Оцінка відвідувачів
(по 77 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Вчителі клас!

,

Не знаю,як зараз але в мої роки навчання найхабарнішою вчителькою вважалася вчителька математики в не менш нагодою - вчителька хімії

,

У 5-Д класі 2017-2018 років. Дуже добрі вчителі. Але охорона на низу просто жорстокий. Друзі у класі класні.

,

школа може бути але вчителька математики сильно занижуэ оцинки кричить так що барабанни перепонки лопають видкрито маэ улюбленцив и завжди им завишуэ оцинки я вважаю це несправедливо

,

Школа супер вчуся в 5-д вчителі найкращі

,

Школа клас. Але коли йдеш їсти у їдальню то просто ужас я їм і приходе прибиральниця напевно Оля і починає махати тряпкою поруч мене по столі а зімною ще сидять друзі це дуже неприємно особливо коли ти їж. Цимбал Марина Іванівна супер.

,

Ірина Іванівна супер!!!!!!

,

Знаю, що дітей вчать. Взагалом навчанням початкової школи задоволена. Правда, що не всі вчителі викладаються на всіх 100%, бо атмосфера в їх колективах пригнічена, всі працюють під тиском, а учні не проявляють бажання вчитися. Погодьтеся, що наші сучасні діти живуть в комфорті, їх важко чимось здивувати, знають і качають свої права... Тому, ми батьки повинні " обрізати" крила і язики, коли відправляємо їх на навчання. Тому, щоб вимагати від вчителів, повинні в першу чергу вимагати від наших дітей.
А як відносно викладаються другої іноземної? Ви задоволені, бо я в роздумах зараз...

,

Дуже люблю цю школу вчителі добрі і пояснюють добре я горда що в Україні є така школа де навчаються діти і я впевнена ,що всі діти які там навчаються здобудуть добру освіту . Спасибі всім вчитилям за розум і працю для нас.

,

зараз навчаюсь в цій школі,школа добра. вчителі приємні,добре пояснюють свій предмет. я задоволена

,

Маю більше негативних вдоволень ніж позитивних.Вчителі не на жарт занижують оцінки,коли дійсно знаєш предмет!Деякі вчителі позволяють принижувати дітей на уроці,обзивати,бити тощо.Особливо вчителів фізичної культури.Обзивання дітей та і ще дуже бато непристойних речей!!!

,

Ця школа приймна і там дбають про дітей. Ви спитаєте чому? Тому що Директор піклується за дітей і поставив камери в школі і на подвір'ї школи щоб на вулиці не ходили хто попало а якщо станеться бійка то можна буде подивитись відеоролик (з дозволу Директора) хто виний. в школі те камери щоб тоже якщо хтось б'ється щоб подивитись хто виний. Ще на перервах на коридорі стоять вчителі щоб була поведінка на перерві в коридорах.Вчителі. Вчителі хороші приємні. Не б'ють.Вони хочуть щоб кожен учень в класі вивчив урок тему. В школі є Консультації де можна прийти учню і вчитель може пояснити тему яку він не зрозумів.Ця школа одна з найкращих у Львові.Так ,що батьки від давайте своїх дітей в цю школу не бійтесь за них там переживають і піклуються. Ще з 1 по 4 клас годують безкоштовно. Для учнів 5-11 класів є чудова їдальна де є чудові пекарі де пичуть різні булочки і + піцца. Ще це можуть купити теж 1-4 класи,не тільки 5-6.

,

Вчителі СЗШ 32 - Ви суперські!!!!!!!!!!!!!!

,

Не люблю цю школу,занмжують оцінки,мало вчать. Деякі вчителі пристають нізащо,збираюсь переходити в хорошу гімназію,тому що просто згадка про цю школу дратує.Директор не супер.Єдиний плюс Оксана Василівна з англ.мови. Був такий жирний охоронець-це був просто жах. До дітей ставиться,як до якихось злодіїв.Йому в тюрмі працювати потрібно,а в школі йому точно не місце!

,

хочу і я написати своє враження
нажаль багато вчителів просто занижуть оцінки, такі як Дарія Йосипівна, хоча вона дуже добре пояснює, і дала мені неабиякі знання ,в неї напевно нереально получити хоча б 9-10, на контрольних вона дає останній рівень такий який ніколи не розвязували, і через те ні в кого вище 8 немає. але все ж подяку за знання хочу висловити.
окрема тема про вчительку англійської мови
там безслів, вона взагалі незнає свій предмет, грає на телефоні, і коли ми питаєм як перекладається якесь слово вона того не може сказати бо незнає, вона вимагає від нас просто ідеально знати англійську, кожне слово,задає великі тексти і нагрузки. Вчить вона в нашій школі всього 3 роки. вона може дати самостійну на 10 хв перекласти великий текст і зробити до нього 324013 вправ.
ще прекрасним вчителем є фізик Касянович, а його жінка Олександра Василівна хоч і лається по гуцульськи майже матами є доброю жінкою і добре пояснює(теж з лайкою))))

,

дякуємо всім вчителям
а особливо Оксані Петрівні

,

Вчителі у школі - чудові, мудрі. старанні та добрі. Дякуємо вчителям за їхню турботу та працю!!!!!!!!!!!

,

школа жахлива.вчителі дітей обзивають.бють книжками.дитину забрала

,

Вчуся в цій школі дуже давно.Мені вона подобається,вчителі добрі,добре навчають,виховані,загалом школа чудова!І директор добрий..не розумію тих людей які пишуть неприємності про школу..більшість з них в ній і не вчилася..але говорить про неї погане.

,

Як на мене-школа чудова..

,

В 2013 році увесь 11 клас перейшов у 86 школу.Тепер робіть висновки

,

Школа - жах
Директор неадикватний

,

Думаю, слід розрізняти онкодиспансер від наркологічного. Але і він знаходиться не впритул до школи. Щодо корчів- то і їх там немає. Чи ви пропонуєте все вирубати і застелити бетоном? Порядок і дисципліна в школі на високому рівні. Щодо хабарів також брехня. Моя дитина закінчує 9 клас. Він відмінник і щоб не казали, що куплено- призер олімпіад. А якщо вас щось не влаштовує, то спершу подивіться на себе і свою дитину. вихованням дітей потрібно займатися самим, а не перекладати відповідальність на школу. Школа супер

,

Мене дивують люди які пишуть про цю школу. Поблизу є обласна онкологічна лікарня з загорожею але далеко від школи, онкохворі, вибачте, це не наркомани. Якщо стається щось поблизу території, то не означає що школа винна. У нас усі школи тримаються на фінансуванні батьків але не можна говорити про всіх одинаково. А в цій школі дійсно є камери і по них відслідковують всю територію школи і взагалі тут є дисципліна і порядок. Про дітей дбають і переживають, діти задіяні у різних шкільних, районних та міських конкурсах і т.д. Тільки треба з розумінням ставитися до школи, а не з негативом.

,

школа дуже хороша.Одне побажання.Якщо клас з поглибленим вивченням англ.мови-дайте компетентного вчителя!!!Це жах!!!

,

Дивує одне - як батьки не бояться віддавати своїх дітей в школу, поряд якої знаходиться наркологічна клініка без грат і без паркану, з вільним доступом наркоманів до дітей. Також поряд багато корчів. Хоча директора це мало цікавить якк він висловився: "В мене в школі все спокійно, а поза школою мене нічого не цікавить, це не моя територія, і нехай хоть повбиваються." Звичайно, в школі за кошт батьків працює охорона, тому і спокійно. Але коли перед камерами на подвір"ї школи грабують, то виявляється що камери нічого не знімають. Все що потрібно в цій школі це ваші гроші. Будете мати гроші, то будете мати оцінки, якби ваша дитина не старалась.

,

Школа просто ужас, особливо вчителька математики.

,

Школа супер!!!!!

,

В нашій школі е хороші , мудрі кваліфіковані вчителі,ми їх дуже поважаємо.

,

Школа повний відстій. директор і всі його підлеглі наїли будки такі що не дай Боже і кожний рік їздять на нових машинах,А за чий кошт? звичайно за наш. деруть гроші .як тільки можна. Одна людина .яка є вчителькою від Бога це Гончарук Людмила Яківна.нажаль вона вже непрацює.шкода

,

школа просто ужас!!!!!!!!!!!!!!!

,

Школа така доволі добра:-)
Найбільше мені подобається вчитель із історії хоча він і новенький та дуже кваліфікований вміє чудово говорити та поводитись із учнями :-)
Світлана Романів та Світлана Іванівна теж чудові:-)

,

Це також моя школа, гарна школа приємні спогади, друзі що залишилися на все життя. Директором була Майя Арсентіївна - поважна жінка. А що тільки ватта викладач української Анна Михайлівна, ось де була дисципліна. Якщо все так залишилося як було 20 рокув назад, то це добре.

,

Доброго дня! Що можна ще добавити про школу...... Шановні батьки, це саме та школа де дійсно дбають про безпеку дітей ( вчителі оперативно реагують на стан здоров'я вашої дитини, її відсутність на уроках, поведінку, про що негайно повідомляється батькам) . Що стосується навчання- то , на мою думку-це перш за все наполеглива праця вашої дитини і велике бажання отримувати знання . Так, можливо не всі вчителі ідеальні, но і ми з вами теж не ідеальні. Директор школи чітко знає свою справу і тримає все " єжових рукавицях", і це правильно!!!! Моя дитина залишає цього року цю школу, в якій провчилась 9 років. Мені дуже сумно, але певні обставини змушують нас це зробити. Хочу подякувати всім-всім вчителям !!! А школі-процвітання і втілення нових ідей!!!

,

Закінчила цю школу багато років тому, але багато в чому погоджуюся з попередньою дописувачкою. Ця школа й тоді вчила виживати, бо трясли нас, як груш. Були різні вчителі - чесні і хабарники, ті, для яких всі були однакові і ті, що мали улюбленців. Лише з часом із вдячністю згадуєш тих учителів, які прагнули чогось навчити і вимагали, щоб ми вчилися. Якби не світлої пам'яті класний керівник, український філолог Анна Володимирівна, я не полюбила би української мови і це не стало би основою мого фаху. Шкода, що ця вчителька була з нами лише три роки (хоча ми так нарікали на неї за вимогливість і строгість), адже тоді у радянській школі не могла працювати вчителька з проукраїнськими поглядами і навчати цього дітей... А загалом із вдячністю згадую Світлану Романівну, Людмилу Степанівну, Поліну Володимирівну, Олександру Володимирівну, Ольгу Дмитрівну, покійну математичку Ольгу Володимирівну. Це були вимогливі, принципові, справжні фахівці, порядні і морально чесні...

,

Нарешті я закінчила цю школу!Вимагають надзвичайно багато!Вчилась я непогано 8-9!Але кожен урок,як каторга.Надзвичайно важко!Згадую з жахом деяких вчителів,не буду уточнювати яких,бо вважаю,що це некоректно з моєї сторони!Думаю,кожному вчителеві,з цієї школи,варто задуматись,над своїм ставленням до учнів.Єдине,що я можу сказати позитивного,те,що ця школа навчила мене виживати!..Я щиро дякую своїй школі за ці 9 років мучення!Дякую й окремим вчителям.Жезло Катерині Василівній,провчила мене лише рік,але це був незабутній рік..завдяки їй,я полюбила літературу,почала більше читати.Козак Світлана Романівна навчила відповідальності.Незважаючи на те,що у школі важко,я лише тепер зрозуміла,що люблю свою школу,і низький поклін кожній вчительці,навіть не дивлячись на те,скільки сліз,страждань вона мені принесла.Я дякую кожній(-ому)!Думаю,всі вони готували нас до життя,бо справді,після нашої школи легше у ВНЗ.У деяких гімназіях нищий рівень знань,ніж у цій школі!Дякую!Дякую!Дякую!

,

школа чудова,вчителі пояснюють дуже добре,добра дисципліна

,

Вчителька німецькоі мови Катерина Михайлівна ужасна. Всіх називае дибілами , кричить, бавиться на уроках мобільним а потім ліпить в журнал одиниці. На уроки німецькоі діти не хочуть ходити. Додому задае вчити одне, а питае інше щоб познижувати оцінки. Постійно залякуе дітей, може й справді просто не вміе зними спілкуватись або ій бракуе досвіду.

,

ця школа зіпсувала мені життя

,

В цій школі я навчався 4 роки. Школа хороша. А вчителька найкраща Людмила Яківна. Зараз навчаюсь в іншій школі, тому можу порівняти.

,

нова вчителька з німецької мови нереальна хамка,ображає дітей, діти залякані,скарги нічого не дають,сама каже що проблема у дітях,чому з іншими вчителями немає пробдем,адже діти ті самі, можливо вчителю не вистачає досвіду роботи з дітьми.

,

школа погана,вчителі багато вимагають.знижують оцінки.камер забагато.дисципліна строга.один плюс тільки -Сироїшко Оксана Василівна(англ.мова).класна керівничка,мало задає на уроках дає розмовляти.а інше все відстій.

,

Школу закінчила кілька років назад, тому не можу судити про порядки і тому подібне. Проте вчителі не змінилися... І я не можу погодитися з думкою про Романа Омеляновича - тією, що у попередніх коментарях. Він просто чудова людина, хороший педагог, який у нас на уроках за 10 років навчання ні разу і ні до кого не чіплявся. А навіть навпаки, завжди з розумінням ставився до кожного з нас. Усі його любили і поважали. Сумніваюся, що щось змінилося.
Звісно, не можу не згадати про Катерину Василівну, яка мала значний вплив на формування мого світогляду, хоча навчала мене лише 2 роки. Гадаю, скільки б часу не пройшло після закінчення школи, я завжди буду рада її бачити, поспілкуватися про життя. Вона - Людина з великої букви, призванням якої точно є педагогіка.

,

ця школа супер вчетелі ще кращі!!!!!!!!!!!

,

Не знаю як взагалі Микола Зіновійович може бути директором? Жахлива людина і вчитель.Знаю його з іншої школи,коли він був звичайним фізиком. Дуже дволикий і хамський у відношені до учнів.Бувши класним керівником не раз піднімав руку на дітей.А його манера говорити,коли з рота аж слюна бризже...........фу!!!!!

,

У школі є окремі вчителі,які дуже погано пояснюють.Наявність камер,це взагалі приниження гідності кожного учня.Жахливим є те,що деякі вчителі дозволять принизити учня,за матеріальним статусом,або ж без причини.Звичайно,є окремі вчителі,які чудово пояснюють,і характер у них чудовий.Наприклад,вчителька укр.мови Жезло Катерина Василівна,чудова вчителька,та людина.Як зараз пам"ятаю,вона до уроків відносилась серйозно,влаштовувала дискусії,і т.д.Незважаючи на те,що вимагає багато її люблять і поважають всі.Також хорошими є Наталія Іванівна(історія),Світлана Іванівна(худ.культура),Світлана Романівна(біологія)..хоча й оцінки завжди могла занизити,і ніколи не дозволяла щось доздати,і т.д.тим не менш,цим і виробила до себе повагу.Добровольська Леся Богданівна,завжди чудово пояснювала матеріал..Любов Стефанівна(право).Філіпішин Ольга Романівна(англ.мова),завжди чудово відносилась до учнів.А загалом,школа дає чудовий рівень знань..але оцінки занижують всі,і то так досить нормально занижують.

,

Школа досить непогана...Те, що є камери це надзвичайний плюс.Вчителі, на мою думку компетентні, хоча є вийнятки.З вчителів старших класів, на мою, думку найкраща вчителька з історії Наталія Іванівна.Круто, що є розподіл після 7 класу на інформатичний, історичний і загальний.Хоча у інформатичному класі досить важко.Чомусь, мені здається, що від нас хочуть більше знання ніж від інших.Чесно кажучи в 8 класі я шкодувала, що пішла в інформатичний, а зараз байдуже...

,

Вчимося в 32 школі вже давно....школа хороша...але наука дається тяжко бо багато вимагають...Людмила Віталівна(вчителька з математики) реально погано знає свій предмет,пояснює урок погано...Леся Богданівна вчителька супер,ваше чувіха))Тілики одне погано забагато камер,і дисципліна як в тюрмі....за спиною учні називають школу зоною№32...о так от....

,

Школа класна , директор хороший , ну харчування серед нє , і вчителька з музики (1-4 класів) має поганий характер тож буде важко , ще та вчителька створила ніби хор (так і назвала хор "Дзвіночки") він недуже , те що вчать пісні то одне , але Вам не раджу туди іти , але пораджу курси англійської мови. Там вчителька дуже хороша , чудово вчить і взагалі людина хороша і знає що робить. Кожного літа запрошує амереканців.Дуже класно!

,

школа найліпша

,

школа чудова сама краща

,

школа нічого.проблеми зхарчуванням справді є дітям дають півфабрикати і холодну їжу.а директор справжній чиновник і бізнесмен

,

на рахунок харчування - це не правда, бо їдять всі діти і отравлення не було і харчують все кожний день інше. А взагалі в школі дисципліна і порядок, як в столовій так і у всій школі.

,

клас

,

Школа чудова, звиччайно є недоліки, а так школа гарна.З викладачів, на мою думку, найбільш обізнана з своєю професією Катерина Василівна.Вона зрозуміло та якісно пояснює матеріал і в неї на уроках ідеальна тиша, якщо врахувати те, що вона ніколи не дозволяє собі підвищити голос чи образити учня.А от нові вчителі з англійської недосвідчені і в них на уроках проблеми з поведінкою учнів(

,

я коли переходина в іншу школу то я хотіла назад в свою найкращу школу....вона моя любима....тяжко буде її покидати...(((
вона супер.....

,

це найкраща моя школа.люблю її... і вчителів...тільки вчителька з географії леся зеновіївна вона гірша...і вчитель з фізкультури роман омелянович тоже дуже не добрий.його ніхто не любе і не поважає...він до дітей погано ставиться і чіпляється до дівчат...він якись збочинець...а дальше всіх люблю...мої найкращі..але тільки в шкоі треба змінити харчквання бо тою їдою можна отравитися....!!!!
і більше всякиї конкурсів для класів тоді буде цікавіше ходити до школи....і щоб були цікаві уроки..))))

,

школа супер , тільки
вчителька з музики (1-4кл.),трохи характер має поганий та ненормальний

,

Супер школа

,

Школа взагалі просто супер! аж приємно вчитися!

,

32 школа найкраща у світі

,

гарна школа,порядок, чистота, супер

,

люблю свою школу

,

супер школа найкраща)

,

Хороша школа, я в ній вчилася.

,

школа суперова))))))))

,

Дуже гарна школа єдина проблема з іноземними мовами . В наш час їх потрібно вчити хоча б три.

,

супер the best це моя школа

,

Моя школа бест

,

Це моя перша школа Зараз я живу в місті Тернополі Моя перша вчителька Людмила Яківна школа супер !!!

,

32-the best!!!

,

тупа школа!

,

це the best школа

,

Моя школа - суперова.

,

Розумні вчителі

,

школа супер

,

це моя школа

Див. також:
Зворотній зв'язок