Оцінка відвідувачів
(по 73 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Школа чудова, відчуваються позитивні зміни. Дякуємо новому директору.

,

Хороша школа, але є мінуси. Дуже слизькі сходи, можна з легкістю впасти. Є хороші вчителі такі як: Горін Людмила Василівна, Гевко Лідія Євгенівна, Лизун Галина Петрівна. Є і жахлива вчителька, яка нічого не вчить, ми одну роботу можемо робити 3 місяці. Деякі вчителі по свинськи відносяться до дітей, ставляться без поваги. Вчителі, ви хочете щоб вас поважали діти, тоді навчіться поважати і ви їх!

,

Школа впринципі не погана якшо ти даун,ну я закінчив,поступив в НУ ЛП.
Шпильчак бізнесмен нормальний,розводив кроликів в школі,різав скло,дітей(шучу не скло).
Мацав дівчаток та хлопчиків за попку в 7 класі.
Про інших викладачів можу сказати лиш то шо вони в 7 класі знали менше за мене.
Писати і рахувати я так і не навчився,зато мені зламав ніс вчитель фізкультури(такий жирний фізрук,хоча я не знаю чи то була баба чи мужик)

,

В цьому закладі пройшли найкращі мої роки і спогади, все дуже круто і чудово. Ще пам'ятаю булочки по 0,35грн)))
Всі вчителі по своєму чудові і найкращі. Респект Шпильчаку Б.Г

,

Вчитель не дуже добра всі її бояться вона не вміє спілкуватись з дітьми

,

За результатами ЗНО школа посідає 94 місце зі 117 шкіл Львова. Погодьтеся, це про щось та й говорить. Вчилась тут 20 років тому і прикро що за цей час сталась така значна регресія.

,

Оксана Романівна - справжня вчителька, чуйна, добра до дітей, педагогічно підкована

,

Хочу похвалити Ірину Богданівну з праці Та Марію Романівну .
Дуже хороші вчителі добре ведуть уроки гарно викладають
Дякую вам за добрі уроки
Дайте гроші на вікна Ірині Богданівній
Дайте тим вчителям премію та підвищіть зарплату
Ірина богданівна супер
І Марія романівна найкраща.

,

Сама Нормальна вчителька Ірина Богданівна Вчителька праці і прошу поставте нові вікна бо дуже холодно дуже буде файно

,

Хочу похвалити вчительку з праці Ірину Богданівну та Марію Романівну
Дуже хороші вчителі гарно вкладають ,добре пояснюють.Дайти тим вчителям премію ...)Ірина Богданівна дуже хороша вчителька
Дайте гроші на вікна не будьте нелюдами.Марія Романівна дякую за хороші вас уроки .Ірина богданівна супер .....!!!

,

Вчителька з праці Ірина богданівна сама крутіша вчителька на левандівці. Рекомендую сама добра і вміє вислухати

,

Хочу похвалити Ірину Богданівну , Марію Романівну самі адекватні вчителлі

,

Я дуже задоволена вчителями школи 67 вчителі які дійсно хочуть чогось навчити це Дорош Галина Тарасівна , Марія Михайлівна (вчитель літератури) , Лідія Євгенівна(вчитель польської) , Христина Романівна Туркало,
Леся Богданівна (вчитель математики ) і Процик Роксолана Михайлівна оце дійсн хороші вчителі , але у школі є вчителька з трудового, яка доводить дітей до сліз. Я рада що мій класний керівник Дорош Галина Тарасівна.

,

Школа чудова!!!дуже задоволена вчителям 67 школи. Хочу відмітити:Дорош Галину Тарасівну , Лідію Євгенівну , Ірину федорівну , Христину Романівну.

,

Дуже задоволена вчителями 67 школи. Я поміняла 3 школи і хочу вам сказати що вчителі які навчають мене дуже хороші.Хочу відмітити таких вчителів як:Дорош Галина Тарасівна,Леся Богданівна,Гевко Лідія Євгенівна,Ірина Федорівна,Марія Михайлівна вчитель української мови і решта учителі хороші. Учениця 5-а класу класний керівник Дорош Галина Тарасівна.

,

Вважаю,що школа наша дійсно хороша,щоб там не говорили. Хочу сказати велике''СПАСИБІ''—Кметь Богдані Степанівні за любов,терпіння, знання,що нам передали( жаль,що вас немає серед нас уже) ; Ткач Романії Іванівні, Ковалюк Наталії Григорівні, Кузь Ірині Петрівні, Оксані Опанасівні, Крутилко Ніні Євгенівні, Хворостяк Андріані Львівні, Мартинюк Людмилі Вячеславівні, Євгенії Михайлівні... ..Ви дійсно вчителі від Бога, просто хороші люди, які люблять свою роботу. Школу я закінчила у 2007році і досі з теплотою згадую ....Щиро дякую вам!

,

Реально крутою школа була ще 30 років тому . Коли директором школи була Алла Миколаївна. Зараз вчителі дійсно вимагають але мало що вчать.якщо ти родич когось із вчителів тобі гарантований успіх . Але якщо ти простий смертний учень і не Дай Боже не сподобався вчителю тобі гаплик . Як би ти не вчив вищої оцінки ти не отримаєш. Є декілька нормальних вчителів : горін Людмила Василівна , Христина Володимирівна , Марія миронівна , Андрій Степанович

,

Дуже задоволені вчителем 1 - А класу, Будзінською Уляною Миколаївною! Це не просто вчитель, а вчитель від Бога й мама для наших діток! Велике Вам ДЯКУЮ!!!

,

Не знаю, як там з нвчанням, але таке питаннння:"В вас на сходах несчасних випадків не було? ". Сходи катастрофічно слизькі, я 1вересня був там по роботі і бачив як впало дві дівчинки, слава Богу без наслідків. Крім цього декілька старшокласниць були ну в дуже відвертих нарядах, тякщо не сказати більше.Куда дивиться дирекція школи та батьківський комітет? Я би,після всього побаченного, свою дитину в таку школу не віддав!

,

Все супер, школа дійсно чудова, вчителі вимогливі, справедливі. Але в старшій школі є вчителька, для якої закони не писані. Це славнозвісна вчителька з праці. Вона майже нічого не вчить на своїх уроках, для неї не існує шкільної програми, і це дуже недобре, бо в інших школах діти на уроках праці багато навчаються і отримують навики на все життя.

,

Хороша школа, де дають дітям повноцінні знання з усіх предметів, вчать дітей любити свою Батьківщину, поважати себе, своїх товаришів, батьків і вчителів, а в майбутньому бути успішними і всесторонньо розвиненими людьми. Зараз тут навчається моя дитина, і я задоволена рівнем знань, що дають їй у школі. Велика подяка класному керівнику Горін Людмилі Василівні як за навчання, так і за позакласну програму: екскурсії, організацію різних свят і достойних виступів наших дітей на різних шкільних заходах.

,

школа клас! всі вачителі професійно навчають дітей ,звичайно є і недоліки но школа класна є вчителі які дійсно хочуть навчити дітей:Марія Романівна,Євгенія Михайлівна ,Оксана Опанасіївна ,Андріана Львівна і так далі.Короткити словами я просто в ахваті!!! :)

,

Оксана Опанасівна сама найліпша вчителька! Хоч вона і деколи покричить там якшо хтось шось зробив но вона не шарпає дітей не звонить батькам... Вона добра дуже класна вчителька ДУЖЕ!!!!

,

Майлович Лілія Віталіївна - дуже грамотний вчитель, професійні якості якого високо цінуються і учнями, і їх батьками. Ось вже цілий рік вона навчає і виховує наших дітей, прищеплює їм не тільки знання, але і хороші манери, розуміння доброти, справедливості та інших людських якостей. Під її чуйним наглядом учні розвиваються в тих напрямках, які їм цікаві і близькі. Лілія Віталіївна зуміла знайти інсмідуальний підхід до кожної дитини і розкрити його творчий потенціал. Своїм прикладом вона вчить дітей ввічливо розмовляти, охайно одягатися і вести здоровий спосіб життя.

,

Вважаю,що школа хороша.Враження позитивні. Вчителі вимогливі, але хороші.Дуже добра вчителька початкових класів- Лілія Віталіівна.Рекомендую

,

Моя дитина цього року закінчила 4В клас. Класний керівник-Верхола Лілія Віталіївна. Це вчитель від Бога.Людина,яка вміє донести матеріал, вміє знайти підхід до кожного учня.Такого випускного як цього року я ще не бачила.Всі діти плакали і не хотіли прощатися зі своєю першою вчителькою Тому школу, а особливо вчителя я однозначно рекомендую. А комусь ще і пощастить цього року. Адже попереду 1 вересня і новий набір учнів:)

,

Навчалась в 67 СШ, спогади приємні завдяки першій вчительці - Лілії Віталіївній. Це направду людина, якій дано Богом навчати діток!Свою дитину, в майбутньому, бачу лише в її класі.Дуже вдячна, що мені свого часу так пощастило!!!

,

Навчаюсь у цій школі нічого поганого не можу сказати вчителі як і у молодшій так і у старшій школі вимогливі........найкраща школа

,

школа норм.є декілька недостатків які можна виправити наприклад:хай історичка стане нормальнішою.втікнути.раз дописували кр то 11 клас втікав через вікно.дуже добрі вчителі:Марія Романівна.Марія Михайлівна.Євгенія Михайлівна а ше дешо забув інформатичка ужас!ужас!аре на уроках пишим і пишим вже надоїло вона ужас!!!

,

Починаючи із директора закінчуючи пані Наталею, яка виступає в ролі секюріті всі класні!!! Оксана Опанасівна - найкраща!!!

,

Найкраща школа в місті Львові. Одне прохання до міністерства, щоб виділило кошти на повноцінний ремонт.

,

Ми стикнулись поки що з початковою школою і це жах. Тут вчителі піднімають свій авторитет за рахунок навантажень на дітей. А діток мають нізащо, постійно принижують(можливо не всі, але у нас гіркий досвід).

,

Школа класна, так є багато недоліків, але це все можна вирішити...Просто ніхто не хоче мінятися, є тільки пару вчителів які дійсно хочуть навчити дітей, це - Надія Степанівна,Христина Володимирівна, Марія Романівна, Людмила Василівна , Євгенія Михайлівна,Марія Михайлівна(Чорна), Ірина Петрівна, Марія Миронівна....Не можу нічого поганого сказати про інших, кожен з вчителів хоче гарного відношення до себе)) Жодний вчитель не бажає нам зла, зараз я вчуся у 9 класі, і з роками моя думка про цих вчителів покращилася, і я побачила що вони дійсно хороші!!! Просто потрібно більше поваги до них!!!

,

Дуже добра вчителька Виздрик Ірина Федорівна Галина Тарасівна Дорош Крутилко Ніна Євгенівна Овчар Ольга Михалівна Хворостяк Андріана Львівна та Мазурик Марія Михалівна

,

Мене вчить Галина Петрівна з інформатики я 4-а
Наталя Володимирівна,класна керівничка

,

Я тута вчуся, і можу сказати що школа цілком нормальна

,

я вчилась в тій школі не всі вчителі добрі ,але є такі Лизун Галина Петрівна і Слабковська Євгенія Михайлівна, є й погані

,

Школа дуже погана нічого невчуть дуже легко втікти. Знань взагалі не дають вчителі нічого не вчуть саммі не з охотою туди ходять. Халява школа. Я в ній вже невчусь, вчився в молодшій, але і старша і молодша однакова. В старшій ше гірше там навіть старші забирають в молодших сніданки. Нікому б не радив школу там панує корупція. Знань мені з школи нічого не дала тіки то шо писати і букви вивчив.

,

Школа норм . Але дуже легко втікнути .

,

Доброго всім дня, нікому не раджу тут навчатися, тут нічого не вчать, процвітає корупція та експлуатація праці вашої дитини! Дякую Богу, що покинув дану школу!

,

школа не погана, але більшість вчителів не хочуть вчити дітей.
Залишилися такі вчителі, які ще дійсно хочуть дати знання учням. Це : Назарук Галина Володимирівна, Чорна Марія Михайлівна, Слабковська Євгенія Михайлівна, Надія Степанівна, Дорош Галина Тарасівна, Кузь Ірина Петрівна.

,

нормальна школа хто хоче вчитися той буде. Поганому танцору ніс мішає

,

Можливо у школи є мінуси , але вона класна і вчителі класні всі!

,

Галина Володимирівна, Христина Володимирівна і Євгенія Михайлівна - найкращі вчителі в цій школі!!!!!!!!!!

,

Школа просто супер))) Я дуже щаслива,що навчаюся у цій школі)))Вчителі там просто супер)))Люблю цю школу дуже-дуже і так нехочеться з нею прощатися)))

,

вчителі офігенні особливо казявка,фріда вольфовна,дарія теодорівна. ЕВДОКІЯ КАЛІСТРАТІВНА-хімія 3-й поверх в кінці коридору і тд. тд. тд.
шмаркачі!!!!!!!!!!!!!!

,

Школа нормальна , і вчитилі теж. Але не всі. Якщо вас вчить фізику Христина Володимирівна - вам пощастило. Вона дуже хороша вчителька. Вона вчила мене до 8 класу. Апотім нас взяв Богдан Григорович . Це нереально тупий вчитель. пояснити не вміє. В кабінеті після перерви вічно накурено. Порівняно з Христиною Володимирівною він в фізиці баран.
Доречі станом на 2012 рік я вчуся у 9 класі. Булоб гарно як би нас хочаб в 10 класі почала вчити знову Христина Володимирівна .

,

я закінчувала в 2005.своею керівничкою Галущак Надією Євстахівною задоволена,були і добрі і погані моменти але нескаржусь нормальна школа.

,

Закінчила цю школу ще в 1990 році.Тоді школа була нормальна і вчителі хороші,які давали знання і яких поважали.Вже зараз там не залишилось майже нікого.Дирекція на чолі із директором жахлива від того і всі біди.Треба було когось із своїх вибирати після Федоренко.

,

Школа дійсно жахлива я сама закінчила у 2002 році.одне хочу сказати галина богданівна з анг.мови.ви дійсно людина.

,

нормальна школа ы в ный вчать вчителы шо винуваты що дытям пофіг я зараз в 10 класі і все нормально )0дно погано шо курять по туалетам

,

я дуже щаслива, що вдалось втекти!!! Школа жахлива, ніякого контролю, вимагали не тільки в учнів, а і в вчителів!!! Від дирекції залежить все, але ця нічого не робить...

,

колись там працювала, щастя, що вдалось з відти втекти!!! Школа жахлива!!! Корупція страшна, не тільки з учнів, а і з вчителів! Від дирекції дуже багато залежить...

,

Звичайна школа натяків на корупцію не було. Дякую Глучак Надії Євстахівні добра людина піклувалася і переживала за нас навіть за ті "кадри" які проявляли відверте хамство та нахапство. У 2007 році вчитися було не модно і ставлення однокласників до таких учнів було негативне. Більшість моїх однокласників сіра маса людей які боялися якось виділитись у навчанні стадний ефект переміг їх. Проблема не в викладачах а в учнях і ніяка адміністрація нічого не вдіє.

,

школа просто афігенна

,

Нормальна шкала. Не гірша за інші.

,

да школа просто агонь))

,

Найкращі традиції втрачено, але.... Працюють, навчають, виховують, більшість вчителів є нормальними людьми, які стараються

,

Вчусь на даний момент, задоволений.

,

Жах!!!!! тут просто нічого не вчать! Вчителі тільки і думаю як би це побільше грошей на учнях заробити! Звичайно, зашилося декілька дійсно класних вчителів, але їх надзвичайно мало. Якщо ви готові платити за оцінки у школі (особливо 9-11 клас), то вам сюди! Учні табунами курять в туалеті, а вчителі ніби сліпнуть на цей час. На уроки ходять лише щоб поговорити з друзями і позалицятися один до одного. Якщо ви хочете щоб ваша дитина отримала гарні знання то давати її в цю школу не варто, хіба що на 1-4 класи, там ще вчителі дають хорошу базу, але далі..... Це я вам кажу реальний стан на 2011, школа розвалюється! Можливо, якщо змінити адміністрацію, то все змінилося на краще, але маємо те що маємо. Шкодую що втратила тут 9 років свого життя.

,

Закінчила цю школу у 1985 році. Тоді була школа-супер. Я отримала прекрасні знання з багатьох предметів і освіта, яку дали мені в цій школі ,багато в чому допомагає по житті. Велика подяка за теплоту і знання вчительці математики(тодішньому завучу)-Богдані Степанівні моєму класному керівнику(якої, на жаль, вже немає у живих) -Бугнар Надії Павлівні, Федоренко Аллі Миколаївні(вона навчила нас поважати і любити Великий Русский Язьік) ,вчительці фізики -Романії Іванівні, вчительці англійської мови-Галині Володимирівні та всьому педагогічному колективу тих років, які приклали свої зусилля доброту і професійність для того, щоб випустити нас у світ справжніми і гідними громадянами, патріотами своєї Батьківщини-України.

,

Завжди теплі спогади про нашу школу!!! Особливо про вчительку рос.літератури-Римаеву Жанну семенівну.Це вона витянула мене з тупіка №64 школи...Чомусь тільки вона мені найбільше запам'яталась-напевно томущо вклала своє серце та душу у виховання дітей, хоча знала ,що хворіє на рак і довго не проживе....А цей її вислів:" Я не буду метать бисер перед свиньями!!!"-це вона про наше керівницво комуністичне- стало просто хрестоматійним.Вона вчила бути людиною , бути вище того , що твориться у державі.....!!!!Давно її уже немає вживих. а спогади лишилися назавжди....

,

люблю цю школу дуже -дуже...
кінчаю в 2011...
так не хочеться прощатись =*

,

краща школа.

,

В 1972 году была чудесная школа, прекрасные одноклассники и любимая учительница русского языка Жанна Семеновна, которую я запомнила на всю жизнь

,

Школа супер 67 Forever

,

Колись вона була дійсно супер! Але це було дуже -дуже давно.

,

Школа супер 67 Forever

,

Школа супер,закінчив її 2007 році)))

,

Школа The BEst !!!

,

та школа афігенна!...ну і фіг з тим, що там ніфіга не вчать..=)

,

Школа так себе. Я сейчас в ней учусь в 5 классе.

,

Школа зашибись беспредел полный!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Партнери сайту
American international school and university
American international school and university
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок