються усі,кожен рік школа робиться все краще й краще)
Але,деякі вчителі вже задуже літнього віку.

,

Школа №23 найкраща школа у Львові.Я навчаюся в ній.А в молодших класах навчалася в чудової вчительки Галини Іванівної,вона можна сказати вивела мене в світ і завдяки їй я вже 6 років відміниця*)А ще є чудові вчителі такі як:Лідія Іванівна та Надія Євгенівна,Марія Степанівна,Галина Михайлівна,Наталія Іванівна,Наталія Волидимирівна та Ольга Володимирівна,Алла Степанівна та Ліза Юрівна...Рекомендую школу №23!!!

,

школа-супер,особливо вчитель Олена Анатоліївна Кузьміч. я навчалась там всього два роки,але задоволена. шкода, що з 1го класу і до 7го вчилась в сш91,де дійсно є хабарництво і хамство з боку деяких викладачів. Вічна память колишньому класному керівнику випуск 2012, 9а класу Юзьків Вірі Степанівні.

,

я эту школу закончил в 2000 году)) это было конечно другое время - но это было реально школа выживания! в этом тож есть какой то плюс ))) интересно много ли учителей осталось с того времени! но видел здесь вспоминали оксану иванивку чайку(физика) она меня думаю помнит до сих пор - в 10м классе на её экзамене я её послал на знаменитые три буквы при всех! Никогда жту школу не любил, и хоть прошло уже 12 лет как я её окончил - ни за что бы не хотел вернуть то время!Надеюсь сейчас оно изменилось к лучшему!

,

Школа супер, вчителі теж !!! Найкращі вчителі це Галина Іванівна Лідія Іванівна та Надія Євгенівна:)

,

23 школа найкраща у світі.Вчителі супер!!!!Самі найкращі вчителі це вчителька початкових класів Євчак Надія Богданівна я дуже вдячний їй ше теперішня наша керівничка Майорчак Надія Євгенівна вона просто супер і Лідія Іванівна вчителька математики.

,

Не наговорюйте на 23 школу.Ті ,хто кажуть ,що вона погана,ви ой як помиляєтесь!!
Там чудові вчителі,усі гарно викладають,без сумніву,є свої кадри.Наприклад всі ми ,ті хто вчилися або вчаться там ,*любимо * Оксану І.(Фізика)Вона з пріколами,але повірте,все ,що вона хоче - це тиша і розуміння.Світлана Степанівна - стєрва,ше й та)Але - вона Історик з великої букви)
Найкращі вчителі школи ,для мене,а я думаю ,ще й для більшості ,-це Лідія Іванівна,Олена Анатоліївна,Леся Іванівна,а шо там..всі вони чудові..не у всіх такі гарні вчителі.:3
В школі аж ніяк не смердить,туалети нові,відремонтовані.В будинку встановлені пластикові вікна)В їдальню прийшла нова тьотя - прекрасно готує:3 Єдине,чого треба було б бажати - це гарячих батарей;D
А так..не задумуйтесь над вибором школи..вона краща ніж 43 і 91 разом взяті..повірте мені.)
І не наговорюйте на Колишнього директора..Вона суперова,дуже хороша..не всі без гріха..ніхто не знає ,що з нею сталось..)
Школа - супер!
з повагою ,10А 01.03.2013

,

Жахлива школа, низький рівень викладання і хамське ставлення до учнів. Хоча ця школа найближча до мого будинку, дітей туди віддати навіть думки не виникло. Недавно була там на виборчій дільниці, і нічого особливо не змінилось, крім нових склопакетів на вікнах і "замурованої" їдальні. Той же ж сморід туалетів на першому поверсі, і тошнотворні запахи з їдальні, обшарпні коридори. Нікому не пораджу туди іти вчитись.

,

Це моя школа тут вчиться моя рідна сестра і двоюрідна сестра. Ця школа найкраща. Тільки в ній я зрозумів чого кажуть що треба сходити в туалет на перерві, особливо коли в тебе наступний урак географія, а веде його Алла С. Це звичайно жарт. Тут є багато чудових вчителів, як Лідія І., Галина І., Надія Є.

ЦЕ НАЙЛІПША ШКОЛА!!!!!!!!!

,

Я закінчила школу в 2012 році. Вчителі дуже хороші!! Та і школа сама по суті була чудовою) Багато незабутніх моментів зв"язано саме зі школою! Не знаю як там в школі з новим директором, але за часів попереднього директора вже було чудово. Хочу повернутись назад у ці рідні для мене стіни!!!!

,

крута школа, у мене її брат закінчив з золотою медаллю. Сама в ній вчусь і впринципі не нарікаю.
а хто-небудь знає, що там за історія з колишньою директоркою? вчителі відмовчуються, нічого не хочуть говорити....

,

школа класна я тут вчусь вчителі супер ***хороша школа....але їдальня не дуже хороша а так школа класна ***

,

Про школу найкращі спогади,це були веселі часи...23-ВEST

,

Школа звичайно не ідеальна,але прийшла нова директорка(дуже класна)!!!Наводить в школі порядки!Діти в школі дружні і розумні!Також в школі є карате і працює ансамбль народного танцю "Полуничка",який возить дітей по Європі!!!Школа дуже класна,там вивчилось моїх 4 сестер і 1 брат,стали лікарем,юристом,адвокатом,прокурором і майбутнім лікарем(на 3 курсі)!!!

,

Школа хороша.Навчання тоже.І по гколі почали ремонти робити, шкооа обновлюється.Скоро буде на вищому рівні.

,

Таких терплячих вчителів як в 23 школі ше треба пошукати,до таких невихованих,хамовитих дітей як зараз.Я вважаю що ця школа дуже чудова і вчителі там прекрасні,як вчилась ще в школі,щось не розуміла то вчителі все ще раз пояснювали і самі ж вчителі за тобою бігають і говорять щось перездати,щоб краща оцінка була.А ті люди шо тут пишуть шось погане про вчителів і школу,як раз з тих що вчитись не хотіли,а думали шо знання самі в голову залізуть!!Низький уклін вчителям 23 школи!!!
P.S До аноніма нижче.Якого то життя в школі мають навчати?Ти ж не в джунглях живеш!))))В школі тобі знання дають,які потрібно приймати з великою вдячністю,а не хамством!Життя ,вихованості і поваги мають тебе твої батьки навчати,а не з школи в школу переводити!

,

Школа жахлива. Не навчає дітей життя, більшість учнів з неадекватною поведінкою.Директора спіймали на хабарі. І я дуже вдячна своїм батькам, що вирішили віддати мене до зовсім іншої, набагато кращої школи,завдяки якій моєму життю не загрожуватиме все те, що залежить як від інтелектуального розвитку так і розумового.

,

Після закінченя 23 школи в мене залишились тільки найкращі враженя і спогади. Школа супер. Вчилі класні. Велика подяка класному керівнику Мрачковській Г.М ви найкраща, за розуміня і терпіня до нас. Ми вас любим і завжди згадуємо!!!!!!!!!!!!!! Випуск 2009 (11А)

,

Школа класна

,

Ну не вчуся в тій школі а в 91 але говорила подруга шо школа нормальна хоча іноді перегибають палку.

,

Школа жахлива. Вчителі молодших класів жахливі, відношення до дітей кашмар. Загалом школа нікудишня!!!

,

В 23 школі найкращі вчителі Надія Богданівна, Надія Євгенівна, Лідія Іванівна. Найкраща школа.

,

23 школа це найліпша школа на землі

,

мій син навчається в 1-б (вч.надія богданівна) я задоволена,дитина відкрилася як особистість в багатьох напрямках.

,

Школа нормальна но вчителі старших класів дейакіх потрібно звільняти

,

Мій син вчиться в Надії Богданівни(перший клас), нам подобається.

,

Найкращі вчителі - Надія Є. і Галина І. Класна школа!!!

,

класна вчителька галина. і

,

хочеш вчитися навчися сам а вчетилі супер а краща за всіх віра.з

,

прекрасна школа

,

школа чудова..сама найкраща..вчителі тут просто супер,колектив також

,

Після закінчення 23 школи в мене залишились тільки позитивні враження.Там чудові вчителі,які дають нам високі знання і чудовий директор,яка багато чого зробила і добилась для нашої школи.Дуже хочу подякувати своєму класному керівнику Молчан Н.Л. за те,що завжди відносилась до нас з терплячістю і розумінням! 23 школа найкраща!

,

Школа супер! зараз в ній навчаюсь! найкраща школа..

,

школа крута!!! якшо хочеш вчитися то в ній здобудеш класну освіту.........

,

Школа "Кул"

,

я Вчився в цій школі 7 років и перейшов в іншу-(В селі)-Там і вчителя краще і краще на багато почав вчитись!В 23 вчителя необразовані.Але не всі.Вчителька молодших класів найкраща це Галина І*.А старших Олена А*
Якщо вчитись то тільки в них!Директор класний,Зам директора"ЖЕСТЬ"!не вчитель а "Кілер"

,

Це чудова школа!!!Всі вчителі хороші, ну окрім декількох, чудово викладають,ставлення теж дуже хороше.Якщо чогось не зрозумів то без страху можеш підійти до вчителя. він тобі все пояснить...Директор теж хороший.Добрі умови у всіх класах)Школа бест)!

,

школа класна)

,

Школа - чудова))) Вчителі - розуміючі!
РЕСПЕКТ

,

ця школа дуже класна,але якби вона була трішки гарніша...

,

прикольна школа,тут незаставляють......ти можеш ніфіга неробити,але тут ти сам починаєш розуміти шо вчитися треба!!!!
Вчителі класні))))

,

ніяка!!!!!!!!!!!!!!!!!!! у всіх відношеннях

,

школа жах

,

тупарила школа

,

Школа -- бест!!!!!!!!!!!!!))

,

найкраща)))))

,

тут матимеш освіту життя на найвищому рівні.

,

Це не просто школа,це "школа життя,а краще сказати виживання"

,

Сама краща школа

Див. також:
Зворотній зв'язок