Оцінка відвідувачів
(по 30 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Люблю Тебе, 24

,

директор специфічний . тільки криком . на усіх кричить.
багато не хватає учителів .ніхто з такою ... не може працювати

,

Дуже погана школа.Директор хамовита і а в дітей купа комплексів від таких вчителів.Найгірша школа у Львові.

,

Дуже негативне враження про школу.Директор хамовита.Не йдіть туди.Дитина буде мати масу комплексів.Наіграна культура.Діти ніщо.А батьки взагалі не мають слова голосу.Таке враження що директор вважає себе Богом і вчителі зажахані.Якесь 19 століття.НЕПОВАГА І ХАМСТВО.Директор цілий час кричить на батьків і дітей за любу справу.Найгірша і тупа школа у Львові.

,

Мій син Антон вчився я дуже задоволена, грамотні добрі вчителі ,гарна школа.

,

Школа хороша. Є можливість бувати у Польщі, що є для мене важливим.

,

Повне розчарування школа... В першу чергу керівники школи... Але це на їх сумлінні... Я думаю - що все повернется їм...

,

Погана школа.
Навчаюсь тут, більшість вчителів вимагають набагато більше, ніж пояснюють. Присутні і дійсно хороші педагоги, але їх дуже мало. Раніше навчався у іншій школі, де був набагато вищий рівень освіти. Також у їдальні завжди черги, та у туалетах двері не зачиняються. Рекомендую не приводити сюди дітей на навчання!

,

Моя дитина також вчиться в 6 класі.Загалом школа мені подобається,хороші вчителі.На мою думку якщо дитина не хоче вчитись,то і парти поставлені рівнесенько в рядок не допоможуть.Можливо в навчальному процесі п.Хелени і були деякі нюанси,але не помиляється той хто не працює.Класний керівник п.Мар"яна дуже хороший вчитель.Нерозумію батьків яким не подобається школа,то чому не забрати дитину в іншу,кращу школу???

,

Мій син вчиться в 6 класі. Рівень викладання дуже посередній. Взагалі в школі немає уроку музики. Діти не мають поняття, як писати ноти, урок з малювання викладає вчителька 1-4 класів, яка взяла додаткові години. Завдають надзвичайно мало. З 3 по 6 клас вже змінилось три викладачі з англійської мови, більше половини класу має репетиторів. Хотіла б відмітити вчителя 1-4 класів п.Хелену, яка постійно придумує, якісь новшества, які в результаті негативно відображаються на якості знань. По - перше: парти в класі стоять хаотично, і діти сидять по відношенню до дошки хто правим плечем повернутий, хто лівим, хто взагалі спиною. Не одноразово по - цьому питанню підходила до директора -результата нуль. По - друге: запровадила вчителька новий правопис " гостре письмо", чим умудрилась зіпсути почерк майже всьому класу. Коли їх взяла класний керівник п. Мар'яна в 5 класі, вона була в такому шоці, що знову вернулись на деякий час до зошитів у косу лінійку, щоб хоч трішки виправити ситуацію.

,

Школа дуже класна.Сама вчусь в ній.Вчителі суперові,але деякі багато вимагають від дітей.Але загалом школа хороша,діти хороші,якість навчання теж хороша

,

Всё ничего- только учительница с биологии- строговата, и английский- учиска просто слишком много требует, и постоянно ставит себя на первое место... Она ничего, но вся школа её боиться- и я в том числе. А так- школа- клас

,

я абажаю эту школу, там на столько хорошие дети. конечно я всех не знаю. но я сама в этой школе не учусь. но так как они про нее рассказывают. то это мечта а не школа. абажаю девочек которые перешли в 11, 10 и 8, а именно Рыжая, Юльця, Баландина и Даша)) ну и мальчиков тоже, а они пусть уже догадываются)) Люблю вас, ваш солдат:*:*:*

,

Розрекламована школа!

,

школа супер. вчителі мені подобаються, головне що немає здирництва

,

Школа супер. Вчителі теж супер. Я там вчився

,

школа не дуже, вчитилі 50-50

,

Школа просто клас=))
Я бвчусь в ній 9 років і я дуже задоволенний:D

,

Школа дуже класна!!!! )
за4ьот ;)

,

Абажаю цю школу)вона просто суперова)) люблю там вчитися )))ця школа піпец))))як класна*

,

Я вчусь в цiй школi вона найкраща,дуже класна!!!

,

Супер сама її закінчила!

,

Сама я в этой школе не учусь, но много раз прохожу мимо в соседнюю школу и вижу как там красиво, и чесно сказать, я б не отказалась от того чтоб учитса в этой школе, но моя тоже хорошая, так что не жалуюсь!!!!

,

ця школа дійно матьора
але є одна вчителька несповна розуму : (

,

Ця школа чудова сам особисто закінчував її у 1997р

,

абажаю її)

,

ця школа супер

,

класна школа там дійсно прикольно

,

да школа супер сам там учусь....

,

Отличная школа!!

Див. також:
Зворотній зв'язок