Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Оцінка відвідувачів
(по 27 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Прочитала коменти про свою школу 70%підтвердила решта не згідна...Я розумію що директорка вимагає гроші які розчинаються потім в повітрі і я точно впеанена що з повітря потрапляють в її гаманець але людиииии скажіть де зараз нема корупції!!!!чому ви змирилися з війною між нами та нашими сусідами,з то корупцією і космічними цінами.Це проста школа і я її люблю якою б вона не була!!!Мене часто принижують і ображають мої однолітки але ставлення вчителів до мене позитивне!Я згідна з бажанням інших людей змінити персонал і дійсно вчителі яким вище 45 викладають як в радянські часи і це дуже напрягає.

,

З старою директоркою все було нормально а прийшла нова почалось СРАШНІ побори, якісь невідомі чергування які забирають дітей перерви і ще охоронець який впускає всіх підрят а випускати нехоче ніколи навіть, якщо закінчились уроки а ми на нього здаємо величезні гроші 90 гривень на 4 місяці виходить що два охоронці дістають зарплату в розмірі 12000 гривень це би мала бути елітна охорона , а на школу ми маємо здавати 60 гривень на 4 місяці так це не так багато,але нащо ми здаємо а куда йдуть гроші які ми здаємо на школу і на охорону бо як я казав такий охоронеці як в нас не може мати зарплати в розмірі 12000 гривець.А школа сама по собі добра вчителі добрі вчити вміють спілкуватися з учнями вміють( не всі,але більшість),в школі тепло бо поставили нові вікна (поставили при старій директорці ) і туетети на кожному поверсі (так само при старій директорці ) ,новий актовий зал (і знову при старій директорці) а при новій школа стало на багото гірша школа бо нова директорка корупціонерка

,

Там не цінують знання тих учнів, які хочуть вчитися. Тому хочеш мати норм оцінки - плати, плати і ще раз плати!

,

Школа загалом нормальна,а вчителів вже давно пора змінити,особливо тих,хто працює 20 і більше років !!!Ну і звісно вчителі не справедливо відносяться до дітей,а деякі ще принижують .Є тільки одинииці нормальних,а всі решта "одні гірші других"((((

,

В цій школі немає людяності, а отже відсутня духовність. Не плекаються звичайні людські речі: розуміння, співчуття, повага до людської особи, не залежно від того, який вона статус займає, а навпаки культивується суперництво, заздрість, злоба...є тільки крик, відчуженість і байдужість... сумно, гірко... бо це все виховує наших громадян... таке і в нас суспільство...але завжди так не буде, правда?

,

школа звичайно не найвищий клас а навчаюсь ось вже 10 років і зрозуміла: приміщення супер! ремонт трохи щось роблять! треба змінити директора та весь персонал який працюе десь років так 10 точно! вчителі вимагають не всі звичайно) а так то школа взагальному хороша треба просто звикнути до так званих законів школи !

,

Погана школа (

,

Навчаюся тут)Саме приміщення школи досить гарне,почали робити трохи ремонт(вже хоч по-малу видно на що гроші здають,але в більшості гроші кудись безслідно зникають),але надіюся з часом це буде усунене)
Мінус-це вчителі,які діляться на типи 1.Ті що постійно збирають гроші,кричать та ніякого з них толку 2.Просто не достатньо кваліфіковані,які лише уміють понижувати самооцінку дітей.Звісно є і нормаль,але це лише одиниці.Також їсти у шкільній їдальні дуже дорого,якщо ти старше 4 класу,бо до 4 класу обіди безкоштовні.
Короче кажучи,якщо хочете викидати гроші на вітер,ласкаво просимо)

,

рекомендую! змінити персонал !

,

Ну школа нормальна, але вчителі бісять, особливо в 9-му класі оцінки занижують, а колектив норм!

,

Приміщення школи гарне, не в плані ремонту, а просто сама будова. Жаль, що така школа не має хорошого керівника і гарного викладацького колективу (можливо не всі, але...). Про дітей ніхто не дбає, ні під час навчання, ні тоді коли перерва. Ми провчилися рік, багато наших сусідів теж, так як і ми, перевели дітей в інші школи. На батьківських зборах говорили практично лише про те що потрібно здавати гроші (а їх ми здали чимало). Свят в школі не було, лише новорічне, і те проходило жахливо, не організовано, склалося враження, що воно ставилося за декілька днів, і то лише для галочки "тому що так треба". Був випадок коли вчитель залишила одну дитину в класі після уроків саму, не відвівши на групу продовженого дня. Дитина проплакала 2 години, поки випадково, інша мама, шукаючи вчительку, не зайшла в клас і забрала дівчинку до себе додому. Вчителька навіть не передзвонила і не поцікавилася як, хто, коли забрав дитину. А що би могло статися якби мама однокласника не нагодилася вчасно?

,

кожен рік здаємо гроші на ремонт школи,а цього року заборонили батькам заходити в школу. лише на перший поверх дозволено, тоді нащо там охорона? на яку теж гроші здають батьки.

,

школа дуже класна і цікава,а щодо вчителів,якщо все вчити то вони будуть нормально відноситись*вони круті*

,

Школа дуже добра я в ній навчаюсь Вчителі не всі дуже добрі.Я люблю цю школу потому що вона мені як рідна.

,

Школа нормальна і не треба погане про неі!

,

В загальному школа крута,якшо дивитесь на один клас то не рівняйте його з іншими,адже є і багато хороших і вихованих дітей,що там навчаються.На рахунок вчителів.....якщо все вчити ,то всі вчителі будуть норм))))))

,

жах жах жах і ще 100 раз жах це просто ужас

,

Насправді ужасна школа учні невиховані

,

Я ходила в цю школу ,але свою дитину туди давати небуду.Старий персонал давно потрібно замінити новим.А про корупцію і блат -це точно є в тій школі.

,

Ця школа потребує медсестри . Діти в цьому плані зовсім недоглянуті. Людина яка займає посаду медсестри зовсім безвідповідальна.

,

Я була у цій школі , усе ніби добре, але бачила жорстоке ставлення до учня!!!
Згодом мені cказали , що цього хлопця постій ображають, не б*ють , а обзивають!!!У нашій школі всі рівні , і токого не має, якщо не дружать , то просто не рухають. Навіщо ображати інших ???
P.S. Усе інше норм.

,

В школі застраріллі вчителі треба нових)) старих на пенсію)

,

Ця школа навіює такий дух комунізму. Цей дух полягає у тому, що вчителі ставляться до учнів строго, а діти дуже призирають одне одного. Особливо вони призирливо ставляться до новеньких, які ще не знають або не хочуть знати "законів" школи. Також вимагають багато грошей, які непонятно як витрачаються.Корупція, блат - то всьо є в цій школі! І то ще одна із найкращих шкіл Львова!

,

Вчителі забагато вимагають по всьому, не знаю чи точно, можливо є корупція і блат, зато можна подружитися з багатьма нормальними дітьми, навідмінно від 47школи і можна розвинути себе як особистість... є ще мінуси як форма і витрати...а так відносно решта шкіл -це ще далеко ненайгірший варіант

,

Класна школа...тіьки трохи вчителі прибамбашені..багато вимагають(!а так суперр!))

,

Школа не вимагає жодних матеріальних вкладів від батьків порівняно з іншими школами.Розумна політика адміністрації і "класні" вчителі роблять школу найкращим закладом у Львові

,

моя рідна школа!

Див. також:
Зворотній зв'язок