Оцінка відвідувачів
(по 52 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Дітей у цю школу не віддам. Претензії є до окремих вчителів та до рівня культури учнів. Чому може навчитися дитина, якій вчителька зі світ. літ. каже "слушай, иди погуляй", хоча знаходиться не в своєму кабінеті? Рівень знань за результатами ЗНО також у більшості є недостатнім, більшість людей брала репетиторів. Культура учнів школи - теж проблема. Директор знає, що діти курять та випивають прямо за школою. Директор рекомендує таким учням не кинути палити, а курити за межами школи. Учні в їдальні не спроможуться віднести тарілки до стола з брудним посудом. Деякі учні плювали у чашки з чаєм, який потім пили першачки. Культура вахтерів низька. Вхідні двері закриті, не бачив замка. Я двічі потягнув двері на себе і тут чую крики "бл%;ь, не видно, шо закрито?". Часто крали речі. Є хороші вчителі, але їх не помітно за тими, яке може навчити лише хамити людям.

,

Школа в цілому не погана , більшість вчителів працюють з хорошою віддачею та дають досить не погані знання. Діти працюють , здобувають призові місця на олімпіадах, спортивних турнірах. Тільки шановні батьки, ви повинні бути готовими до того, що для завуча з національного виховання, а по сумісництву вчителя географії це не показник. І будьте готові до того, що вам скажуть, що все залежить від іншого,а інше ..... Спитайте хай вам пояснить? Можна було б багато розказати на цю тему, але не хочеться копирсатися в цьому. Шкода, що такі " горе-вчителі" відбивають у дітей охоту бути особистостями. Та ще з шкільних років, вже на таких елементарних речах показують, як починає зароджуватись корупція.

,

Школа особливо нічим не відрізняється від інших. І кабінетами, і вчителями. Дякую вчителям початкових класів-уважні, чуйні. А от що далі? Деякі вчителі можуть дозволити собі не проводити уроки. Вчителька з англійської (завуч) таке враження, що заснула ще у 80 роках (вимова та методи викладання- радянські часи). Хоча підручники сучасні. А так цілком нормальна школа.

,

Ну по перше вчителі не поважають думку учнів.
Не всі звісно, але деякі з них навіть виганяють з класу якщо просто покласти голову на парту!!! І це після того як прочитав те що сказали!!!
Дуже часто, якщо ти просто не приходиш в школу, бо хворий і при цьому на хімії самостійна ставлять 1.
Тому я вже не можу дочекатись дня щоб піти з цієї школи!
Є плюси тобто деякі вчителі Оксана Валентинівна, Надія Іванівна, Аліна Анатоліївна, Ірина Валентинівна, Марина Ігорівна.

,

Я дуже незадоволена охороною школи за яку батьки платять немалі гроші. Хотілось би знати що саме входить в обов"язки охорони, зокрема минулого року мала дуже неприємний момент, коли моя дитина (початкова школа) на перерві бігала і розбила голову. Невже охорона не повинна контролювати порядок на перервах, хоча б робити зауваження дітям які шалено бігають?!
Крім того одного разу мій брат забирав дитину зі школи, так охоронець спокійно курив і навіть не поцікавився з якою метою небритий, дорослий дядько прямує до школи о 13:00год. Прикро, лише наш клас віддає 750грн. в місяць, а на що невідомо!

,

школа клас учителя прикольниє

,

Очень храмает репутация по языковому вопросу. Надо что-то или кого-то менять и всё будет гуд!

,

закончил школу! спасибо родной школе, учителя здесь самые лучшие. Такой хорошей школы нигде нету. спасибо вам за все!

,

Закінчив цю школу, і дуже задоволений нею.

,

Школа очень слабенькая :( Хорошо, что хоть можно учиться на русском!

,

Хотілося б почути аргументи, чому школа не подобається? Адміністрація школи налаштована на діалог і готова чути і слухати тих, хто справді має аргументовані відгкуки.

,

Школа Жахлива.Зовсім не подобається

,

дитина вчиться в початковій школі,вчителькою дуже задоволена і я і, головне, дитина. Однак є і зауваження - англійська дуууже слабенька- її практично нема, і стосовно прибирання- дитина приходить до дому з дуже брудним одягом, на коридорах можна садити бульбу - протоптані стежки в пилюці, по кутах купки з волоссям, піском....

,

Початкова школа "зе бест" . Рекомендую!

,

Правда, є у нас і такі випадки, коли медалісти здають ЗНО не на найвищі бали. Завжди є питання психологічних моментів, хвилювання, уміння писати тести. Подивився по оцінках школи за останній час - або 5 або 1 - така полярність оцінок, на мою думку, говорить про те, що школа має свій характер, який не буде усім до вподоби. Але точно школа не є сірою, безбарвною, на 2-3! Найголовніше, що у тих учнів, які хочуть розвиватись, вчитись, пробувати себе скрізь: спорт, музейна педагогіка, Що?Де?Коли?, конкурси, олімпіади, турніри, творчість - є така можливість!

,

Рівень ЗНО не демонструє рівня навчання у школі, адже більш ніж 95% абітурієнтів ходять до відповідних репетиторів. Повторюся: шктільне навчання не показник ЗНО.
Та й чув я про вашу відміницю , яка мала медальку, а ЗНО здала паршивно.

,

Щодо вимог, то справді, ми намагаємось дати нашим учням якомога більше знань, умінь та навичок, щоб їм було легше далі в житті. У школі навчається близько 370 учнів. Маємо численні перемоги в олімпіадах, турнірах, конкурсах. Переважна більшість випускників 2013/2014 року, які поступали до Вищих навчальних закладів, навчаються на державній безкоштовній формі. Це говорить про високий рівень навчання у школі, на нашу думку. Також маємо цього року особливу гордість - наша випускниця набрала на ЗНО максимум 200 балів одразу з двох предметів - хімії та біології. Отож, наша школа серед 50 навчальних закладів України, які можуть похвалитись таким досягненням!

,

Школа прост найбільший відстій. Хочу вже домучити останній рік і вийти звідси подалі. ПРосто жах. Топ найгірших вчителів- фізика, зарубіжна літ., біологія- вчителі просто жесть. Вимог багато, двійок багато, задовбують -багато. А взагалі тут майже пусто. Учнів до 200 осіб напевно, капець. Рейтинги на лице

,

Я благодарен своей школе за правильный выбор профессии. Низкий поклон всем учителям, учившим меня. Очень приятно их видеть и сейчас в строю: Белов Юрий Вадимович, Березинская Наталья Романовна, Шейко Людмила Андреевна, Лаский Ирина Валентиновна, Кобак Ганна Степанiвна. Вечная память всем, кого уже нет с нами. И сейчас по сайту видно, что школа живёт и развивается. Юрию Вадимовичу, особое спасибо! Я же тоже в 7 классе получил диплом победителя областной олимпиады по химии. Удачи всем и всього найкращого в такий нелегкий для Украiни час! Зюзiн Анатолiй, випускник 1988 року, директор МОУ " Янинская средняя общеобразовательная школа", Санкт - Петербург, Россия

,

Школа-мега!!!классная школа

,

школа дуже подобається.!!Школа просто супер!!!

,

школа просто супер!!1найкраща!!

,

найкраща школа!!!

,

Вчителі за дітьми не пильнують: дитина може місяць не ходити на заняття і цого ніхтоне помітить. Попри двократний конкурс в українські класи першачкам нав'язують порожній російськомовний клас. Школа,тримається лише на тому, що поруч управління СБУ та партійне училище. Типовою стала ситуація коли вчителі вимагають відвідувати їх платні курси, а решта дітей, приречена на погані оцінки. А в результаті талановиті діти, яким ці горе-педагоги повиставляли явно занижені оцінки, отримують на незалежному набагато кращі оцінки ніж вихованці цих "недо-вчителів". Хоча насправді, чисто математично, дуже легко порівняти оцінки незалежного з атестатом. Але не ті часи! Раджу батькам самим зробити вірні висновки - в окрузі є багато гідних шкіл! Любіть своїх дітей і не лінуйтеся перейти пару метрів задля їх добробуту.

,

Школа просто ужас. Я выпустился в етом году. Выпускной просто недопустим. Дети употребляли много алкоголя, учитя говорили всё что думали про них. Безалаберность.

,

Я не погоджуюсь з коментарями, я випустилась у цьому році. По-перше, дуже дружній колектив вчителів, вчителі дуже рідко можуть підвищити голос, і це тільки тому, що учень дійсно винен. По-друге, вчителі з україньської мови дуже добре пояснюють і навчають, і те що ви будь ласка пишете через дефіс, це тільки ваша проблема. А взагалі, школа добре розвиває дитину у навчанні, у творчості, у нас багато призерів олімпіад, спортсменів, науковців. В мене про цю школу залишуться тільки хороші спогади.

,

Мені ся школа до вподоби. Я з Закарпуття приїхав, спочатку в Героїв Крут був, а тепер тут. Все класно.Я тут навіть свою любов знайшов))

,

Школа справді бридотна. Вчителям всеодно( лише 2 нормальні вчителі у школі і то я не в них навчалася) Я 9 років провчилася і писала будь-ласка через тире і це моя привичка тепер. Школа просто найгірша. Вчителям всеодно на учнів і це правда, а на рахунок фізики теж капець - викладає на рівні профільного у природничого, я б її забив просто на місці, також біологія трошки з розуму зійшла.

,

не згідна з попереднім коментарем,в мене є з чим порівняти.адекватні вчителі,вимагають знань і без всяких натяків на гроші,на відміну від академ.гімназіі,з якоі ми перевелись!марія михайлівна(укр.мова)-найкраща!!

,

Скажу відверто -бридотна школа. Погоджуюся з усім нижче сказаним та хочу додати, що справді жах. Коли я випускалася, то стали дуже поширені чутки про ціну атестата(небуду вказувати). також у пожруги моєї мами у дитини були деякі проблеми- його ображали однокласники у 1 кламі, так вчителька коли їй розповіли сказала що це не її турботи, нехай самі розбираються. Також що намагаються здерти грошей як побільше -на ремонт дверей, новий паркет і т.д.

,

Я недавно випустилася з цієї школи і згадую її незовсім приємними словами. Учителі можуть серйозно підвищувати голос, деякі вчителі викладають свої предмети дуже жорстоко, на рівні профільних, наприклад фізика, ЖАХ а не школа.

,

Жахлива школа. Уся майже розвалюється. Учнів не більше 350 осіб Туалети просто невимовно-жахливі. Учителі егоїстичні, незважають на думку учнів НІКОЛИ, їм всеодно. Директор нічого не робить узагалі. Вибачте будь-ласка за вираження, але коли я на 2ий день прийшов до школи, то лайно лежало прямо посеред проxоду то туалетних кабінок. Жах а не школа!!!

,

класна школа

,

нам в школу у 2013р. підкажіть,коли нам записуватись.дякую

,

просто клас

,

чудова школа з приємною атмосферою, музикою на перервах, кучою конкурсів.просто краща

,

Выпускница 1967 года. 2 февраля 2012 года поздравляю родную школу с днём рождения! Учителям, ученикам, выпускникам - здоровья и удачи.

,

Самая лучшая школа на свете!!!
Хоть я в ней проучился 9 лет, но всё - равно ОНА останется у меня в сердце...

,

люблю свою школу!)))

,

чудова шкопа

,

Я заметил, что здесь каждый учитель имеет особенный подход к ученику. Мое мнение: "отлично" !

,

Суперова школа!

,

Школа просто супер, я тут навчаюсь з 3 класу, освіта глибока та доступна, дружній колектив, розумні діти.

,

Я тут з ?-го класу,і получаю прекрасні емоціїї,бо школа просто бомба,правд-супер!

,

Відстій повний,жахливе навчання і вчителі, дуже нераджу!

,

Тут самі добрі вчителі. Я навчаюся в 5-а класі і наш керівник Літепло Марія Михайлівна найкраща!

,

Класна школа!Все просто офігенно!

,

Я учениця 9-Б класу.Школа посто суперова.Хороший та добре освідчений викладацький колектив.Палтаха THE BEST)))))))

,

школа просто Мега))** учителя тоже))**
особенно я с 9-б класса вообще супер))

,

Я вчуся у цій школі з 2-го класу. Тут найкращі викладичі і коллектив вцілому!

,

Поміняла декілько шкіл у різних містах України. Ця - найкраща

,

Очень хорошая школа с хорошими традициями, узучаются три языка, сильная информатика очень и естественные науки! Рекомендую!

Див. також:
Зворотній зв'язок