Оцінка відвідувачів
(по 165 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

я згідна з усіма коментаріями ви ніде не найдете ш колу тільки з плюсами нема такої школи гімназії я б немали не доліків своїй кохось мінусів я вчусь в тій школі в 6 класі і буду вчитись до 9 класу я незбираюсь протирати парти в 10 і 11 класі це все мене навчуть у колиджі ніж у школі тому я згідна дуже багато плюсі і дуже багато мінусів,

,

Також закінчувала цю школу, хочу відзначити найкращих вчителів. Яцьків Олександра Григоріївна - чудова вчителька, яка мотивує та дає знання. Ожак Людмила Сергіївна - прекрасна керівничка, її розповіді можна слухати годинами. Юрій Васильович - кращий друг, виховує справжніх людей.

,

Погоджуюсь з іншим відгуком, учні в Алли Дмитрівни виховані, дружні, добре підготовані до старшої школи: охайні зошити, акуратний почерк.

,

Хочу відзначити Хохлову Аллу Дмитрівну - Вчителя з великої літери, дає дуже добрі початкові знання та навички, піклується про порядок та дисципліну в класі. Окрема подяка за те, що вчить хлопців гарно відноситись до дівчат.

,

Вчителі не є такі погані як тут пишуть, а просто треба виховувати дітей,а не звалювати все на вчителів.Але школа класна і тут є багато добрих вчителів

,

Доброго дня. Є вчителі як добрі так і погані.

,

Важко описати рівень школи. Можна повторитися, що в школі вчителі є
Як добрі, так понані.
На приклад вчителька математика Досить нахабна. Якщо ваша дитина навчається у неї знань не здобуде.
Інша не добре пояснює, працює лише для себе, для зарплати. Дуже багатьох
Дітей бере на репетиторство. Їм дає шпаргалки на все. Інші діти стають заднім
Планом.
Вчителі праці - це окрема тема, старі люли. Взагалі цей урок є залишком радянської освіти.
Уроки історії, інформатики, фізкультури проходять нормально.
Школа має спеціалізацію на англійську, але явно не дотягують до планки.
Якщо 10 клас має мати рівень "В1" то має лише початкові знання.
Німецька мову одиниці знають.
Висновок: у школі мало хто заохочує до навчання, дітей роблять стадом з
Однотипними думками. Не вчать мислити, аналізувати. Не знаю, можливо у інших
Школах схожа ситуація. Але рівень 46 школи є низьким.

,

Я завжди було агностиком і відмовлялась від християнської етики. До 4 класу треба було обов*язково після занять пару раз на тиждень ходити в церкву коло школи разом з вчителем (ПОВТОРЮЮСЬ, саме ПІСЛЯ занять),а потім всі мали йти на перше причастя
Я відмовилась від цього, за що мені почали занижати оцінки, а однокласники до останнього (+4 класи, поки я не пішла) обзивали сатаністкою та готкою. Можу собі уявити, як важко там людям інших конфесій.
Люди - одноманітне стадо, і цю одноманістність заохочують вчителі. Жодних інтересів (є ще зануди, які постійно читають книги для дітей років 12 і зазубрюють матеріал, а потім називають себе відмінницями, проте залишаються абсолютно пустими всередені). Якщо все, що вас цікавить, це "тєлєк", ігри на смартфоні, розмови про колір лаку для нігтів та бийки - будь ласка, йдіть в цю школу та віддавайте туди своїх дітей!

,

Що ж, сьогодні я мала б бути 11-класницею 46 школи. Мала б, якби не втікла з неї ще у восьмому класі. Втікла, до речі, у 45 - не можу навіть порівняти їх, тому що це надто протилежні речі.
У молодших класах випадково потрапила до вчительки, яка принижувала мене - УВАГА! - за те, що я підстриглась під каре. Стадо баранів, яке зі мною навчалось (навіть зараз вони не порозумнішали, на жаль) просто слухали її образу і, не вміючи мислити самостійно, почали знущатись з мене. Дуже довго знущатись. Вчителька неодноразово доводила всіх до сліз, і разом з зомбі-однокласниками це пошкодило мені самооцінку назавжди. Якщо в вас нормальна дитина - не віддавайте її сюди, тому що вона втратить або власну особистість, або любов до себе та до життя.
Далі нічого не змінилось. В середній школі над тобою знущаються ще й вчителі, причому сильно. Знань не дають ніяких! Класна керівничка замість біології промивала нам мізки дисципліною. В школі я намагалась знайти хоч одну нормальну людину - не вийшло.

,

Навіщо ви взагалі взяли на роботу цього ... За те що приніс телефон у спортивний зал маєш присідати. А на одну дівчину з 5 класу взагалі запав!!! Ненормальна людина звільніть його будь ласка!

,

Школа Дуже класна.Мене вчить англійську - Неля Іванівна. Ми завжди перевіряємо домашнє, і вона дуже добре пояснює.Козак Мирослава Володимирівна- найкращий вчитель у світі.Також Дуже добре вчить математику-Войців Любов Орестівна.Наша школа найкраща:)

,

46 школа-школа платних репетиторів на чолі із завучем ,вчителем англійської мови Нелею Іванівною.Репетиторство-це додаткове,поглиблене вивчення предмету,а не вивчення шкільної програми. Вчителі, Вам підняли зарплати, але нічого не змінилось. Ви не поважаєте нас батьків і в першу чергу себе.

,

У цій школі є вчитель англійської мови вона дуже добре вчить дітей
Діти як приходять до дому зразу мені розповідають про Думич Руслану Михайлівну
Я дякую вам за те що ви найкращий вчитель у школі з англійської мови
Ви керівник 6-Б і я бачила вони весь люблять

,

Я довгий час навчаюся в цій школі, і можу сказати що школа непогана, вчителі не всі хороші, є які приходять на уроки для галочки. Особливо затурможені вчителі праці. Вчителька мови дуже принижує дітей, називає "ніким", кожен урок починається з читання моралі. Хороший вчитель Юрій Васильович, Марія Михайлівна, Дмитро Дмитрович.

,

Моя дитина навчається у 46 школі .
Сьогодні 20.04.17 на уроці трудового навчання вчитель Марія Андріївна, запитала де ми проживаємо (І.Виговського)
у відповідь Марія Андріївна зробила зауваження моїй дочці, чому ж вона навчається у цій школі, що школі чи особисто їй такого сміття не потрібно!
Мені дуже не приємно, мене це дуже обурило, що з уст викладача, жінки, можуть лунати такі слова, і взагалі, що за рівень культури у вчителя? Чому вчитель жінка дозволяє собі принижувати дітей!!!????

,

Вчитель німецької мови дуже неадикватна людина.І взагалі назвати її педагогом дуже важко!Вона ображає дітей,просто принижує без причини.На уроках кричить до дітей, пояснити толком нічого не може,а за гроші може все.Хоче щоб до неї ходили на репетиторство,і тоді все гаразд.Якщо дирекція школи не прийме міри,то батьки почнуть говорити інакше!!!!!!!!!!!!!!

,

Школа досить не погана, головне попасти до хороших вчителів! Наприклад вчителька хімії абсолютно не знає матеріалу, не пояснює елементарних речей а тільки "сміється і сюсюкається" з дівчатами. А от вчитель фізики Дмитро Дмитрович навпаки пояснює усе чітко, цікаво та зрозуміло звертаючи додаткову увагу на саме необхідне. Англійська слабувата вчитель строга проте справедлива у неї можна начитися матеріалу. Із вчителів мови найкраща Ольга Василівна а із зарубіжної літератури Юрій Васильович - йому немає рівних, навчає дуже цікаво! Проте НАЙГІРШИЙ вчитель усієї школи - це однозачно вчитель ДПЮ , який є абсолютно НЕАДЕКВАТНИЙ у своїй поведінці! Також варто відзначити хороших вчителів таких як Кирильчук Оксана Іванівна, Чунис Ярослав Миколайович, Лянг Надія Євгенівна, Жишкович Зоряна Йосипівна та Малявська Олена Іванівна до яких завжди було приємно і цікаво ходити на урок!

,

Мені дуже подобається моя школа я вже навчаюся 5 рік і все гаразд .
Батьки,прошу перед тим як вибирати школу почитайте оцінки цього сайту і ви даю слово переконаєтесь самі , що 46 школа є найкраща !!!!

,

Вчитель німецької мови-на мою думку і думку багатьох батьків класу неврівноважена жінка, яка тільки тим і займається, що принижує дітей!Таким в рядах досвідчених педагогів (9років стажу вказано на сайті школи)-не місце!!!Виховувати в школі дітей з заниженою самооцінкою, я думаю, не стоїть задача школи? Хіба ні? Викладання матеріалу нуль!Відповідно віддачі від дітей теж не варто очікувати!Неоднарозово даний, язик не повертається назвати її "педагог", мав догану..І...?Платоспроможні батькі знайшли спосіб, як отримати від неї "благосклонність" -просто дати дитину на додаткові, внеурочні години! І вуаля - успішність дітей різко виросла!Так скажіть будь ласка, яка нафіг боротьба з корупцією?!Де, де, педагоги від Бога?І мова навіть не соїть за гарну оцінку. Мова йде за адекватний підбір персоналу, який буде поважати наших дітей!Висновок: Зв"язки рішають все!

,

Мені подобається моя школа вона прекрасна . Хочу порекумендувати вам прекрасну вчительку Галину Ярославівну Муц це добра , культурна вчителька . Мені подобається шкільне харчування у нас на столі завжди тепла їжа .

,

Дивно читати багато дописів, але кожна думка має право на життя. Моя думка така, школа стара, радянська, та умови навчання і вчителі не порівняти з вчителями у супер-сучасних нових приватних школах. Не знаю як усі, але за два роки навчання донечки у молодшій школі не має жодних зауважень. Англійська...рівень знань досить не поганий. А те як для галочки чи ні залежить від вас і вашої дитини. Ми щасливі що з приватного пекла потрапили у державну школу, в якій що вчителі, що діти мега круті.
Ну і на кінець , кожен бачить те, що він хоче бачити. Поважаю і колектив вчителів і керівництво закладу.

,

Мені подобається ця школа тут добрі привітні вчителі . Високий рівень вивчання англійської мови. Вчителі хороші культурні прибрані . В класах інформатики прекрасні нові комп'ютери . І хочу порекомендувати Галину Ярославівну Муц . Прекрасна вчителька приклад для молодого покоління . А ще прекрасний директор .Прекрасні заучі культурні та привітні . Якщо тут нова дитина то її приймуть ласкаво привітно . У цій школі затишно як у дома.

,

Англійська супер а німецька капець вчителька іздівається над дітьми на зборах неадикватну похожа

,

Шкода імені Чорновола для такої "спеціалізованої" школи. Хто присвоїв цій школі статус спеціалізованої, якщо рівень викладання англ мови нульовий, хочеш знати приходь на індивідуальні заняття і то ті заняття тільки для оцінки, а не для знань. А то що "вчетелі веселять" -це не цирк, а школа. Дійсно, прийдеш на батьківські збори, послухаєш директора школи -це і сміх і гріх.

,

школа супер, вікна директор особисто ставив, грошей через класних керівників не вимагає, вчителі клас, веселять учнів

,

Моя дитина навчається в цій школі тому, що вона найближча до нас і нема можливості кудись возити. Вцілому може бути, але дивуюся тим людям, хто возить сюди дітей з інших районів - нема сенсу. Школа як школа. Не знаю чому вони себе називають з поглибленим вивченням англійської - не особливо. І вчителі часто змінюються, і не тільки з англійської.

,

Дуже люблю свою школу в більшості вчителів хороше ставленя до учнів особливу увагу хочу приділити Малявській О.І. Якубечко О.К. викладачці англійської яку безмежно люблю і поважаю Романів С.Б. ніколи в нас не було такого на англійській щоб ми не мали що робити вона добра як і в спілкуванні, може пітримати допомогти ,пояснити на вищому рівні.Маєр О.Я. викладачка географії розкладе весь матеріал по полочкам .Вчителька німецької Бубнюк О.Г. вчителька з великим стажом роботи підхід до дітей і предмет який вона викладає німецька мова знає на 100%.Войців Л.О.вчителька в 5, 6 класів математика а потім алгебри і геометрії роз'яснить трбі все прекрасно а потім ше раз повторить вивчений матеріал.Що до сенітарії в нашій школі можу сказати тільки одне що деректор старається як тільки може єдиний мінус в моїй це те що на 3 і 4 поверхах нема талету проте це і плюс бо більшість дітей з 5 класу хочуть як найбільше пропустити уроку і поки ти піднімешся і спустишся пройде хвилин 5 може і більше.

,

ця школа просто супер))) я дуже задоволена вчителями, такими як: Колобич Олена Мирославівна( гідна найвищої похвали); Гунько Марія Михайлівна ( вчителька від Бога); Семчишин Дмитро Дмитрович ( найкращий керівник); Юзефофич Олена Петрівна ( музика+)........ну і ще багато багато хороших вчителів.......

,

Школа класна.Ігор Юрійович класний керівник. Вміє розвеселити

,

Школою я дуже задоволена. Вчитель Ольга Олександрівна - вчитель від Бога. Уроки англійської мови цікаві і різноманітні, дитині подобається.

,

Як на мене школа з її вчительским складом нижче середнього рівня, проста загальноосвітня школа. Про яку спеціалізацію тут коментують. Верх корупціі з безхребетним директором. Я б не радив батькам віддавати в цю школу ради отримання знань в іноземних мовах.

,

Мій син Мирослав в захваті від вчителя фізкультури Наталі Богданівни

,

Школа нічого так. якщо б ще директор не піддавався на корупцію, якраз час для люстрації.

,

Надзвичайно низький (практично нульовий) рівень викладання фізики і хімії.

,

Мені дуже подобається школа номер 46 дуже подобаються вчителі Олена Іванівна Константинівна

,

У мене син пішов у перший клас школи №46. Вчителькою я дуже задоволена. Але дуже не сподобалось мені та обурило те, що не пропускають мене із візочком в якому знаходиться моя манюня(5міс.), коли вона спить я не можу її залишити на вулиці...Я то заходжу, але мене наздоганяють вахта ))) Що мол куди , не можна , де ви бачили , щоб у школу з колясками заходили і т.п..?))

,

Багато в чому згідний з "Батько випускника". Директор звичайно немало зробив для школи: замінив вікна, гарний стадіон, роблять комп'ютерний клас(правда за рахунок батьків), але дисципліна в школі, в першу чергу і в трудовому колективі, підхід до викладання - залишає бажати кращого. Їдальня - це взагалі окрема тема, і можна писати багато, але в жодній шкільній їдальні нашого мікрорайону немає такого жахливого підходу до учнів. Вважаю адміністрація повинна зробити висновки, і покращити ситуацію в колективі.

,

Наскільки були задоволені молодшою школою, настільки не задоволені старшою. Математичні предмети викладав директор - уроки по 15 хвилин. Причому приходив за 15 хвилин до кінця уроку. Хімія, фізика - надзвичайно слабенько. Історія - в основному релігія. Кафедра іноземної - залежить від викладача. Їх чомусь полюбляють міняти досить часто. Але якщо пощастить, то можна потрапити до сильного викладача. Молодшу дитину віддали в іншу школу цього району.

,

Я з сестрою там вчилися. Це ганьба, а не школа. Замість уроків кл.керівник проводив нам виховна годину, і таке хоббі у більшості вчителів. В останніх класах, якщо вам якийсь предмет не потрібен для поступлення, то нас вас увагу не звертатимуть, можна не вчитися, чим купа дітей користуються. Іноземна на низькому рівні. Перекури за школою, про які знають всі вчителі і мовчать. Дітей туди не віддам ні за що.
Звісно були і хороші вчителі, можливо мені менше пощастило. Нікого не хочу образити

,

Ну загалом , мені школа подобається . Вчителі веселі:) Мені не подобаються вчителі , які просто тупо заставляють підряд вчити великі тексти , писати по сімсот сторінок . Мій брат пішов з 9 класу і поступив в коледж . Завдяки Роману Михайловичу в нього висока оцінка в вищій математиці , адже він вчить , провіряє домашнє завдання завжди . Хто не має , 2 . На контрольній завдання пояснює . Дійсно вчитель від Бога . Лариса Петрівна Грех хороша:) Викладає супер , особливо українську літературу . Українська мова цікава. Козак Мирослава Володимирівна оцінки не занижує , як деякі говорять . Ярослав Миколайович Чунис , завжд цікаво викладає:) Чи покаже вам вчитель , як їли древні Римляни? Я думаю ні. Мар’яна Володимирівна Мурська добре викладає англійську . Завжди якісь цікаві тексти ,копії , ігри . Писати багато не буду:) Школа прекрасна .

,

Для мене ця школа - своєрідна сімейна реліквія. Тут вчилась моя мама,ми з сестрою,згодом діти наших родичів,зараз в нашій родині є маленький першокласник. 46 справді стає рідною домівкою для тих,хто тут навчався. Принаймні у нас так. Найкращі спогади пов'язані саме з школою. Я навчалась в ЛНУ Франка не на іноземній мові,однак її там вивчала протягом 3 років і сміливо можу сказати,що після шкільної підготовки була кращою в своїй групі і нудьгувала на легких,для мене, парах іноземної. Соромно зараз тут читати як обливають брудом нашу школу,пишуть що діти відпочивають на уроках. Згадую,як майже 10 років тому,коли вчилась я, в період коли була епідемія грипу і майже половина вчителів хворіло Марія Іванівна,яка тоді була завучем проводила у нас фізику замість всіх 5 інших предметів.Голова пухла від тої фізики,але додому не відпускали і байдикувати не давали. Тут пишуть,що Чунис заставляє дітей ходити до церкви і розповідає про релігію? Хтось ж мусить це робити,якщо ви не робите цього вдома.

,

я закінчив цю школу у 1997р. школа супер

,

у цій школі я навчаюся вже 6 років школа супер директор класний вчителі відпад а вчителька Олена Мирославівіна просто супер записуйте своїм дітей до неї також в цій школі №46 є така людина Дмитро Дмитрович він просто супер наш класний кирівник ))))))))))))))

,

Шановні відвідувачі я закінчив цю школу у 2011р тому поки спогади свіжі розкажу все по порядку. Школа дійсно не на всі 100, але не така вже і погана 1)Коли я поступав хабарів не вимагали звичайне дитяче опитування (10хв) 2)Педагогічний колектив своєрідний.Моя перша вчителька Вакалюк Т І дійсно вчитель від бога ,ше була непогана моя класна керівничка (в старшій школі) Шолубко І С 3)Директор Балаш Р М
хороший керівник по зовнішньому вигляду школи (шлолі поставили нові вікна і перекрили дах ) але як педогогічний керівник він не годиться 4)Шановні батьки першокласників є один величезний мінус у школі Ваша дитина ніколи не буде знати в цій школі добре іноземну мову без сторонньої допомоги Все тому що головний "іноземець" не хоче вчити дітей вони її байдужі.Така сама історія з істориком -він розказує дітям замість історії релігію і як треба хотити до церкви А взагалі атмосфера в школі дружня Так шо думайте успіхів!

,

Закінчила 46 школу декілька років тому. Спогади двоякі. З одного боку дуже пошастило з викладацьким складом, Оксана Константинівна, Ірина Іларіонівна та Олена Іванівна гідні найвищих похвал. З іншого боку - рівень вивчення англійської мови ганебно низький, та ще й, на фоні майже щорічної зміни вчителів іноземної, не систематизований та поверховий. Додам, що для тих батьків, які вважають корисним виховувати з дітей типовий радянсько-совковий продукт, покірний перед начальством, цілком одноликий та з вірою у всесильність хабаря Неля Іванівна - ідеальний варіант. Для тих, кому такий варіант не підходить, краще подумати над перспективами більш новаторських шкіл.

,

Старша дитина закінчує навчання в 46й школі, молодшу сюди не віддам ні за які гроші. Навчання на низькому рівні, з англійськоі кожен рік новий вчитель. Домашні завдання перевіряються вкрай рідко.Вчителі і діти більше відпочивають ніж навчаються.

,

школа просто клас а Неля Іванівна дуже добра я у 4 класі здаю державну атестацію 1 атестація була лагенька батьки записуйте дітей у школу 46 до вчительки Муц Галина Ярославівна

,

Вакалюк Тетяна іванівна найкраща вчителька,вчителька від бога я вчуся в 4-а класі а ще нормальна Сардига Ярослава Дмитрівна

,

Школа дуже хороша.Там добрі вчителі.В цій школі вчать англійську мову.Ще в школі є медпункт.Як ви загубили якусь свою річ прибиральниця її візьме і повісе в коридор туди де перезуваються діти.Школа на вигляд виглядая красивою.І в самій школі дуже гарно.

,

Школа дуже хороша.Там добрі вчителі.В цій школі вчать англійську мову.Ще в школі є медпункт.Як ви загубили якусь свою річ прибиральниця її візьма і повіше в коридор туди там де презуваються діти.Школа на вигляд виглядая красивою.І в самій школі дуже гарно.

,

А чому Ви вирішили, що зменшують уроки математики? Моя дитина навчається у 6-му класі, і жодного року не було зменшено уроку з математики. Все згідно програми.

,

Шановні батьки!Перед тим,як віддавати дитину у гуманітарну школу англійського спрямування,поцікавтесь,який відсоток дітей здав на хороший бал тестування з англійської мови(він нижчий,ніж у звичайних школах).Зате по відсотках двійочників з тестування з тієї ж мови зайняли 3-тє місце в районі!Заради чого в спеціалізованій школі №46 зменшується кількість годин математики, якщо з англійської мови знань не дають?

,

Директор - молодець ,бо нічого не робить ! Школа всередині виглядає,як у 60-х роках у Турківському районі! Просто ганьба!

,

=)школа клас=)

,

школа супер, вчитилі теж

,

ЗакІнчив цю школу(46) у 1991. Школа найкраща. Двоє старших синів зараз там навчаються, підростає молодший. Хотів би щоб і він там вчився. Директор молодець.

,

школа дійсно класна, з задоволенням навчаюсь.вчителі є і класні і не дуже.хотілось би відзначити чобан маряну зиновіївну і історика ігора васильвича - дуже хороші і добрі люди,але не знають своєї справи : не заохочують не заставляють не контролюють роботу на уроці))) шолубко і.с -класна тьотя)))а також старожилу школи 46 музичко марію андріївну - дівчата у яких вона викладає напевно підтримають що напевно вже час уступити місце молодим спеціалістам!а загалом дуже-дуже класна .... і умови навчання кабінети, і вчителі (80% не хабарники)

,

Я медаліст цієї школи (закінчив 1997р.), скажу, що школа № 46 супер! викладачі теж! Найкраща моя вчителька - Бобнюк Олександра Григорівна! Вона ФАХІВЕЦЬ свого предмету!!!!! Зичу їй міцного здоров'я, натхнення і всіх благ!

,

чудова школа,гарні виступи особливо до Голодомору а також діти як професійні актори!
вчителі хороші,вони навчають добре,чуйні милі і одним словом найкращі,директор афігенний дядько в нас.....ми любимо школу навіть як що деколи говоримо щоб вона згоріла,але школа дійсно чудова батьки не пожалієте як що ваша дитина буде тут вчитися,перші роки пониє як всі діти бо надоїсть зранку вставати,а пізніше колектив друзі,кохання навчання,успіхи і в 11 класі вона буде просто просити щоб її ще раз тут залишили,в нас випускники навіть приходять часто на уроки)
Я зараз 10 клас і вже хочу лишитися в школі назавжди тому що тут дуже добре)
Патько Любов Іванівна чудовий керівник та педагог,ми її дуже любим навіть за ті дзвінки до батьків,вона нам просто заміняє маму:*
ССЗШ №46 чудова,не пожалієте про неї,стільки спогадів)

,

школа 46 найкраща не треба її засирати нормальна школа і вчителі і Неля Іванівна нормальна і сьогодні їй вручили СРІБНУ МЕДАЛЬ

,

скажу коротко - школа тим хороша,що об"єднаний колектив,є хороші,є не дуже вчителі..........однак,загалом коли закінчуєш школу,то лише з позитивом.....Гунько Марія Михайлівна,ось це самий кращий вчитель,можу ще відмітити Ожак Людмилу Сергіївну,Марію Богданівну (вчит.з анг.мови.забув прізвище)закінчив особисто школу 11років тому...досі хороші спогади!

,

Так багато негативу почула (прочитала) про школу №46 що аж неприємно стало. Знаєте, це напевно як і з лікарями: один і той самий лікар для одних людей буде просто супер, бо добре їм зробив операцію, або у них не було ніяких ускладнень після його лікування, а для інших - найгірший який тільки може бути, бо все робить не так... Я згідна з думкою, що ідеальних шкіл не буває, бо в кожній школі є різні викладачі: як хороші, так і погані, є там і різні учні: здібні і не дуже, є й різні батьки учнів: оптимісти і песимісти, або задоволені і не дуже... А ще хочу сказати, що все пізнається у порівнянні. Для того, щоб казати добра та школа чи ні, потрібно повчитись хоча б у двох інших і тільки тоді можна порівнювати їх між собою, і знову ж таки це буде лише ваша суб"єктивна думка.
P.S. Хотіла почитати відгуки про школу №66 а там лише таке: "Керівництво цього начального закладу прийняло рішення не дозволяти оцінки та коментарі". Мабуть це керівництво боїться почути подібні коменти...

,

Я сама закінчила цю школу, і коли стало питання в яку школу давати свого сина, 46-та навіть, як варіант, не розглядалась....

,

Про те, що школа хороша чи погана написати не можу, бо мій син тільки поступив до 1-го класу. Дійсно була співбесіда з заучем при подачі документів, на початку червня було тестування. Ми не мали знайомих, нікому нічого не платили... просто готувались до школи, вчились, читали, писали і т.д. В результаті все здали прекрасно!!! Тут пишуть що зауч зверхньо до дітей ставиться... це просто брехня!!! На тестуванні запитання задавала повільно, якщо не було повної відповіді, то задавала додаткові запитання.

,

ЗАПРОШУЄМО УСІХ ВЧИТЕЛІВ ТА ВИПУСКНИКІВ 50-60-70-80-90-х на "Трояндовий вальс" 26 травня 2012 р., субота , початок 18.00
площа ССЗШ №46 ім.В.Чорновола

,

Як мама учня, яка ще й працювала певний час у СШ №66, скажу, що кожна школа має свої проблеми (включаючи і педперсонал). Ви б краще придивилися до того, що дійсно вкладає колектив у розвиток навч. закладу: ремонти, спортзали, дахи, вікна (звичайно враховуючи допомогу батьків); які заходи проводять. Бо те, що зараз виділяє держава на утримання школи (повірте, я знаю про що пишу) - це смішно: за такі гроші ви не зробите ремонт дома, забракує коштів і на розвиток і відпочинок вашої дитини не те що на рік, а на 3 місяця.
Шановні учні і батьки дуже не красиво обливати брудом сусідні школи, особливо, якщо ви там не навчались.
Особисто я змінила 3 школи за сімейними обставинами і про жодну не можу сказати , що ось ця - погана. Усюди є плюси і мінуси. Усі ми люди, і ми не досконалі. Більше розуміння!!! А якщо так все погано, то зробіть як колись зробила я : походіть по різних школах, поговоріть з учителями, батьками і виберіть для своєї дитини на ваш погляд ХОРОШУ школу.

,

школа супер!

,

Сало Олеся Іванівна -прекрасний педагог!!!!

,

Я вчуся у 3-А класі, ця школа просто супер. А найкраща вчителька Вакалюк Тетяна Іванівна!

,

Хохлова Алла Дмитрівна - прекрасний спеціаліст своєї справи. Має підхід до дітей, мудра і хороша людина!

,

Хохлова Алла Дмитрівна вона сама ліпша вчителька на світі Вона якщо сваре то за діло

,

Я люблю свою вчительку Аллу Дмитрівну вона є добра вона допомагає нам
в контрольній роботі

,

Сало Олеся Іванівна - вчитель, який вміє знайти підхід до кожної дитини. Компетентна в своїй сфері і викладається на всі 100%.

,

Хохлова Алла Дмитрівна - прекрасний педагог, чуйна людина. Добре знає своє діло, і викладається на всі 100%.

,

Алла Дмитрівна- найкраща вчителька в світі.Навіть якщо сварить то за діло

,

Алла Дмитрівна-найкраща в світі.Навіть якщо сварить то за діло

,

Всі школи мають свої +/-!!
Але наша школа(46) НІЧИМ негірша ніж 66 чи будь-які школи Львова!
У нас хороший дружній колектив...гарна охорона!
і нема чого наганяти...неподобається щось то просимо дивитись за своєю школою і слідкувати за порядком в ній...може ви покажете що ваша школа ліпша??але навряд чи бо СШ №46 найкраща...бо це школа ім.В.Чорновола!
це рівень!!!найкращі учні..нацкращі вчителі...і найкращий директор!!

,

Патько Любов Іванівна і Федчук Марія Григорівна найкращі вчителі 46 школи

,

всі мамаші шо тут написали погане про школу,так пишуть томущо знають шо їхні діти тупі і хочуть шоб вони вчилися в 46 бо це сама краща школа,і вчителі в нас хороші,ну є одна вчителька яка бере хабар більше таких немає,і навіть Неля Іванівна яку я не долюблюю вона хороша просто забагато чіпається до дітей,а як вам шось не подобажться то збирайте манатки і шуруйте в ту школу для тупих яка поряд,а школа 46 найкраща і не говоріть багато))) люблю вас,а особливо Ірину Іларіонівну...)

,

Я також закінчила цю школу,правда вже давніше,от зараз почала цікавитись школами бо маю вдома першокласницю.Хоча свою дитину у цю школу не віддаватиму,але знаю,що саме навчання першачків тут проходять досить добре,і знання дають непогані.Особливо з іноземних мов.Знаю,бо у мене тут вчилася і молодша сестра.Дійсно багато залежить від вчителя,який Вам попадеться.На рахунок,завучів-ситуація не помінялася.Але раджу батькам,не іти на поводу,не давати ніяких хабарів.Якщо щось не виходить-ідіть прямо до директора.З ним завжди можна домовитись.
І дійсно варто оновлювати,омолоджувати кадровий склад.

,

Алла Дмитрівна - найкраща вчителька!

,

мирослава зеновіївна найкраща вчителька на світі

,

Появилось у Львові нове газетне видання ZIK і ось в 6 номері за 16 лютого 2012 року газета надрукувала рейтинг найкращих 25 шкіл м Львова. Школою №46 ні в рейтенгу ні у самій статті навіть не пахне. Хоча, після хвалебних слів директора школи №46 на зборах про 90% випускників 2011 р., які екстерном здали усі можливі і неможливі іспити і ексзамени в універ. ім. І.Франка і в решта вишів Львова. Я з надією побачити номер школи 46 читав цю статтю. Виявляється марно читав, Шановне керівництво школи №46 слова треба підтверджувати на ділі, а якщо і є така цифра 90% так це заслуга репетиторів, а не Ваша. А оцінку ставлю лише за порядок у школі та на території. УСПІХІВ Вам!!!!!

,

Вчителька хімії В.І. по пів уроку прогулює і не вчить нас . Учні ССЗШ№ 46 не знають хімії

,

Великий респект Вуйцикові, Ярославові Миколайовичу та нашій класній керівничці Мирославі Зеновіївні !!!!!

,

Люди,не знаю але на мою думку ви ненормальні!!!Просто 46 школа найкраща!!!У мене подружка вчиться у 66 школі, і каже що школа просто жах!!!Казала що хотіла б вчитися у моїй школі (тобто в 46) а 66 школа оце все придумала щоб повипендрюватися!!!Все це про охорону...Я була в цій школі!!!По уроках бігають,б’ються на уроках,вийшов вчитель,ПРОСТО ЖАХ!!!
А ви б хотіли щоб у вашій школі всіх називали наприклад так (Пані Юля)
Я б так не хотіла!!!А ми називаємо культурно наприклад (Ірина Василівна)...
Так от найкращі вчительки з Англійської мови:Богуславська Леся Василівна,Поліщук Наталя Сергіївна,Сидоренко Ольга Сергіївна.Найкращі класні керівники:Ольга Миколаївна Ш. Ірина Василівна К. Алла Дмитрівна)))Така моя думка...

,

Дорогі мами, справді виглядає так ніби ви зовсім не бажаєте самостійно піклуватись про рівень знань ваших дітей. В першу чергу ж ми самі повинні їх навчати та стимулювати до знань! Школа - це лише заклад, де за встановленою програмою Міністерства ці знання наають нашим дітям. Вчителі ж не повинні переживати як вчиться кожна дитина в класі - їх завдання цікаво подавати матеріал, от і все.
Щодо хабарів, перший раз про таке чую. Тому як висновок - їх дають неуки, аби не вигнали.
про 46 школу дуже хороші відгуки. Сильна школа, не гімназія ж, а школа.

,

Знаєте кожна школа по своєму добра! Чимось 66 а чимось 46! тому сперичатися немає сенцу! я не вчуся в 46 школі але відношення в мене до неї
не погане! там вчаться багато моїх друзів і ніколи не жалілися!!!!!!!=)

,

Дуже грамотний коментар від Нюші.
Не хотіла б, щоб мої діти вчилися в 66 школі, і писали так як пише Нюша.

,

сама найкраща школа це школа 66 там всі вчителі дуже хороші і привітні є і погані але небуває ідеальних людей 46 школа то вообше ужас гіршої школи нема а наганяєте на 66 шо вона бомжарник так вот 46 школа і є бомжарник!

,

Найкраща школа)))

,

46 найкраща*)

,

Про рівень викладання у цій школі,особливо української мови та літератури, можна зрозуміти, прочитавши безграмотні коментарі учнів цієї школи.

,

О,Боже...Люди знаєте,скажу вам так:кожен думає про свою школу найкраще,але такої школи немає взагалі...не "обсирайте" 46,вона хороша.Погодьтесь,в кожної школи є недостатки,і у 46 теж.Але це не означає,що вона зразу найгірша.Ідеального не буває НІЧОГО!!!!

,

Так-так не заставляє, але в нас всі хабарі добровільно-примусові!

,

о Боже,нарешті я це все прочитала,я учениця цієї школи і розкажу вам всю правду.Школа звичайно не найкраща ,якщо вести розмову про рівень навчанння,але я мала змогу ромовляти з дітьми з інших шкіл і повірте іхній рівень знань англійської мови набагато нижчий за мій і не тільки мій ,а й моїх однокласників.Мінуси:кабінети хімії фізики біології не мають потрібного обладнання .Дослідів нема практично.Взагалом вчителі хороші.Викладаються на уроках на всі100%.ТОЙ ХТО ХОЧЕ ТОЙ І ВЧИТЬСЯ.Школа простора ,з ремонтом,директор дбає про неї ,але на рівні навчання вона тримається на Нелі Іванівній ,якби не вона ніхто б нічого не вчив бо вона всіх тих"англічанок"лякає бо вони нічорта не вчуть , а тільки сидять і п*ють каву,правда ,великий мінус їдальня ужасна бо її викупили,там дійсно бридко їсти і особливо то нема що їсти ,траба наслати санепідем станцію і дорогі "мамаші",чесно якшо ваша дитина має поганий рівень знань то вам ніхто не допоможе. ваша дитина нічорта не буте знати ні тут,ні ніде інде.

,

я колись вчився у 66 школі. І визнаю що там вчителі беруть хабарі. Я
через те і пішов з цієї школи, бо нехотів платити. 46 ліпша,

66 рагулі ВОВА ЗАЄЦЬ ненормальний

,

комфортна і чудова школа

,

В цьому районі школа найкраща. Відносно Нелі Іванівни - принаймі у нашому класі її діти люблять, а вас (Ліля) ніхто не заставляє давати хабарі.

,

Перше враження від Неллі - це просто баба зі ступою яка доводить до сліз дітей і чистить гаманці батьків.

,

Я,як колишня учениця цієї школи можу сказати-наша школа the best!!!!!!!!!!!!

,

я люблю свою школу та вчителів.особливо мирославу зеновіївну мелимук нашу керівничку та кохан марію мирославіївну і яцків олександру григоріївну!

,

Школа нормальна, з своїми плюсами і мінусами.
Випускає дітей-"середнячків". Хто талановитий від природи, читає розумні книжки, або кому батьки наймали приватних вчителів - є шанс добитися чогось достойного в цьому житті.
Зайшла на офіційний сайт 46 школи. Шокувало, що сьогодні в 46 школі працює частина педагогів з 35-50 річним стажем!! Робіть висновки.
Звертаюся до тих, хто вище залишили свої коментарі: Люди, ваша мова ріже в очі! вас неможливо слухати (читати). Невже так важко розмовляти чистою мовою?
Усі Ваші коментарі - ось наглядний результат навчання у 46 школі.

,

Шановні дописувачі - скільки людей - стільки й думок. Комусь легше поставити позитивну оцінку, бо розуміє - мусить ще продовжувати навчання в школі. Хтось виражає негатив, бо має на це право. Напишу і свою думку. Я - випускниця школи, першокласницею стала в перший рік незалежності, закінчила школу вже в новому статусі - спеціалізованої та імені В.Чорновола. Дуже шкода, що зараз найбільше випускників зі школи не поступило (як бачу по дописах) у вищі навчальні заклади, мій випуск, навпаки, склав понад 90% вступників у вищі заклади України. Школу творять її учні, а якими їм бути - це завдання як вчителів, так і батьків. Батьки,не перекладайте всі питання виховання ваших чад на вчителів, а потім не звинувачуйте їх в тому, що не навчили, бо хто захоче вчитись, той буде вчитись, навіть не маючи ні інтернету, ні ксероксів, маючи шкільні бібліотечні підручники (як навчались ви ж самі). Як кажуть, було б бажання!

,

Сама школа зовні зовсім нічого але керівництво жахливе..За вступ до школи і справді вимагають взятки...а саме зауч....директор людина хороша але немає свого слова..він і його кабінет просто існує.Діти прогулюють школу але ніхто навіть ненамагається попередити батьків і тільки в кінці року згадують про телефони....ось ваша дитина ненабрала потрібних балів..приходьте та купляйте атестат.ГАНЬБА ВАШІЙ ШКОЛІ!!Пора вже вивести в наручниках п. НЕЛЮ..і тоді школа буде найкраща.

,

Честно читаю и коменты и ржу!!!) Народ вас никто не заставляет давать кому либо взятки.......Я проучилась в етой школе 10 лет...И прекрасно знаю ето.Если вы сами несёте Нельке взятки, виноваты в етом только вы сами!!!! Да не спорю у етой школы очень много недостатков с преподавательским составом но идеалов не бывает..... Но там также есть довольно сильные педагоги , не надо ровнять всех под одного!!!! Обычная школа!!!! А лично для меня самая, самая лутчая....И не в какие сравнения с 66 там всё настолько запущено, перечислять не буду слов не хватит....)

,

Найкраща в світі школа!Нелля Іванівна,Олександру Григорівна-найкращі вчителі!

,

я навчалась там...є проблеми...але їх вирішують...
колектив хороший...але пару...таких...знайдеться, але вони теж потрібні...)))
було два найулюбленіших вчителя...:Гай Юрій Васильович та Яцків Олександра Григорівна..) вдячна їм за знання і вміння підтримати...) сумую за ними...дуже! вам дуже пощастить, якщо попадете до них...

,

Сама школа№66 не найгірша. Викладачі на європейському рівні -займають останнє місце за то по хабарях -перше. А те що її зробили спец по іноземному нахилу -це сміх на весь світ.Педагог який викладає в школі англ.мову повинен побувати хочаш на курсах в Англії щоб мати зелене поняття про мову. В цій школі нема вчителів інакше кажучи - секонд хенд

,

Закінчила 46 школу і можу сказати,що це школа яка надає хороші і якісні знання)Вчительський колектив дуже дружній,в старших класах вчителі стали нашими товаришами,з якими можна було посидіти і поговорити як з рідними...За всі роки навчання не зустрічалась з хабарництвом про яке пишуть.Навчаюсь в університеті Франка і часто мені ставили питання з якої я школи і чула тільки хороші відгуки викладачів та професорів)Мої сестри навчаються у цій школі,ні разу не чула негативних відгуків.Велика подяка вчителям за хороші знання!!!!!!

,

чому постійно кажуть ,що 66 краща ніж 46? Якщо у 2010 році у перший клас у 46 пішло найбільше дітей порівнено з іншими школами Львова.У 2011 році до 46 і 85 приїхала діаспора з Румунії і цим румунцям порадили львівські депутати приїхати саме до цих шкіл керуючись тим що 46 і 85 найкращі школи у Франківському районі.І тепер ви пишете що 66 краща? Я догадуюсь хто така М.З. і не погоджуюсь що вона погана вчителька.За 2 роки що вона мене вчила я різко підтягнулась з англійської хоч вона мене уже не вчить але хороші спогади залишилися.А мою сестру ця вчителька вчить уже 4 роки(з першого класу) і її знання дуже хороші.46 найкраща

,

Наша школа насправді дуже хороша) Так,є декілька недоліків. Але усі стараются їх виправити. У школі дуже хороший педагогічний колектив. Хороша "шкільна" сім'я. Усім мамочкам і їхнім дітям обовязково сподобаєтся тут навчатись!:) Бо наша школа таки найкраща.

,

школа дуже класна)
вчителі найкращі!
особливо Ожак Людмила Сергіївна!Дуже класна і позитивна керівничка)
ми вас дуже любим)!

,

Школа найкраща!я дуже рада що там вчусь!дуже подобається класна керівничка!Яцків Олександра Григорівна)))))

,

не встрічала кращої школи.

,

Це-найкраща в світі школа!!!!!!!!! Інші школи просто найужасніший кошмар!!!!! Вчителі такі про яких можна тільки мріяти!!!!!! Не подобається школа ваші проблеми...але нормальним людям ця школа подобається!!!!

,

Шановна випускниця огортає жах коли читаю ваш коментар Одразу перейду до того що завдання дитини вчитися це звичайно правильно і вчитися дійсно добре щоб потім не вживати виразів типу "наганяти" і діти які мають високу самооцінку не протирають штани у школі у вас мабуть був комфлікт з такими дітьми вони завжди ставлять високі вимоги до себе і до оточуючих бо є перфекціоністами Це прекрасно коли самооцінка висока і до неі додоються знання -це супер для такоі людини відкриті будь-які двері а ви закомплексовані і ображені на весь світ навіть якщо ій відмінниця Корупція у вашій школі є і це факт по роботі мені доводиться вислуховувати від батьків не лише першокласників а й випускників

,

Ви випускниця ходяча антиреклама своєі школи вибирайте вирази вам дійсно мало уваги приділяли як і в дома так і в школі -достойний продукт своєі школиСовецкий підхід це для вас дитина це особистість іі потрібно заохочувати зацікавити Якщо в школі нема атмосфери любові і поваги то виростають такі випускниці А якщо розібрати вашу школу то повірте знайдеться купа-купезна недоліків Ви хвалите це є закономірно А що неправда про заучку про безхребетного директора про умови вступу в спецклас

,

слухайте, мамочки, школа просто прекрасна,
впевнена, і бачила на власні очі що чим молодші батьки (теперішня молодша школа) тим більше в них наглості і сюсюкання з своїм "чадом"!!Нама чого думати що ваше дитя вимагає надзвичайно особливого ставлення, чи то щоб над ним "упалади". Дитину в першу чергу повинні виховувати ви,а не школа!От внушають що моїй дитині нема рівних, і виростає рідкісне хамло, якому нема до чого йти в житті, нема мети, бо йому внушили що кращого за нього немає!....за всі роки свого навчання, до мене відносились дуже добре, база навчання хороша, закінчила її відмінно,БЕЗ хабарів. і взагалі англійську викладають прекрасно, особливо Пілат Марія Богданівна.Неля Іванівна хороша, багато робить для школи.(скільки іноземців запрошує) Головна мета дитини - вчитись, а не просиджувати уроки, і "наганяти " на вчителів!..
нещодавно Вакарчук сам висловлював подяку нашій 46, за те що чимало студентів ЛНУ ім. Франка - це випускники саме нашої школи!Думаю, це заслуговує на увагу.

,

Закінчила 46 школу ...20 років тому назад,є що згадати...і добре - це класний керівник Сергій Данилович, вчителька російської мови і літератури Абаєва Галина Андріївна...і погане - вчителька біології ( в народі "криса")...директор школи Барна.....це жаххх...а в загальному спогади хороші...це ж юність!!!!

,

хвалити свою школу наганяючи на сусідню?:)))) дуже цікаво)
а про рівень освіти в закладі можна судити тільки якщо там навчався! звідки учні 46 можуть знати напевне що освіта в 66 гірша, якщо вони там ніколи не навчалися?:))
...і , як кажуть, всюди добре, де нас нема! завжди знайдуть недоброзичливці і прихильники...треба просто працювати, багато працювати, щоб отримати хороші знання! недаремно ж кажуть "гризти граніт науки")

,

а кажете що найкраща школа та яка найкраща якщо пишете про свою школу з помилками і там не 2-3 помилки а цілих 20 то про що йде мова 66 школа краще я там дуже часто буваю там всі вчителі привітні і раді вам допомогти

,

Те про що ви говорити - це повна нісинітниця підготувати краще вимагають програму першого класу -це нормально що ті 6-літки будуть робити під час навчання ?Моя дитина після підготовки була дуже добре підготована але питання Нелі Іванівни :може тобі ще рано може ще посидиш рік вдома? А потім питання були адресовані мені де працюєте що можете зробити для школи де працює ваш чоловік а знаєте щоб потрапити в англійський клас дитина повина пройти співбесіду з англійським підтекстом ну ви звичайно можете ій допомогти -ценормально !!!А я про все сповістила в райвно а там сказали що це вже не перше звернення батьків !!! Сором!! А моя дитина з легкістю здала вступні в 4-ту школу і повірте вона на порядок вища !!!

,

Багато недолiкiв.Хтiлося б краще

,

блін, вже закін4ила цю школу і вона найкраща....повірте!
а ви не в4ились тут тому ні4ого не знаєте!
триндите тут всяке!
мали б совість,все тут 4удове і те що ви жалієтесь на справжній іспит при вступі ніхто вам не винен!просто варто добре підготувати свою дитину,ось і все!
що до прохідного двору це напевне де інде....але не внас!

,

Найкраща вчителька - це Ольга Миколаївна Ш., це загалі супер. І школа найкраща.І на Нелю Іванівну не напирайте , просто зараз життя таке, і посада в неї така.

,

шановні відвідувачі, що стосується завуча Вашої школи то дуже прикро, що ви це питання х-ря не піднімаєте у її присутності, а що до того щоб вчилися ваші діти, яким важко вчитися у спеіалізованій школі (анг) то ви як батьки зробіть висновок - слабкі знання у вас самих і вашим дітям недано- от і шукаєте винних!!!!! А Нелі Іванівні успіхів та здоровя

,

46 школа суперова і найкраща) цього року іменно з 46 школи поступило найбільше поступило випускників і технікуми і коледжі))) люблю свою школу)))

,

наша школа файна

,

не школа а рай

,

46 школа це найкраща школа в світі!!!я у ній вчусь і мені все подобається:вчиталі,те,як нас найвчають і т.д.
так що не треба наговорювати і якщо рівняти нашу школу з 66 то 66 набагато гірша за нашу бо сама в ній не раз бувала

,

наша школа хоча і не фонтан але для кожного вана найкраща!

,

Наша школа просто суперрррррр.

,

46це дуже кльова школа........................

,

урок праці дівчата відвідують разом із хлопцям.Де це бачено,щоб дівчата вивчали різьбу по дереву чи по металу. Нехай хлопці вчаться робити канапки чи вишивати!!!

,

педагогічний колектив дуже поганий....холодний,недовірливий, пофігістичний....І видно некваліфікований , якщо випускники так пишуть"ІВАНЫМНА" - дві помилки в одному слові.

,

46 школа найкраща! Наша перша вчителька Вакалюк.Тетяна Іванівна найкраща. А наша класна керівничка Кохан Марія Мирославівна дуже добра і красива. Ще ми любим свою вчительку з англійської мови Петришин Тетяну Тарасівну вона дуже хороша.І вчителька з математики хороша Олександра Григорівня Яцків.А ще хороша вчительказ німецької мови Прохна Олена Валентинівна.

,

навчалася в цій школі. не знаю, як там зараз, але тоді я була в захваті від вчителів і досі вдячна їм за все.

за всі 11 років мої батьки нікому не давали хабарів і я закінчила школу з медаллю.
думаю,якщо не давати хабарів, то їх і не будуть брати. невже це правильно, купувати оцінки дітям?

,

Ми вчимось в 46 школі. дуже задоволені. звичайно,як і скрізь бувають не найкращі вчителі, але в основному пед колектив непоганий. Наша перша вчителька - Вакалюк Тетяна Іванівна - просто вчитель від Бога. А Зауч, хоч і строга, але дисципліну тримає сильніше за директора. Це ж добре! Попередники пишуть про хабарі... Не знаю, А ви б не брали презенти, якби їх давали? я б взяла...

,

найкраща школа))

,

На мою думку школа не найгірша.викладачі тут дуже хороші.а от 66-оце дійсно погана школа.маю багато знайомих і відгуки йдуть не найкращі.Про Нелю Іванівну-це окрема тема.їй дійсно треба на пенсію.бо вже починаються певні маразми(типу директорської на відсів класу,в якій завдання за 3 курс універу)вона дійсно хоче хабар.
А школа про100 прекрасна!Я згідна з Вовою,що до 66 шк.в нас дійсно немає знущання старших над молодшими.
Я пишаюсь,що вчуся в цій школі і коли закінчу її,то буду пам"ятати все життя.
Дуже поважаю і люблю свою класну(вона дійсно класна)))керівничку,вчительку зарубіжної літератури Ожак Людмилу Сергіївну.Дякую,що ви виховали з нас людей!

,

Закінчив цю школу, і хочу сказати, що це дуже класна школа. У 66 школи є комп.Клуб де всякі "пацани" можуть відібрати в менших дітей гроші і т.д
В 46 немає такого.Є звісно деякі випадки ,але це не портить імідж прекрасної школи ім. Вячеслава Чорновола

,

після проведеноі співбесіди в мене відпало бажання залишати тут свою дитину

,

особливо напрягає зауч неля іванівна,бо ніколи не відповідає на вітання учнів і притому ще вимагає повагои!!!!!!!!!їй уже давно пора на пенцію!!!!!!!а то вже ,,заїлася,,!!!!!!!але найкращий зауч ярослав миколайович=)))

,

"Гарно" вас там вчать Культура аж виперає Вчителі може і нормальні а от заучка - ні Ми ходимо в 5 клас вашоі школи Про зауча знаю з особистого досвіду Не смішіть Власне норм - гарна для неі характеристика

,

мамашi школа дуже кульна)не триндiть лишнього)вам шо не шо робити?)заучка норм)вчителi тоже)школа НАЙКРАЩА)

,

люди я вчус в цій школы 46 яка знаходиться в лвові і повірте я знаю як там круто і класно а ще там дуже хороші ветелі і перша з них ОЛЕСЯ ІВАНЫМНА САЛО вона зараз в 2010 роцІ вчить 4-Б клас і їй він дякує за все.

,

Школа ДУЖЕ КЛАСНА. :))))))).Ей, народ не наговорюйте на найкращу школу в світі!!!

,

Цього року восени пройшли "аля" вступну співбесіду з заучем, відходили підготовку, але це ще не кінець, в червні дітей будуть ще раз екзаменувати -це що, Оксфорд, навідь в 76 школі лише 1 співбесіда. Зауч наголосила, що перша це пробна, насмішила це для батьків дати зрозуміти, що до чого ,,прикінути скільки можна скосити, бідні діти забувалися, а вона запитувала може ще рано тобі до школи і налягала торсом на парту, та при одному вигляді мені було страшно, одразу видно заслужений вчитель. А школа в середині так собі,, туалети не зручні для малечі але паркет про який вона постійно повторювала(щоб всі все зрозуміли і штори нові все треба берегти смішно ) і батьки були змушені слухати іі казочки про правильний підхід до дитини

,

Зауч покриває некваліфікованих педагогів (конкретніше М.З. яка ніби-то викладає англ.мову, і навіть у спецкласах,рівень знань в її підгрупах рівний нулю,так само,як і в самої вчительки).Хто тепер поверне дітям згаяний час,і як вони можуть здавати іспити у випускних класах?Чи може нести хабарі Н.І.,(ні для кого не секрет,що вона їх любить),щоб хоч оцінка в атестаті була доброю,і цікаво,з якими очима вона їх буде брати,бо така ситуація,що склалася - тільки на її совісті...

,

школа класна але потрібно зробити деякі зміни в педагогічному колективі

,

СУПЕР!=))))))))))

,

не наганяйте,школа просто супер!А 66 УЖАС!=)))

,

НАЙКРАЩА!=)))))

,

дуже класна школа!Просто супер!=)))

,

хабар для зауча - норма!!!

,

зауч влаштовує при вступы в 1-ий клас справній державний іспит в 2 етапи , співбесіда при подачі документів , а 2 при розподілі на спец класи . Може варто повідомити міський відділ освіти ? Підхід до дитини такий зверхній , щоб натякнути батькам , як потрапити у спецклас!!!

,

сама кльова школа..))

,

ця школа найкраща в світі.....

,

це крута і класна школа таку не забудеш ніколи!
а всі інші просто заздрять)))

,

зауч суцільна фурія , хабарниця

,

да,я там вчуся,але вчителінормальні...ну є псіхнуті,але їх мало

,

Поважна дирекція?... .Назар не сміши батьків!Не шлола,а прохідний двір. Дійсно добра школа --це № 66-Там чужий непройде.Я сам пробував!Чисто і мало нарікань від батьків та вимоги нависоті! А в №46 багато нарікань батьків чути.І на директора нажаль теж.Хоч і партійний,але ніякий(Як мокре горить)

,

Побори заучки!

,

правильний підхід до учнів,кваліфікований колектив педагогів , поважна дирекція ,,,

Партнери сайту
Гімназія «Нивки», №172
Гімназія «Нивки», №172
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок