Оцінка відвідувачів
(по 114 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Одна з найчудовіших шкіл міста Львова.Рівень знань дуже на належному рівні.Чудове викладання в молодшій школі Багато годин іноземної , підручники теж чудово підібрані і викладачі є професіоналами своїх предметів

,

Закінчили тут початкову школу. Подумали, зробили висновки і вирішили, що з вересня переведемо дитину до іншої школи.

,

Не рекомендую нікому! Ставлення вчителів до дітей в даній школі та оцінки залежать від товщини гаманців батьків !

,

Школа не дає належних знань. Все одно доводиться відвідувати репеторів з математики та англійської мови. Багато предметів в цій школі викладаються із розрахунком, що учні відвідують репетиторів.

,

Не рекомендую нікому, дану школу! Забрали дитину ще в першому класі.

,

Ця школа - просто залишок з тих часів, де панував і досі панує сандеп!

,

Школа відмінна для моїх дітей.Директорка надзвичайно розумна і строга господиня в своїх хаті.Вчителям вдячний за віддану і жертвенну працю
по своїм предметам,а хто не задоволений з батьків(може самі погано вчилися колись),то треба шукати проблему в самих сім'ях, де мали би зрозуміти,що вчителі не забов'язані нічим- вони просто за мізерні кошти навчають наших дітей в чисельній кількості.

,

Хочу подати скаргу на свою вчительку. Вона уніжає учнів, несправедливо ставить оцінки і каже учням що вони нічого недоб'ються в тому житті

,

Одна з найгірших шкіл ! Закінчила її декілька років тому. Вчителі відкрито та свідомо занижують оцінки.

,

Перевели дитину до іншої школи, де оцінки ставлять за знання, а не за підлабузництво і не збирають грошей на кожну потребу школи. А, якщо ти не здавав грошей - відбивалося на твої дитині! Персонал, починаючи від вчителів і закінчуючи директором, - некомпетентні!

,

І ще додам щодо психолога - мою дитину ще залякали перед вступом до школи не шкільний психолог, а спеціаліст із сторони під час медогляду, мовляв, ваша 6-річка ще замала і нікуди не годиться, буде потім впісюватися на уроках і плакати. Ви самі відповідаєте за дитину, готуєте її до вступу у шкільне життя, маєте тверезо оцінювати її знання та здібності, і якщо дитина морально готова до школи, то ніякий психолог вам не указ. Ми самі пройшли у клас ІУ через вступну співбесіду, де навчання нам дуже подобається, дітей вчать по різних методиках, розсувають парти, практикують навчання у формі гри. Подекуди програма видається складною, однак сама система подачі інформації мене задовільняє, все чітко, із закладеним повторенням, є можливість закріпити вже вивчене. І вчителька дуже хороша, адекватна, подекуди сувора, однак діти її дуже люблять. Дитина вчиться дуже добре, робить уроки сама попри те, що молодша на рік-півроку за більшість однокласників.

,

Я вчилась у тій школі за каденції Лебедин, зараз там вчиться моя донька у класі вчительки, яка була хабарниця ще та (період 1990-поч. 2000-х), при ній школа виглядала охайніше, але й побори були космічні. Зараз такого нема, я здаю мінімум на школу; у гімназіях кошти втричі вищі, знаю із слів знайомих. Щодо підручників англ. мови - люди, ви із своїх шкіл всі повиходили із знанням іноземних на рівні В1-В2? Ви розумієте, що наші підручники із англійської неконкурентоспроможні у сучасному світі? Це вам говорить людина, яка зараз здає мову на рівень просунутого користувача і вчилась 2 роки за суч. підручниками, які визнаються у світі. А із суч. підручниками треба ще працювати вдома, із дитиною, деякі речі все одно треба пояснювати (або з репетитором). Погоджуюсь, школа подекуди не ідеальна, але тут комфортно вчитись, є хороші вчителі.

,

Коли директором була Лебедин Л. поборів не було. Жодного разу на батьківських зборах не озвучувалися суми та потреби, бо директор дбала за все. Тут вчився знайомої син і те , що вона розповідає, - просто жах. Безконечні потреби і збори коштів на все, що тільки можна. А стадо здає без жодних питань, бо "то сі відіб'є на дитинов". Люди наче подуріли. Сина перевела в іншу школу, де дають знання і не вимагають гроші.

,

Школа цілком не погана але хочу звернути увагу на те що в школі охорона допустила невідому людину,яка вкрала в дітей телефони!
Ще в школі часто замінюють урок на інший (часто фізкультуру).

,

Пішли з цієї школи у 2011 після закінчення 4 кл. Що змінилося-нічого? Бачу з відгуків, досі ця школа вимагає гроші з учнів на ремонти. Вчителька мол. класів на кожних зборах просила збирати гроші на вікна, двері, парти, виделки, горнятка в їдальню, навіть м'яч для фізкультури. Причому, за пару років після встановлення вікон у нашому класі за гроші батьків, міська влада центр.встановила їх у всій школі. Куди списали наші кошти? Нові англ. книжки кожного року-знання англ незадовільні. Дитину проводити в клас забороняли. Апогеєм цього абсурду було 1 вересня, коли першокласникам адміністрація заборонила заходити до школи, оск. вони забруднять "помиті підлоги"!
Якщо вірите в нову українську школу і творчий та інтелектуальний розвиток своєї дитини, то не раджу віддавати її до нашої вчительки, а то знизить оцінку за малюнок вашій дитині у другому класі, а причина, цитую: "Бо хмари рожеві не бувають". Думайте самі.

,

1) навіщо дітей вчити писати друковані літери? а потім дають вивчити пісню, видруковану похилим письмовим шрифтом
2) немаємо знань з англійської, купленої за 450 грн (книгу купили, знань не купили...)
3) для чого говорити про шкільну форму, яку ніхто не носить? (даремно витратили гроші)
щодо Нової української школи
4) діти мають працювати за зсуненими партами, командно, тут сидять як і 20 років назад
5) кожного ранку вчителька має вести розмову з дітьми про етикет, навколишній світ --- нема такого
6) батьківські комітети і збори грошей --- і є, і буде, і тільки спробуй відмовитись здати на щось, будеш проблемна сім*я
НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ШКОЛА! і вчитель не подобається, на превеликий жаль

,

Школа не є хороша. Це як рулетка: повезло з вчителями --- супер, ні --- то мучся, човчи або йди.
У нас був другий варіант. Такого хамовитого ставлення першої вчительки до батьків 100 років не бачила! Відношення до тинини --- верх цинізму, відсадила за останню парту, сиди, мовчи, і не відволікай, вона завжди "зайнята". На будь-які запитання до неї закриває рота, бо в неї досвід великий!!! і не можна з чимось не погодитись.
Щодо цієї школи, можу рекомендувати "інтелектуальний" клас (тут освідчена і приємна вчителька), або не марнуйте свій час.
І в жодному разі не звертайтесь до шкільного психолога, їй самій він потрібен (!) Це треба мати талант залякати дитину за 5 хв розмови.
Мало називатися Новою українською школою, совкових вчителів навчіть, або приберіть!!!!!

,

Школа хороша, учні культурні, допоможуть в любій ситуації. Як і у всіх школах, є мінуси, треба доробити паркан. Загалом дуже задоволена школою, навчаюся в ній вже довгий час. Вчителі привітні, строгі, викладають добре. Особливо дуже добра і класна вчилька з математики, Юлія Андріївна. Дуже вас люблю!!!

,

Школа - просто совдепівська клоака.
Психолог повністю неадекватна людина. При дитині, розказувати розказувати батькам, що вона не придатна до навчання у 1-му класі, при тому, що дитина вміла читати, писати, рахувати. Під час розмови дитина боялася так званого психолога. Потім ця пані прийшла в клас і просила дітей підняти руку хто з проблемної сім'ї. Це я так розумію спосіб знайти жертву для травлі.
Прибиральниця можна запросто шарпнути дитину і коли їй роблять зауваження, щоб вона не чіпала чужих дітей вона нагло в очі бреше і каже, що нікого не рухала. На питання чому вона бреше, каже, що просто поставила дитину на місце.
Вчителька може легко пообіцяти розірвати дитині рот від вуха до вуха. Хамити батькам при дитині.
Директорка нагло бреше про те, що грошей на "Нову Українську Школу" нема і тихо саботує реформу.
Всім на дитину в школі плювати. Головне щоб дитина сиділа тихо. Інше вчителів не цікавить. При чому не соромляться про це говорити.

,

ми цього року пішли у 1 клас у 44 школу, і це просто жах, нерви і сльози!1.З багатодітних сімей вимагають в 1й тиждень навчання здати гроші на охорону.2.кожного ранку 90дітей з батьками душаться на 1у поверсі в коридорі.це нормально?3.Директорка займається закупівлею книжок з анг.мови для 1х класів.комплект книг з анг.мови коштує 450грн. це дорого для більшості батьків.питання:чому вчителька анг.мови цим не займається і жодного разу не довела до відома батьків чому саме хочуть працювати з книгами видавництва Пірсон,чим не влаштовують книги,які є вже закуплені державою і просто стоять на полицях бібліотеки і припадають порохом.Ситуація доволі сумна.Школа не загороджена, просто прохідний двір

,

Ми батьки других класів вдячні класній керівничці Ірині Михайлівні та вчительці від Бога Людмилі Миколаївні .Бажаємо творчих злетів та вдячних батьків у нелегкій викладацькій праці!Здоров'ячка вам міцного наші дорогі вчителі!

,

Дуже хороша школа .Ми вдячні нашій вчительці з англійської мови Людмилі Миколаївні за знання та відданність за професіоналізм у викладанні!Ми щасливі що ви в нас є!!!

,

школа загалом непогана, але такі вчителі які сильно псують репутацію, на уроці англійську майже не викладають звичайно на платні уроки може більше запишуться\

,

школа ідеальна немає ніяких притензій я її люблю і переходити в іншу школу не раджу Зоряна Богданівна the best teacher

,

Зоряна Богданівна сама ліпше вчителька в світі ми всім класом її любимо і школа сама ліпше ліпшої не найти

,

Впринципі школа гарна але є недоліки у вчителів- вчитель зарубіжної несправедливо ставиться до учні і оцінки ставить не за освіту а за оформлення інформації. Математика- багато нагрузки. Хімія - вчань непонятно і спішать з інформацією.Я розумію що вам не подобається ця школа, але в ній вчитися саме задоволення.Друзі навкркги вчителі добрі з ними можна поговорити як з друзями і тд

,

Недавно перейшла в іншу школу,звичайно всюди свої плюси і мінуси.У 44,звісно,були не дуже вчителі,як (історія,кл. кер.),яка прославилася своєю неадекватністю,могла,висловлюючись її мовою "попросити відкрити сумку",нахамити,а також через моє невдоволення і власну думку про мене,ще на той час її ученицю пліткувала з іншими учнями.Дуже підступна людина,як говорять "вовк в овечій шкурі". (математика) ніби то справедлива,але не надто приємна особа.Не знаю,як зараз мій колишній кл.кер.,людям властиво мінятися.Хоча навряд чи,такі люди можуть мінятися лише а гіршу сторону,хоча їй гірше уже нікуди.За стінами школи іноді сумую.Перевелась я тому, що хотіла подивитись чи є інше життя.Та по при мої спостереження мало кому вистачає сміливосі перевестись.44-ій дуже вдячна,навчила мене дуже тверезо реагувати на речі.Минулого разу я по-модному підписала Анонім,я знала,що всі догадаються хто написав тепер я думаю теж.

,

Школа впринципі нормальна, але є не зовсім адекватна вчителька.

,

Зоряна Богданівна класна вчителька, яка вміє на уроках і пожартувати і навчити, особисто мені вона дуже подобається, я вважаю що Зоряна Богданівна одна з найкращих вчителів!

,

Скільки може ця школа вимагати гроші з учнів на ремонт школи/класу, на запрошення письменників???? А куди дівається фонд школи, який, до речі, поповнюють теж батьки учнів???? Жах...

,

Людмила Василіна дуже хороша вчителька, на уроках тримає дисцепліну, дає знання, справедлива, а в житті просто хороша людина побільше б таких вчителів

,

Цей факт, що під час інциденту ніхто не постраждав - не виправдання. Це просто щастя, що ніхто з дітей не попав під цю сходову клітку. Страшно навіть уявити, чим би могло це закінчитися.

,

Шановні читачі!Я навчаюсь у 7 класі.Школою категорично незадоволена,нормальні вчителі-це рідкість.Класний керівник,який вважає,що чим людина старша-тим більше вона може собі дозволяти хамить,вимагає показувати сумку і несправедливо відноситься до певних учнів,полюбляє підлабузників.На даний момент планую переводитися у іншу школу,тому що гірше бути ніде не може.

,

Шановне панство! Моя дитина навчається в цій школі і загалом школа знання дає але є горе совдепівські вчителі котрі змушують замість перезувного одягати бахіли якщо права нога брудніша за ліву. То не моральне знущання над дітьми? Далі на уроках зарубіжної літератури вчитель ставить оцінки не за знання а за вміння малювати до творів той чи інший персонаж. Шановна деректор школи або Ви приймаєте кардинальні зміни щодо вчителя або ми змушені будемо звертатися за допомогою в Управління освіти але терпіти такого вчителя ми батьки не збираємося. Дякуємо за розуміння.

,

Першачки нагружені додатковими рюкзаками з перезувним з спортивною формою і це кожен день тягають до дому, чому не можна організувати щоб залишати в школі перезувне. Зовсім не враховується думка батьків, є диктатура одніє особи - директора.

,

Маю першокласника, враження негативні від організаційного процесу в школі, в перший день хотілось тікати з того дурдому, що робиться на коридорі.Для чого тримати в коридорі 60 дітей і 60 батьків, а не дозволити завести дитину в клас,хочаб перших пів року, в дитини шок від такої обстановки. Директор як наглядач в колонії чатує щоб часом котрась мама не прорвалась на коридор, від її погляду мені самій хочеться тікати з цієї школи, не те, що 6- річні дитини, таке враження, що той паркет важливіший за наших дітей. Здаючи такі гроші на фонд школи чому я не можу зайти в клас своєї дитини??? Абсурд....

,

Враження негативні від школи, маю першокласника,то в перший день хотілось втекти з того дурдому, що твориться на коридорі зранку,для першокласників це шок, чому не можна дозволити заводити дітей до класу хоча б перші пів року,ніж чекати всім 60 дітям двох вчителів, а ще 60 батьків,це жах,директор як наглядач в колоної ходить наглядає щоб часом якась мама не зайшла на коридор, від її одного погляду мені хочеться втекти з школи, не те що 6-річній дитині,таке враження,що той поламаний паркет важливіший для неї ніж діти. За такі гроші, що батьки здають на фонд школи, не мати права зайти у клас до своєї дитини, це не нормально. Ті рюкзаки з перезувним з спортивною формою кожен день тягати до дому, чому не можна організувати щоб перезувне залишати в школі хочаб першачкам, хочеться щоб хочаб якось враховувалась думка батьків.

,

Я учень цієї школи, ія був під час уього інцеденту , ніхто хто не постраждав ,ща це несуть вину служба яка перевіряє шкільні щаклади тому ,не робіть висновків якщо не знаєте всього

,

Планували дати синочка до цієї школи, але саме через цю жахливу подію зі сходовою кліткою, ми засумнівалися у компетенції дирекції цієї школи. Просто страшно уявити, що через халатність начальства школи може постраждати дитина. Саме тому, дали дитину до школи, навчаючись у якій, ми будемо спокійні.

,

Як це потрібно було постаратися керівництву школи, щоб довести до обвалення сходів.Це просто жахіття. Щастя, що ніхто з дітей не постраждав!

,

Писав відгук у 2014 році. Що змінилось - нічого! Школа розвалюється, а керівництву необхідно замінити дерев'яні двері на металопластикові і т.д.. Сьогоднішній обвал балки сходів, стався близько 11 години ранку. В новинах, адміністрація школи запевняє, що дітей евакуювали одразу. Питання - яким чином діти знаходились у школі до 15 - 16 години дня?
Управлінню освіти міста необхідно більш- ретельніше ,,звернути,, увагу на цю школу. Сумно....

,

Закінчила цю школу у 1999р, тоді це була досить хороша школа. Зараз обираю школу для сина і те що доводиться чути від батьків та учнів не дуже тішить, та й зовнішній вигляд насторожує. Проте є і позитивний момент - це можливість залишати відгуки та побажання (в багатьох інших школах відгуки заблоковані)

,

SCHOOL IN THE MY OPINION IS THE BEST IN UKRAINE. TEACHERS IS POLITE AND KIND.

,

Вчителька з математики на уроці постійно жує жуйку, вчителька з польської мови теж. З їдальні долинає не надто приємний запах.Школа суцільний жах. На мою думку найкращі вчителі це Сьома Ірина Богданівна (українська мова і література ), Бунь Наталія Миколаївна дуже приємна ( вчитель хімії і основ здоров'я ). Найгірша вчителька це англ. мова, постійно кричить.Я не раджу у цю школу давати своїх дітей.

,

класна школа а вчителі клас

,

1980 рік випуску. Я був не з ідеальних учнів... але мене все влаштовувало.А жаліються ті кому щось бракувало.

,

Школа класна а вчителі хочуть нас навчити

,

Вчителі з хорошою базою освіти.Сабіна Миколаївна-працьовита і вміє пояснити свій урок. Віра Дмитрівна-знає свою справу,інтелігентна,працьовита,вимоглива до уроку і до себе. Знає що викладає на уроці.Наталя Миколаївна-доброзичлива.Леся Андріївна-патріот школи.

,

Дуже класна школа
Мені подобається моя класна керівничка Дарія Павлівна , педагог від бога.

,

закінчила школу 40років тому ,була супер школа , а зараз жах ,не бачу дружби і терпіння вчителів .хочу внука перевести в іншу школу

,

хороша школа є вчителька яка взагалі не подобається.

,

школа сама погана вчителі нормальні нікому не рекомендую.туалети говорити нічого.деректор сама краща

,

школа хороша, сюди тікають діти з СЗШ №33.А школа 44 є зразкою, тут панує дружба і любов між дітьми і вчителями.

,

Школа хороша!Вчителі нормальні та не всі.Вчуся вшколі вже восьмий рік дуже подобається моя перша класна керівничка Штельма Ірина Михайлівна і теперішня Поточняк Є.А.Дуже класна вчителька історії Зоряна Богданівна,вона гарно викладає історію і з нею завжди можна поговорити.Є нова вчителька з англійської яка також хороша Оксана Степанівна.В школи є й свої мінуси це туалети актовий зал.Але в загалому школа хороша.Тут вчиться й мій брат і скоро буде моя сестра.Школу рекомендую всім

,

Зарубіжна літ. вчителька дуже не пердбаченна! Вчителі не вгамовані кричать! Ужас!

,

школа не погана , але нові вчителі дають жару.
а природа просто клас , але дайте нам побігати на перерві.

,

Школа дуже класна, хороші вчителі, добре навчають свого предмету.
Звісно є і недоліки, наприклад, мала передівалка, прибиральниці трішки хамовиті, але їм це можна пробачити, вже, певно, напрацювались)))
Дуже хороші вчителі, на мою думку, Людмила Василівна(географія, моя класна керівничка),Ірина Богданівна(українська мова),.Зоряна Богданівна(історія), Рома Ігорівна(математика), Ірина Миронівна(біологія), Жанна Олексіївна(англійська мова).
Інші вчителі трішки дивні, наприклад О.І., на її уроки я вже думала купувати бахіли, бо поки ти не почистиш своє ПЕРЕВЗУТТЯ, вона тебе в клас не впустить!
Також хочу сказати велике дякую Оксані Володимирівні і Людмилі Іванівні, моїм першим вчителькам(група продовженого дня і взагалі перша вчителька). Так як я прийшла в школу з другого класу, до мене поставилися дуже добре, як до новенької, мені було дуже приємно))))

,

Дуже гарна школа скучаю за нею

,

Дуже гарна школа була,закінчив її в 1959 році...

,

Школа дуже гарна колись була,закінчив її в 1959 році,пам"ятаю директора і всіх вчителів,Директор був Цвігун,моя перша вчителька - Павлина Теодорівна...

,

Прошу звернути вашу увагу на вчителя молодших класів. Хапуга ще та, проводить всі заняття за кошти додаткові за які їй платять батьки. Все це проводиться на території школи в класі. Де дітям які платять даються контрольні роботи на виправлення, та завдання на перед. А до всіх учнів які не платять їй чи не приносять пакунків, не шиють одяг і т.д несправедливе ставлення! Приниження учнів відбувається систематично!

,

В цій школі вчиться мій син в 1-му класі. Поки що всім задоволена. В нас дуже хороша вчитель в 1-му класі Леся Павлівна. Дуже рада, що ми до неї потрапили в клас. В школі є група продовженого дня. Є столова, готують смачно. В плані грошей - набагато менше витрат, ніж було в дитячому садочку. Син також ходить на карате та танцювальний гурток. Все при школі, тому дуже зручно. Школа чиста, охайна, дітки носять з собою перевзувне взуття, мені це подобається. Директор строга і вимоглива. Поки що не маю жодних зауважень. Є охорона.

,

закінчила школу в 1998 році, тоді була класна школа і вчителі

,

Школа супер. Навчаюсь у 6-А класі. Вчителі добрі, домашнє завдання задають в норму. Все встигаю. Також є спортивний зал, а актового немає. Тому деколи уроки фізкультури зимою проходять на коридорах. Кожної весни граємо один проти іншого. Одним словом школа клас!!!!!!!!!!!!!!!

,

Хороша школа. Порівнював з іншими СШ, які позиціонуються як «продвинуті». Абсолютно нічим не поступається. Правильно поставлений підхід у шкільного психолога. Директор адекватна і інтелектуальна жінка, гарно поставила навчальний процес. Школа чиста. Не спостерігались скарги щодо скандалів із вчителями. Навчають трьом мовам (укр.,польській, англійській.). Є охорона.
Всі хто пише, що школа 44 погана, будь ласка пишіть з аргументами. У мене тут навчаються двоє дітей, тому дуже цікаво.

,

Побажання відмовитись від випускних вечорів в 11-х класах

,

не скажу... а може, вчителька постаралася, щоб не було вечірки тому, що, взагалі-то, був різдвяний піст? а патусіть можна, і не приурочуючи то до кінця року... відразу скажу, що я не адвокат даної вчительки (і навіть не вчителька))), закінчила дану школу у 1996 році, раз ми теж хотіли влаштувати дискотеку в кінці року, але нам вчителі сказали, що в піст таке не можна, і ми сприйняли то цілком нормально.

,

Ну,що ж я хочу сказати стосовно школи?О,та багато чого!По-перше,мало хто знає,але в кінці цього семестру мала б бути вечірка (кінець року,патусіть і бла бла бла) но вчителька з 4-го поверху дуже постаралась,щоб її не було. Все їй не те,все їй не угодиш,тай інша помішана на тих своїх СРСР святах з занудними віршиками та конкурсами...вибачте,це вже не СРСР і це 21ст. чого наприклад в ЛГГ завжди якась вечірка в нормальному стилі?!,а нам заборонили просто потанцювати.

,

В мене в цій школі навчався син а тепер вчиться донька. Школа сильна, знання дають хороші і підхід до дітей вчителі завжди шукають. Особлива подяка вчительці молодших класів
Торкотюк Валентині Миколаївні. Педагог від Бога. Здоров'я їй і гарних учнів.

,

Хочу розпочати із вчителів. Є такі, уроки яких дитина чекає, є - на які необхідно йти. А є - .....
До якого маразму необхідно дійти викладачеві, щоб заставляти дітей витирати підошву перезувного взуття вологими серветками (світова література). Це школа у Конча - Заспі? Там немає банально нормальних умов щоб перевзутись, зняти верхній одяг.
Туалети - без коментарів.
Дитина йде у їдальню на 5 хвилини за булкою, одяг вже брудний.Брудні столи, лавки.
"На фонд школи" - а це вже окрема історія. За стільки років, що батьки виступають у ролі меценатів, школа дійсно повинна була бути елітною. Контроль за фінансами - відсутній. Багато батьків матеріально допомагають класам:офісний папір, ручки, крейду, канцтоварами. "Скидаються" на ремонт класів, закуповують меблі та інший інвентар. А куди ідуть гроші, які здають батьки? Але це вже на совісті окремих представників школи - директора, заступників і т.д.
Шкода наших дітей, котрі там вчаться і думають, що таке навчання - це нормально. Шкода!

,

школа - жахлива

,

школа мені не подобаєть вона дуже погана

,

Школа дуже хороша, але чомусь не до кінця допрацьовано для очікування першачків!Вічна тиснява на коридорі. Шум, гам ніхто не чує вчителя!

,

Страшно обурена через дзвоник!Коли справді він був в інших школах то в нашій його зробили для 1-ших та 11-тих класів лише,невже не могли зробити на коридорі для всіх? Я розумію так ситуація в країні,але якого чорта в інших школах він був і такий ще огогого ніби й то в країні нічого не твориться,справді могли зробити на коридорі для половини принаймі.
Печаль,беда,обіда,боль,сльози,крики і істерики.

,

О тааааак
класна школа
дуже подобається
і не тільки мені!!!

,

Школа супер!!!

,

не знаю, але мені ця школа подобається, вчителі класні, з ними легко спілкуватися. тоже згідна з думкою що 10 клас в нас дуже класний завжди шось придумають а вчителька яка це має робити живе з радянськими думками в голові і все шо може зробити то стандартні виступи. але всерівно вчитися класно в нас, а особливо мені та не тіьки мені дуже подобається вчителька історії Зоряна Богданівна. це така людина з якою можеш поговорити ніби зі своїм однолітком, класна така. та й взагалі шо директор, заступники та й вчителі у нас норм. тільки доброї думки про школу і ше хочу сказати - цінуйте своїх учнів!!! я дуже задоволена усім що мені дала і дає ця школа.

,

Школа може бути,тільки-от вчителі жахливі.

,

Що я можу сказати про школу?
Вибачте,але вона справді у захланному стані,туалети жахливі-не закриваються,їдальня-їсти можна,але доїлась до гастриту,дякую,бісить те,що перезуватись потрібно,але де перезуватись? місця немає.Передягалка жахлива-особливо дівоча не закривається.Ну,що я про стан школи,і так видно,що жахливий-забору немає,сходи відлітають.Тепер про вчителів.Так є чудові вчителі яких я обожнюю,але є фурії яких я не терплю,завжди хочуть від нас одного,щоб ми вчили тільки їхні предмети -_- бісить.Медпункт завжди закрийтий,був раз казусний випадок через це.На мою думку їм потрібні лише гроші,коли не зайдеш в учительську завжди шторить чимось,то сигаретами,то кавою,то алкогольними напитками.Але чесно кажучи,я школу люблю,і тих вчителів,якими вони б взяточниками чи наглими не були.Да і до речі дякую 10 класу,за то,що він все організовує-без вас школа дно!

,

Я навчалася в цій школі. І хочу сказати що це явно не найкраща школа Львова,можливо не найгірша,але знань в ній отримала мало. Тому якщо там вчитеся не забувайте займатися самоосвітою інакше вступити кудись буде дуже складно. Багатьом вчителям начхати на учнів,головне свій урок і матеріал викласти і все,бажання навчати нема. Вчителька математики ставилася до дітей зневажливо , а декому навіть доказувала ,що вони не знають математики,і знати її не будуть. Англійська мова у школі на дуже низькому рівні , кабінет хімії не облаштований для уроків хімії, практичних занять взагалі нема, інформатика теж храмає. А вчителька з історії на уроках постійно сиділа за столом і вела дуже пасивний урок . Звісно є позитивні риси і хороші вчителі,але школа залишила більше негативний слід... Висновок такий,своїх дітей туди б не віддавала на навчання

,

школа жах їдальня жах нема актового залу спортивний зал дуже малий,дериктриса ......є ї жахливі вчитилі

,

Школа норм.,одне не задовільняє відсутність актового залу та хотілося б спортивний побільше..) Вчителі класні,но вибірково Поточняк Є.Анатоліївна супер викладає українську мову та літературу у старших класах хороший вчитель а також людина,Карпан Віра Дмитрівна хороша також Сабіна весела ,географія,матиматичка то 2 прікалюги веселі ха..) а так впринципі всі вчителі хороші.)

,

Моя дитина закінчила 1-4 клас школи №44. Окрема щира подяка вчителю поч. школи Люд.Ів. Просто молодець навчила дітей азам гум. наук, матека дуже непогано, виховання на висоті. Оргробота директора - добра. З недоліків школи - практично відсутність англійської , актового та повноцінного спортзалу.

,

Школа непогана!А вчитель Процишин Ірина Володимирівна просто супер!!!тільки на оцінки трошки скупувата.

,

В школу №44 імені Тараса Григоровича Шевчнка я поступила з 5 класу. Ця школа мені зразу сподобалась! Вчителі хоч і вимогливі,но добре навчають! А загалом мені в школі дуже цікаво, я попала в хороший, веселий клас, і кожен день проведений в цій школі незабутній!!!

,

Дякую Лесі Павлівні за хорошу науку!

,

Школа №44 це школа,там де збагачується знання учнів....)),я дуже люблю цю школу,адже в ній найкращі вчителі,і кращих вчителів не існує....,всі майбутні учні Львова...,звертаюся ідіть в школу №44 вона найкраща,та повірте вона навчbть вас всього,адже кращої школи нема...!

,

Хороша школа.

,

Школа жахлива, пішла я ї цієї школи ще в 5 класі, тому що тоді побачила, наскільки вчителям начхати на знання учнів. Також можу сміливо сказати, що в школі процвітає хабарництво, особливу увагу тут треба звернути на директора школи. В молодші класи дітей віддавати ще можна, але далі коли потрібно дійсно здобувати знання, там розумним дітям немає чого робити.

,

Школа хороша! Дуже вдячна Поточняк Є.А за її працю,за те,що так багато вклала у розвиток кожного із школярів!!!

,

роман. М, ну, може зараз Юлія Андріївна і нормальна, не сперечаюся, люди міняються... Але в 1995-96 н.р. то таки була не надто приємна особа.

,

Школа дійсно дуже хороша, вчителі добрі,щирі,вимогливі.В школі є порядок і
дисципліна.Я дуже вдячний таким учителям:Богач Т.І,Шаруну В.В,Цястун Д.П,
Дідух Р.Т.

,

У школі панують хамство та хабарництво.

,

я навчаюся в44 школі і можу сказати,що школа хороша. Тут багато добрих вчителів,які завжди тебе підтримають. Цього року я переходжу в 9 клас і навчаюся в юлії андріївни. Незнаю кому там жах-жахливий,а вчитель вона хороший і без причини не воює.

,

Закінчила школу в 1996 році. Чи працює ще Юлія Андріївна? То був жах жахливий. А найбільше любила Роману Тадеївну, хоча фізика давалася мені важко. Загалом спогади про школу - так собі, сіренько.

,

С приходом новой директрисы в школе навели порядок. В коллективе остались креативные грамотные люди. Те люди, которые умеют общаться с детьми и могут передать им знания. А бездарям в образовании делать нечего. Вот и пишут злые коменты эти обиженые сами собой людишки. В прокуратуру идите, если где коррупцию увидели. Или энергии хватает только подленько за спиной гадости проворачивать? А что-то делать для самосовершенствования и соответствия гордому званию "учитель" видимо кишка тонка оказалась. Но что ж, "собаки лают, караван идет".

,

Школа дійсно дуже хороша, дає суттєвий багаж знань (до прикладу, я вступила до університету без репетитора з української). Вчителі розвивають відповідальність у дітях, любов до рідної мови, літератури, культури; дисципліна була жорсткою, однак, як виявилося у подальшому, воно того вартувало - таке виховання загартовує характер, пізніше вчитися у вузі було набагато легше. Спогади залишилися найкращі.

,

дуже добра вчителька пігель марія зиновіївна школа непогана

,

директриса-хапуга ще та!!! грошики полюбляє!!! вдає з себе бізнес-леді. а їй до неї ой як далеко!!!!вчителі хороші. а ту гнати треба такій в освіті не місце!!

,

школа просто супер вчителі добрі от я зараз вчуся в ний дуже подобається

,

Бажаю найкращого школі і втому числі і Ірині Михайлівні Штельмі найкращій вчительці району!!!!!!!!!!

,

Це найкраща школа в світі.Там вчуся я і буде вчитись моя сестра.Але
найбільше мені подобається у цій школі вчителі.Ти думаєш що ця вчителька
вимагає від тебе що з на що?Ні це не так!Вона хоче тільки одного!Щоб ти
вчився!Любіть вчителів і вчіться щоб в них не боліло серце!!!!!!!!!!

,

супер школа

,

Я закінчила цю школу і я нею задоволена, але були деякі вчителі не коректні і не дуже кваліфіковані, наприклад вчитель з англ.мови Андрій Юрович,дуже любила вчительку з історії Ольгу Степанівну,алгебра Ірина Андрієвна і Ірина Миронівна - вчитель біології, а найкращі спогади з молодших класів бо наша Леся Андрієвна була сама хороша вчителька вона нас всіх дуже любила, але нажаль її з нами вже нема, я завжди казала якшо моя дитина піде в 44 школу то до неї.Мені не подобалася наша директриса пані Лебедин була хапугою, а так школа була класна було багато класних і кумедних днів.

,

Нормальна школа. Хто працює, тому диктатура не страшна.

,

можливо,школа і на хорошому рахунку в районі,але атмосфера в колективі-бажає кращого.Вона нагадує савдепівські часи-диктатура однієїї людини,крок вправо,крок вліво-розстріл на місці.Навіть на випускний ідуть ті вчителі,які мають сміливість.Весь акцент -на батьків,а вчитель в школі_ніщо.Ось таким чином здобувають репутацію.Може це і правильно!?????

,

Школа є однією з найкращих у Шевченківському районі. Змін, ОСОБЛИВО ПОИТИВНИХ, у її роботі багато.Проте, потрібно й надалі працювати усім: дирекції, вчителям і учням. Тоді буде створено колектив, який досягатиме все нових і нових вершин у навчанні, а, що, не менш важливо, буде формуватися атмосфера позитиву, добра й комфорту для дітей та вчителів.

,

Львівську середню школу № 44 ім. Т.Г. Шевченка я, Теслюк Мирослав Іванович, мав честь закінчи в у 1969 році. Моїм класним керівником у випускному, 10-в класі, була, царство їй небесне і вічна їй пам’ять, Рацюк Надія Зіньківна, а директором школи в цей час був Салійчук Федір Григорович. Моя «alma mater № 44» залишила найкращі ностальгічні спогади в моєму житті.
Однокласники випуску 1969 року озвіться, будь ласка

,

Школа дає якісну освіту!

,

мда.... колись школа була супер))))))))))))))))))особливо Еріка Степанівна_(моя керівничка)

,

Що сказати. Порядок в школі Олександрівна навела. Трохи круто гайки прикрутила,але то добре. Знаєш хоч що твої 9 балів справжні а не з пальця висмоктані,як інших школах які статистику бояться попсувати.

,

Школа хороша , закінчив вже при новому директорі . вона взялася за школу сповна , школа вийшла на новий рівень.

,

колись була супер школа, а зара не знаю. Рік випуску 1987

,

Наша школа-клас! А колишній директор школи- Салійчук Федір Григорович, супер директор!.1972-......! Слава Україні!

Див. також:
Зворотній зв'язок