Оцінка відвідувачів
(по 136 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

директор школи немає поваги ні до батьків,ні до вчителів

,

читала дуже багато коментарів і в шоці так багато сказано! але я розумію що новий директор і реально старається для школи а насамперед хоче показати себе; бо інакше сказати не можу тому що! чому я здаю гроші на охорону і в мене пише на квитанці благодійний внесок ; а не так як має писати ;чому зараз іде ремонт в школі коли діти е на уроках ця вся пилюка розноситься і діти дихають тим всім а за канікули не можна зробити? дальше як хтось написав в коментарях правильно що Любицький завжди старався бути на всіх святах а зараз застати нового директора на якомусь святі практично нереально вона що ідеальна чи що ? діти все таки стараються!Школа була ідеальна завжди находили спільну думку ;а тепер вчителі
бояться щось сказати батьки не мають права ні нащо і все так прекрасно що аж нудно А на сам перед хочеться подякувати тим вчителям які ще залишились честь і слава Вам за те що ви е!

,

Перестаньте змінювати вчителів з англійської мови кожного року, це не дає ніяких позитивних результатів для знань.

,

Школу закінчив в 1966... але завжди слідкував як змінюється сама школа та викладацький склад. Школа з добрими та гарними традиціями..викладачі зберігають історію самої школи та культурний спадок Галичини.

Бажаю успіхів всім у навчанні та житті.. Слава Украіні!!!!

,

Школа піднімається. Розвивається. Настав порядок. Директор притомна. Вчителі хороші. Робляться ремонти. Втілюються проекти. Трохи напрягають, але загалом може бути. З вчителями теж по різному. Є хороші а є непрофесійні... залежить не від віку а від професіоналізму. Одна дитина любить англійську. Інша математику. Третя історію. І це нормально. Головне що щось люблять... не можуть всі однаково вчитися і однаково бути задоволеними...

,

Школа хороша. Проте, завжди є задоволені і невдоволені. Велика подяка мега-хорошому і розумному вчителю- Рибак Мар'яні Юріївні!!!!!. Вона дала не одному поколінню відмінні путівки у самостійне життя!!!

,

Поганий рейтинг себе оправдовує. Не враховуються інтереси батьків, вимагають гроші здавати, а натомість навіть на поріг школи не пускають. Батьки зробили все, а натомість як собак під дверима тримають. Не буду здавати гроші на охорону. Не треба, щоб мою дитину охороняли від мене.

,

Не буду здавати гроші ні на охорону, ні на їхні ремонти, а ще згадаю, як ми голосували за проекти дружно. Якби знали, що керівництво школи таке хамовите, ніколи б цього не робили б. Хай з прибиральницями спочатку порядок наведе. А то бруд всюди. Понабирали на місце прибиральниць мертві душі, і не справляються.

,

Сьогодні коли я відводив дитину в школу стикнувся з тим, що охорона школи не впускала мене та інших батьків на поріг школи, мотивуючи це тим, що це розпорядження адміністрації. Як на мене, правильно було б що пост охоронця перенесли поблище до сходів і він би не впускав батьків чи ще когось вище першого поверху. Я буду звертатися в Управління освіти хай дадуть правову оцінку діям адміністрації школи!!!!!

,

Закінчила школу трохи давно, та все ж спогади якнайкращі . Класний керівник - Пенкальська О.С. Вміла пояснити і навчити. Завдяки їй проблем з математикою ніколи не було . Задоволена викладанням біології , хімії , німецької . З англійською не дуже повезло). Тобто англійська практично не вчилась . Директор був надзвичайний . Сумно читати що зараз все трохи не так(

,

Мене цікавить, що це за обов"язкове, примусове зібрання коштів на перегляд мультфільмів. А зібрання шаблоних заяв від батьків, що здані ними кошти будуть розцінені як добровільні внески, це взагалі смішно, тим себе директорка не виправдає від скарг щодо поборів.

,

Увагаа дорога адміністрація школи!
Верніть нам нашого любимого Любицького Ігора Миколайовича!
Бо нова директриса нікому не подобається. Це нестерпно весна, кінець навчального року, а нас не випускають на вулицю на якісь там 20 хв, ви мене вибачте, але навіть у вбиральню (на першому поверсі) без супроводу охорони зайти туди не можливо... ВИПРАВТЕ ЦЕ БУДЬ-ЛАСКА))))))

,

Не погоджуся з рівнем англійськоі, якщо вона нижче середньоі ,то будучи на останньому дзвонику спостерігала за врученням грамот учням та вчителям з англійської . Отже рівень є хороший,це перше. Друге моя старша дочка закінчила школу і іі будучи студенткою була в найсильнішій групі по англійській мові та будучи за кордоном легко спілкувалася нею (вчитель Орися Степанівна). Так що батьки краще пільгуйте своїх дітей а не звинувачуйте вчителів. Я школою цілком задоволена і мої діти тоже. Не має ні поборів з батьків ні поганого ставлення до дітей. Дякую вчителі!

,

Так весело читати коментарі :-) Я сам також не один раз намагався втекти з уроків, і навіть через вікно в їдальні 1 раз втікав, але мене засікли. Охоронець не дає нам спокою і не випускає з школи поки не закінчаться уроки. І тепер втікати з уроків і ходити на перекур стало майже неможливо. погано (((

,

Школа дуже хороша була коли директором був Ігор Миколайвич. З приходом нового керівництва,а саме директора все змінилося. Вона зовсім не проводить виховних робіт з дітьми. Знущається над дітьми, перешкоджаючи їм виходити на вулицю. Школа буквально перетворилася в тюрму. Діти, щоб вийти на вулицю вискакують з вікон школи. Її відношення до шкільного персоналу, зокрема педагогів просто хамське. Викладачі в сльозах вилітають з кабінету директора. Вона винищує сильний склад педагогів, не даючи працювати їм у школі. Батьки хвилюються, що їхні діти можуть втратити класного керівника і улюблених вчителів. Який приклад подає директор учням? Як може викладач провести урок після чергових відвідин кабінету директора? Шановна не псуйте репутації нашої прекрасної школи. Або продовжіть зразкову роботу попередніх директорів, або йдіть звідси...

,

Подяка Ірині Петрівній,біолог від Бога,більше б таких вчителів в 57 школі,хоч і школа є з поглибленим вивченням іноземних мов,але рівень англ.нище середнього,окрема подяка вчителю фізкультури Ігору Миколайовичу,має хороший підхід до учнів,також подяка директору школи,Ользі Іванівній Поліщак,нарешті облаштовані санвузли,і дисципліна в школі,є охоронець

,

Школа непогана, хороші вчителі,,
Особливої подяки заслуговує
Ольга
Степанівна,
Віталій
Іванович,
надзвичайно хороший педагог,а також
Ігор
Миколайович,,,це люди з великої букви.

,

Дорогі "батьки" мушу з вами не погодитись, а саме ось у чому:
1. Вчитель фізкультури, я взагалі не розумію, що він вам поганого зробив? Уроки він проводив згідно з нормами, до учнів ставився нормально, з оцінками я думаю теж нікого не образив, відносно переодягалок я теж не погоджусь, адже в школі є дві переодягалки(для хлопців та дівчат), те що вони в не найкращому стані тут я взагалі вини вчителя не бачу + на рахунок меблів чому ви так впевнено стверджуєте, що там був якийсь цех, на мою думку це була майстерня, в якій Ігор Миколаєвич допомагав школі в побуті, як от зремонтувати якусь парту чи зробити новий стенд (знаю, бо сам допомагав йому в цьому)
2. На рахунок відношення в нашу сторону. Можливо ми і були на особливому контролі, але погодьтесь в адміністрації були на це причини.
Так що вдумайтесь і не потрібно все зганяти на школу
І останнє, якщо ви вже вирішили поскаржитись, то не підставляйте інших, а говоріть за себе, мої батьки наприклад були в щоці, коли я їм це прочитав!

,

Даремно нарікати на школу. Школа хороша. Моя донька закінчила її цього року. Загалом позитивні враження. В школі дійсно працюють хороші педагоги , низький їм уклін і вдячність за хороші знання наших дітей.

,

Двоє моїх дітей вчаться в цій школі.Дуже добре,що є державна охорона і діти були під наглядом.Порівнюючи з іншими школами грошей на інші потреби крім охорони та санітарії не збираються.Діти школою задоволені,зараз розпочався безкоштовний табір.

,

Дякую вчителям за хороші знання та турботу. Особливо кл.керівнику Ользі Степанівні та вчителю історіі.

,

Окрім того нова директор з завучем вдосталь познущалися з наших дітей випускників і з нас батьків. Мабуть вони так самостверджуються бо на більше розуму немає.Ми тепер можемо вільно про це сказати не боятися репресій.Нарешті наші діти вільні.Коли свята - "пильнували" тільки їх.Приниження.Якісь необгрунтовані вимоги.Навіть зібратися батькам на збори було заборонено.Оце така "праця" нового директора.По-новому.Помякла директорка тільки тоді коли батьки примусово мусіли купити школі "подарунок".Чомусь нова директор не пильнує те, що "фізкультурник" має підпільний бізнес-цех в школі і в одному з шкільних приміщень приватно виробляє і продає Меблі,причому на фізкультурі діти немають навіть де переодягнутися нормально, бо приміщень невистачає

,

Школа перетворилася на концтабір… Діти навіть добре не знають нового директора, бо на свята, де виступають наші діти вона не хоче бути присутня, там же дуже жарко і нема чим дихати, то чого йти…. А може діти чекають, щоб директор хоч їх похвалив… Сумно, що Ігор Миколайович пішов з посади директора, а їй з ним не зрівнятись… І при наймі моя дитина та її друзі називають Любикького нашим директором…. А найсмішніше те , що наші кл. керівники бояться скликати батьківські збори, бо треба питати дозвіл у начальства….

,

Швидко закінчився цей навчальний рік. В нашій школі новий директор, а змін ніяких, крім перевзуття і то це теж дуже погано організовано та охоронця… З приходом Поліщак змінилися лише кабінет директора, завуча і приймальня, а тепер і учительську ремонтують (до речі, кажуть, що на цей ремонт збирали добровільно-примусово гроші з учителів). Виходить, що найголовніше – це створити собі зручні умови для праці. Я розумію, що про своїх дітей ми повинні самі дбати, але перевзуватися в такому вузькому коридорі зовсім незручно, про що вже і учень написав в попередньому пості.

,

P.S. Додам до свого першого коментаря, що єдине погано - це перевзуття. Від нього немає користі. По-перше всі учні повинні носити його кожен день. По-друге в перевзуття немає користі, бо учні щоранку приходять до школи і на першому поверсі перезуваються(а на ньому брудно бо всі тільки прийшли з двору) і розносять бруд по школі своїм перевзуттям.
Та й вчителі заходять в школу з вулиці( І НЕ ПЕРЕЗУВАЮТЬСЯ), тим самим розносять бруд по школі.

,

Зараз(2016 - 2017) навчаюсь в 9 класі. Кл. кер Вікторія Володимирівна - Викладач німецької мови.
Почну з головного: школа ідеальна. Вчителі вчать на відмінно. Не роумію, чому всі так обурюються що вчителі англ. мови нічого не вчать дітей, я на прикладі свого класу знаю що проблема не в вчителях, а в тому чи хочуть вивчати мову діти. Хочу висловити велику подяку вчителям, які вчили мене тоді і вчать мене зараз. І звісно моїй першій вчительці Лідії Володимирівні та моїй теперішній вчительці Вікторії Володимирівні.

,

Син навчався в цій школі, кл. кер. Ольга Степанівна (вч. математики). Школа хороша, дбають про учнів, згадуємо з теплотою і вдячністю. Дали хороші знання (отримав високі бали ЗНО з математики, англ., укр.). Побільше б таких шкіл та вчителів!

,

Вчилась у цій школі,враження дуже різні. На рахунок англійської я згодна,знань тут не дають,котрий мене вчив просто дає зазубрювати,але ж ніяких знань від такого не буде. Потрібно змінювати не вчителів, а їхній підхід до дітей.

,

Найкраща школа у Львові

,

Щодо оцінювання знань,у всій території України ,в школах додаються бали ,оцінка,а не +-.

,

Маємо надію,що новий директор зверне увагу на оцінювання учнів вчителькою ..математики умовними«+»і««-»,які додаються віднімаютьсяся на розсуд вчителя чи за якимись іншими...критеріями?.....У школах за вирішення задачі потрібно ставити оцінку,а не «-»чи «-»,який до закінчення місяця може зникнути.. ніби задачі і не були розв'язані..

,

Школа дійсно непогана.невелика. Дітей небагато міндивідуальний підхід Знання дають якісні. Але Англійська тут проблематична

,

У школі добре дітям вчитися. Добрі вчителі... Але подвір"я та паркан - це проблема, вирішити новому директору, думаю, до снаги.

,

Шановні батьки, а чи не здається Вам, що ви НЕ маєте жодного морального і юридичного права висловлювати притензії і зауваження вчителям... Давайте не вчити вчителя як треба працювати. Ви ж працюєте теж на роботах і жоден із вчителів не виставляє вам свої притензії. Хочаб теж міг, виходячи з вашої логіки...! Наскільки я бачу найбільше преиензій в батьків, які не займаються своіми дітьми а від вчителя вимагають невідомо що...

,

Школа звичайна, вчаться тут діти нормальних батьків, крутизни нема. І це добре. За дітьми дивляться. Діти мають можливість розвиватись.
Батьки, не треба так дуже гнівно скаржитись: не подобається вчителька чи методи викладання - ідіть і говоріть! Впливайте якось на цей процес, а не сидіть тут і не нийте. А може вчитель навіть і не знає, що хтось має претезії, бо йому про це ніхто не говорить.
А в нашій країні по іншому і бути не може - без батьків нічого не зробиться. Тому хочете щось покращити або поміняти - ідіть і робіть. І тоді будете бачити результат

,

Хочу висловити свою думку на коментар пані Ірини щодо нового директора та "концтабору". Шановна пані Ірино, дозвольте не погодитись з Вами. В цій школі вчаться мої діти. Я сам навчався в цій школі. І знаю якою вона була і бачу, що тут зараз робиться.Часто забираю дітей зі школи і сам бачу як школа почала на очах мінятись з приходом нового директора: відчувається, що встановлюється порядок і дисципліна. В школі почала працювати охорона. Реально працювати, а не просто стоїть якийсь охоронець для видимості. Дуже добре, що контролюють хто заходить в школу і я спокійний, що діти в безпеці!

Крім того діти носять з собою перезувне взуття. Можливо це не дуже зручно, зате правильно.

І обовязкову форму ввели. Може це також комусь не подобається, бо теперішні діти вдягаються хто як хоче і напевно так простіше. Проте я особисто бачу в цьому лише позитив.

А проект фасаду - це лише проект. Думаю якщо будуть робити фасад то він проект змінять.

Головне - що йдуть позитивні зміни.

,

Маємо нового директору, але тішитися не маємо чим. Школу перетворила на "концтабір", почався збір грошей. Цікаво за які кошти ремонтував школу попередній директор??? А проект фасаду нової школи ви бачили? Це ганьба, жахдля школи з іменем Короля Данила.

,

Видно, які круті "вчетелі", мабуть української мови...:), а про англійську говорити навіть не хочеться: діти вчать її 11 років, а в кінцевому результаті і читати не всі уміють. І це при таму, що класи діляться на 2-3 групи...!!! Висновки робіть самі. Батьки зробили... Надіємось, що і нова директорка зробить...

,

школа 57дуже крута вчетелі дуже класні а особливо Скульська Маряна Павлівна (вчитель англ.мови).

,

Школа хороша. Сімейного типу. Дітей тут добре пильнують...!!! Хабарі відсутні. Гуманітарні предмети на високому рівні. Є питання до певних вчителів, переважно старшого віку, які не навчають, а простовідсиджують, отримуючи суттєву надбавку до пенсії ...!!! Є дуже потужні вчителі: деякі - з англійської, математика, історія, українська... Однак важливо, щоб і батьки цікавилися своїми дітьми весь період навчання, а не тільки в кінці випускних класів...!!!

,

Закінчив цю школу 22 роки тому. Вчився посередньо. На сьогодні пам'ятаю зі шкільної програми значно більше аніж дружина, котра закінчила свою школу з золотою медаллю. Бачу з коментарів, що багато моїх вчителів досі працюють. Велике вам дякую за терпіння!

,

Погана їдальня, немає спортзалу, немає просторого актового залу, немає стадіону, немає рівняя англійської... А так фсьо файно. Школа не валиться, але й красою не блищить.

,

Школа типова. Англійська - низикий рівень... немає сильних вчителів!!! Математика, українська мова, історія - ці предмети викладаються на високому рівні. Окреме Дякую вчителю історії, завдяки йому моя дитина полюбила історію і здала ЗНО на 194 бали. Тепер студентка престижного вузу !!! Навчається на бюджетті... Усім добра. !!!

,

В школі дійсно працюють хороші педагоги: низький уклін Орисі Степанівні, Віталію Івановичу, Ользі Степанівні... Але: Доповню попередній коментар: діти випускного 11 класу - "сироти"...!!! Усе роблять самі....!!! І сценарії розробляють, і участь у різних шкільних конкурсах беруть, і ще й вчитися встигають... А роль класного керівника зводиться до підрахунку "н" та отримання зарплати за класне керівництво !!! Звертання батьків до адміністрації школи нічого не дали... Адміністрація таких "прикриває" з певних причин... Керівник 11 кл. - вчитель української мови-рівень викладання "0", а адміністрація нічого не бачить. Висновок: чим дурніший і непрофесійніший вчитель - тим на його фоні розумнішим виглядає керівництво...

,

Загалом школа непогана. Прикро, коли класний керівник не знаходить спільної мови з дітьми та немає взаємоповаги - вчитель працює без задоволення, а діти як сироти. Як наслідок, найгірший в школі клас. У школі багато вчителів - професіоналів з гарними моральними якостями, зокрема, Марія Іванівна (вчитель англ. мови), Вікторія Володимирівна (вчитель нім.мови), Леся Андріївна (завуч., вчитель математики), Галина Михайлівна (завуч, вчитель української мови та літер.), Віталій Іванович (вчит. історії) та багато інших. Жодного разу я не відчула, що від мене хочуть хабаря. Тобто, порядність тут присутня. Директор не завжди готовий чути правду щодо своїх підлеглих та врахувати побажання батьків та дітей знову ж таки відносно класного керівника.А це тупікова ситуація.

,

Школа можна так сказати як мене навчила вчителька the best , англійська дуже потужна, а вчителі просто таких не знайдеш ніколи.Звісноє один малесенький недолік це туалети але поступово їх відновлюють , а взагалі школа the best!

,

Мінуси- це туалети в яких немає гачків.
Збирали гроші на паркан де він цікаво


Плюси-хороші та справидливі вчителі інколи строгі це добре
Школа проста.
Добре що взяли охорону
Дякую вчителям за навчання

,

Школа супер!! Всі вчителі справедливі- нікаму незанижують оцінки. Найкращі вчителі це - Ольга Михайлівна,Орися Степанівна( англ. м.),Віталій Іванович(історія),Ірина Петрівна(біологія), Ольга Степанівна(математика)
А з початкових класів найкращі вчителі- Віра Зеновівна, Ірина Анатоліївна, Мар'яна Юрівна, Наталя Сергіївна.
Також в школі завжди тепло. Є хороший охоронець. Хабарів неберуть.
Загалом школа найкраща

,

Жах. Уроки англійської проводяться аби як. За чим дивиться адміністрація. Це спецшкола... тільнии не англійської мови...!!!

,

Вчителі англійської жахливі .

,

сьогодні на загальношкільних зборах директор перед батьками зробив рекламу двом учителям - української мови та математики... назвавши високими результати здачі учнями ЗНО минулого року. Хоча я точно знаю про те, що велика частина минулорічних випускників ходили до репетиторів поза школою. То до чого ж така реклама, можна тільки здогадуватися... і щось промовчав про англійську... а школа то спеціалізована англійська... То, що так погано вчать вчителі англійської чи просто мало "дружать" з директором...:)))

,

Збирали пенсіонери гроші в батьків на "шкільний паркан"... Збирали-збирали-збирали, а де паркан ??? Цікаво.

,

в цій школі не дають хабарів. Реально не дають і не беруть. Це просто унікально. Ніхто. Цікаво чому ? Тому шановні батьки це великий плюс. На школу збирають мінімум. Копійки. А ви хочете щоб школа розвивалася. За які шиши ? Наприклад в інших просто деруть на все. Скоро за повітря треба платити. Ось так. Тому 57 ще дуже скромненька. Як і повинно бути. Навчання тут відносно дешеве :)

,

щодо адміністрації - згідна, совкова психологія присутня. Вчителі деякі дійсно креативні Інколи навіть репетитор не потрібний, настільки грунтовні знання (стосується гуманітарних предметів. не англійська!!!), але частина - теж совок. Ціла епопея з тим горезвісним парканом, на який вже вдруге збирають гроші... Краше б використали на щось більш корисне. Щодо депутата, то навряд чи директор має на нього такий вплив, щоб щось вимагати для школи... швидше він його використає для того щоб ще кілька років залишитися на своїй посаді от і все. Щодо охорони то тут теж стоїть якийсь дідусь, якому просто треба тут постояти для виду, а не для результату. Ну а тепер про якість навчання: тут має бути співпраця і вчителя і батьків. А то батьки спихнуть дитину в школу і не цікавляться її успіхами цілий рік, а в 9 чи 11 класі раптом згадують, про її знання.

,

школа хороша є плюси, але і є мінуси,
плюси- багато хороших, сильних, креативних вчителів, які живуть в ногу з часом, мислять по по-європейськи, діти завжди задоволені харчуванням і хвалять тьотю Ніну, чисто, охайно, якщо не враховувати туалетів без гачків на дверях, особливо у дівчачому де потрібно однією рукою їх тримати знизу,
мінуси- подвір'я невпорядковане, слід директору зробити натяк своєму любимому депутату від якого він в захоплені, щоб допоміг, не збідніє. Директор у зв'язку з його віком живе совком, може й людина непогана, але потрібно йти у слід із сьогоденням, і забути про показухи перед депутатами та іншими чиновниками які деколи (раз у п'ятирічку у зв'язку з виборами) приходять у школу. Охоронцеві все одно хто заходить, за що платимо? Ніхто в школі нічого не вимагає, а батьки самі займаються непотрібними на сьогоднішній важкий час речами і видумують різні непотрібні на сьогоднішній день подарунки, закупи і все інше, самі навчать, а потім ниють

,

школа нормальна. Не Могилянська Академія, але на рівень Університету ім. Франка тягне. Особливо - англійська мова ))))))

,

Оновити в першу чергу потрібно керівництво. Оскільки вони живуть не майбутнім, а минулим. Тому і школа неоновлена і не може бути оновлена. А клумбочки на футбольному полі (якщо це можна так назвати) це найбредовіша ідея, яка може тільки бути - мячі постійно падають у ті квітки, які діти так старанно садили... Це не єдиний приклад старечого маразму, за перепрошую...

,

Школа із потенціалом, але таке враження, що зависла у часі...Реально її тримає англійська і декілька потужних вчителів, яких цінують та щиро люблять діти. Великим мінусом є зовнішній вигляд, подвіря школи. Як саме і хто саме має спричинити зміни-оновлення?????для прикладу, з яким захопленням діти демонструють новостворені клумбочки, вони задоволені результатом. Як ми всі можемо їм посприяти????????

,

Школа шикарна, дякую вчителям за знання.
Вчителі в нас найкращі!
Дякую моєму класному керівнику Ользі Степанівні,
знаю Їй не просто з нами але всеодно наш клас найдружніший в школі я в цьому впевнена ))))))))

,

Школа супер ! Директор найкращий ! Вчителі дуже хороші !=)))

,

Щодо хабарів: скоро директор Сам буде давати хабарі батькам, щоб дітей туди давали. А то закриють - ту школу і пенсіонери, які тут здебільшого працюють, залишаться без роботи :) так "допрацювалися". Одним словом, як може навчити вчитель-пенсіонер як він уже не дуже пам'ятає і як його звати... :). Банально, але так і є.

,

Школа суперова . Директор просто супер . Вчителі дуже ввічлеві і чесні .
У їдальні смачна їжа а головне свіжа . Деякі подейкують, що директор бере хабарі . Це велика брехня . Директор найкращий у світі .

,

Школа класна і вчителі хороші)Але медсестри в школі ніколи немає я її ще ніколи не бачив це є не серйозно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Школа як школа, якщо дитина хоче вчитись,то вона буде вчитись в кожній школі.Я сама закінчувала цю школу.Задоволена.Зараз тут навчається моя дитина.Багато вчителів викладають які мене вчили, багато нових і дуже хороших вчителів.Всі вчителі викладають по своєму добре.Щодо збору коштів, то хочу сказати що ніяких вимагань від батьків немає, і те на що збираються в цій школі це можна сказати мізер порівняно з другими школами.Просто є категорія батьків які цього не розуміють, і шкодують копійку, і не думають про те що саме в цій школі вчаться їхні ж діти.Здані кошти йдуть на шкільні потреби , а не в кишені вчителям!!!!

,

ваша дитина в молодшій школі, якщо вірити вашим словам. Перейде в старшу тоді заспіваєте по-іншому... Хоча не факт, що ця "мама" справжня, а не фейкова... :). Дуже вже добре "знає" нюанси навчально-виховного процесу в 57 школі. І якісь вигадані "рейтинги" з англійської.... Наводить на певні роздуми...

,

Ремонт,батьківські внески,насправді це не так суттєво,а суттєво інше-рівень навчання.І тут звісно розумієш,що є вчителі,які стараються навчити:такі,як Галина Михайлівна,Віталій Іванович,вчитель християнської етики,а є й такі,яким байдуже,чого вона навчить дітей.Дуже сумно,що тепер нікого не цікавить ,чому весь клас має погані оцінки з даного предмету,невже всі діти такі "дурні",можливо тут питання не в дітях?Дуже щедрі тут вчителі на погані бали 1,2 - це ,що означає,що учень,який довчився до старших класів перестав розрізняти цифри,розівчився додавати,писати ,читати?Це ж ,який рівень знань потрібно давати,щоб ставити такі бали на уроках?Загалом 5,6,7-це бали в середньому,які отримують діти,котрі стараються вчитись,тому ,що лозунг вчителів:"На 12-знає тільки вчитель!".Батькам,котрі вагаються,чи здавати дитину в дану школу порада:перегляньте оцінки інших дітей з старших класів і вам все стане ясно.

,

Згідна, хлопчаковий туалет на 2 п., на відміну від усіх інших, жах. Але чия це вина? Напевно треба поставити там прибиральницю, яка має слідкувати за кожним хлопчиком, котрий не відрізняє підлогу від унітазу.
З приводу хабарів. У мене за три роки ще ніхто нічого не вимагав. Так, за кошт батьків замінено вікна і зроблено ремонт у нашому класі. Але гроші ми здавали батьківському комітету, а не директору, і всі чеки є.
У фонд школи ми здали лише гроші на ремонт туалету на 3 поверсі, який 2 роки не функціонував, і на охорону. Щодо останньої написали "сумнівна", а як на мене, то ідея вдала - тепер нема балакучих батьків під дверима кабінетів, які своїм прикладом демонстрували "ідеали поведінки під час уроків"

,

Кожна дитина, аби стати повноцінним членом суспільства, має мати естетичний розвиток, якого зараз вдома практично не дають.
Згадайте, будь ласка, ми - співоча нація!
А тепер порівняйте, скільки народних пісень знаєте Ви і Ваша дитина? Про скільки вистав (а не фільмів в ай-максі) розкаже Ваш син чи донька? Що цікавого Ваші діти побачили на останньому мистецькому форуми чи виставці? А вдягаючи вишиванку, Ви можете пояснити, про що розповідають узори-символи на ній? Чи вони для Вас теж накшталт "танці-співи з бубнами"? Прошу вибачити, якщо занадто різко відреагувала.

,

Моя дитина вчиться в початковій і я задоволена. Так, він не відмінник, бо вдома намагається уникнути від домашнього завдання. Але це не пременшує якість освіти у цій школі.
Ви, батьки, бачили теперішні підручники? Спробуйте за ними навчитися!!! Схиляю голову перед Лідією Володимирівною, яка викладається на 100% при цій програмі.
Далі. Чи ми забули золоте правило - знання отримуємо вдома?! Скільки б вчитель не роз’яснював, а учень не закріпить матеріал за домашнім, він ніколи не матиме необхідних знань, хіба що має супер-пам’ять.
Англійська. Підручники дуже, як на мене, якісні. А от програма перенасичена. Коли я вчилася, то за урок вивчали 10 слів 2 рази на тиждень. І так говорять усі приватні репетитори і відповідні компанії. А за програмою - 15-20 слів 3 рази/ тиждень. Відчуваєте різницю? Дитячий мозок від цього "закипає". Але, яко "рівень англійської" такий "поганий", то яким чином ЛСШ №57 є 2 за рейтингом з англ. мови?

,

Школа не погана:
Плюси:
Багато уроків з англійської (хоча це з деякими вчителями сумнівний плюс)
Добрий рівень викладання - історії (Віталій Іванович, самий крутий вчитель в школі - навчить навіть бика-мамонта і порядок любить !!!), математики(Ольга Богданівна), українська мова (Галина Михайлівна)
Мінуси:
збирання грошей на сумнівну охорону
Багато зайвого -постійно якісь незрозумілі заходи в актовому залі, що відволікає дітей від навчання, а потім при здачі ЗНО кому вони пояснять, що брали участь в танцях-співах з бубнами...:)))
Багато старих-тупих...
Моя дитина задоволена. Батьки, в цю школу дітей можна давати - знання непогані загалом. Ми тут відносно недавно перейшли...

,

Школа супер,вчителі також! Найліпші вчителі це Наталя Григорівна,Віталій Іванович,Марта Михайлівна!Мене початкові класи вчила Наталя Григорівна вона дуже добре пояснює дітям.Харчування 1-4 класів дуже добре.На день солодкоїжки 5-11 класи готують випічки та продають. Ходимо на різні екскурсії та виступаємо в актовому залі! 57 школа найліпша!

,

супер школа.я рада що в ній вчуся.

,

Школа прекрасна! але деяких вчителів вже потрібно звільнит за віком! А Орися Степанівна, Віталій Іванович, Ольга Степанівна, Марта Михалівна просто супер!!!побільше б таких вчителів.

,

Шановні ця школа найкраща і вчителі супер !! Ненарікайте на вчителів краще нарікайте на своїх дітей !!!!Тому що некожен хоче вчитися !!!

,

Класна вчителькп в школі це Ірина Богданівна вона і добре вчить ставить хороші оцінки ще й гарна)Побільше б таких вчителів!!!

,

Я також учениця цієї школи. Школа класна. Величезне спасибі моїм вчителям: Денисюк Ірині Анатоліївні, Голіш Орисі Степанівні і Марті Володимирівні.

,

Статусу спецшколи - не відповідає. І це питання треба ставити навіть не перед районним керівнмцтвом, а в міському управлінні освіти. А відповідальність за це має нести персонально адміністрація школи, якій, здається, все одно. Хоча ми й неодноразово зверталися до директора в тому числі і в письмовій формі...P. S. усе одно - тому, що не сьогодні, то завтра на пенсію відправлять, то навіщо напрягатися... Але ж наші діти страждають... Особисто я дала дитину сюди, тому що хотіла зробити акцент на вивченні англійської...:(

,

Школа - англійська, спеціалізована... А в реальності - англійську тут вчать найгірше. Хоча на тиждень - по 4-6 уроків... Добре вчать математику, історію, біологію... а от з англійською не склалось чомусь... І за чим тільки дивиться адміністрація...

,

супер школа вчитилі просто клас

,

школа як школа.... багато вчителів-пенсіонерів.......((((

,

Школа - як і усі - є плюси, а є і мінуси... найкращий предмет - історія, найкращий учитель Віталій Іванович. Після його уроків, хто вчиться, - усі зно здають на високі бали. учитель супер - усі б такі...

,

школа просто супер!!Найкращі вчителі! Директор найкращий за всіх їнших директорів)))

,

школа просто супер вчителі тоже але трошки вимагають

,

Сама вчусь у цій школі! Самі круті вчителі це Марта Михайлівна,Орися Степанівна,Ольга Степанівна,Ігор Мколайович,Наталя Михайлівна і Наталя Сергіївна. Вчителі вчать прекрасно.Шукають спільну мову з кожним учнем. А директор кращого не знайти.Я задоволена і пишаюсь що вчусь у цій школі.!!!!

,

А теперішній вчитель фізкультури просто суперовий хлопака.

,

школа супер

,

я не любила такий предмет, як історія, але потім в нашій школі з'явився Віталій Іванович, який з повагою ставиться до кожного учня, дуже чітко і ясно пояснюває тему уроку, вчить кожного учня обгрунтовувати власну думку.....
ніколи не забуду уроки історії!

,

!Вчителі також не можуть кожен раз купувати все в кабінет з своєї зарплати!!!в них також є діти сім*я де треба купувати їжу,сплачуваи податки і т.д все те саме що робим і ми! Міська рада не взмозі все це оплачувати!!!Вчителі там усі дуже хороші,а те що діти говорять що погані це не так!...звичайно що дитина буде говорити шо погані,якшо вона сидить на уроці сміється,заважає і їй зробили зауваження на рахунок її поведінки....то вона починає говорити що вчитель поганий бо він накричав і зробив зауваження!...але всі вчителі там дуже хороші і рівень їх знань дуже високий....і це проблема не вчителеві шо ваша дитина чогось незнає,а проблема в дитині...звичайно вона не буде нічого знати якшо вона не слухає,не пиши,і не хоче вчитися!Кожен вчитель має там свій підхід до дитини!!....такшо говорю вам школа прсто чудова і люди там хороші_))) тому моя вам порада якшо є якісь сумніви відавати чи ні туди свою дитину ,то не сумнівайтесь...відавайте...ви будете дуже задоволені!

,

Наша міська рада видає мало коштів на ремонти та доповнення до класів і т.д!!!!Але всеодно в школі відремонтовано туалети,в їдальні зроблений ремонт!!!у всіх коридорах також зроблені ремонти,дах поміняли,опалення дуже хороше)класи також ремонтують!!!!всі класи майже в ідеальному стані!!порівняно з іншими школами наша школа просто чудова!!а те що вчителі просять здавати гроші це само собою...адже гроші ідуть на відновлення кабінету....покраска парт,підлоги,всякі миючі засоби. і т.д!

,

Я закінчила цю школу 2 роки тому)Ця школа просто супер)Те що говорять що деректор бере хабарі....це просто напросто велика брехня!!!! Наш Ігор Миколайович ніколи не брав хабарі,не бере і не буде брати....він надзвичайно хороша людина і вчитель!!!!а те що ви собі придумуєте...це вже наглість!!!!!Так звичайно що умови не ті шоб хотілись...але це вам не якась елітна школа....ви не в Америці!!!!

,

Криштальська Віра Зеновіївна і Голіш Орися Степанівна - найкращі в світі педагоги,пройшло 11 років як закінчив школу а цих вчетелів люблю і буду любити.Ви молодці.Наснаги ,терпіння і здоровя вам,Ви найкращі...

,

номальна школа але деякі вчителі несправидливі такі як Марія Іванівна (вчителька англ.мови)вона хоче шоб всі платили її гроші за додаткові заняття а хто нехоче платити її гроші вона їм конкретно занижує оцінки надіюся найблищим часом її звільнять!!!

,

Школа просто жах!!!!!!!!!!!!! Вчителі зовсім не вчать крім англічанки. З кожного класу чутно крики, а в туалеті такий сморід, що треба тікати з тої школи.

,

Школа хороша , дає високий рівень знань, хоч з класом не дуже пощастило, але тим не менш, доброго запамяталось більше, особливо англійська, завдяки фундаментальним знанням, які тут дали в подальшому було легко складати іспити міжнародного зразка, зараз дуже пригодилась у роботі, хоч і спеціальність у мене не філологія, дякую всім вчителям ніколи вас не забуду!!!

,

звичайно школа недуже......але вчителі всі класні*

,

звичайно,школа не є ідеальною.що ви можете говорити про ремонти і т.д.?міська рада виділяє дуже мало коштів,тому кожного року робиться щось одне:опалення,ремонт в коридорах,дах..батьки хочуть нормальних умов?ну так здавайте по тисячі ,хоча б, в рік,бо 100 гривень на рік-це точно мало.
щодо хабарів-не знаю.коли здавали екзамени,то платили.(але це якось символічно)
тепер вчителі:
1)Галина Григорівна-вчила мене 5 років і тим не менш,непогано знаю мову,бо хотіла вчитися,треба говорити про повагу до неї,бо вона чудова.
2)Галина Йосипівна..це окрема тема,вона-жахлива людина,спеціаліст-не знаю,не вчила мене ніколи.
3)в школі є чудові вчителі:Віталій Іванович-історик,Ольга Степанівна-математичка,Тетяна Зиновіївна-хімічка,Мирослава Василівна-англічанка,Галина Михайлівна-українська,Тетяна Іванівна і Віра Зиновіївна-початкові класи і т.д.
4)Романа Василівна-вона непогана,треба знайти спільну мову просто.

учневі треба заслужити на повагу до себе і хоч трохи вчитися,старатися.

,

Школа хорошо така як всі інші....але деякі вчителі мають любімчиків , а іншим занижають оцінки.

,

Школа Кльова але трошки маленька треба звільнити деяких вчителів)зі школи бо ворни реплять на дітей і їх позорять..знаєте чому дитина не хоче вчитися з предмету якого на неї кричить вчителька бо вона зразу її не любить))))вчителям треба бути добрішими.

,

Школа - невеличка, але охайна. Знання, як і в усіх школах - є сильні учителі - Віталій Іванович, наприклад, - наш учитель історії, Лідія Теодорівна, - хоча і криклива, а є непотріб... як і усюди... Більшість наших знань залежить від нашого бажання учитися - от і все.

,

Школа чудова і вчителі старанні! Директор ніколи хабарником не був і не є! Школа не дає знань тільки тим, хто не хоче вчитися!!!!!

І, до речі, ремонт в кабінетах робиться за батьківські кошти, тому що міська рада не виділяє достатньо грошей!
Гроші зараз збирають в усіх школах, так що не потрібно нарікати....ми не в Німеччині живемо...держава вже давно про нас не піклується)

,

Школа жах....Санітарні умови нікудишні...Директор великий хабарник...Ця школа навіть знань ніяких не дає.

,

школа супер але вчителі трошки несправидливі але загалом нормально я сам там вчусь дуже добра вчителька Мирослава Василівна її я поважаю найбілье! дякую нашим вчителям!

,

школа жах,хотіла давати свою дитину сюди вчитися,але добре що не дала.санітарні умови просто жах,директор вимагає велику суму грошей,суцільний казус.уявляю як погано цим дітям які змушені там вчитись )

,

ірина богданівна супер хоча трохи грізна ольга богданівна несправедлива

,

я мама першокласника Максима .Я. Не хочу вчитися в цій школі говорити мені син кожний день.Хочу перевестися в 91 але. Директор не дає . Дреба дати гроші щоб відпустили.Але я не маю стільки грошей вона хоче !!!!!

,

Тільки після закінчення зрозуміла шо дійсно люблю цю школу
звісно недоліки є,але в тому що школа недостатньо відремонтована винні не вчителі,а погане фінансування з міськбюджету

,

Директор суперський чувак!

,

Школа загалом нормальна
хоча є декілька , наприклад вчителька етики романа василівна, не зовсім врівноважена людина, взяточників досить ю.с., географічка істеричка

,

школа бомба....
і вчителі!!
шкода шо Ірина Юрівна йде(((

,

школа дуже класна!
і вчителі!

,

ця школа найкраща!

,

"повезе" тим бідним діткам, в яких буде класна керівничка Стефанія Іванівна=)))

,

Школа супер, я сам там вчусь, вона гарна

,

школа супер найкраща вчителька це Маряна Юрівна супер вчителька.і інші вчителі дуже класні

,

школу закінчив вже давно! спогади хороші і англійська пригодилась! 96рік;)

,

школа супер а особливо Віра Зеновіївна та Ірина Юріївна найкращі мої вчителі.

,

на уроках Галини Григорівни діти займаються чим завгодно тільки не мовою.І це при тому що всім дітям потрібно буде при поступленні обов`язково здавати мову.

,

Школа просто жах .Це не та школа що була колись.І статус спецшколи не підходить.

,

Школа не очень, мой сын вообще учиться не хочет. А кухня просто ужас. Уже два раза отравился. Буду переводить в другую школу.

,

Школа супер!Наш директор молодець! Він посадив сосни, спиляв стару липу і насадив нові деревця, так продовжувати!!! Закінчила школу сім років тому, і якщо порівняти її з тими часами, коли я вчилась, то вона, однозначно, змінюється на краще - і в інтер'єрі, і опалення поставили нове. Якщо ще зроблять гарний майданчик і огорожу, то буде взагалі супер-супер!
Привіт найкращій вчительці у всесвіті - це Голіш Орися Степанівна, вона добряче з нами намучилась, ми були її першим класом, вона ніколи нас не лишала і зажди захищала, Орися Степанівна була для нас справжньою шкільною мамою! Велика повага і шана Їй!

,

Про Галину Йосипівну - чиста правда, це треба б було зробити років 10-15 тому,педагогіка - це не її, в ній відсутня любов до дітей, вона досить агресивна і непередбачувана, дитині важко пристосуватись до її характеру, хоча це має робити вчитель, а не дитина.

,

Школа взагаі Тупа. В туалетах нецензурні слова на інші школи.

,

Школа суперова!!!Вчителі класні!!!дякую Марті Володимирівні 6-Б!!!Найгірша вчителька це Галина Йосипівна(звільнили б її скоріше)

,

класна школа,дякую вчителям а особливо класній керівничці 8-а класу Лідії Теодорівні.......

,

Наразі приємно здивований інтер"єром!
Цього літа - 2011 відремонтовано туалети!
Як буде далі - час покаже.
Наразі особливі зауваження і нарікання відсутні.
Мала з задоволенням чекає коли піде до школи!
Збори у фонд як і у всіх школах, хоча ,мабуть, це незаконно. Вивчаю це питання. Дякую Благ і процвітання!

,

у цій школі дуже зрозуміло викладають вчителі

,

Школа жахлива(давно не бачила ремонту).Все в класах робиться за батьківські гроші.Вчителі ,як і всюди -є-нормальні,а є пЄдагоги(мабуть від слова педаль тормозу).

,

В 9 і 11 класі деруть багато грошей

,

Ця школа є най-ліпша.

,

люблю цю школу і навчаюся із задоволенням і дякую класній керівничці Охримович Галині Йосипівній

,

школа супер дякую класній керівничці 7 А Лідії Теодорівній...

,

школа нормальна....))
але деякі вчителі не справедливі.....

,

в школі чудова атмосфера,терплячі вчителі))).Велика подяка від 7 А Лідії Володимирівні і Лідії Теодорівні

,

школа класна.викладечі також.хочу всім їм подякувати за те що терпіли нас 11-б стільки років.особливо Вілюрі Лідії Іванівній.нашому класному керівнику.Вона класна.від слова класний.

,

Навчалась, знаю-школа супер!

,

отличная школа - супер

Партнери сайту
Середня школа №78
Середня школа №78
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок