Оцінка відвідувачів
(по 70 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

школа, у яку реально що ходиш, що радіо слухаєш.
вчителі некомпетентні, учні немотивовані, всі ходять туди не для того щоб вчитися, а тому що так треба.
а директор по моєму взагалі з головою не дружить. на пенсію пора вже. і про власне збагачення думати поменше не завадило б.

,

Дитина ходить до школи з задоволенням. Дуже любить і поважає директора Михайла Івановича і вчительку історії.

,

в школі 62 присутній жорстокий булінг який породжує і окремі вчителі яким на все всеодно і учні так звані спортсмени . булери . БУЛінг це звичайна справа для цього закладу під номером 62 . одним словом це бандитська школа з надзвичайно жорстоким булінгом. вивчення англ. мови на 0 .

,

Не знаю чому, але останнім часом з'явилося чимало поганих відгуків про 62-гу школу. Я тут навчаюся і скажіть, будь ласка, кому, як не мені найкраще відомо про неї? Що ж, по перше з мінусів: 1. Їдальня. Звичайно умови тут не дуже, але й на спартанські умови не тягне. 2. Туалети. Вони тут не дуже, але судячи з того, що туалети в молодшій школі вже зробили і досить не погано, можна з упевненістю сказати, що черга за туалетами й в старшій. А тепер скажіть, невже тут так погано, я знаю однокласників, які повернулися за декілька РОКІВ назад, бо ця школа найкраща. Нпш клас був на першому місці (в кінці) за поведінкою, але завдяки терпеливості педагогів ми тепер клас - взірець! Звичайно це Вам вирішувати, шановним батькам, але хіба ж я знаю не краще?

,

Я не розумію, як можна писати, що ця школа хороша? Хіба, якщо ви не цікавитесь своєю дитиною ВЗАГАЛІ, чим і як вона живе і чого хоче від життя... якщо ви судити про дитину за оцінками які вона отримує і не вглубляєтесь чому вона не розуміє деяких предметів або чому вона завжди сумна і її постійно болить голова - вам сюди. Тут всім плювати чи є в тебе здібності до історії і літератури, якщо ти не розумієш хімії або математики - ти чмо! Забув вивчити вірш - тебе змішають з таким лайном (якщо ще не проклянуть), що на уроки літератури взагалі перехочеться ходити тільки, щоб не попадатись на очі не адекватній вчительці. Дитині завжди будуть погрожувати директором, батьками і навіть поліцією.. вчителі зроблять все, щоб після закінчення школи в них випустились асоціальні люди зі зламаною психікою і великою не впевненістю в собі...а що не зіпсують вчителі доломить директор, який ясно дасть зрозуміти, якщо у тебе нема багатих батьків то твоя доля працювати все життя на інших і не рипатись

,

Усе це не стосується вчителів молодшої школи. Це Єдині люди, які роблять справжні речі, вчать дітей, пильнують свою роботу,переживають.Якби їх поміняти місцями з педагогами старшої школи, то діти не вміли би ні читати, ні рахувати, ні писати. Та і не бачили би вчителя дуже довго на уроках!!!

,

На превеликий жаль школа втратила обличчя школи. Єдина людина,яка переживає за навчальний процес-директор.Решта вчителів-це люди,які перебувають тут випадково.Вони Нічого не вчать.Усі предмети діти мусять освоювати самі, педагоги нічого не пояснюють,проте чудово займаються репетиторством у час своїх уроків. І потім оцінки отримують діти,які в них займаються. Мав такий досвід з математики, діти різних рівнів в групі,вчителька інакше оцінки кращої не поставить. Дочка не навчилася нічого на цих заняттях. І ці люди це щось розказують про релігію!Постійні заміни, на яких діти хіба не ходять коридорами, зведення разом груп. Вчителі англійської мови ходять на уроки по-черзі, клас сидить разом -і самостійна робота одна за другою. Товариство, а коли ви їх вчите???І така ситуація у школі з усіма предметами.Минулого року взяв трьох репетиторів ЗНО,рівень дитини нуль,з математики не вміла розв'язати рівняння!Українська- нуль,англійська -після 4 разів на тиждень нуль. Дякую,панове,Ви-спеціалісти!

,

Жахлива школа.

,

Школа жахлива. За чотири роки, які я там провчився, у мене сформувалася занижена самооцінка, я втратив будь-яке почуття волі. Вчителі настільки зневажають дітей, а особливо відмінників, що дозволяють собі їм погрожувати, наприклад, "ще раз почую, що ти обдурив когось (хоча насправді він казав правду і не дурив нікого), то викличу поліцію і віддам в дитячу кімнату міліції", ще раз ти не виконаєш домашнього завдання, хай навіть буде на те поважна причина, хапаю за руку і веду в перший клас", "як ще раз побачу, що ти бавишся на телефоні, відведу до директора", ... Жах. Крім цього, вчителі ще й дозволяють собі тягнути дітей, як якихось рабів, до директора, за найменші провини. Мало того, дехто ще й дозволяє собі занижувати оцінки відмінникам заради того, щоб їх любимчики були кращими за них. Мені, наприклад, якщо річна у мене мала бути 12 балів, то мені занижували до 10 балів. А у любимчиків за річну мало бути 8, і їм завищували до 12 балів.

,

Продовження... За два роки, які моя дитина там провела, вона втратила мотивацію, її постійно цькували за її захоплення поза школою, змішували з брудом за те що не розуміє деяких предметів, називали тупою та лінивою але саме головне, що ніхто не запропонував їй свою допомогу, щоб навчити чогось. Просто людям подобалось возвишати себе за рахунок молодших і необізнаних

,

Жахлива школа, яка пропитана солдепією від стін та до вчителів. Вчителі настільки зневажають дітей, що дозволяють собі їм погрожувати, та цькувати за самі мінімальні провини. Дітей заганяють по повній, нікого не цікавить, що поза школою є своє життя. Якщо дитина чогось не розуміє, то тільки її проблеми, ніякого індивідуального підходу нема, є тільки для "любимчиків", чиї мами бігають до вчителів по декілька разів на тиждень та приносять їм всякі коньяки, вазонки... Моїй дитині говорили, що з неї нічого не виросте, та вона нічого в житті не доб'ється, тільки за те, що вона не розуміла фізику, алгебру і її не взлюбила вчитель Укр.мови та літератури, яка прямо казала, що дочці світить підмітати вулиці або сидіти на моїй шиї до кінця літ. Дехто переконував мене, що в кращому випадку моя дитина завагітніє після школи і вийде заміж... Чомусь з тих проросійських хамок ніхто не вгадав про її долю і зараз моя дочка випускниця Митної академії.

,

Деруть гроші страшно кажуть що держава невиділяє грошей на ремонти і на меблі то деруть з батьків

,

Класна школа,хороші вчителі,а директор просто клас.
Я вчилася в цій школі,син вчиться в 9 класі,донька йде в 1 клас.
Я всім задоволена)))))В школі різні заходи,поїздки.

,

Школа хороша! Деякі пишуть, що просто ЖАХ! Деякі, що ПРЕКРАСНА! Ця школа має свої плюси і мінуси. Є добрі і погані вчителі! Назвіть мені школу, у якій все ідеально? Ви думаєте, що тільки в 62 нема ремонту і погані туалети?
Як по моєму мінуси три: деруть гроші, туалети і підвищені ціни в їдальні. Але мені приємно, що я навчаюсь у цій школі!

,

школа супер і вчителі теж. особливо 1-4класи. так тримати!!!

,

Жодного разу не платила і нічого не дарувала вчительці, але ставлення до моєї дитини нормальне, ніякого жаху нема. Навпаки, хвалить дитину!!!
Школою задоволена. А кого не задовільняє школа, нехай перевидить свою дитину в іншу школи і не робить погоди!!!

,

Як можна писати, що школа гроші не збирає? Та в тій школі, скоро за повітря будемо платити. А фонд школи в 2016р-200грн.. а в 2017р-250 (добровільно-примусово). І де звіт за минулий рік? Ірина Федорівна 2-Б клас-відношення до дітей просто жахливе. Успішність класу-тільки у любимчиків, які додатково платять за групу.

,

Школа хороша, ніхто грошей не вимагає,нарешті зробили туалети,хороші вчителі )

,

Найкраща школа! Недоліки бувають завжди, але згадуючи шкільні роки,в мене зринають найкращі спогади про вчителів, однокласників, атмосферу , яка панувала в стінах цього навчального закладу. Усвідомлюю, що школа багато в чому оприділила мої подальші кроки в житті...

,

Ніколи не шкодувала,що закінчила школу №62. Знання отримала, спортом(волейбол) займалась з задоволенням. Багато чого залежить від поваги до вчителя і погоди за вікном в сенсі політики. Зараз в СШ№62 навчаються мої внуки. Згідна,що не все гладко.Важливо,щоб система освіти сприяла навчанню.

,

я згідна що є багато мінусів але це справді дуже хороша школа там дружні діти і гарні заходи

,

Тьху, якась тупа школа! Не давайте туди дітей!

,

Я згідний з тим, що школа жахлива, Батьки. Щороку деруть гроші з батьків: то на ремонт, то на театр, то на музей... А толку з цього? Га? Ніякого толку з цього здирства нема! Зауч, учитель обр. мистецтва не вміє не те що малювати, то і навчити дітей добре малювати не уміє! Єдиний плюс - те, що у мене з німецької мови була учителька Надія Семенівна і з музики Марія Степанівна. А всі решту учителі настільки бояться зіпсувати репутацію і 4, 5-зіркову оцінку школи, що вже дійшли до того, що б*ють їх скакалками, а стоять на своєму! Завжди, до речі! Дітям задля того, щоб їхні улюбленці були перші, знижують оцінки за семестр! А їдальня? Кухарям там взагалі нема діла до учнів! Годують дітей якоюсь бриднею! А ціни на продукти - у кілька разів дорожчі, ніж у кіоску! Та ще й брудно! Одне слово, я вам категорично не рекомендую СЗШ №62 м. Львова. Не зважаючи на розташування і всі оцінки, крім двох, з якими я погоджуюся, гіршої школи у всьому Львові вам не знайти. Дякую за увагу.

,

Недавно прейшла в школу перші враження від вчителів супер,проте нескажу про їдальну і туалети їх треба починити і частіше прибирати,В їдальні ціни завишують але є смачні булочкі,тістечка,але хот доги в їдальні ? це як нездорова їжа.Я недивуюся що зараз діти повненькі .Мами неслідкують що вони їдять імено в старшокласниках.Але хоч я вчуся тут недавно школа пори мінуси мені подобається

,

Школа-найкраща.
Дуже хороший колектив учителів,багато заходів.
Вчителі-люблять свою роботу,дійсно дають знання.
Напевно дійсно,єдиний мінус-туалети.Якщо навести лад,то школа буде ще кращою.
Дякую всьому колективу учителів,знайте,ви найкращі,і кращих не знайти не те що в місті,а й в області!

,

школа супер

,

Школа файна. Вчителі файні а от з директором треба попрацювати. Бо таким брехунам не місце на посаді директора школи

,

Чесно кажучи жахлива школа. Гроші деруть регулярно "На ремонт", "На фонд школи", "На фонд класу", "На ремонт класу", "На благочинність", "Нові підручники" Хоча ніякого результату взагалі не видно. Ну хоча ні! Чому? Видно! Директор добудовує маєток в Брюховичах і вкотре змінює машину!
Про умови у школі взагалі мовчимо! Вчителі та завучі настільки бояться зіпсувати репутацію школи, що готові дітям впиватись в горло, але стояти на своєму. В молодших класах, діткам занижують оцінки, спеціально для того аби батьки ходили і платили за "хороші" бали. В старшій школі, трохи інакше та не ліпше. Крім цього всього, їдальня в жахливому стані! Годують дітей чим заманеться! Холодні розварені "пельмені", макарони,котлетами можна голову розбити...ціни в ній ніяк не сумісні для шкільної їдальні! В 2-3 рази дорожче ніж в кіоску. Одним словом вирішувати вам, але нікому не раджу цю школу. Не дивлячись на те що вона розташована в центрі міста, гіршої школи у Львові, вам не знайти! Дякую за увагу.

,

знання дають чудові, але от питання до директора стосовно збирання грошей на ремонт школи без створення благодійного фонду, а напряму через голів батьківських комітетів директору. А результату з року в рік від того збирання не бачимо. Батьки фінансують все: купівлю дошок, меблів, вставляють двері, що вже розвалюються, ігрові кімнати, прибирання класів,тюлі, підводять самі світло, парти, стільці. А школа має статус державної. Зі слів директора школа зовсім не фінансується з бюджету. Тому " підзаробляє" директор шляхом паркування автівок на території школи у нічну пору доби, мотивуючи це тим що " Леополіс" охороняє фасад будинку. Це при посиленні заходів у Львові у школах відносно безпеки дітей. Інколи вранці складно пройти у школу, адже не всі автівки забирають. Та й зрештою це є подвір'я школи, а не паркінг. Можливо вже нарешті звернуть на це увагу відповідальні посадовці з ЛМР, адже школа знаходиться у самому центрі та у них під самісіньким носом для перевірки не так далеко ходити

,

Справді це найкраща школа напевно не лише в місті,але й в області.З нею не зрівняється жодна з шкіл Львова.Найкращий педагогічний колектив,найкращі учні і загалом Найкраща.Я дуже рада,що навчалася в цій школі,оскільки ніде де я навчалася,та проходила практику не було такої затишної,привітньої та дружньої атмосфери.Окреме дякую вчителям,що мене навчали,саме завдяки Вам я тепер можу з гордістю сказати,що я з 62.І впевнена,що жодному з вчителів,які вчили мене,знали,не буде соромно,якщо їх запитають про мене!

,

Не віддавайте своїх дітей на навчання до однієї вчительки перших класів, вона хабарниця,вже з першого класу вимагає водити дітей до неї на платні додаткові заняття!!!

,

Наша школа 62, в ній вчилось три покоління нашої сім"ї. Найкраща школа. Дякую своїм вчителям, як Баланчук Галина Нечипорівна-фізика, Ганна Василівна Островська-математика, Cвист Ганна Матвіїіна-географія, Терещук Валентина Тимофіївна-укр.мова і література, Смертига Юлія Іванівна-нім.мова, завуч школи Любов Петрівна. Це вчителі з великрї букви! Вони дійсно нас вчили, хотіли щоб їхній предмет ми знали як найкраще,свої знання втлумачували в наші голови. Дякую вам за не легку працю вчителя. Я щаслива, що вчилася і закінчила саме цю школу....

,

Це одна з найкращих шкіл у Львові(можливо умови погані)!!! І Я пишаюся тим,що навчалася в тій школі і велика подяка вчителям=))Вони найкращі=))
А директору ,велике прохання ,навести порядок(зробити ремонт) адже такої школи у Львові немає як 62...=))

,

Я зараз навчаюся в цій школі.Школа класна, але в ній один мінус- це туалети. Туалети просто жахливі.Школа потребує ремонту! Але мені в ній подобається)) Найбільше я хочу подякувати Берник Орисі Несторівній - моїй першій керівничці, Лехнюк Вікторії Миколаївній - моїй теперішній вчительці, і вчительці з історії,Швець Марії Іванівній - вчительці з німецької мови, Ользі Ростиславівній- вчительці з англійської мови, Оксані Яромирівній - вчительці з української літератури, Ірині Осипівній- вчительці з фізкультури і всім іншим вчителям.... дякую вам велике )))

,

Дуже класна школа)добрі вчителі)особлива подяка Микиті Ірині Василівнії -це мій класний керівник, Лідії Євгенівній,Наталі Орестівній,Миросрині Осипівній,Оксані Олександрівній,Ользі Ростиславівній,Ользі Ярославівній,Олегу Володимировичу,Ірині Євгенівній,Оксані Святославівній!

,

Найкраща школа у світі!А саме ці вчителі ( класний керівник сень Ірина Федорівна і вчитель з англійської мови Шалай Олена Богданів)

,

Сама школа жахлива рівеь знань дуже низький але добре що в мене була вчителька Орися Несторівна дякую їй дуже

,

Нещодавно у вашій школі проводився конкурс імені Т. Шевченка на рівні області. Можете сказати, коли будуть результати? Чекаємо вже більше 3 тижнів...
Крім того, у школі викладачі привітно ставилися до гостей, за що їм велике спасибі))

,

Школа чудова! Перша вчителька сина - Надія Романівна (1-Б) дуже хороша, уважна до кожної дитини. На відміну від вчительки англійської мови Олени Орестівни, яка залякала дитину до істерик і сліз, дитина відмовляється ходити в школу, коли є її урок, хоч загалом ходить в школу з задоволенням. Окрім того, Олена Орестівна дозволяє собі давати негативну характеристику вихованню дитини батьками. Хочеться побажати їй, щоб у її дітей також були такі вчителі, як вона сама.

,

Школа просто супер .Ірина Володимирівна найкращий класний керівник.Дуже скучаю за викладачами і школою.От читаю відгуки і просто якась ностальгія за тими роками.Шкода що час так швидко минає,шкода ,що не було можливості віддати дітей у цю школу.Дуже-дуже шкода.Адже викладачі просто чудові.І директор просто супер.Дякую що дали настанови у життя.

,

я задоволена школою мої діти з задоволенням відвідують її особливо урок історії та математики. дякую за дітей Вікторія Миколаївна та Ганна Василівна А також першій вчительці, низький уклін Орисі Несторівні.

,

Андрійчук Лідія Євгенівна класна вчителька фізики та обж

,

Вікторія Миколаівна супер!!!!! Всі інші відстій

,

Школа непогана, щоправда потребує ремонту. Знаходячись в центрі міста варто було б пошукати спонсорів, якщо фінансування замале. Особлива подяка Богдані Миколаївні, вчителю початкових класів. Хоча й строга вчителька, але знання дає чудові і, головне, завжди вболіває за своїх учнів.

,

Супер школа (випуск 2014) Супер

,

І в котре обдирають до нитки директорові на нове авто під прикриттям ремонту!!!! Ура товариші!!! Будьмо дурнями, допомагаймо хабарнику жити!!!!

,

Афігенна школа Велике спасибі трьом вчителям: Берник Орисі Несторівні, Оверченко Ірині Івнівні та Андрійчук Лідії Євгенівні!!!

,

Просто геніальна школа, особливо дякую вчителеві англійської Юрію Васильовичу та вчителю 1-А класу Тетяні Петрівні.

,

Шановні: Вікторія Іванівна, Ольга Михайлівна,Ірина Іванівна, Вікторія Миколаївна, Надія Єгорівна, Любов Романівна, Дарія Ярославівна, Ірина Володимирівна - ми вас любимо і пам"ятаємо! Будьте щасливі!

,

Я дуже задоволена цією школою, сюди ходять мої діти. а особливо хочу подякувати Берник Орисі Несторівні за доброту,терпимість моя дитина її обожнює. Що ж до старшої школи то там працює розумна вчителька зарубіжної літератури Надія Єгорівна.Велике вам дякую за донечок.

,

найкраща школа .найкращі вчителі

,

хороші викладачі випуск 1986року

,

Школа супер, вчителі просто клас найкраща у Львові !!!

,

сама крутіша школа!!!)

,

Шановний Михайло Михайлович і дорогі нам вчителі.Ми задоволені батьки ваших випускників.Хочемо висловити Вам вдячність.за терпіння та розуміння.

,

Найкраща школа у Львові!!! Я дуже рада,що десять років навчалася саме у цій школі! Дякую вчителям! )

,

Чудова школа!Дякую усім учителям!!!Випуск1996р.

,

дуже хороша школа

,

Шкода,що,зі зміною місця проживання не зміг віддати Островській Ганні Василівній (сш62) свою доцю (СЗШ91 - студентку - рогманогерманська філологія).Для міського відділу освіти - зацікавити,викликати до дошки іі примусити думати!!!Це було,як кросворд.Довів теорему,чи інший допоміг!?Так нас навчали!!!(математиці) Якщо матиму таку можливість,особисто прийду подякувати!

,

Школа хороша. Проте потрібно не забувати про те, що потрібно вчитися.

,

сама найкраща школа в якій я навчалась!!

,

Прекрасна школа!!!

,

Найкраща школа! Найкраща вчителька - Островська Ганна Василівна! Випуск 1985р.

,

школа супер і всі хто в ній працюють

,

Просто супер!!!!

,

не знаю хто на данний момент є директор але бажаю вам керувати так як робила це дарія іванівна козаривич великий географ інтелектуал гуманіст педаегог ми випускники 1972 року закопали послання до випускників майбутнього на території школи біля античного муру знайдіть його.

,

найкраща школа у львові.дякую всім викладачам козаревич вітошинська гордієнко винарчук власова за те шо навчили бути справжньою людиною шанувати себе і людей відповідати за свої поступки любити україни мову цінувати поєзію мову історію танец україни за те що зуміли виховати в мені справжнього лікаря педіатра вклоняюся вам низько за вашу роботу нехай покоління покоління пронесуть ті знання які дала ця школа навчили писати поезії вітошинська власова навчили танцювати козаравич ольшанський вантух дякую за те що я стала лікарам що горжусь що вчилася в цій школі

,

Наша школа найкраща! Директор супер! Вчителі найкращі, найтерпеливіші! Вибачте за все!
Випуск 1997р. 11-Б клас ! Класний керівник - Ірина Володимирівна !

,

Найкраща школа міста та області! Найкращі в світі вчителі та звісно директор! Михайло Іванович - форевер!!!
Випуск 1993 р. 11 - В клас!

,

просто супер!

Див. також:
Зворотній зв'язок