Оцінка відвідувачів
(по 96 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Це дуже погана школа вчителька з зарубіжної літератури принижує дітей і коли вона викликає дітей до дошки і дитина починає розказувати вона тупо перебиває і розказує своє, а потім каже чого ти мовчиш і ставить 1 в журнал.

,

Школа класна, але вчителька з зарубіжної–монстр!

,

Школа погана!!!
Класний керівник в контрах з учнями і не дотримується правил і стату школи. Вчителі принижують учнів(особливо вчитель інформатики). І ще одне, по вашому нормально що учнів в 9 класі розсаджуються і коли ти пересів навіть ближче- в тебе забирають щоденник.

,

Совєтская школа зі совковою,доісторичною програмою навчання, яка була у моїх батьків!Ще й лайки собі накручують в інтернеті.

,

Радянські училки.Звичайна школа-конвеєр,нічого унікального.Проте,вчителька з історії-Наталія Ящишина Ярославівна-дуже добре викладає!

,

Школа нормальна, але директор не вітається з учнями.
Хочу подякувати таким зразковим вчителям, як Наталя Ярославівна, Анна Богданівна, Маряна Генадівна, Ганна Яківна, Іванна Мирославівна, ну, і зразковому та веселому продавцю Ірині.

,

Була б більш менш нормальна школа, якщо б не вчителька зарубіжної. Вона просто знущається з дітей. Не розумію позицію адміністрації у цьому питанні.

,

Крута дуже школа

,

Звичайна совєтская школа. Нічого не вчать. Батькам доводиться пояснювати дітям вдома самим або наймати репетиторів. На уроках скучно. Метод викладання: крейда+дошка+"тихо сидіть і мене слухайте". Є вчителі-легенди-монстри, яким треба до психіатра, щоб вони не травмували дітей, реалізовуючи свою вчительську владу.

,

Чудова школа! Однозначно рекомендую!

,

Я нещодавно закінчив 5-А клас, перейшовши сюди з 62 школи. Школа ця - супер! Вчителі найкращі у світі, а особливо я дякую своєму класному керівникові Уляні Романівній. Вона - дуже добра людина і вона преділяє багато уваги кожній людині. Вона - найкращий у світі вчитель німецької мови і ідеальний класний керівник. Велике спасибі кажу ще й Мирославі Володимирівній, Оксані Мирославівній, Ользі Юрівній і директору. Директор - просто супер! Дякую всій 8 школі.

,

Той, хто пише, що ця школа погана, той, напевне, не знає, що таке - погані школи. Адже ця школа - найкраща у світі! А ті, хто пишуть, що учителька зарубіжної літератури - тиран, - помиляються. Адже вона не буде такою, як хтось пише, якщо виконувати її вказівки і дотримуватися її умов. Усі вчителі - супер! Всім рекомендую!

,

Ця школа є дуже хороша .
Мені дуже сподобалось , що клас поділили на 3 групи з німецької мови ( слабша

,

Шановна дирекція школи,вибачте,але ви просто обнагліли,і це легко сказано,як так сталося,що з першокласників збирають по 3000 грн ,так так,я не помилилилась по три тис грн з кожного,на ремонт класу.В нас ніби освіта безкоштовна,і це не приватна школа,я розумію благодійні внески на ремонт потрібні,але не два прожиткові мінімуми украінця.В кожноі сім'і різний дохід,але я вважаю,що сума надто велика!!!Чи вам так не здається?По телебаченню гарно показали,що школа готова до навчального року,тільки забули сказати журналістам суму коштів яку збираюбть у батьків!!!!

,

Школа просто супер,вчителі ідеальні,спершу хочу подякувати за знання Надії Миколаївній,це вчитель розумний,розуміючий,якщо,вчити,читати твори,то вона з радістю піде вам на зустріч,допоможе,скаже як і що зробити. Оксана Мирославівна,такою просто чубова вчителька,з нею можна поспілкуватися,а також,хоча й можна з нею пожартувати на уроках,але знання вона дає,і любить вона усіх учнів,особливо свій хвостик) Наталія Ярославівна,і справді вчитель з великої букви,вона заворожує своїми розповідями,і також йде на зустріч) школа ідеальна) Я обожнюю цю школу)♥♥♥♥♥♥

,

Те що школа є малентка, це правда, але учні туди ходять не для того, щоб бігати по коридорах або ходити до неї як в музей.
Я б поставила і 5 зірочок, якби не було деяких вчителів...
На мою думку Надія Миколаєвна не є справедлива, і вона не любить дітей, Віра Володимерівна- не надто вихована особа,
Наталя Ярославівна - людина з великої букви, а Мар'яна Генадієвна зразкова вчителька! Любов Олександрівна- безхарактерна( я її не люблю, але мені її шкода...), ну а Ольга Дмитрівна - найкраща вчителька 8-ї школи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Михайло Іванович- чудовий директор, лиш надто похмурий : ) .

,

Дуже класна школа! Я вчуся тут у 8 класі, і мені дуже подобається. Усі вчителі прості, з ними можна поговорити як з людьми. Вони добре пояснюють матеріал. У мене чудова вчителька з німецької мови!

,

Це прекрасна школа!!!!!!!!!!!!!!
:):):):):):)

,

Школа просто жахітя всі вчителі не мудрі, оцінки ставлять за гроші а не знання деректор підкаблучник і всі решта школа жах не давайте своїх дітей туди

,

школа супер)

,

На жаль, зараз у мене не так багато часу, аби завітати до школи і подякувати усім вчителям, які мене навчали, за допомогу у здобутті того багажу знань, яким я володію тепер, і за людяне ставлення впродовж усього періоду навчання. Особливо хотілось би подякувати Оксані Іванівні та Емілії Теофілівні, Надії Миколаївні (попри все, що про неї кажуть, вона - один з тих небагатьох педагогів, котрий навчить дитину думати, аналізувати й формулювати свою думку, за що я їй щиро вдячна), Ользі Дмитрівні та Юлії Михайлівні, Ользі Станіславівні та Світлані Василівні, Олесі Миронівні, Євгенії Павлівні й Ганні Йосипівні.
Вчителі не прискіпуються до тих, хто вчиться, і що дирекція робить все можливе для підтримання такої старовинної школи у належному стані. Врешті-решт, люди, котрі у курсі стану речей в країні, з розумінням ставляться до збирання коштів на потреби класів.

,

Закінчила цю школу не так давно,а отже, мої враження ще свіжі. Так от, можу сказати всім незадоволеним наступне: рівень освіти, яку надають педагоги, цілком відповідають означенню школи як елітної, оскільки саме база, отримана у рідній 8-мій допомогла мені отримати високі бали на ЗНО і вступити до університету на державну форму навчання, і мовний диплом (Sprachdiplom), отриманий саме у 8-мій школі, дає мені перспективу подальшого навчання за кордоном. За всі 11 років, які я вчилась, не було жодного випадку здирництва, хабарництва чи підлабузництва з боку адміністрації й вчителів.

,

Це крута школа! В ній круті вчителі і взагалі все круте!!!
Я люблю свою школу!

,

Школа супер. Вчителі прекрасні ! Спортивний зал нормальний. Це найкраща школа у світі! А на уроках просто треба слухати.Мені дуже подобається в ній вчитись.

,

8 школа завжди мала особливий статус, особливо з огляду на її давню історію (через 4 роки святкуватимемо 200-ліття з дня заснування). Сьогодні довкола неї крутяться чимало чуток як від адекватних людей, так і від неадекватних недоброзичливців. Жодного разу не шкодував, що там провчився всі 12 років. На мою думку, плюсів у цієї школи значно більше, ніж мінусів, і це заслуга теперішньої дирекції, яка робить все, щоб знайти хоч якісь кошти для утримання та обслуговування будівлі, не кажучи вже про реставрацію такої споруди. Рівень викладання німецької мови - надзвичайно високий, найкращі учні як мінімум один раз до року їздять в німецькомовні країни в рамках учнівського обміну. Щодо інших дисциплін, то рівень теж дійсно добрий. Хоча англійська бажає кращого. Хто розказує про суми, які треба платити за якісь послуги вчителям чи адміністрації - це смішно, бо це одна з тих рідкісних шкіл, де корупція ніколи не жила і не живе, за весь час навчання не було жодного відомого мені випадку.

,

Одже, звісно багато чим я цю школу похвалити не можу, проте можу відзначити головні плюси: це непогане подання матеріалу з математики, історії, світ.літ, географії(!) і особливо з німецької мови. Інші предмети тут або не вчать надто добре, чи не приділяють увагу кожному учневі, бо особисто мені спочатку було соромно за свою основу знань з інших предметів (пам'яталось не надто багато), попри те я був відмінником. Зараз навчаюсь в ЛФМЛ при ЛНУ ім.І.Франка і розумію, що в 8-мій основу таки отримав, яка мені допомагала в 9-му класі ЛФМЛ. Звісно, на мою думку, в ліцеї набагато більший рівень знань, атмосфера, спортзал, та й згалом він кращий...але всеж він займає 1-ше місце в Україні, а це школа, тому й результати цього порівння цілком очікувані.
Якщо говорити загально - школа хороша, має свої плюси і мінуси. Але найбільший мінус це камери...і це сумно, як в школі можна ставити камери? Адміністрація, поясніть, це ж не тюрма...

,

Школа просто чудова!Можливо я не дуже добре вчусь ,але мені подобається ця школа!
Ті хто кажуть прогане про цю школу просто там не були! Чудові вчителі ,чудовий директор! Я там вчусь!

,

Чудова школа!! Прекрасні хороші викладачі!! Жодних поборів. Високий рівень знань! Велика подяка усім викладачам які присвятили себе школі та всім учням!!!

,

Всі хто лишає погані відгуки просто не були в тій школі вот і все. В школі є 14 (якщо не помиляюся ) вчителів німецької мови і всі вони викладають прекрасно. Кожного року проводяться обміни учнями німеччини та австрії. Зазвичай проходить обмін 2 рази в рік. Інші вчителі теж дуже добре викладають. Просто треба вчитися і все.
Не слухайте тих, які обсирають мою школу. Краще поспілкуйтесь з батьками які забирають своїх дітей після школи.

,

Якщо школа така жахлива, то якщо не хочете туди давати дітей, то не давайте, чи вас хтось силою змушує? На мою думку, школа чудова. Вчителі, також чудові, вчать прекрасно, а те, що дитина погано вчиться, то вчителі у цьому не винні, просто треба більше уваги приділити домашнім завданням і попитати у вчителя, якщо щось не розумієте. Так, майданчик не дуже великий, але дітям вистачає. Тим більше, цим літом на передньому дворі будуть ремонт робити. Ну те, що загазована вулиця, то так, центр міста все таки...

,

В мене мої знайомі там вчаться кажуть, що школа жахлива , в класах не діти , а самі мажори , про вчительський склад навіть говорити не хочеться .Батькам давати дітей в 8 школу не раджу. Зверніть увагу на екологічний стан школи !!! Вона стоїть на одній із найзагазованіших вулиць, а на майданчику гуляють діти , тай сам майданчик не надто великий.

,

всі школи просто клас а 8 школа я там не вичуся але скажу просто 8 школа просто клас і гроші там не здирають

,

Школа просто чудова! Прекрасні вчителі. Вчуся в 6-А класі. Те, що гроші здирають, це не правда. Вчуся в 6-А класі. Збирали гроші на ремонт і тепер подивиться на наш клас! Все зробили. Інші класи, також нашому не поступаються!

,

Не говоріть дурниць,школа проста класна.Вчителі усі хороші і знання подають нормально.А те що гроші збирають, я вчусь у 8-Б класі ,прийдіть і подивіться які в нас шафки,вікна,дошка і ремонт в класі. Школа не мажорів,а інтелігентних,вихованих як батьків,учнів і вчителів.

,

як на мене школа просто супер))

,

Два роки тому я перевелася з цієї школи в Львівську Лінгвістичну Гімназію(ЛЛГ),і я хочу сказати,що це просто небо і земля!!! Бо ЛЛГ найкраща школа у Львові!!!!За ці два роки вона мені стала рідною!!!Тут все на найвищому рівні,починаючи від самої школи,вчителів,знань,які пропонує ця школа,і закінчуючи навіть її туалетами(які в надзвичайно хорошому стані).Діти дуже хороші,дружелюбні(і неправду кажуть,що в ЛЛГ одні "панти",діти всі з багатих сімей,і всі поводять себе зверхньо по відношенню до інших,це неправда!!!!!)А вчителі дійсно дуже хороші,надають надзвичайно потужні знання.Особливу перевагу перед іншими дітьми наші учні мають в знанні іноземних мов,а особливо англійської.Я дуже рекомендую всім нашу гімназію,бо саме вона,і діти які в ній вчаться мають величезну перевагу перед усіма!!!ЛЛГ- це велика преспектива у вашому майбутньому,і я вкотре в цьому переконуюся,я дуже рада що вчуся саме в цій школі ,вона the best!!!А що говорити про 8-му школу,ну тут просто немає слів!!!нажаль...

,

Школа чудова .Вчителі відмінні .Нульовий рівень знань ?Не смішіть мене.Вивченню німецької мови ,приділяють велику кількість часу .Не має вчителів ,німецької мови ?Ха-ха весь вчительський склад є чудовим .Маленький спортзал ?Це є не така ,вже й велика проблема .Майже всю осінь ми мали уроки на шкільному подвір"я ,зимою місця є достатньо ,а на весні знову уроки на подвір"я.Облуплені стіни ?Коли ви були у школі ?Другий поверх є у відмінному стані ,третій та перший також не є у жахливому стані .Можливо у школі немає кабінетів географії ,фізики .Можливо треті і перші поверхи не у ідеальному стані ,але це не є привід писати на стільки жахливі коментарі .У восьмій школі весь час панує атмосфера зручності ,доброти .Усі в школі підтримую один одного .Директор є дуже чуйною людиною ,він вислуховує всіх учнів ,підтримує їх .На мою думку школа є чудова .Люди ,які вважають восьму школу жахливою є не праві ,хоча це є ваша думка ,але школа є чудова .

,

Жахлива школа. Вчителі без ніяких педагогічних навиків, не вміють дати раду з дітьми і згрупувати клас. За все начання здирали постійні суми роками на ремонт чи ще щось, а стіни надалі облуплені, на першому поверсі холодно, класи верхні( на які збирали гроші на мансарді теж облуплені), Нема жодного німецького вчителя, а славиться поглибленним вивченням німецької мови. Мовчу вже про знання математики, фізики, які до пуття не викладають. Багаті всі на традиції на словах і шімни. Кому це потрібно? Зробіть нормальний ремонт в школі, приведіть до ладу майданчики, повикидайте старих вчителів і тих що ви "по блату-свату-тату" понабирали. Не калічте своїх дітей віддавати туди.Одним словом найнижчий бал, що по рівнбю знань, що по матеріальному стані, що по вмінні виховувати дітей

,

Погана школа; вчителі погані вчителі не можуть да ти раду учням ужас.

,

Найкраща школа

,

Я навчаюся в цій школі в 8 класі і я не згодна зі всіма поганими коментарями! Школа прекрасна, вчителі чудові, директор дуже хороший, всі учні привітні і дружелюбні! Звісно вона має свої недоліки, як і люба інша школа, але вони не значні. Тут прекрасно викладають німецьку мову і навіть є літній, німецькомовний табір! Я можу написати ще багато хорошого, але одним словом-це найкраща школа!!!!)))

,

школа суперова)))дуже люблю наших вчителів)Надія Миколаївна зовсім не тиран,вона просто має дуже креативний підхід до учнів......дуже хочу подякувати нашому класному керівнику Антону Андрійовичу(Тоха)....він ще молодий,але не здається і пробує тримати дистипліну(правда у нього це не дуже виходить)=)але є вчителька,яка постійно на нас свариться і деколи оскарбляє....не буду називати її ім'я.........ті,хто кажуть,що 8 школа погана і мильна бульбашка-ви люди,які нездібні відчути чарівність нашої школи))))

,

Я зара навчаюсь в ній, 9 клас! Хочу сказати, що школа найкраща, вчителі суперові! Так, Надія Миколаївна— тиран, але якби не вона, я б не змогла правильно сформулювати свої думки. Хочу сказати велике спасибі своєму класному керівнику Уляні Романівній. Це людина з якою можна поговорити як з подругою і знати що це все буде між нами. Вона чудовий вчитель німецької мови. вона найкращий класний керівник! Оксана Іванівна—вчитель української мови та літератури. Ця жінка навчила мене української мови і завжди ставилась до мене добре, та і до інших учнів також.Що до спортзалу.Цій школі 195 років.Що ви хочете від неї?!Спортзал чудовий! Так, він маленький, але затишний!Якщо вам так не подобається ця школа так заберіть дитину з цієї школи, або якщо ви учень так заберіть документи і йдіть в іншу школу, але ніяка школа не навчить вас чи вашу дитину німецької як 8!Просто хочу щоб ви це знали!

,

школа нормальна,Німецька просто супер,але вчителька з світової літератури просто жах.спортзал трохи замалий,і на першому поверсі взимку холодно.

,

Вчителі прискіпуються? До тих, хто вчиться ніхто не прискіпується. Якщо дитина хоче щось знати.,вона знатиме і не буде відказувати на вчителів.
не знаю як повертається язик казати що в школі поганий рівень німецької. ніде у Львові краще не навчать. Так, в початкових класах та в середній школі вчать україномовні вчителі, але якщо добре вчитись, то в старших класах є шанс потрапити до німецькомовних вчителів. А там вже починається найцікавіше. Чому ж навчаючись в такій *поганій* школі я мала можливість 3 роки поспіль їздити на навчання в Німеччину та Австрію? Хіба то не показник того, що рівень знань дається хороший?
Хочете окремі кабінети? Так прошу дуже: і фізичний, і хімічний, і біологічний. Все це в школі є, не треба вигадувати дурниць. Чи може ходіння по школі з портфелями то обов*язковий атрибут навчання? Нам було набагато зручніше завжди бути у своєму класі, а не товктися по цілій школі.
Хто хоче вчитись, той шукає можливість це робити, а хто не хоче, той шукає виправдання

,

Дуже дивно читати коментарі що школа погана. Я закінчила її 10 років тому і через кілька років збираюсь віддавати туди свою дитину. І дуже надіюся, що синок буде добре вчитись і зможе відповідати тому рівню знань, який дають в цій школі.
Звичайно, в кожній школі є свої особливості. І ця не виняток. Ви обурюєтесь збором грошей? А де не збирають? Нема таких шкіл. І не тому що це забаганка керівництва, а тому що фінансування нема від держави. Збирають на ремонт, на нові меблі. А ремонтувати після кого треба? після ваших же дітей.
Так, приміщення маленьке, старе. Але хіба тільки в цьому полягає поняття *школа*?

,

кльова школа

,

ця школа просто супер а ті хто сказали що вона фу то вони дібіли! там дуже кльова школа! і вчителі там кльові!

,

як може бути добра школа, коли нема кабінетів (сидять у одному класі цілий день), вчителі на урок все носять із собою. Нема кабінету фізики, а як із дослідами, лабораторними, нема кабінету хімії, біології, математики, географії, історії! Бідні вчителі і діти!!!!Хіба це наука! А коридори, облуплені стіни і у двох куточках штукатурка за баснословні гроші, за які можна б було відремонтувати весь коридор!! Ми батьки робимо ремонти у класах, купуємо меблі, та невже так важко директору відремонтувати школу, яка така багата своєю історією, підняти рейтинг школи, вимагаючи від вчителів надавати дітям дійсно якісну освіту! Можливо нам батькам потрібно турбувати адміністрацію школи, щоб створила умови для якісної освіти (навчальні кабінети, комп’ютери, сучасні дошки, обладнання, прилади тощо). Тоді і вчителі будуть навчати дітей із задоволенням і дітям буде цікаво вчитись! А я для себе вирішила переводжу свою дитину у іншу школу!! Є у школі гарні педагоги, я їм дякую за свого учня!!!!

,

Син у шостому класі, вчителі здирають гроші на додаткові заняття. За кожну оцінку і контрольну своя ставка.

,

Це суперова школа . Всі вчителі чудові. Німецька просто клас. І прошу
спочатку зайти туди на хвилину, а не ображати мене і школу !!!
Школа найкраща у світі !!!

,

Найкраща школа в світі!!!!!!!!!!!!!!!:)

,

Тупа школа здирають гроші по всі школі камери Учителі нелюди. !!! Крадуть!!! в школі

,

школа супер!!!!!!!!!

,

Віддала сина в 6-й клас. На перших же зборах з нас поздирали кучу грошей: за ремонт, за шафи, на всілякі фонди, на прибирання, на книжки. Про що розмова, якщо школа не забезпечена книжками, а понтами. Вже є обов'язкові заняття в німецької мови (по 80 грн. за 35 хвилин) чи не закруто???? А якщо дитина не буде на них ходити мінімум 3 рази на тиждень, то адміністрація в кінці року має право виключити дитину зі школи! Цікаво, а хто дав їм таке право?

,

Ця школа з нульовим рівнем.Директор підкаблучник енних батьків, повірте мені я там побувала це жах .Велика мильна бульбашка........Можна багато.ЩО СКАЗАТИ ПРО ЦЮ ШКОЛУ!!!!!!! СОС РЯТУЙТЕ ДІТЕЙ!!!!!!!!!

,

Дам пораду цій школі.замість того шоб міняти двері і вікна треба поміняти викладачів бо багато викладачів застарі для викладання а деякі замолоді і безпорадні

,

школа чудова!мій син вчився в ній з задоволенням,вивчав німецьку мову у звичайній групі.Під час навчання у виші їздив на практику до Берліна.Так що,
низький уклін класному керівнику Лідії Анатоліївні,директору школи,який очолює добрий педагогічний колектив.Це школа з традиціями.Bis bald! Рекомендую всім.

,

Класна школа

,

Скола супер не потрібно нічого такого казати.,.!!!
Ці всі вчителі які ви назвали є нормальними просто потрібно вміти поважати їх вони хочуть навчити всіх!!!
І рівень нічецької мови є нормальним якщо захотіти цього!!!
Підтримую того хто написав коментар переді мною..)
Віра Остапівна хороша вчителька не потрібно про неї нічого поганого говорити і не хай земля буде їй пухом

,

Школа дуже хороша ! А щодо ти х людей які пишуть про неї погані відгуки, краще б перевілили свою орфографію, бо дуже вона храмає !
Директор хороший !
А щодо вчительки з фізики Віри Остапівни вона вже звільнилася, на її місце прийшла нова молода, і дуже хороша вчителька. Вчителі з німецької мови також хороші (Уляна Романівна, Тетяна Олександрівна, Ольга Дмитрівна, Ярослава Петрівна та ін.)
Моя класна керівничка Ящишин Наталя Ярославівна також дуже хороша як вчителька історії, і як керівник класу!
Ще "дехто" писав про Надію Миколаївну, що вона тиран, так вот це не так! Вона хороша вчителька, якщо виконувати всі її умови. Принаймні в учнів восьмої школи щось залишиться в пам'яті із світової літератури. Також надзвичайно добрі вчителі це Оксана Мирославівна вчителька української мови, Мар'яна Генадіївна учителька географії, Галина Генадіїївна учителька біології та ін.
Нічого поганого сказати не можу так як я впевнений, що ці люди дадуть мені добрі знання по всіх предметах.

,

Школа супер
Ті хто пише що вчителів з німецької мови немає ви напевно не туда дивилися я нарахувай як мінімум 4 викладачів. Вчитеві всі хороші просто в кожного свої методи. І батьки не хочу вас розчаровувати но якщо ви нечуєте нічого хорошого про своїх дітей тоді їх нема зашо хвалити або вони просто тупі (прошу не ображатись) , мене наприклад не часто но хвалять

,

колись була файна школа, а тепер нема...(((

,

Школа N8 дуже класна вчителі добре навчають Директор- Дуже кльовий а Учні зовсім не мажори.

,

Кльова школа . Правда я вже там не вчуся , але дуже сумую за нею ! Люблю вчителів які мене там вчили : Колівошко Оксана Михайлівна , Уманець Надія Миколаївна , Кушта Юлія Іванівна , Оксана Мирославівна . Люблю цю школу !!!!! Bis bald !!!!!!!!!!!!!!!!

,

Всю цю ФІГНЮ , яку пишуть про Уманець Н . М . ... Короче це пишуть ті , які не можуть розібратися з собою , які просто не можуть нормально вчитися . Я вчилася в Уманець Н . М . - я розумію про що кажу ! Так , вона строга , але це не означає що на неї треба наговорювати ! ЦЕ НАЙКРАЩА ВЧИТЕЛЬКА У СВІТІ !! А сама школа - просто супер ! Може в молодшій школі немає спортзалу , або щось там замаленьке , та я думаю , що всю дурню , яку пишуть деякі учні та їхні мамусі , зрозуміють , що вони були неправі !!! З любов,ю , Владка ! Bis bald !

,

Я вважаю , що школа класна ! Всі вчителі дуже цікаві і вміють навчити . Люблю цю школу ! Bis bald !

,

Неправда на рахунок того, що школа погана!
Те, що немає спортзалу - неправда, є.. просто маленький.. є двори для занять на вулиці.. поблизу величезний парк, де також можна займатись ф-рою!
а відсутність викладачів (напевно малось на увазі вчителів) з німецької -- повна фігня! Я там провчилась 10 років і дуже задоволена, вже пройшло багато років, але я жодного разу не жалкувала про шкільні роки! Підготовка до вступу у ВИШ і знання суттєво відрязняються від тих, що мать однолітки!!!При чому по всіх предметах.. ! А щоб вивчати краще німецьку (в т. ч. розмовну) необхідно постаратись і попасти в групу Жука і К. Евердінга! Такі знання дадуть, що до кінця життя будете готові їм ноги цілувати!
А Уманець -- взагалі один із найкращих педагогів, що зустрічались мені не тільки в школі, а у ВУЗі.. вона зробила із нас Людей, навчила ДУМАТИ!!!
А щодо деяких вчителів, що не подобаються учням чи батькам---із загальної маси їх не так багато.. це життя і у ньому зустрічаються різні люди...
Школа +++

,

нормальна школа))

,

шановний адміністратор ! Чому Ви пишите хороші відгуки.А школа ваша це жах і я хочу щоб всі про це знали

,

Школа жахлива!!! я дуже шкодую,що туди попали. 1 спортзалу немає; 2 фізкультурир немає; 3 вчителів з нім.мови немає: Замітьте спец німецька школа.8 школа це мильна бульбашка.Школа існує за батьківські кошти,при чому з батьками ніхто не рахується.Нарахунок,що в школі вчаться одні мажори це неправда.В цій школі вчаться одні срако лизи(пардон),але це правда.З повагою мама колишнього учня

,

це найкраща школа в світі! я там вчуся! (найкраща вчителька це Марта Ігорівна)!!!

,

Для мене найкраща школа в світі, бо дала мені прекрасну путівку в життя. Навчаючись теж думала, що Уманець Н.М. - тиран, а тепер їй щире дякую, за прекрасний світ літератури, який вона для нас відкрила, хоч тоді може й силою. Вона нас навчила читати. У моїх друзів в переважній більшості тільки хрестоматійні знання про класику світової літератури, от їхнім учителям має бути встидно, що курс зарубіжної літератури вони пройшли, а не прочитали.

,

ну взагалі школа крута,але "деякі" вчителі ставляться некоректно по відношенні до учнів.Якраз вище написані імена вчителів в коментарях, це не дуже добрі вчителі

,

Сама найкраща школа у Львові!!!Обожнюю її!!!

,

Найкраща школа!)Маленька і затишна!Обожнюю її!Там всі свої!)))

,

Крім традицій, і то лише в розмовах, більше нічого немає. Рівень викладання нульовий. Німецька школа не дає жодних знань німецької мови! (моя дитина вчиться з німецької добре). Розмовна практика відсутня. Переписують тексти, а потім їх заучують. Коли чуєш, що це елітна школа, то стає сумно. На рахунок "мажорів" можу посперечатися.Приймають всіх, хто живе поблизу, хоча екзамен вступний і є.ажорів

,

той хто сказав, що ця школа супер - той напевне не бачив хороших шкіл. Школа маленька, в школі немає спортзалу. Школа з поглибленим вивченням німецької мови - без викладачів з німецької мови. Школа виживає за рахунок батьків, які роблять ремонти, купують шкільні меблі, але попри це з думкою батьків ніхто не рахується. В словах директора більше " понтів ", а ніж є насправді!!!!!!

,

Школа нормальва... правда всі учні дуже мажорні...
Вчителька з зарубіжної літератури (Уманець Надія Миколаївна) теран і найгірший вчитель з всіх у Львові!!!
Вчителька з Української мови і літератури (Лідія Анатоліївна) Супер!!! Супер!!! Обожнюю її!!!
Деректор - Чудовий!!!

,

...

,

1 шкла добра але Віра Остапівна (викладач з фізики) жахлива .А так всі вчителі прекрасні , а директор просто супер.
2 Це центр
3 Навколо більше як 4 церкви.Я про то що духовний центр.

,

школа добра тільки своєю історією. а педагогічна підготовка вчителів рівна нулю. знання може і дають, але це вже не той рівень що колись. дітей похвалити не вміють. про свою дитину, за весь навчальний рік, доброго слова не почула. але ж він не демон. так бути не повинно.

,

найкраща школа!

,

це просто жах. совдеп і нічого іншого!!!!!!!!!!!!

,

школа, маленька, зі своїми традиціями, справді відрізняється від інших. і це центр!)

,

ця школа просто супер!там чудові педагоги!

,

найкраща школа в світі!!!!!!!!!!

,

нормальна школа...

,

Школа чудова

,

Вернутиби шкільні роки..... А школа № 8 дає дуже хорошу основу для подальшого життя!

,

super!!!

,

Класна школа я там вчусь

,

Просто надзвичайна школа.))
відрізняється від усіх...
нема цієї буденності,вона така маленька і затишна.)
може і замала,але у ній нема цієї радяньськості..)
Я б ніколи не могла ходити в іншу школу.))

,

надзвичайно хороша школа, може скоро буде гімназією! )))
Тільки деяких викладачів потрібно поміняти... А то вони зовсім не для елітної школи... ))))))))))
Директор-супер!

,

Школа супер

,

Ето самая ужасная школа на свете!!!!!!!Я там учусь!!!!!!=(=(=(=(=(=(

Партнери сайту
Еко-школа «Clever Kids Riviera Villas»
Еко-школа «Clever Kids Riviera Villas»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок