Оцінка відвідувачів
(по 75 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Найкращі вчителі - Пивовар І.М, Карвацька Л.В, Гавриляк І.Д, Ярега З.Д, Лідія Євгенівна(бульдозер, вчитель історії), Нікіфоров О.С.
Найгірші вчителі - Дмитрик Н.П, Ольга Євгенівна(новенька фізичка), Олена Миколаївна(географічка), Лілія Євгенівна(англічанка), Ірина Ярославівна(франц. мова), Любов Степанівна(франц. мова), Іванів Т.З(директор школи)
Найкумедніші вчителі - Циркуль(Роман Іванович, вчитель ЗВ), Джулька(Олександра Степанівна, вчитель географії), Качур(Тарас Іванович, вчитель фізики).

,

Школа супер, але охоронець просто жахливий

,

Жахлива школа, а особливо охоронець. (Хоча він схожий на Тараса Григоровича Шевченка,а жахливий саме тому що у нього не має долі).
Але це тільки півбіди... Але загалом я задоволенний, тим що в цій школі вчуться такі самі діти як і я(Без долі)

,

Без коментарів. Побори, зневага, жахливе харчування.

,

Школа чудова
Вчиться ту не 10 людей, тому всім не вгодиш.
Комусь подобається те, а комусь інше
Загалом то вчителі хороші, просто треба замічати й за собою і ставитись з повагою, ми всі люди і потрібно мати власну толерантність, ніде не буває все солодко і гладко, всюди є якісь загвоздки, а всі люблять дуже придиратись. Хто найкращий вчитель говорити не буду, адже кожен старається, й це помітно. Не треба зганяти на школу та персонал, хочеш вчитись-будеш. В 2015 році наша школа випустила багато медалістів, що на це скажете?
Єдиний мінус це гімн по понеділках, я вважаю що це вибір кожного і ми не зобов'язані.
А так, то школа атмосферна,затишна і дуже хороша)
А діти, між дітьми й в садочку сварки бувають, це не є помилка школи, ми виховання беремо й вдома й на вулиці а скидаємось на школу, браво, бравіссімо нам, сірій массі)
Люблю 82-гу школу)
Вона афігєнна, а вчителі тут нам багато терплять, я вам скажу)
Дякую за увагу)

,

школа слабенька. Викладання фізики, хімії, англійської на нулю.Добре викладають хіба українську, біологію. Історичка скупа на оцінки, зла.

,

Школа шикарна.Я там вчуся.Усі вчителі супер.Фізрук Олександр Сергійович самий класний.

,

Школа норм

,

У мене теж є діти, які навчаються у школі № 82, але жодного разу не мала проблем з вчителями чи з дирекцією. Сама допомагаю своїм дітям, так як дуууже важка програма. Звинувачують вчителів тоді, коли ніхто не дивиться до своєї дитини, а від вчителів вимагають хороших оцінок. Закликаю батьків брудом не обливати нікого, а якщо Вам не подобається, то шукайте школу до вподоби, щоб вчителі Вам догодили. До всіх вчителів цієї школи відношусь з великою повагою, бо надзвичайно людяні, вимогливі і хочуть навчити. Дякую Вам шановні вчителі за Ваше навчання та піклування про моїх дітей і дітей всієї школи!

,

Школа не турбується про безпеку учнів, відсутні чергові учні і вчителі на коридорах і вчителі молодших класів теж відсутні на перервах в класі, а то й на уроках( замінюють учні старших класів). У початковій школі, в нашому класі, у дітей не підписані і не перевірені зошити місяцями, таке враження що до них ніхто не дивиться( це я про нашу вчительку). Займаємось самоосвітою, що поясню те дитина знає. А ще сподобалась вчитель англійської( нова). Вражень багато всі й не передати.

,

Вчителі норм,но є таке одне таке велике велика патлате-Лохнельськое чудовище це бувша директорка.По сьогодні Химичка якшо її звільнять то школа може бути на 2зірки а так 1.Ученик(ця) 1-а класу неможе рекомендувати вам цю школу.

,

Найкраща вчителька Олександра Степанівна

,

найкращі вчителі - ірина дмитрівна черпак наталя володимирівна і галина ярославівна

,

Школа-чудова.Притензій немає.Усі вчителі хороші!!! Найкращі вчителі в школі-Ромаха Лілія Романівна,Федик Наталя Павлівна,Марутяк Тетяна Миколаївна

,

Ні тільки не гімназія.Досить з нас навантажень.Директор змінилась не в кращу сторону.Спочатку була кращої думки про неї.

,

Чула, що хочуть зробити гімназію. Для цього потрібно замінити майже половину вчителів.Зробіть анонімне анкетування вчителів . Багато батьків бояться відкрито висловити свою думку.Батьківські комітети це перші підлабузники і збирачі грошей для вчителів. Їх діти себе поводять дуже зухвало.Роль батьківського комітету зовсім інша,але мало хто про це знає.

,

У школі за дітьми ніхто не дивиться. На перервах постійні бійки. Завуч Молодших класів просто жах.

,

хімічка ніяка і ще тримають, англічанки міняються щороку,зарубіжну літерат. пора на пенсію.Задоволена молодшою школою .

,

школа нормальна але є багато недоліків... дуже добре що прийшла нова директриса дуже хороша...найкращі вчителі у цій школі - це Гавриляк Ірина Дмитрівна. Калин Оксана Володимирівна. Карвацька Любов Володимирівна(математика). їдальня у школі -це просто жах....ціни у їдальні також жахливі ....

,

Якщо хочете віддати свою дитину в цю школу, то краще вчити її самому(самій). Краще 100 разів подумати, чи віддавати а точніше - прирікати її сюда.

,

не сподобалася вчитель з хімії .найбілша оцінка була 5 за рік атестат зіпсувала

,

школа цілком нормальна але є багато мінусів харчування жахливе не їда а сама вода ціни у їдальні космічні(крекер 10 грн.).Страшна антисанітарія їжу подають руками нема теплої води .Вчителі вимагають у дітей неможливого.

,

Боротися з корупцією давно пора у школах . Не займається дитина у вчителя додатково забудьте про хороші оцінки . Вчительські діти , внуки відмінники і медалісти .

,

Я навчалася в цій школі 20 років тому.До сьогоднішнього дня з надзвичайною приємністю згадую кл.керівника Гамаль Любов Володимирівну.

,

А ми ще задоволені вчителем історії Лідія Євгенівна . І взагалі вчителі старших класів всетаки трішки кращі . Молодший клас взагалі не хочемо згадувати .

,

Мене обурює поведінка завуча молодших класів . Ходити і сварити за форму першачків. Не тим зараз займаєтесь.

,

У школі хороша новий директор . З розумінням ставиться до дітей . Мінус -це вчителі особливо молодших класів . Да і в старших дійсно лише Карвацька на своєму місці у школі.

,

Школа Супер

,

Вчителі вимогливі . Присутнє кумовство і панібратство при оцінюванні дітей . Кому треба натянуть а кому треба знизять . Навчати все треба дома ,у школі перевірять лише як ви навчили .

,

Припиніть здирати з батьків кошти на ремонти ! Відмініть гімн для молодших класів . Старші і так не ходять .

,

Найкраща вчителька в цій школі - це Карвацька Любов Володимирівна(математика). Зрозуміло викладає, і людина дуже хороша!!)

,

Найкраща вчителька - Любов Володимирівна ( математика). !

,

Школа хороша,з приходом нового директора столо краще. Але смисл залишати Н.П.Дмитрик в школі? Ця людина нічого навчити не може і надто придирається. Щодо хороших вчителів: Гавриляк Ірина Дмитрівна найкращий вчитель, справді викладається. А також Ярега Зоряна Дмитрівна, вчитель англійської мови.
Є дивні вчительки - історичка. Як людина не подобається, як вчитель сильна.
Атмосфера особисто в моєму класі хороша, всі ми дружимо.

,

Найкраща вчителька початкових класів і всієї школи-Ірина Іванівна! Вона дуже розумна, я її люблю і поважаю.

,

Надоїла ця школа і байдужі вчителі !!!

,

Прохання відмінити гімн у понеділок цілком підтримуємо . Ми вже давно з батьками про це говоримо . Тим більше зразу іде виховна година а далі урок . Дитина сидить за партою більше години !!!!!!

,

Будь ласка не заставляйте дітей ходити на гімн у понеділок !!! Патріотизм полягає не у цьому. Практично всіх батьків це обурює ! Зробіть нам крок на зустріч! Школа багато вимагає але дуже мало дає взамін . Співпраця і розуміння повинне бути з двох сторін . Ми купуємо усе до школи ,робимо ремонти ,здаємо кошти . Наші діти практично не гуляють то дайте їм час на сніданок у понеділок .

,

Скільки можна терпіти здирництво у цій школі? Якщо не цирк, то філармонія, то театр, то ляльковий театр ( місяць тому було 10 грн., а тепер на 18.03.2014р. вже коштує 12 грн.? То журнали "Куля" -7 грн., "Колосок" -2 грн., а фотографії досить часто роблять, як "Маски-шоу" вже не знають що придумати і як викачати гроші... ( досить нам дитячого садочка)! В країні вкрай напружена обстановка! Як вижити, ніхто не питає! На школу здавай по 100 грн за дитину... І на такі дурниці?

,

Чесно серйозно дуже важка програма, особливо хімія..
учителька кожен урок дає сам.роб.,або через урок, і тому ми всі маємо погані оцінки ,тобто-(2,3,4,5,7,7,10,10.)лише дві -10,і дві-7....за сем.
(((навіть ударники(7,8,9) з*їхали на 4,5.

,

Таке враження ,що школа сама собі відгуки пише . Уже всім все надоїло, і дітям ,і батькам, і вчителям. Кому потрібна така освіта ? Вчителі ,хоть трішки шкодуйте дітей ! Це вже неможливо вивчити стільки матеріалу . І для чого звільняти директора ,залишаючи її у школі на посаді вчителя ? Абсурд все, що твориться у нашій освіті !

,

Найкраща школа

,

Небагато вчителів вміють донести до учнів знання.
Вчителі 1-4 класів стараються, рівень знань на висоті.
А от починаючи з 5 класу - гірше. Програма дуже насичена і складна. Захворів, пропустив – не доженеш.
Дитина приходить до додому і слабо розуміє матеріал, який опрацьовували в класі. Звичайно, якщо в класі 26-30 учнів - важко абсолютно всім пояснити, але все ж ... В моєму випадку рішення – репетитори, а деякі предмети самі опрацьовуємо (на що вистачає часу).
Та навіть якщо є знання - то не завжди оцінки відповідають. Багато хто з вчителів ставить незаслужені оцінки за "сподобався" чи "живе навпроти". А якщо не сподобався - занижують. Доводиться періодично «спілкуватись тет-а-тет» з вчителями, бо на збори класу ані разу не приходять!
Атмосфера в школі дружня. Дітям цікаво. Умови – так собі…. Їдальня – не знаю, не відвідуємо взагалі вже давно.
Ситуація як і всюди. Коли я вчився - в 90-х було так само.

,

Шкода ,що раніше не знайшла ці відгуки .Моя дитина іде у другий клас .Враження від першого року навчання двоякі. Програма важка Важко і дітям, і вчителям я думаю. Школи з радянським режимом плюс нові програми на зразок "Європи" і маємо повний хаос. Шкода! Тепер нервові всі і діти і вчителі .Розуміння нам усім любові і терпіння!!!Доречі у Європі і Америці ніхто так не мордує дітей .Любі вчителі не зліться на наших діток їм і так важко !З повагою мама школяра .

,

школа нормальна тільки деякі вчителі забагато хочуть,,, але найкраща вчителька це Наталя Володимирівна її всі люблять і поважають вона дуже добра... а також наша Надія Петрівна дуже хороша дериктриса та вчителька))))

,

Цього року моя донька іде у 1 клас Сумніви на рахунок школи після спілкування із заучем молодших класів Дуже дивна пані і вигляд і манера спілкування Хоча і раніше чула про неї не дуже хороші відгуки

,

Школа ваще супер но не в учёбе, а в свободе действий)))

,

Ця школа гарна ,що не скажеш про столову і гардероб.Учителі багато нервуються.А ходять слухи що учителька з Французької мови Любов Степанівна дуже часто жаліється на себе і свій стан.Але чи правда це все чи ні я не знаю.Недавно тільки 1 клас був а вже 6 ой як швидко час минає.Після школи багато приємних і навпаки згадок.

,

Дуже добра школа. В цій школі завжди весело, на день валентина тут дискотека, на Новий рік прикрашаємо ялинку, на 8 березня концерт!! Тут добрі вчителі, та сама найкраща, це вчитель біології Гавриляк Ірина Дмитрівна.

,

Ірина Дмитрівна найкраща вчителька я її дуже люблю як вчительку

,

насправді ця школа найкраща з усіх яких я була !!а найкраща вчителька це ірина дмитрівна вчитель біології!!!!люблю цю школу♥♥♥

,

так школа дійсно класна. та дружня.тут можна спілкуватися з друзями і займатися у різних секціях,а найголовніше у цій школі чудово вчать предмети а репутацію (відмінник або двієчник)ти заробляєш сам. якщо дитина справді хоче навчатися то вона обовязкого прикладе максимум зусиль до цієї нелегкої справи.

,

Нічого хорошого від школи не чекайте .

,

Я закінчила цю школу і хочу подякувати Всім вчителям, а також директорці. Вчителі вимогливі, але я їм завдячую, бо здобула знання, які несу у життя!!!! Дякую Всім вчителям!!! Низький Вам уклін, шановні мої вчителі!!!

,

Нажаль у цьому районі вже давно біда зі школами . Дітей даєш у школу ,бо в кращі проблема далеко возити .От і приходиться терпіти те що під боком. Є ще декілька вчителів на яких тримається школа ,але цього замало .Потрібно докорінно міняти методи викладання у молодших класах .Але це ж нікому не потрібно І Парадокс у тому що старші вчителі краще адаптовані у спілкуванні з дітьми ніж молоде покоління .Тим більше молоді вчителі це ті які навчались теж у цій школі і були слабкою ланкою у класі а тепер роблять спроби робити розумний вигляд .Виглядає це досить кумедно .Думаю, дирекція школи це бачить ,але мабуть зробити щось не всилі або не хоче. Все на плечах батьків .Вчити дитину треба самому на домашньому опрацьовуванні .Для чого тоді школа ?Сумно. Моя дитина навчається у 9 класі так більшість предметів не викладається, бо не має того чи іншого вчителя зато фізкультура і трудове навчання є завжди . Шкода що розуміння того ,що навчається нове покоління дітей- ця школа цього неусвідомлює .

,

У школі неадекватна завуч молодших класів Взагалі школа дуже деградована таке враження що з рядянських часів не те що нічого не змінилось а ще стало гірше Дуже пошкудувала що дитина там навчалась Ні нових методів викладання ні нормальної роздягальні я вже мовчу проте що перезуватись треба на підлозі

,

вчусь у 82 школі ось уже 9 рік, нічого проти вчителів не маю..хто хоче вчитись-знання отримує..

,

школа клас я там вчусь і я 5-б і мене задолбали дівчата))))))))

,

Як доїхати до тієї школи з Сихова

,

82 школа чудова. А 6а найкращий клас у школі.

,

Я там вчився чотири
роки школа супер обожнюю вчителі неповторні хочу туди знову 12+++++++моя оцінка але й справді вчився у 82 оцінки (фігові)2,3.Перейшов у іншу Відмінник

,

Школа чудова!!!! Ставлення вчителів справедливе, якщо учень хоче вчитися, то йому допомагають, а хто не хоче, то його заставляють)))

,

Школа може бути, але у ВНЗ краще вчитись!!!

,

Школа - повний відстій(((Я, провчився у школі 2 роки і за цей час встиг зрозуміти яка ця школа насправдіСеред учнів присутнє постіне побиття, знущання один над однимВчителі ....Таке враження що викладацького досвіду зовсім немаютьЯкщо (ви) заробите репутацію хорошого учня то вчитися потім взагалі не треба буде. Сам знаю з власного досвідуОцінки ставлять не за знання а через власну симпатію чи антипатію до того, чи іншого учняДиректорка - Єдина Вчителька яка зправді може і вміє чогось навчити - це ГАВРИЛЯК І.Д(вчитель з біології) =)Отож, якщо ви хочете "ніфіга" не робити - вам туди, але якщо ви все таки хочете піти у навчальний заклад , а не у (....82 школу), то краще добряче подумайте перед вибором навчального закладу!!!

,

Школа прекрасна..))І 7-..Віддає свій голос...))

,

початкова школа сильна. вчителі стараються і діти хочуть вчитись. А з 5класу так собі-як всюди.

,

початкова школа дуже хороша,сильна.вчителі дійсно стараються і діти хочуть вчитися. а з 5 класу так собі. як всюди..

,

це прекрасна школа найкраща в світі 6-а ми найкращі

,

Та школа так собі нічо...але хлопчики тут симпатичні...)

,

Дуже сумніваюсь, що саме ця школа є з поглибленим вивченням англійської мови!!!Але вчителі тут хороші=)

,

Класна.

,

ніби нормальна школа,але є вчителі з прибабахами.Наприклад вчителька укр.мови та літ-ри -Наталя Ф.раз прийшла до нас на урок в штанах та прозорому чорному балахоні під яким був тільки ліфчик.Наші пацани всі 45 хвилин слинку ковтали,витріщаючись.Ясно,що вчителі не мають в паранжі ходити,але це вже занадто.але це прблема не однієї школи

,

школа де можна зустрітися з друзями, але...

,

Трохи нормальна школа. Але загалом туфта

,

Серйозно школа супер є напряжні вчителі але то пох))

,

Найкраща школа,найкращі вчителі і незабутні .........СПОГАДИ!!!!!!!

Партнери сайту
«MiniBoss Odessa Business School»
«MiniBoss Odessa Business School»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок