Оцінка відвідувачів
(по 238 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Шановні дописувачі , зокрема батьки четвертокласників! Дуже прикро стає на душі від ваших слів! Ви віддаєте свою дитину першій вчительці, ви обираєте найкращу школу для свого чада, а потім поливаєте всіх брудом, можливо через якесь маленьке непорозуміння(якщо воно насправді було). Люди, давайте схаменемось! Хто дав нам право засуджувати, проголошувати вироки! Ми не помічаємо колоди в своєму оці, зате скалку в чужому бачимо здалеку. В Біблії написано: "Всі дороги людини чисті в очах її, та зважує душі Господь..."
Подивіться, який страшний світ, яке коротке життя, суддів вистачає! Бог створив нас на свій Образ і Подобу, тож будьмо ЛЮДЬМИ !
А щодо Оксани Романівни- прекрасна людина,розумна вчителька, друга мама!!!! Я віддала свого сина до неї , і буду вдячна їй завжди! А моя дитина говорить про неї тільки з любов'ю і повагою! Дякую Вам, наша дорога Оксано Романівно!!!!

,

Оксана Романівна - чудова вчителька!

,

Шановні дописувачі, зокрема батьки четвертокласників! Дуже прикро читати ваші коментарі! На душі стає моторошно від ваших вироків!!!! Схаменіться !!!! Сьогодні ви засуджуєте, завтра таким же судом судитимуть вас! Зло повертається! Ми звикли нарікати на всіх, ми бачимо помилки і недоліки всіх, тільки не свої.... А чи правильно це?! "Всі дороги людини чисті в очах її, та зважує душі Господь!!!!"- так написано в Біблії . А ми ж усі , начебто ХРИСТИЯНИ!
Оксана Романівна вчила мого сина, була для нього другою мамою- і посварила, і порадила, і сумувала , коли були невдачі, і раділа , коли були успіхи. Я точно знаю, що кожна дитина для неї, як рідна. Кожного разу спостерігаю, як важко для неї віддавати 4 клас, кожною дитиною вона цікавиться навіть у старшій школі. І діти відповідають їй взаємністю! А те, що ви пишете дурниці, обливаючи брудом інших- вам честі не робить....Найважливіше в цьому світі- бути ЛЮДИНОЮ, а ЮДІВ і так вистачає..... Дякую вам, Оксано Романівно!

,

Підтримую попередню дописувачку. Оксана Романівна дає хороші знання, строга, але справедлива. Не варто свої власні образи перетворювати в загальну оцінку вчителя.

,

Дурниці))) Оксана Романівна-- вимогливий вчитель, що дає хороші знання. Виважено ставиться до всіх своїх учнів, не виділяє "улюбленців" і допомагає тим, що не встигають. Ніколи не підвищувала голос і завжди правдиво описувала успіхи і невдачі дитини. Може, саме це і не подобається?

,

Майбутні батьки першокласників , борони Вас Боже своїх дітей давати , "на навчання" до Смолій . Жорстока, холодна, ображена на весь білий світ .

,

Дякую Людмилі Зіновіївні за хороші знання математики

,

відколи я там вчився вже минуло 17 років (починаючи з 5го класу).
в нас англійська була 7 разів на тиждень (пн-чт - по одному уроку в день пт - 2 уроки англійської і субота ще 1 урок англ). І так - ми вчились по суботам.

Цікаво який розклад зараз (для молодшої і старшої школи)

,

Англійська, заради якої йшли в цю школу, на низькому рівні, навіть, зошити не перевіряються, помилки не аналізуються. Українська мова також засмучує (можливо, іншим класам пощастило більше, і вчитель займається з дітьми по темі). Шкода, що стільки часу втрачено з такими «фу» вчителями. Було б добре, щоб вчителів за це наказували. Жаль, що не можна обирати вчителя.

,

Я мама дитини яка поступала в 5 клас цієї школи. Можу сказати наразі одне, що ніякої корупції я поки не відчула. Дитина здала іспит з англійської та написала диктант з української і її взяли без питань і без вимагань додаткових коштів. Старша вчиться в цій школі і я задоволена. І міжіншим здаємо набагато менше коштів ніж в попередній школі.

,

Я там працювала. Хто там викладає зараз добре англійську? Може тепер за нового директора нових набрали? Бо як пришла, то за два роки розігнала всіх вчителів, які мову знали. Боялася, щоб хто її знань не помітив.

,

це просто жах а не школа!!!ліпша школа це №43 міста Львова. Вчителі добрі та спокійні охоронці теж хороші в їдальні тепла завжди їжа все звіже та добре.А Деректор просто чудовий та спокійний. Рекомендую школу міста Львіва №43)

,

Батькові учениці 3А класу.
Негайний ремонт у класі не вирішить проблему грибка.
Щодо вчительки? Що тут казати, - так нам і треба. Маємо соціопата і це страшно. Також між батьками спільної мови нема.
У класі порядки як у Північній Кореї - або всім плакати, або сміятися (у пер. значенні), як у "кращих" традиціях сталінізму.

,

Шановна дирекція школи № 93, прошу вгамувати ''апетити'' класного керівника 3А класу! Постійні здачі грошей на книги ''для дітей'', енциклопедії, таблиці, довідники, учні їх з роду не бачили. Боїться проводити батьківські збори, бо сказати на них немає чого. Знання у дітей мінімальні! Наглості та зухвальства не має меж, заявила про необхідність негайного ремонту у класі... а те, що за 3 роки спільної мови з учнями і батьками не знайшла, її не бентежить?! Вибачте, накипіло!

,

Школа топова,особливо охоронці дядя Саша і дядько Степан,завжди можна знайти про що поговорити

,

Шановна пані директор,зверніться увагу на персонал їдальні,це просто жах, я розумію все,але чому діти в першому класі,і не тільки їдять холодну їжу,якщо на протязі двох тижнів ситуація не виправиться,буде звернення у департамент освіти та науки.

,

Щож і справді всі негативні відгуки зовсім не безпідставні та надумані (існує в тій школі все, що тут написано). Зразу здавалось, що пані Директор все таки змінить цю систему - проте система змінила її! Дбають тільки про імідж - "а на чому він у Вас грунтується"-хочеться запитати? Імідж цієї школи - це мильна бульбашка, яка не лопає поки завдяки хорошим вчителям з англійської мови та одиничним проявам людськості кількох вчителів. Не займайтесь самообманом шановні батьки! Діти мають бути щасливими, а не "затовченими" купою інформації. Перевантажена дитина - це робот, який рано чи пізно зламається, і проблема буде Ваша, а не директора, бо Директор "відновлює імідж та будує кар"єру"- Ваші діти - не її діти і завжди будуть Вашими. Розслабтесь та зніміть вуаль ілюзіїї про щось неймовірне. Проста школа, люблячий вчитель, любов та розуміння батьків - ось, що насправді потрібно дітям!

,

В їдальні працюють хамки.

,

Прочитавши багато коментарів про школу №93, дуже захотілося розвіяти деякі думки.Почати варто із вчителів- багато-хто скаржиться на те, що вчителі нікого не вчать, потрібні репетитори і тому подібне, проте потрібно врахувати те, що діти дійсно вчитися не хочуть, їм би з уроків "злиняти" пошвидше, а потім скаржаться батькам, що їх нічого не вчать.Проблему я більше вбачаю в тому,що учні (більшість) зривають уроки своєю поведінкою,а у вчителя взагалі на голові сидять і не дивно чому ті в свою чергу відмовляються когось вчити. Як можна навчити того, хто вчитися не хоче(вибачте за тавтологію)?
За що можу погодитись, так це їдальня- персонал справді хамить і в одному місці має тих хто стоїть в черзі: хтось може чекати 10 хв (візьміть до уваги,що найдовша перерва триває 15 хв.) і його не обслужать, а хтось може прийти з якимось папірцем на порцію, так його зразу зі всіма почестями обслуговують.
А в загальному все супер,особливо рівень викладання англійської мови.

,

Школа і справді дуже чудова, з цим в повній мірі погоджусь.
Моя старша донька була на молодшій школі в Туранської (Яворської) Олени Леонівни.
І я була цілком задоволена ставленням до моєї дитини, рівнем викладання і те, з якими знаннями моя дитина потрапила до старшої школи.
Тут все субєктивно. Знаю по свої роботі, що деякі клієнти в захваті, інші мають негативну думку і на завжди через обєктивні на то причини.
Дехто завжди буде бубніти під ніс. Але що важливо, шановні батьки. Коли ви віддаєте дітей в школу кілька раз аналізуйте всі факти. Всі розповіді ваших друзів, знайомих, інтернет коментарів.
Якщо маєте якісь зауваження чи питання, не бійтесь їх задавати.
Діти через вплив інтернету, телебачення, різних мобільних пристроїв і компютерних ігор стали іншими ніж були ми.

,

Школа дуже хороша, тут працює прекрасний педагогічний колектив, а негативна думка у мене лише про вчителя молодших класів - Туранську Олену Леонівну, яка руйнує психіку дітей(багато знайомих зі мною згідні). Любов до учнів у неї залежить від віддяк їх батьків.

,

Школа чудова!!!!Одна з найкращих у Львові!!!! Мої діти з радістю туди біжать. А початкова школа- це основа і там працюють прекрасні Вчителі. У мене 3 дітей і всім пощастило з першою вчителькою.Дякую педагогам за їх шалену працю!!!!!

,

Керівники в молодших класах просто жахливі, нечесні. Батьки деяких дітей платили вчителям, щоб ті помагали на контрольній, вибирають своіх любимчиків, а ті починають понтуватися. До охорони, прибиральників і всіх працівників, не враховуючи вчителів в мене претензій нема, добре виконують свою роботу і являються позитивними людьми. В старшій школі у багатьох дітей стрес, деяких вчителям потрібно полікуватись, над психікою їм треба працювати і працювати. Дитина не зрозуміла матеріалу-крики зі сторони викладача. Жах!!! Великим плюсом є англійська мова, яку, на диво, в такій школі, викладають ідеально. На рахунок учнів не кращий відгук: понти, і ще раз понти. Якщо ви зібрались давати свою дитину в цю школу і вона в вас сіра мишка, то навіть не думайте про такий вчинок!! Учні жахливі, хлопці ще якось дружать між собою, а дівчата, це жах!

,

Прибиральниці тут геть знахабніли, встановлюють такси за прибирання класу, та після їхнього "гарного" прибирання, все одно батьки прибирають. Чому батьки наробляться на роботах і повинні вимивати вікна класів? Ми вже напевно скоро будемо туалети з коридорами мити. Розумію, що зарплата в них мала, але це вже наглість. За нас нашу роботу ніхто не робить!

,

Школа доволі не погана, але хочу наголосити, що є певні вчителі, до яких краще щоб дитина не попадала. Почну з першої вчительки. Абсолютно необ'єктивна, як професіонал. З самого початку з класа будуть чітко відокремлені 2-5 любимчиків та 2-5 людей які будуть крайніми завжди через те, що їхні батьки є біднішими і не можуть дозволити численні та надмірно коштовні екскурсії.
Що до старшої школи, фізки в класі незнатиме ніхто. Діти будуть слухати про її синів які живуть в голандії, а до закона Ома діло не дойде!

,

Випускався давніше. Заходив до школи. Нічого не змінилося.А ідальня-...... то всі гроші!!!!! Зимна іжа приправлена волосям головної кралі-кухарки,гидотний чай настояний на шматах. А вчителі ті ж самі, а особливо вічна Аллочка, вічна Дарочка.... доречі, а де вчителька з технічного перекладу? Поронюк здається ?

,

Супер-вчителька... вчила мою дочку

,

Хочу відзначити Руслану Ярославівну.Цей вчитель вміє навчити і добре пояснити новий матеріал.Діти її люблять.

,

більшість негативних коментарів мають під собою тверде підгрунтя. Хочемо лише подякувати Ганні Борисівні! Надіємось Ви станете ще кращим вчителем для наших дітей.

,

Директорка не протидіє корупції, вона її очолює.І це вже насправді питання до прокуратури! Ми при вступі не платили, проте мій друг платив 300 у.о.(дитина по конкурсу не пройшла)
Жіночки в їдальні---катастрофа. Скільки грошей дитина їм би не дала 10,15,20грн. здачі майже ніколи нема. Майте совість в дітей крадете!
Час уже дітей чогось вчити, а не тільки перевіряти на контрольних як батьки вдома пояснювали матеріал.

,

Одні понти, а не школа. Рейтинг весь за рахунок репетиторів і батьківських грошей. Під час навчання більшість вчителів не мають на меті дитину навчити. Значно вигідніше потім вчити окремо за гроші. Шановна пані директор або Ви сліпі або кожен підприємливий педагог Вам відсотки сплачує.
Стосовно їдальні: їжа справді через день холодна!!!!
Маємо дитину і в молодшій школі. Не ідеалізуйте деякі класи!!! такий же бардак. Дітьми ніхто не займається. Легше дати кожен урок самостійну чи контрольну, ніж пояснити матеріал. Нехай пояснюють батьки!!!! Дітей на уроці практично не вчать!!!!!!

,

хочу додати і своє слово....
Стосовно молодшої школи все залежить до якого вчителя ви потрапите. Хоча особливого бажання навчити дітей у більшості немає---не вигідно.Опитувати на уроках немає часу. Легше давати через урок контрольні роботи. Діти знаходяться через це в постійному стресі. А коли всіх опитати якщо в класах по 34-36 дітей понабирали.

,

Я ніколи не писав в коментарях , але зараз хочу написати тому що деякі коментарі не завжди є до кінця об'єктивними, та не треба усіх вчителів в один ряд зі всіма ставити,в приклад можу привести вчителя англійської мови Ганжу Іван Володимирович-це вчитель з високої літери,учні старших класів коли випускаються із школи дуже вдячні цьому вчитель із повагою до нього відносяться-це показник,але і є інші які не буду писати прізвищ вони потрапили на роботу саме потрапили на роботу випадково це не їхня професія.
Молодша школа в кращому стані тут колектив підібрався кращий із свого досвіду більшість вчителів -профі,які вболівають за своїх дітей.
Що стосується їдальні, заходив декілька разів і бачив що там їдять вчителі та директор школи, раджу і вам сходити скуштувати обід, згідний що черги великі.
Прошу Вас усіх брати активну участь і написати пропозиціі щодо покращення навчання наших дітей.
Дякую усім за усі коментарі!

,

в мене складається враження,що в 2 а класі діти на уроках працюють самі.Вчителька не має бажання навчити дітей!!!Батьківських зборів не проводить!!!Відбиває охоту в дітей навчатися. Чому директор не читає відгуків!!!!

,

Я Перепрошую це часом ви не за 2 а говорите ?Ми також не задоволені вчителем завжди нічим не задоволена вона.... шкода просто наших дітей і як це має бути .

,

Жахлива ситуація з вчителем. Бажання вчити дітей абсолютно відсутнє. Для чого дані вчителі працюють не розумію, важко витримати дітей тож час шукати інше покликання. Їдальня жахлива, їжа холодна та не смачна. Купити дитина нічого не може, оскільки великі черги. Чому директор не приймає жодних мір? Велика подяка вчитедю з англійської мови, це один урок на який дитина йде із задоволенням.

,

Школа прекрасна.Вчителі дуже добрі,задають мало.В їдальні гарно,продавці привітні,чисто,ціни невеликі.На уроках бавимося.Якби ж так було!

,

Школою в цілому задоволена. З приводу "поборів" приємно здивована, бо з відгуків про школу складалося враження про щось космічне, а виялилося що здаємо з батьками так символічно, що в порівнянні з садочком то просто мізер. При чому основна сума пішла на забезпечення книжками і ремонт в класі для наших власних дітей. Вчетелем теж задоволені і я і дитина. Проста в спілкуванні, людяна і справедлива.Це Смолій О.Р. Вчителя рекомендую.
Єдиний великий мінес школи - це харчування (несмачне і холодне ), непривітні продавці і в їдальні завжди холодно.

,

Вчителі (за незначним винятком) - взагалі ніякі. Нікому нічого не треба. Тільки гроші. Крім всяких "фондів", "ремонтів" ще умудряються безпосередньо до дітей звертатися на щось здавати (словники для себе, журнали, книжки та інше). Хочу просвітити вчителів (якщо вони не знають) - зарплата у них не найменша в Україні. А якщо замало - шукайте іншу роботу.
До того ж, після багатьох вчителів треба ще вдома пояснювати матеріал.
А для тих, хто пише, що, якщо щось не подобається, переводити дитину в іншу школу, скажу, що в цьому то і біда, що фактично вибору то і нема, всюди аналогічна картина. Треба розганяти то кодло, то болото, нагадати вчителям, для чого вони в школі. Це не їхня "імперія", де вони установлюють правила. Це установа, де вони мусять, згідно закону, навчити дітей того, що прописано в цій "премудрій " програмі навчання (про програму - взагалі окрема тема). І, дякуючи податкам, які стягуються з батьків учнів, - вони отримують зарплату.

,

Дуже відносний рівень освіти.Витягують репетитори ,за рахунок батьків!
Польська-німецька взагалі для "галочки". Але директор тішиться рейтингом....

,

2 А вчитель взагалі не зацікавлений у навчанні дітей!

,

Школа чудова! Віддала першу дитину. Вже сім років навчається. Ніяких проблем не було. Віддала маленького сина. Також все прекрасно! З сьомого класу діти вчать польську. В інших школах сихова такого немає. Також вчимо німецьку з 5 класу. Англійська з 1 класу. Просто супер! В старшої дитини вона 5 разів на тиждень. Вчителі все дуже добре пояснюють всі предмети!

,

там той самий харчовик що харчує зараз 98 школу. Холодне, несмачне та дороге.

,

Шановна пані директорко, зверніть увагу на столову. Їжа подається холодною і діти залишають цілі порції. А в загальному школа хороша.

,

Задоволена 100%

,

час від часу читаю цей сайт і диву дивуюся з тих батьків , що поливають школу брудом. шановні невдоволені батьки !!! ви самі собі суперечете. якщо умови в школі нестерпні -- які ж ви батьки , що примушуєте дітей вчитися в таких умовах ? якби мені так все не подобалося -- я б негайно переводила дітей з таких негативних умов навчання. у мене двоє дітей навчається у школі -- старшій і початковій. так , є моменти , з якими я не погоджуюсь , але щодо навчання і створення умов для дітей щодо всестороннього розвитку -- школа на щабель вища від всіх оточуючих ( живучи на сихові , це неможливо не знати). а всім невдоволеним пораджу -- знайдіть своїй дитині гідні умови навчання , а не поливайте брудом те ,де знаходитесь самі.

,

Закінчила 93 школу цього року.Хочу сказати,що було багато всього,але спогади виключно позитивні! В школі часто проводяться різного характеру заходи,часто запрошують представників різних професій,котрі діляться з дітьми своїм досвідом,навчають чомусь новому,різні тренінги з першої медичної допомоги,поведінки у надзвичайних ситуаціях,боротьби проти куріння і алкоголю .Минулого року школа запрошувала дійте із сходу,у цьому заході брала участь і я.Це було щось надзвичайне,нове і класне!Хочу зазначити,що із появою нового директора школа дійсно процвітає,в школі контроль і дисципліна,після мого випуску встановили навіть камери відеоспостереження,щоб ваше чадо не змогло утікати із школи,особисто я і мої батьки не відчули на собі корупцію чи стягнення грошей ні на що.Я дякую цій школі за чудові спогади,за хорошу базу знань і за дитинство!))

,

Насправді 2г лише справжні понти!Вчителька вміє просто більше розпливатися в посмішці,а так все те саме що і в 2а-лише одні вибрані любимчики.

,

А в 2Г все добре. Наша Ганна Борисівна дбає про навчання і виховання наших дітей. Діти люблять вчителя і школу! Ми всі їй вдячні за це.

,

Знання в 2 а класу ніякі вчитель не зацікавлений треба міняти вчителя все хвора , нічим не задоволена , а в щоденниках. Треба щось робити

,

От всі так чудово та багато говорять про початкову школу, що створюється враження, начебто тут існує виключно початкова школа, але це ж зовсім не так. Тут також є і середня, і старша школа в якій панує надзвичайний безлад! Чому ніхто не говорить про те, що вчитель не може навести лад під час уроку? Чому ніхто не скаже про те, що вчитель може обізвати дитину? Чому вчитель, не може правильно оцінити дитину? Цікавий метод оцінювання, шановні, коли вчитель говорить, що не поставить вищої оцінки за усну відповідь через те, що дитина пише не на високі бали контрольні? Чому ніхто не скаже про те, що уроки географії та економіки в 10-11 класах не відбуваються зовсім?!
Усі кажуть, що з новою директрисою у школі щось змінилось. На справді, у школі безлад. Нічого не змінилось, школа просто зіпсувалась за останні роки і не варта того звання, яке вона носить – спеціалізованої. Хоча, хм … можливо і варта, але не по навчанні, а по спеціальному відборі дітей та такому ж ставленні вчителів.

,

Директор де-коли читає цей форум....тож питання до неї...- всі батьки зранку поспішають на роботу тому діти потрапляють в школу не на перший урок в 8.30 год., а раніше. Класи відкриті на молодшій школі з самого ранку...я не працюю тож є змога привести самій свою дитину - і бачу, що діти товчуться хто з 7.50 хто з 8-мої, а вчителі раніше 8.20 а то й і пізніше приходять - питання - хто буде відповідати, якщо з дітьми щось станеться в цей не контрольований вчителькою період? Нам на загальних зборах так гарно розказували як їх вчителька буде зранку зустрічати і забирати в клас і т.д. а тут самі запізнюються..................

,

Повністю погоджуюся з попереднім відгуком, що вчитель 2a класу просто жахіття.

Задоволена рівнем викладання англійської мови та новим керівником школи.
Також дуже вдячна, що провели ремонт в спортзалі.

Також вважаю що школа має проблем в роботі їдальні (їжа холодна, діти простоюють цілу перерву в черзі щоб купити булочку...)

,

вчитель 2 а кл жахіття

,

великий шахер

,

2 А КЛ СУПЕР

,

Коли ми проходили в 1 клас було багато розмов між батьками про те ,що потрібно платити ,бо по іншому не пройдеш , що багато потрібно оплачувати під час навчання на потреби класу та школи. Я Вас розчарую моя дитина пройшла сама,набрала вище середнього прохідного балу,за весь навчальний рік ми порівняно з іншими звичайними школами на потреби школи та класу оплатили мінімум.Усі витрати обговорюються. Школа сама зацікавлена в розумних та здібних школярах. Багато приємних змін відбулося з приходом нового директора.

,

Насправді школа хороша
Але є деякі питання на рахунок їдальні в 93 школі
Шановна адміністраціє школи 93 зверніть будь ласка вашу увагу на те скільки тут є негативних коментарів щодо харчування.
Ці жіночки які продають їжу відверто хамлять дітям і порції які вони подають на тарілку не миючи своїх рук також не додають апетиту
І ще про ціни.

,

Читаю і дивуюся: де взялися ті жіночки, які на батьківських зборах чи у коридорі чули про розподілені місця до школи чи про ціну вступу? Я також там була, але нічого не чула!!! Цілковитий абсурд! Я, як мама вже двох учнів школи, можу із впевненістю заявити: ніхто жодних коштів не бере і не вимагає, бійтеся Бога, про що ви пишете і так низько падаєте. Цього року у школі був набраний ще один клас - для того, щоб можна було взяти якомога більше учнів та не пропустити жодну обдаровану дитину! Мої діти, набравши не найбільшу кількість балів - посередню, без проблем були зараховані.

,

Директорка- це ще порівняно не корупціонерка,а от ті дві "вчительки" які сидять на так званих вступних іспитах і приймають дітей в перший клас.Всіх спеціолізованих школах набирають на конкурсній основі ,але питання повиннні відповідати початку 1 класу.Крім англійської в школі нічого не вчать.пані директорка візьміть до уваги всі коментарі!!!

,

Мій синочок цього року на конкурсній основі поступив у школу, при цьому ми жодної копійки недали.Дуже багато знайомих поступили з нами в школу без жодної копійки ,ніхто ніяких грошей не вимагає,може ті що багато говорять самі хочуть давати гроші.В школі вчиться старший син і за чотири роки навчання я нікому надавала ніяких грошей і ніхто невибагливі.І при цьому мій син відмінник.Школа дуже хороша!!!

,

Забагато шуму довкола цієї школи, забагато честі. Штучний "понт".
Замість того, щоб вишукувати якусь "найкращу школу", треба спільними зусиллями зробити так, щоб навчальна програма стала такою, щоб була сприйнятна для учнів, відповідала їхньому віку (особливо це стосується об'ємів матеріалу) і т. д. , а потім - адекватні запитання на ЗНО. Тоді будь-яка школа буде хорошою. А зараз, навчання - це якась мука для дітей, вчителів, батьків.
Репетитори в учнів СШ№93 - це також норма. І з англійської мови також (хоча групи +/- 10 дітей). І гроші тут досі "відмиваються", а подається, як офіційна оплата навчання. І ще ряд негативних моментів, з якими можна ознайомитись, попавши в цю школу, або взнати в батьків чи самих учнів, яким пощастило вже там провчитись.
Звичайно, є і багато хорошого. Тільки "дьогтю" забагато, не одна ложка його там, що все перекреслює (і не треба списувати все на державу і брак коштів).

,

По всій Україні спеціалізовані школи ведуть набір на конкурсній основі, а чи всі діти мікрорайону можуть належно вивчати іноземні мови ? А чим завинила розумна дитина з схильністю до мов , але яка живе в іншому мікрорайоні ? За принципом , який пропонується , якщо ми живемо на Сихівській , моя дитина не може вчитися у спеціалізованій школі , хоч має відповідні дані. Я з цим не погоджуюсь.. ламати треба те , що шкодить розвитку дітей , а не спонукає до нього...

,

Взагалі-то, поза конкурсом повинні брати в 1-й клас дітей з прилеглих вулиць (якщо є бажаючі), а вже коли залишаться вільні місця - можна робити конкурсний відбір. Пора "ламати схеми". І, взагалі, багато чого і кого треба поставити на свої місця. Тільки не треба боятися. Мовчання - це знак згоди.

,

Ольга Романівна найкраща вчителька! Англійську мову дуже добре ведуть. Але є недоліки. Вони не суттєві.

,

щодо вступу в перший клас цього року- на 120 місць 212 дітей, але вже на батьківських зборах перед вступними екзаменами ясно хто поступить хто ні... ряд "порядних" вже навіть не параться за вступ...вже в коридорі розказували "кому й куда"... шкода шо під рукою не було диктофона зловила б на гарячому... і простим людям стало ясно що на 120 місць не всі пройдуть...от тільки питання скільки вже місь куплено і скільки простих можуть просто взяти по конкурсу....

,

корупція процвітає під керівицтвом директорки всі вчителі в банді чітка відлагоджена система заплатив з нами ні тоді з'їдять

,

Ольга Романівна Цвик прекрасно пояснює!!!!

,

школа класна!Ольга Романівна прекрасно пояснює
Ще я хочу додати , що 93 школа з поглибленим навчанням англ.мови
Якщо Ви хочете віддати дитину у 93 школу в 2015 році першого вересня до вчительки Цвик (Верес) Ольги Романівни
Ви зробите правильний вибір!

,

Продовжу...
Їдальня кошмар. Ціни ростуть, порції зменшуються. Чому дитина має за розтерту ложку картоплі по тарілці і мікроскопічну котлету платити 9грн? А за 8 пельменів 9 грн? А чай? вгадайте скільки коштує? 85коп. Доречі добавлю дещо про інший персонал школи. Прибиральниці тільки розводять болото, а ще інколи люблять так помити підлогу, що вона годину сохне і діти на ній котаються. Охоронець має залізні нерви.. Респект йому) Також декілька разів моя дитина відвідувала групу продовженого дня. Вчителька молода,гарно і швидко організовує навчальний процес( принаймі в мого чада всі уроки були зроблені до 15.00,а вдома в нас цей процес розтягується до 20.00) всі спірні питання вирішуються на ура.Дякую всім, крім їдальні.

,

Напишу те, що бачила, знаю, чула...
Вчителі в школі хороші. Викладаються по максимуму. Рівень англійської- без розмов. Новий керівник-це наше все. Гроші.... Ми всі свідомі люджи, і мабуть маємо розуміти, що держава на протязі багатьох років школи не фінансує нормально, тому батьки повинні самостійно робити ремонти і т. д. Беруть грошей не більше ніж в інших школах. Про подарунки вчителям... Це добровільне привітання вчителя з певним святом. Не хочемо, не здаєм. Діти пересаджуються кожного місяця, і моє чадо вже сиділо і за останньою партою і за першою, і зліва, і зправа.(Жодної додаткової копійки з моєї кишені в школі не було і ніколи не буде). Якщо на виступі всі батьки хочуть, щоб дітки мали свої ролі, то мені шкода вчительки. Хоча давайте вернемся до свят які проводились 20років тому... Кожен буде мати букву, або розділовий знак.. Запропонуйте це вчительці))) Поняття дисципліни і виховання має іти з дому. В школі вчать, а вдома виховують.

,

Вже майже рік провчились. Дуже хороший рівень англійської мови, навіть можливо і завелике навантаження. Загалом рівень навчання нічим не відрізняється від решти не настільки "розпіарених" шкіл. Але Позастатутні відносини батьків з вчителями це просто катастрофа і найбільша проблема цієї школи. Не підійдеш до вчительки , не принесеш щось, не даси конверт і все Ваше чадо стає третім сортом. Поняття дисципліни і виховання тотально відсутнє, принаймі у нашому класі. Плануємо забирати дитину. На справді високому рівні у цієї школи тільки понти!

,

Рівень викладання залежить до якого вчителя потрапить дитина. Хороших вчителів одиниці. Подарунки на всі можливи і неможливі свята - річ обовязкова. В кращій ситуації завжди той учень, чиї батьки регулярно в школі або десь перетинаються з вчителем!!!!!! Не носите --готуйтесь, що Ваша дитина завжди сидітиме на останніх партах, не буде викликана до дошки, не отримає хорошу роль у виставі....
Окремо про класи. Яке навчання якщо попри "конкурси" за хабарі набираєть до 37 дітей у клас. Дисципліни ніякої. Хто з дітей нагліший займають де хочуть місця, бють інших дітей принижують. Тут це норма. Класним керівникам начхати.

,

Моя дитина навчається в цій школі, школа непогана (нажаль не маю з чим порівняти), але регулярні викуповування дитячих журналів трохи напрягають...

,

Моя дитина в першому класі.Добре в цій школі викладають тільки англійську.Інші предмети-рівень низький.Додому нічого не задають, викладач не зацікавлений щоб навчити дитину.Чому інші викладачі хоч щось задають, а інші нічого.Програма одна для всіх, а викладають по різному.В кінцевому результаті є слабкі класи і сильні.

,

Шановна адміністрація школи 93! Вцілому задоволені роботою нового керівника. Молода, але амбітна людина, що намагається щось покращити, але жахливе хабарництво окремих підлеглих все перекреслює.Нагадаю, що витрати на школу теж значні (фонди школи, класу , охорона, безкінечні ремонти з заміною чого завгодно і т.д.+ платні години математики( вкл. грудень, який не вчилися!!!)).

,

Моя дитина з радістю іде до школи,любить усі уроки,знає що робили на уроках ,бо уважно слухає вчительку.Їй цікаво в школі!

,

Моя дитина навчається у 1 першому класі, дуже задоволена рівнем викладання англійської мови.

На рахунок здавання грошей - вважаю, що суми не більші ніж в інших школах, всі батьки хочуть щоб їхня дитина навчалася в затишному та теплому класі, тому і потрібно робити і батьківські внески...

Абсолютно не задоволена найголовнішим заради чого ми відвідуємо школу - рівнем викладання. Вчитель абсолютно не зацікавлений пояснити і навчити дітей. Починаючи вже з першого класу діти відвідують додаткові платні уроки, де засвоюють матеріал який би мали їм пояснити на уроках.

,

моя дитина в 1- першому класі.що стосується грошей, то ми не здаєм більше ніж в інших школах.А от що стосується навчання, то воно дуже слабеньке.Вчитель взагалі не задає нічого додому.Англійська-супер,задають достатньо.

,

Школа жах.Вчився 2 роки там ,діти ужас,а про вчителів мови нема,тільки Дарія Григорівна і Зоя Олександрівна нормальні.
Інші вчителі занижують оцінки,з батьків гроші деруть.
Не віддавайте туди свою дитину,якщо ви справжні ,люблячі батьки!!!!!!

,

Моя дитина закінчила СШ 93 школу 8 років тому. Поступила в ЛНУ ім. Ів. Франка на престижний факультет. Ніяких пакетів і конвертів ніхто не носов. Кол. директор (п.Моравський ) був в повазі як учнів так і батьків.

,

Багато вчителів розслабилося. Не переоцінюйте школу.
І до того ж, далі іде перерозподіл ковертиків з грішми на кожні свята. І вчителі не відмовляються від подаруночків на день народження, іменини і т.д.

,

Будучи в 10 класі, для мене ця цифра була дещо фантастичною.
Проте! з 22 моїх однокласників лише 1 людина на заочному, решта на державному. Та ж тенденція і в паралельних класах.
Результати ЗНО якнайкраще показують якість навчання у школі.
Я пишаюсь бути випускницею ССЗШ №93!
Бунь Н. П., Саприка О. М. - ви найкращі))

,

В школі появився прекрасний керівник, який спромігся багато чого за 2 роки змінити... Але нажаль, стара влада повертається. Батьки не дозволяйте знищити все набуте за 2 роки!

,

Класна школа

,

а-ха-ха.. батьки віддають дитину в одну з елітних шкіл Львова, а потім дивуються, що там збирають більше грошей, ніж всюди.. правильно роблять, що збирають гроші.. менше "випадкових" учнів там буде.. якщо батьки бажають дати дитині добру освіту, то зекономлять на собі, а дитину забезпечать.
вчився спочатку в 98-ій, а потім в 93-ій.. рівень відчувається зразу.. і у викладанні, і в культурі, і в колективі

,

А ще би хотілось додати про найголовніше, заради чого взагалі наші діточки ходять у школу - це про навчання. Наш вчитель - людина з багаторічним досвідом роботи і високими моральними принципами; вона ставить високі вимоги як до себе, так і до своїх учнів. І що викликає в мене найбільшу повагу - це те, що вона не виділяє нікого зі своїх учнів, до всіх - справедливе ставлення, і щоб заслугувати її схвалення, дитині необхідно докласти неабияких зусиль. Ми, батьки, маємо розуміти, що наші діти колись виростуть і стануть членами сучасного суспільства, що вони не завжди будуть оточені любов"ю, як це було у сім"ї, вони мають вчитися бути конкурентноспроможними та стресовитривалими, зрозуміти, що люди навколо них не завжди будуть такі самі достойні люди, як їх батьки, вчителі. А ще би хотілось з великою повагою висловити вдячність вчителю англійської мови, яка має талант не тільки навчати дітей, але одночасно бути з ними і справедливою, і суворою, і веселою, і любити їх.

,

Кожен клас вносить певний внесок для школи. Батьківський комітет нашого класу чітко вказує на що потрібні кошти, і потім ми всі батьки самі можемо переконатись на що вони були витрачені. Зате тепер приміщення нашого класу виглядає так, що туди хочеться повертатися, дитині - вчитися, а вчителю - виконувати свою роботу. Невже наші діти не заслуговують на це? Це певний вияв поваги до школи, вчителів і гідності щодо себе і своїх дітей.

,

Мій син закінчує початкову школу. Школа загалом хороша. Звичайно є деякі нюанси, які стосуються не тільки нашої школи , але й нашого суспільства взагалі. Завжди знайдуться ті, кому щось не сподобається. Звичайно ми всі маємо прагнути до досконалості, особливо коли це стосується наших дітей. Але є речі, які не в змозі змінити ані школа, ані, навіть, найкращий директор. Це звичайно ж стосується фінансування. Ми всі свідомо розуміємо, що фінансування школи державою не задовільняє навіть її нагальних потреб, не кажучи вже про комфорт, естетику і т.і. Тому, ясна річ, якщо ми хочемо, щоб нашій дитині взимку не було зимно - ми маємо поміняти вікна, щоб вона бачила добре з останньої парти - ми маємо поміняти дошку, а щоб дитині, вчителю було приємно приходити кожного ранку у клас - ми маємо поміняти парти, паркет або інше необхідне.

,

Насамперед хотілось би сказати пару слів про харчування... оскільки очікувалось що невиховані "тітки" хоч трішки за літо відпочинуть від дітей, але не так то просто...
Крім шалених цін на їжу сумнівної якості, жодного доброго слова не почуєш. Таке враження що приходиш до них додому і щось просиш безкоштовно. А за здачу взагалі мовчу...
Шановна адміністраціє школи, зверніть на харчування увагу! (бо прийдеться збиратися батькам і писати скаргу в освіту)

,

Моя донька э ученицею 1 класу.Я була на зборах і чітко знаю на що здаю гроші.По інших школах теж збирають і то ще більші суми так що це все на сьогоднішній день нормально. А вчителька нам дуже сподобалась і донька хоче в школу. Зичу всім миру і злагоди і без шоку!!!

,

як прикро читати такі неприэмні речі. Моі діти вчаться в 93 і я жодного поганого слова не можу сказати про педагогічний колектив. А щодо початковоі школи то там працюють фахові спеціалісти.Поряд э багато шкіл,то якщо у Вас такі претензіі то переходьте туди.Дякую вчителям 93 за мудрість і витримку!

,

Те, що тут пишуть то є правда. Ідем в 1 клас. Вже здали 600!!! Нам довели до відома, що треба купити нові парти, ну а за ремонт :"поговорим пізніше" . В мене шок!!!

,

А ще хочеться звернути увагу на те, що усі репетиції та інші заходи деякими вчителями початкової школи проводяться саме на додаткових оплачуваних батьками уроках математики!!!

,

Яка чесність може бути в школі, коли ти належачи до неї територіально повинен проходити якісь вступні іспити. Дитина переживає стресс, а потім виявляється, що це все було просто понтами, бо набрали практично всіх, хто хотів потупити, важливою була тільки ціна питання. І Цього року в класах по 36- 38 учнів. Як діти будуть вчитись????
За гроші взяли, за гроші потім додатково будуть займатись, щоб діти хоч щось знали!!!!!

,

Ходив батько моєї похресниці до директора і пожалівся на вчительку і сформовану нею систему (із батьківським комітетом включно) збору коштів. Було ніби зауваження, на місяць все призупинилось, проте дитина відмовлялась ходити до школи, з неї практично знущались деякі підготовлені вчителькою і батьками з комітету діти. А шоновна вчитель (молодших класів) всіляко доказувала раптову нездатність дитини до навчання. Добре, що це був четвертий клас. З переходом в старшу школу, зміною класного керівника та переобранням батьківського комітету всі проблеми просто зникли.
Так, що лити бруд на тих хто цього заслуговує потрібно.!!!!
І це проблеми цілої школи!!!!!!!

,

Читаю деякі коментарі і дивуюсь. Таке враження, що пишуть люди з планети "Ідилія". В мене двоє власних дітей і двоє племінників навчались (і навчаються) так що в мене є з чим (і ким) порівняти. Чому ніхто не згадає що за останні 1,5 роки були зроблені капітальні ремонти даху і перепланування приміщень, що дало можливість позбутись "підпільної" другої зміни. А що стосується окремих випадків недостойної поведінки вчителів, то, замість того, щоб тут лити бруд на всю школу, підіть до дирекції з конкретними іменами і претензіями: хто, коли і скільки. Будьте до кінця чесними і справедливими.

,

Шановні батьки, проблема збирання грошей стосується в першу чергу батьківського комітету. Батьківський комітет вирішує коли і скільки ви здаєте грошей на подарунки, свята та ін. Отже, і скарги на непомірні побори потрібно в першу чергу розглядати з точки зору совісливості батьківського комітету. В класі моєї дитини такої проблеми не має. Так я здаю не велику суму і все, мене не хвилюють жодні свята, привітання, прибирання та ін. А вам раджу самим брати в свої руки керування в класі і вирішувати всі організаційні та фінансові питання.

,

провчилась дитина вже декілька років у школі і осьщо варто сказати :
англійська на хорошому рівні, математика добре, але нащо платні уроки????
Проте є й й неприємні моменти. Це насамперед постійні збирання грошей. і НЕ КАЖІТЬ.ЩО ЯК В ІНШИХ ШКОЛАХ - ЦЕ НЕ ПРАВДА, збирають ЗНАЧНО більші сумми. Окрім того бгато батьків "домовляються " з вчителями. Це діло всіляко заохочуєть!!!!
В молодшій школі наша Заслужена вчитель України дозволяла собі обговорювати з одними батьками інших, радила їхнім дітям з деякими дітьми не товаришувати, з одними дітьми обговорювала інших. В подарунок несли їй ," наближені" батьки золоті кулони чи перстені, і це звичайно ж за гроші зібрані з усіх батьків.
Примусово змусили купити нові парти, хто відмовлявся садили на стару в кутку класу, що явно впливало на стосунки між дітьми.
Таким "педагогам" не місце в школі Л/ П/a!!!!

,

Звертаюся до всіх батьків: а що кожен з Вас особисто зробив, щоб ми цього року (і, скоріше всього, наступні роки - бо все дуже швидко входить у звичку) не вчилися 6 днів в тиждень і мали нормальні канікули? Нам вистачає нашої "драконівської" програми, а тут ще одні фокуси. Скажіть нашим вчителям, директорам, працівникам в міністерстві освіти, що ми - живі істоти, і ми, як не дивно, - також люди! Економте на чомусь чи на комусь іншому!
Фу. Противно.

,

Ви пишете про додаткові платні уроки. Це впринципі протизаконно і непотрібно. якщо вчитель виконує свою роботу відповідно!!!
Проте є ще один кричучий факт про який мовчати вже неможливо: це те що починаючи з ПЕРШОГО класу дітей фактично змушують записувати на додаткові заняття, а не ходиш тоді відповідно :" Ваша дитина Не встигає, программа надто важка!!!" Це просто вимагання. Програма у всіх школах вона однакова і всі встигають . Без конкурсів .Це вже не зважаючи на постійні збирання грошей на ремонт, двері, вікна, день народження вчителя, іменини, день знань, інші професійні і непрофесійні свята ,.....
Прошу відповідні органи і Управління освіти навести лад у школі, просто не хочеться висмикувати дитину з колективу через хабарників і злочинців!!!!!!

,

... будьте реалістами, написала одна з дописувачок. отож будьте...
після Чикуленка школа зійшла на пси і тільке експлуатувала добре імя та паразитувала на колишньому авторитеті.
Після того як ми вступали і переживали подруга з мене сміялась і розповідала як вона 2-ох своїх дітей запхала (попри конкурс) в попередні роки. Конкурс - це не для всіх обовязково.
А стосовно постійних попорів (добровільно-примусових), то ця школа завжди була лідером в районі. Ніхто ніколи в іших школах не здава таких сум як в елітній 93-ій. Звісно зажди є потреби, але це вже надто....!!!
Та й елітною цю школу вважати і не можна оскільки окрім всіх описаних проблем вона ж насправді не входить у жоден рейтинг!!!

,

В мене як у мами прохання до дирекції звернути увагу на надто малі перерви. Діти не встигають відвідати їдальню, а це проблеми зі здоровям.
Неодноразово на зборах піднімаєтья питання важких рюкзаків(6-7книжок щодня) одже прохання оптимізувати розклад під потреби дітей.

,

Ійшли в цю школу бо (де хто хвалив , інші хаяли ) Але ми .. І наспраді отрим. жах.результат . Замість того щоб здружувати колектив то виходить як рос. тб. Може вчитель собі при всіх обгад. дитину (це найгірше діє в почат.шк. бо далі діти стають розум. і виділ.) тому класи не дружні , хто дає гроші та дит. і краще вчиться і віднош. не залежно яка повид.. Особ. це видно в стар. класах. За додат. уроки які в водять за додат. плату(напр. мат.) вчит. як щось не зрозумів чи тебе не було, не має баж. пояснити нервується бо баж.щоб ходили на додат. уроки до них. Ті що ход. то зразу чуть не відмін.. А ще процвітає що мама чи бабця ... вчителі і ті діти взагалі "безбашенні"позволяють собі таке... Але що дивув. коли в них щось не виходить.Тоді іде дзвінок і кажеться:"постав моїй чи .. ту чи іншу оцінку. " Навіть доходить до того що ті діти коли їх викликають до доски можуть сказати що не хочуть і нейдуть. Чесно кажучи це жах . Може найдеться орган який перевірить і поставить все на свої місця.

,

Мороз А.В.-найвимогливiша i найкраща вчителька!

,

А ви б більше тішилися , якби вам дали довжелезний перелік зошитів , які треба купити ? Назвіть школу , де можна обійтись без них , особливо в 1 класі . Якщо ви вже невдоволені -- ідіть в іншу школу і не займайте місце. Є такі , що не пройшли і з радістю замінять вас. А знічев'я зайдіть в книжковий магазин і прицініться , скільки будуть коштувати прописи-зошити для першого класу. Замість подякувати вчителям , що спрощують нам підготовку до школи -- ллєте бруд

,

також були на зборах...Батьки будьте реалістами.....в інших школах кошти котрі збирають значно більші .......знааааааччно...і всі батьки прекрасно розуміють чому так відбувається.........власне система така........відсутнє фінансування.......а зошити і підручники дітям потрібні власне для навчання....а туалети зручні.....для того малюкам нашим було добре....

,

то чим лякали виявилось правдою!!!
Перші ботьківські збори і ні слова про новчання, тільки треба здати і ще здати, а також ще трішки здати .... і взагаліто не трішки...
Хоч нова директор вселяє надію, що можливо хоч щось в цій школі зміниться, відійде від сфери матеріальної , чи то пак фінансової
Удачі Вам і наснаги систему міняти важко.....

,

1) Школа супер
2)Вчителі вміють нормально пояснити
3)Вчителі ніколи не принижують учнів
4)Класні керівники організовують багато цікавих свят
5)Всі вчителі досвідчені педагоги

І я хочу подякувати моїй першій вчительці Кошіль Олені Олексіївній.

Це я Николяк Вікторія

,

школа нормальна. діти класні в мене тут багато друзів.

,

Вчимося тут сьомий рік.
Школа і набір вчителів на 4++ ( у п"ятибальній системі). До вчителів претензій не маю.Більшість з них мають хорошу кваліфікацію, дивовижне терпіння і як не дивно - бажання дітей навчити. Директор на місці. Проблеми сучасної школи - це діти. Риторику, пріорітети і набір моральних і культурних цінностей діти приносять з власних родин. І потім ми дивуємося, чому однокласники обирають друзів за одягом чи набором гаджетів, а не за розумом і порядністю. Покинуті вдома на самоті з комп"ютерами , діти рано знаходять в мережі і агресію і перелік шкідливих звичок.Достатньо заглянути "В контакти". Це все вони приносять до школи . А ваша дитина мусить навчитися в тому виживати з мінімальними втратами.

,

Хочу в цьому році віддати свою дитину, чув що новий директор Олеся Іванівна за рік часу значно покращила імідж школи.

,

Школа дійсно дуже хороша) Майже весь педагогічний персонал -професіонали своєї справи, всі вони гарно контактують з дітьми і добре пояснювати матеріал! Хоче є декілька продажних вчителів і це дуже печально( Цей міф про погану школу дурня! У школі завжди є дисципліна!
Це також дуже партіотична школа, бо щодня перед першим уроком звучить гімн і також є зарядка по шкільному радіо! Не проходть і тижня як у школі не організовують якесь свято!
Тож це дуже хороша школа!)

,

В початковій школі бардак вчителі не можуть дати ради з маленькими , а що далі буде діти ростуть розпущеними, постійно бійки, а вчитель не звертає уваги. Захищає тільки вибраних.

,

Цілком з вами погоджуюсь, вчителі не можуть знайти підхід до дітей, особливо наш вчитель. За 4 роки навчання вона провела з дітьми лише одне свято. Вірші роздає тільки тим дітям в яких батьки кожен день до школи бігають. На весь клас дітей принижує, після чого діти не хочуть ходити до школи. Нікому не рекомендую!!!!!!!!!!!!!

,

Школа загалом може й не погана. Але нажаль деякі вчителі початкової школи не вміють навчити дітей дружити, допомагати один,одному, а навпаки створюють в класі конфліктні

,

Школа дала чимало необхідних знань, але здебільшого завдяки старшим вчителям які не перший рік там працюють (Нагірна, Панько, Карпій). Особлива подяка Кушнерик А.В. за чудову базу з англійської мови.
Щодо другої іноземної мови - тут варто і вчителів змінити, і підхід до вивчення. Німецька мова, наприклад, вивчалась мною лише формально. Вчителі або були постійно відсутні або просто не спромоглись правильно та педагогічно подати інформацію дітям. Те саме стосується і вчителів з деяких інших предметів - база знань з географії, економіки, зарубіжної літератури залишає бажати кращого.
Щодо корупції - на мою думку - одна з найбільш корумпованих шкіл. Щомісяця були якісь нові витрати - усілякі фонди (більше норми), шалено дорогі подарунки класним керівникам, керівництву школи, завищені витрати на екскурсії, постійні ремонти та чимало іншого здирництва.
Неналежним чином працює їдальня, де у великий бідон з чаєм учні можуть долити що завгодно, а в булочках часом і волосся було.

,

В школі є такі вчетелі які говорять при дітях мати.Напрклад в моєму класі вчителька говорила при нас погані скала її потрібно звільнити з посади.

,

Школа дуже хороша сама в ній навчаюся, вчителі також прекрасні, школа супер)))

,

Хороша школа, а знання залежать від конкретної дитини.Ті, хто вчаться - здають пізніше ЗНО без репетиторів на 180-200 балів з 200. Ті люди , які кажуть, що оцінки беруться з космосу - ви дуже наївні. Протягом тижня є велика к-ть самостійних робіт, оцінки з яких входять до виписок за місяць. Так, учні відповідають, але майже ніколи не дають щоденник для оцінки, особливо для негативнох оцінки.
Дякую школі за базу англійської мови, особливо Кушнерик А.В.

,

Сама закінчила мовну спец школу, тому й віддали дитину у цю школу. Нажаль сподівань щодо отримання належного рівня знань школа №93 не виправдала. То вчителя з англійської не було по півсеместра декілька років підряд, то географії немає 2 роки, то оцінки з являються в цілого класу невідомо звідки. Таких моментів безліч. Шкода втрачених років.

,

вчителі невчать дітей зовсім нічого а потім дають самостійні непопереджуючи дітей.Потім в кінці місяця вклеюють в щоденний жахливі оцінки які сама дитина незнаю де вони взялися отже було би добре звільнити пару вчителів і набрати нових

,

Школу закінчив у 2004 році. За часів Чикуленка школа мала престижний рівень, а Моравський насправді її, на жаль, опустив. Корупція у нього процвітала відкрито.
Вчитель викладає англ.мову у 3-ому класі, а в 9-ому хімію - але, на жаль, ні одного ні другого сама не знає. Як таке може бути?! (абсурд)
Школа дала поштовх до вивчення англ.мови, але, на жаль, глибокі знання (граматика, розмовний рівень, вимова) мало в кого можна було знайти. Колись дійсно була спецшкола, зараз - навряд.
У школі крім англ.мови та ще 2-3 предметів толком нічого не хотіли вчителі вчити. Деяких вчителів, що вигнали за професійну бездарність чи пияцтво з інших шкіл, одразу брали до сш№93. Як це пояснити? Нестачею колективу?!
Комп'ютерів у школі за 10 років навчання не було!!!

,

закінчила школу за часів Чикуленка В.А. Багаж знань який я отримала - шикарний, виховання, дисципліна і багато речей, які має дати школа я отримала і дуже, дуже задоволена. А читаючи сьогоднішні відгуки - дивно, як можна було до такого допустити. дякую...

,

Гутник Ганна Миронівна- прекрасний, чуйний, розуміючий педагог! Я завжди буду вдячна їй за виховання і навчання мого сина. Чотири роки в молодшій школі залишили тільки позитивні враження.

,

я хочу подякувати Кошіль Олені Олексіївні вона чудова і Огиді Михайлу Васильовичу та Мазію Степану Адамовичу це я Фурдига Ярина

,

Лишіть у спокої покійного.Вічна йому пам*ять.Школа чудова ,бо більшість педагогів високі професіонали своєї справи.Перестаньте лити бруд на директора.Звідки у вас така інформація.Облити когось брудом легко ,але завтра на цьому місці можете опинитись і ви...

,

За час директорства покійного Чикуленка школа дійсно була найкращою у районі! новий директор же знищив все добре ,що було у цій школі , поставивши все на комерційну основу ! Зараз ходять чутки ,що він робить все для того , щоб повернутись назад у школу! Невже керівництву від освіти не вистачить розуму цього не допустити? Його повернення засвідчить ,що у нас все можна купити!

,

якщо школа така погана, то що вас в ній затримує?Шукайте щастя в іншій!

,

Школа-супер. Моравський-геніальний керівник і педагог. Досвід з 2000 - 2007рр. Не треба гнати на дєріка, знаючи шкільну кухню з середини, він і так тримав школу на вищому рівні в районі. А корупційний скандал - робота зависливих провінціалів та ворогів. Пишу з-за кордону, тому не знаю чим все закінчилося. Якось випадково натрапив на цей сайт і на статтю про директора.

,

Сама класна школа! Зоя Олександрівна накраща вчителька))) Дякуємо що ви дружите з нами та з нашими батьками, а не с такими як та дуже правильна відмінниця.

,

Супер люблю свою школу і вчительку Олену Олексіївну

,

Школа файна і класна)

,

не слухайте нікого!!! нарешті керівники чують і слухають а не зневажають і кричать.........все прікольно!!! школа класна!!!

,

а ви шановна Софія прийдіть до школи і побачите і розумних і грамотних ......і не треба паплюжити і язвити.......а адміністрації можу порадити рухатись вперед і не зважати на злі язики......тримайтесь!!!!!

,

Даремно ви наїхали на адміністрацію. Саме зараз вона робить спроби змінити стан школи.А нормальні вчителі, які ще вижили в часи попередників- нехай вони долучаються:).батькам слід перестати домовлятися, боятися. зацікавлювати. Слід прилюдно ставити конкретні запитання - а чому так, а не інакше?

,

Шановна адміністрація ССЗШ 93!!! Як би хотілося побачити серед керівництва школи розумних та досвідчених людей, тому що соромно, що, навіть, Ваші коментарі написані із жахливими помилками, а що вже говорити про те, як Ви, такі грамотії, організовуєте навчальний процес!!! Оберіть достойне керівництво школи, навіть, серед учителів все ще є достойні люди.

,

Шановна мама учня, дирекція школи уважно ознайомилась з Вашим зверненням та інформацією поданою Вами.Висловлюмо щиру вдячність за Вашу стурбованість ситуацією, та шкода що жодного офіційного звернення до адміністрації школи з даних питань не надходило.Запрошуємо Вас до відкрито розмови в стінах школи, адже саме тут вирішуються питання ,котрі турбують і Вас і нас.

,

(продовження) Шановні батьки,не потрібна намагатись щось тут писати в плані того ,що наші вчителі такі бідні і нещасні,що в них такі мізерні плати.Я проста людина і не буду і не хочу змагатись ні зким з вас.Якщо вам приходять ваші бабки в кишеню легкою працею,то не забувайте,щось добре гарує ,щоб купити кусок хліба.Я якщо ви маєте бажання виділити свою дитину серед інших,віддайте її в приватну школу і змагайтесь там з багатіями.

,

школа чудова

,

(продовження) Сподіваюсь ,що моє звернення до дирекції школи № 93 міста Львова ,приверне увагу,щодо оцінювання дитини і дотримання загальноосвітніх стандартів. Я більше не буду намагатися тут щось писати ,но запевняю вас ,якщо моє звернення не буде тут опубліковане ,не будуть прийняті міри і ви не будете вникати в суть конфлікту ,які провокують самі вчителі ,ми вимушені будемо звертатися до управління освіти та міністерства міста Києва.Вже набридло.Досить набивати кишені чужими грішми.
Ми повинні пам*ятати ,що права і обов*язки є,як і у вчителів так і у дітей. І ніхто нікому не винен ,що мають потребу один в одному в рівній мірі.Школа статусу державна і дзвінок дзвенить для всіх однаково.

,

(продовження) Батьки таким чином не можуть контролювати успішнісь дитини,а потім з*являються оцінки з космосу ,які виписані і приклеєні в щоденник наприкінці місяця,навіть дитина не знає звідки вони взялися.І класний керівник ,яка не поставила в щоденник жодної оцінки в щоденнику ( при тому ,що дитина була опитана на протязі тижня 3 -4 рази біля дошки і з місця) ,пише ,за ведення щоденника"мало оцінок"Яких таких загальнодержавних стандартів дотримується вчитель коли так поступає? Дитина і відчаї ,приходить до дому і розповідає про всю несправедливість .Боїмось за трагічні наслідки. 2)Чому учні в 6 класі не роблять аналіз котрольних робіт з матем.та укр.мови?Чому батьки не мають змоги подивитися на помилки дитини,чому все настільки скрито? Ми не давіряємо таким вчителям.

,

Шановна дирекція державної школи № 93 міста Львова ! Я впевнена ,що ви перечитуєте тут все ,через те що зникають всі мої відгуки і скарги.Так не гарно і не виховано,настав час дивитися правді в очі.Мені вже набридло писати про кошти які збирає школа,про фонди класу,про ремонти ,про заміну вікон і дверей,про плату за поділ на групи... при тому ,що тут на форумі вказано" школа,статус державний".Брєд повний,сплошна корупція.Дитину оцінюють тільки по тому чи ходить вона на додаткові заняття за додаткову плату до того чи іншого вчителя чи ні.Моя дитина не ходить(бере додаткові уроки за межами школи і де її знання оцінюють набагато вище).І тому в мене тут виникає парочка питань на які я б хотіла почути відповідь. 1) Після того коли дитина відповідає на уроці не ставлять оцінку відразу ні в щоденник ні в журнал.Вчитель ставить собі якісь помітки в так званий блокнотик.І спирається на те ,що в неї не має часу на щоденники. Смішно? Правда?

,

Я вчусь в тій школі і це найкраща школа, хто б і що б мені не говорив. Найкращі вчителі Березовська О. П.(математика) дуже правильно та чітко пояснює предмет, Дмитрук Т. В.(укр. мова та література) молода вчителька. Відразу видно, що вчитель знає свій предмет, на будь-яку тему вчитель говорить на чистій та правильній українській мові. У неї немає слів: "тоже", "всьо" і т. д. Прекрасна школа!

,

це є дуже добра школа,але там дуже тяжко вивчити англійську тому,що ми вчимо діалога на сторінку...буває навіть два.Але вчителька К.Зоряна Орестівна , Валентина Іванівна,Михайло Михайлович, Надія Григорівна, Ярина Степанівна, Мирослава Данилівна і Любов Миколаївна...Вони є найкращі вчителі які я знаю,як я забула про вчительку англ.мови Наталю Ярославівну...Мої однокласники придурки,але симпатичні...Це найкраща школа в Україні!!!

,

На молодшій школі у туалетах воняє цигарками!
У їдальні хамлять та дають холодну їжу...
Але велику подяку ми говоримо Зої Олександрівні та Галині Микитіві!!!!!!!!!!
Вони самі кращі!

,

Хочу подякувати свої класній керівничці Хомик Ярославі Іванівній-НАЙКРАЩІЙ ВЧИТЕЛЬЦІ У СВІТІ. За її розум, справедливість, чуйність.Вона є дуже чуйна і вимоглива. Всі в класі її люблять і поважають. Бажаю їй багато років і міцного здоровя. Якби всі вчителі були такі як Ярослава Іванівна, учні би знали набагато більше. Побільше би таких вчителів....Дуже дякую!!!

,

А іншої школи нема.Стараннями місцевих керівників ( тут уже не Табачник винен) в процесі всяких реформ і реорганізацій у Львові знищено всі школи, які колись були знаковими.
В тому числі і 93 Чикуленківська спецшкола.І знайти нормальну школу - велика проблема.
Причина - нормальні директори, люди які мають своє лице, свій гонор і своє бачення проблем - невигідні начальству, а вигідні доводять школу до свого рівня.

,

на превеликий жаль повністю розчарована у школі, не підтвердилися жодні сподівання щодо рівня навчання...фонд школи, фонд класу, якісь ремонти, чи переобладнання ...то ще пів біди..але плата за прибирання, плата за поділ на групи в старшій школі??? невже такі речі в межах закону? оцінювання учня напряму залежить від "ходить на позакласні уроки" чи ні..англійська зовсім не на тому рівні, який вартий слова "спеціалізована"..наразі чекаємо хоч якигось позитивних змін у зв"язку із зміною керівництва. шкода, якщо прийдеться шукати іншу школу..

,

до коментаря "мама випусника 11-А 2012р., 26.09.2012, 16:16" про які ви знання говорите шановна?11 клас особисто мені нічого не дав нового,в школу ходили тільки для того ,щоб отримати атестати,а про те що більша половина навчається на державній формі так це взагалі смішно,оскільки ті учні які хотіли з самого початку піти туди куди вони планували було троє, всі інші подали документи куди не-будь лиш би на державне. Як на мене школа лишила двояке враження,є хороші моменти ,але більшість негативних.Про викладачів не буду писати оскільки я думаю ви прочитали попередні коментарі інших людей про школу і викладання . Я навіть догадуюсь чия мама то писала!!!

,

школа №93 є чудова...В школі вчителі мають вищу освіту і дуже добре вчать!!!А зараз я в 6-в класі і моя класна керівничка Козуб Зоряна Оресівна...Вона є чудава вчителька і дуже добра,навіть на нас вона дуже-дуже рідко кричить...Зоряна Орестівна є вчитель від Бога,вона робить багато свят,дискотек і є дуже весела...Знею можна поговорити!!!...
Я дуже люблю цю школу!!!

,

На душі легше стало, коли дізналася про те, що Прокуратура взялася за ту скотину Моравського. Тільки б довели до кінця.... Давно живу на Сихові, дуже хочеться, щоб 93 школа була такою як при директору Чикуленку.

,

незнаю як зараз но спогади від школи двоякі ...вроді і вчителі переважно професіонали і учні не такі як в 13 школі)) але все звертається до висновку шо ти вчився 10 років і все рівно в 11 класі треба заплатити...

,

Прочитавши негативні оцінки, не втримався, щоб не закріпити оцінку школи своєю - позитивною. Чудові вчителі зі всіх дисциплін. Чудове ставлення вчителів до учнів. Дуже терпеливе, зважаючи на зарплати. Виправданий додаток "з поглибленим вивченням іноземних мов". Школа дала поштовх до продовження вивчення англійської, зараз без великих зусиль перекладаю технічну літературу, та креслення іноземних компаній. Цікавістю до вивчення мов завдячую Марії Степанівній Гіщак та подружжю Карпіїв. Та крім них було немало знавців своєї справи! За 10 років навчання не доводилось давати взяток, та й причин не було. Дивуюсь читаючи тут коментарі про жахливу корупцію. Знаю, правда, на прикладі молодшої сестри, що є вчителі, які не відмовляються від додаткових зборів коштів на користь класу, та, деколи, собі. Але впевнений на 100%, ніяких би зборів не було, якби батьки не хотіли. Та, на жаль, деякі індивідууми вже звикли до такого собі "задобрювального хабаря", і пхають його всюди навіть без причини)

,

Надзвичайно корумпована школа, перехвалили в свій час мабуть... :(

,

Школа жах!!! на молодшій школі просто ужас у їдальні продавці хамлять
не подобається мені вивчення англ.м. просто жах!!!А на старшій школі Галина Микитівна і Зоя Олександрівна найкращі

,

Крюкова З.О,Саприка О.М найкращі вчителі але в їдальні це просто жах особливо та тьотька з червоним волоссям так кричить на дітей не продає 1-ше до 12 години а в цілому школла класна

,

школа хороша. вчителі професіонали. Дають знання тим хто хоче вчитися особливо хочу відзначити вчительку остапчук світлану володимирівну вимоглива справедлива для тих хто хоче бути здоровим .

,

Навчалася у цій школі з 5 класу. кожног року у мене змінювався вчитель з англійської мови. Про які знання ми тут говоримо, якщо кожний раз мітла мела по новому!) Також після 7-го класу звільнилася прекрасна вчителька з німецької, і всі мої знання з німецької мови, це 5-7 клас, так як після 7-го класу у нас німецької мови не було. Запитаєтесь, як ми писали контрольні з німецької? Це було дуже просто- намдавали вже вирішені контрольні з виставленими оцінками( якшо ти вчительці подобався, то оцінка була більшою) і ми так їх переписували.Можу сказати про кожного вчителя дуже багато......Найтепліші спогади лишилися від: Нагірної,Семотюк(надзвичайно розумна вчителька)і Панько, з усіма його замашками...))))

,

чиї дітки навчалися у вчителя початкових класів Козак Катерини Андріївни, напишіть, будь ласка, про свої враження.

,

Школа жахлива,вчителі доводять до сліз,як такого англійського нахилу,то немає,на старшій школі найнормальніші вчителі—Крюкова З.О,Саприка О.М і Кадиляк С.М...

,

Навчався в тій школі ще за часів Чикуленка. Чудова людина і прекрасний був директор. В школі була дисципліна, порядок і повага до вчителів.
Після того як прийшов Моравський, батьки були змушені первести мене до сусідньої школи, адже оцінки купувались, знань відповідних не давали, а вимоги були захмарні. Певно гіршого директора ніж Моравський школа не бачила. За хабарництво, хамство та байдуже ставлення вчителів до навчального процесу чув багато хто, не розумію звідки тут стільки позитивних відгуків.

,

Читаю і сльози заважають говорити! Особливо, якщо врахувати, що після критичного коментаря Березовська О.П. особисто передзвонила батькам своїх випускників і наполегливо "попросила" написати позитивний відгук про її непересічні педагогічні чесноти! Кого дуримо, шановні! Огидна, дріб'язкова цьоця досі так Вас лякає?

,

Лозовіцька Любов Миколаївна та Салата Н.І. це найгірші вчителі у школі"терани"

,

З першого класу мою дитину навчали такі чудові педагоги як Шандра Р.Я, Комаринська А.В, та інші, які дали хороший фундамент для подальшого здобування освіти. На старшій школі вчителі толерантно ставились до дітей і батьків. Я знала, що мій син був під постійним наглядом. Березовська, як вчитель математики, дала дітям грунтовні знання , які ,не в останню чергу, допомогли їм здобути державні місця у багатьох престижних вищих навчальних закладах. Завдяки її організаторському та педагогічному таланту, моя дитина отримала стипендію мера міста.Діти побачили наш мальовничий край а також побували за його межами .
Напередодні Дня вчителя вітаю весь педагогічний колектив ССЗШ №93 з їхнім професійним святом!!!

,

За 11 років навчання жодної копійки ні один викладач від мене не отримав. Ні одна оцінка мною не була куплена. Так, згідна, за фонд школи, фонд класу гроші збирали. Але, це в кожній школі таке є. Щодо поділу математики- кожен з батьків це знав і не заперечував.
Згідна з тим, що більшість учнів з нашого класу не мали надто високих результатів по ЗНО, проте, більша половина класу пішла навчатись у вищі навчальні заклади на державну форму навчання (в тому числі і моя дитина).
Березовській дякую за основу з математики, а також за те, що наші діти були під постійним контролем.

,

Коли я віддавала свою дитину в 1-й клас, то чутки про хабарі , які потрібно дати за вступ до цієї школи мене просто лякали! Але моя дитина пройшла тестування без жодних проблем і грошей, питання на тестуванні були відповідними для рівня дитини 6 років, додаткової підготовки після садочку № 176 моя дитина не отримувала.Вигляд школи порівняно з іншими хороший. Вчителем Гурко Оксаною Олександрівною задоволена, моя дитина її дуже полюбила!

,

Щодня тішуся, що ця каторга скінчилася!!!! Таких поборів мабуть ніде у Львові нема! Купується все, а дехто не гребує настійливо рекомендувати купити дитині вищий бал. Тиск з боку Березовської зашкалював всі роки навчання, а вже у випускних класах перевершував межі терпіння! З батьків тягнулося і офіційно і не офіційно! У випускних класах взагалі ніхто й не пробував хоч якось вчити тих дітей, стрілки перевели на репетиторів, якби не вони, то й тих не надто високих результатів по ЗНО, які показала школа, не було б!
Щиро дякуємо Нагірній Н.Г, шкода, що мало нас вчила.

,

мені подобається все крім праці:-(

,

Ніхто ні в кого не вимагає платити, за додаткові уроки, дурниці говорите, шановна.)
Так, потрібно, щоб певні органи звернули увагу! Наприклад верховна рада... Поясню дещо для тих, хто любить багато говорити, не розуміючи змісту розмови: Фінансування освіти в нашій країні абсурдне. Це проявляється не тільки в смішних вчительських зарплатах, але й в грошах, які виділяються на потреби школи. А потреб вистачає. Чим більше в тій чи іншій школі збирається в "шкільний фонд", тим більша ймовірність, шо ваша дитина перебуватиме в більш менш прийнятних умовах. Прикро, звичайно, але факт...

Школа як школа. Багато в чому краща від інших. Але, як і всі інші, набагато гірша, ніж хотілобся.

,

Не розумію, для чого в школі вимагають у батьків платити за додаткові уроки, які і так нічого корисного дитині не дають...особливо це стосується дітей випускних класів. Можливо потрібно, щоб певні органи звернути на це увагу і прийняли відповідні міри.

,

школа жахлива вчителі не розуміють що діти мають і інші уроки і кожен вважає що його предмет найвважливіший.працівничка вимагає під час літа робити якісь прибори для квілінгу , купляти плин і інші речі до класу.одна з англічанок взагалі заставила всіх учнів здати гроші на радіо яке зломалось на 2 день.світлана володимирівна (фізкультура) до дітей ставиться як до кого захоче. ми цілими уроками граємо один волейбол в інших школах діти грають й інші ігри. одного разу в мене болі голова приходила в медпунк протягом цілого уроку але лікарів не було!! стоматологи взагалі одними рукавичками чілий клас оглянули ,обладнання заіржавіле вчителька молочих класів з хореографіїї також позволила собі за годину до виступу викинути дитину з танцю тільки через те що не вистачио косьтюмів.я впевнена, що вона знала про це ще спочатку. як би вона сказала швидше батьки можливо би купили їй костюм і до речі вона зробила так не з одною дитиною. однокласник зломав своємо однокласнику руку це нормально.

,

Мала закінчила 5 клас. Вчителів історії, математики, української мови , праці для дівчат дуже поважає.Вимогливі, добре пояснюють , гарно ведуть уроки.Особливих нарікань і жоден інший предмет не викликає.Англійська звичайна, німецька могла б бути трохи краща.На післяурочні заняття ні до кого не ходить.
А щодо директора - при всіх його недоліках і людських слабостях такі справи, як проти нього, можна ( а може і треба) завести на 98% директорів.
Жоден нормальний вчитель не схоче нізащо бути директором.
В умовах повної відсутності фінансового забезпечення шкільних потреб і постійного зростання вимог до санітарії, культури, естетичного вигляду , безпеки школи, при регулярних візитах "за подарунками" всяких там санстанцій, пожежників та методистів директор змушений крутитися на межі злочину, вимагаючи через вчителів гроші від батьків. Спочатку для школи а потім - ...(людина слабка, а диявол сильний:))

,

звичайна школа, зручна хіба що ти тим, що живуть поруч... А того, як було років 10 тому (при директору Чикуленко), коли сюди возили зі всіх кінців Львова вже не буде. Педколектив, можливо, не поганий, але задурно ( хоча і за немаленьку з/п) вчити не бажають, а навіщо, коли можна підзаробити на індивідуальних - хоча і в такому випадку купується хіба що бал, а не знання, а знання отримати можна лише у репетиторів. Колись так не було- за знання, набуті в школі поступали у виші, а на якому рівні колись була іноземна мова, а зараз "пшик", повне "зеро", хоча школа і спеціалізована. Але це все до часу, а що хіба є зараз добрі школи. Що, може, №4 чи 28 чи 8 ліпші. А якими були колись. Вся причина в повному завалі освіти!!!!

,

Ну нарешті,здається,проти директора "справу" порухали. Можливо ще хтось хоче спробувати? А батькі тупі і серед них існує дуже бацько с.р.а.к.о.л.и.з.і.в.,які самі ходять і лижуть тим бездарям-учителям,більшість з яких лише і заглядають - хто і що їм у лапу запхне! Хвала і слава Українській безкоштовній та обов'язковій середній освіті!

,

В цілому школа непогана. Та початкова школа бездоганна!!!!Мій син закінчив 2 клас і вчителька наша СУПЕР!!!!! Це- Ганна Борисівна!!! І уроки,і свята, і відпочинки- все на найвищому рівні!!!! Дякую!!!

,

Школа хороша, вчителі непогані, дитина закінчила 2 клас..Особлива подяка Смолій Оксані Романівні.Добра, людяна,справедлива.Побільше б таких вчителів.

,

Закінчили початкову школу.Школа доглянута,вчителі хороші.Вчителька Гурко Оксана Олександрівна надзвичайно людяна,добра,вимоглива,справедлива.Директор школи завжди справляє враження хорошого керівника,він гарне обличчя школи, до всіх першим вітається та відноситься з повагою.Я як мама особливих зауважень до школи не маю і вважаю, що на Сихові це найкраща школа.

,

Гурко Оксана Олександрівна найкраща вчителька у школі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Я буду сумувати за нею.Раджу віддати свою дитину саме до Оксани Олександрівни.

,

Провчившись в цій школі, можу з гордістю сказати, що знання отримала дякуючи тільки репетиторам.Не можу нікому з вчителів сказати дякую. Англійська - нуль, тому що додатково займалась з 2-го класу і так робила більша половина однокласників. Про які знання може йти мова!?.... Хорошу основу знань дають лише деякі вчителі початкової школи, а в старшій просто "Бардак".... Англійська??? Про що може бути мова, коли в наших вчителів неправильна вимова - про це свідчить їх рівень знань, особливо спілкування з англійцями (я була при цьому присутня) яких вони просто не розуміли.....Це називають школою яка спеціалізується на англ. мові? Звичайно, спогади про шкільні роки чудові,
адже це - найкращі наші дитячі і юнацькі роки. І тому за 11-років навчання ми не помічали негараздів, тому що ми були просто щасливі учні, але при здачі зно - ми зрозуміли, що ССЗШ №93 не дала нам основного - це знань.... P.S.Перепрошую,що не вказую конкретних прізвищ вчителів...

,

Я є випускницею цієї школи. Правда, закінчила її вже близько 10 років тому. Як є зараз - не знаю. Але коли я вчилась, то практично всім була задоволена. Особливо знаннями англійської мови, які тут здобула. Вчителем моїм була Ірина Ярославівна Крацило. Кожного дня її згадую і дякую за те, що привила мені любов до вивчення іноземних мов, які тепер постійно використовую в роботі. Не можу нічого поганого сказати практично про жодного з вчителів. А класний керівник - вчитель математики - взагалі неперевершений. Якщо в дитини було бажання вчитись, то проблем не було, і ніхто не здавався скучним чи з заскоками, як тут пишуть, ну а якщо ні - то тут вже жоден вчитель не допоможе. Ну а про директора - окрема розмова. Добре, що ми з ним рідко пересікались. Не знаю, чи хтось з нашого класу чи випуску щось добре зможе про нього згадати.

,

Не дивно, що не входить до 25-ти найкращих шкіл Львова.

,

Хто знає, де дівся вчитель історії Полулях Володимир Іванович? Такий вчитель хороший був! Досі його пам"ятаю!
За останні роки дійсно школа втратила свої позиції. Хоч і не любили ми Чикуленка, проте зараз видно, що вмів тримати все в руках. А Моравський мені дуже подобається як педагог та мудра людина, проте не може поставити на місце деяких вчителів.

,

Школа хороша по правді. Молодша школа просто суперова вчився в Шандри Р.Я у всіх дітей були просто чудові знання. Потім старша школа вічні побори ,а після 8 класу і хабарі причому деколи перед всім класом.Незабуду як стояли в черзі щоб дати взятку Боришевському (вчителю німецької),коньяк+пачка цукерок чи 100 грн =)..ужасні викладачі з фізики,хімії,німецької зате чудові з історії Нагірна найкраща вчительку яку доводилось бачити...Березовська з математики майстер своєї справи зажди поможе...директор просто мего корупціонер...плазма в його кабінеті і меблі явно з кишень батьків...зате в школі затишно охайні класи чудове викладання англійської

,

школа не ідеальна, але дуже хороша.
спеціалізується на англ. мові.
хороші умови, привітно.
віддавати дітей у 1 клас раджу до Садлій. Г. Б.
якщо дитина хоче вчитись, перешкод не буде.

,

почекайте це ж спеціалізована школа значить фінанси потрібні.а шо ви думали тут дають багато знань але дісно треба бути не бідним щоб іти в цю школу.

,

оксана саприка вапше дуже класна її любить вся школа!

,

вчителька з трудового старших класів дуже дуже вимоглива.А інші вчителі супер!дуже люблю цю школу!

,

Хтось згадував, що БАкалєнко Тетьяна Миколаївна вчитель від Бога...Я в неї навчалася...Чесно скажу,я рада, що тоді була система трьох років навчання у молодших класах і я скоріше втекла . Ніхто з моїх однокласників не сумував за нею, і навіть ні разу не приходили до неї за час нашого навчання у старшій школі.Вона не любила і не поважала нас.ЇйЇ важливі лише подарунки, на які вона не заслуговує ні краплі
На щастя, я за всі 10 років ні одній вчительці не заплатила ні копійки за оцінку, і змогла справитись з несправедливістю, яка там часом панує. Але є хороші викладачі. Особливо запам"яталась вчителька з хіїмії та біології.
Чесно кажучи, Я б свою дитину не віддавала у цю школу. Особливо, якщо з фінансами у вас не прекрасно.

,

кльова школа там де я вчусь все прикольне

,

На молодшій школі я вчився у Спесівцеви Любов Павлівни.Дуже хороший класний керівник.Мені дуже подобалося у неї вчитись.Зараз я вчусь на старшій школі у Козуб Зоряни Орестівни.Теж хороший класний керівник.У нашої школи є три недоліки:деякі вчителі,директор і хабарі.А так то школа супер-пупер.

,

БЕРЕЗЯК Ірина ТАРАСІВНА та Саприка Оксана Михайлівна - найкращі!!!))))

,

Моя школа-найкраща!Не уявляю її без таких вчителів:звичайно,що БЕРЕЗЯК ІРИНА ТАРАСІВНА(дуже розуміюча,надзвичайно добра і хороша людина))Саприка Оксана Михайлівна(мені ще ніколи не було сумно на укр.мові,без її підколувань,жартів і повчальним висоловам МИ б не змогли!дуже класна!)Ці мої-мої улюблені вчителі ніколи нікого не ображали,а тим більше мене(я навпаки з ними завжди жартую))вчителі класні,але із заскоками:Кушваха М.С.(загалом класна,але кричить часто)Борисенко Т.А.(така сама ж проблема)Крижанівська Г.В.(моя кер.заскоки)Кадиляк С.М.(тупо нормальна)Семотюк І.В. і Чабан О.П.-скучні і вперті,Бінас Н.М(добра,простенька,класна)Богаченко О.В.(завжди чимось незадоволена,але рідко коли розказую на цілий урок свої дитячі історії,дуже захоплююче)Булич Н.В.(файна)недавно зрозуміла,що Романчак(Гац)М.М. є дуже смішна,але й дуже вчить жити правельно,бути християнином)Нагірна Н.Г.(скучна) і хочу додати,що хотілось би,щоб вела у нас німецьку Демкович.Г.І.(бо ми за 3 роки дуже мало чого знаємо)

,

Колись я навчалась в цій школі , це була найкраща школа в районі , а тепер це мабуть найгірша школаю, а про те який рівень хабарництва в ній відомо вже далеко за межами Сихівського району.

,

Мені подобається ця школа ,особливо молодша школа.Я вчився в С.Любов Павлівни.Це чудова вчителька.Зараз я перейшов на старшу школу,там погано хосу на молодшу школу,там у сто разів ліпше ніж на старшій школі.Зараз в мене класний керівник теж не поганий Козуб Зоряна Орестівна.Мені трішки не подобається вчителька з історії (-_-)

,

Я хочу сказати,що найкраща вчителька це Гурко Оксана Олександрівна! Люди можете навіть не думати,віддавайте дітей в школу №93 і до нашої улюбленої вчительки!!!!!!!Я ось закінчую четвертий клас і знаю,що вона дуже добра і весела!

,

Моя дитина навчалась у молодшій школі під керівництвом Педагога Бакалєнко Тетяни Миколаївни. Це - вчитель від Бога. Навчаючись протягом 4 років, ми отримали знання, підтримку та розуміння.
Тетяна Миколаївна - взірець педагогічної майстерності.

,

Молодша школа хороша. Ми вчилися в Козак Катерини Андріївни, чудовий педагог. А в старшій школі в кінці року, щоб одержати похвальний лист оцінки купуються, як на базарі.Стосовно англійської- це повний жах!На вимову та інтонацію уваги жодної, весь матеріал опрацьовується вдома. Гріш ціна такій спец. школі.Побажання директору:створіть нарешті сильну професійну команду. Починайте зсебе.Успіхів.

,

і на додачу: який там сморід у вестибюлі на 1-му поверсі. Одного разу бачив, як прибиральниця одним неповним відром води помила весь вестибюль. Оце "освіжила" вона його. А ще до того додати не завжди зрозумілі запахи з їдальні, то не кожна людина витримає такий "аромат"...

,

Колись давно вчився була класна школа, але перейшов до 98. Зараз поряд мешкаю чую "дива" за які дійсно потрібно кримінальні справи відкривати "хабарі страшні".

,

А де ви бачили ,шановні, щоб всім можна було догодити? Не забувайте ,що дитина вчиться і виховується не тільки в школі ! І не треба все перекладати з хворої голови на здорову!А щодо хабарництва то попробуйте доказати ,що ваша дитина може вчитися самостійно .Гроші ж у вас під дулом пістолета не вимагають

,

школа хороша, але є недоліки.
Наприклад хамство яке учні чують від некультурних вчителів, але є й хороші вчителі. Це є Береза Л.Я. , Березовська О.П. , Смаль С.В , Кадиляк С.М. , дмитрук Т.В. , Демкович г.І. Велику подяку хочу сказати Садлій Ганні Борисівній.
В нашій школі терміново потрібно звільнити Лозовіцьку. Вона некультурна, надоїдлива, взяточниця (взяточниця означає вимагає за оцінки їй купувати хто зна шо). Хто вчився в цієї жахливої людини мене зрозуміє ( з дівчат)
А так більше претензій немає. Три недоліки цієї школи це деякі вчителі, директор та хабарництво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Телефони крадуть і гаманці.

,

Школа, як будова - може і супер!!!! Втім потребує реконструкції, а "капіталізм" тут ні до чого!!!!
Побори є - і це БІЧ - який треба виправляти!!!! Взагалі за це передбачена кримінальна відповідальність із конфіскацією майна!!! - зверніть увагу на це!!!

,

за такі гроші можна вчитись закордоном. Показуха і нічого більше. Розумні діти вчаться всюди, а треба вчити всіх. Тут - найголовніше вміст батьківських гаманців. Хоч є і хороші педагоги, за це їм і вдяка. Але є й "тупаки". Особливо образливо, коли вчитель української мови не вміє нічого навчити, гнобить дітей, які готуються в репетиторів, бо своя вчителька - нездара. Зате вона - "недоторкана", тому й калічить чужих дітей. Ганьба. Хай їй буде соромно.

,

супер школа а найкращий вчитель-це бруцяк світлана іванівна

,

Вічна память Віталію Андрійовичу Чикуленку- фундатору цієї школи !По суті все добре ,що залишилось у цій школі -це його рук справа! Хай з Богом спочиває!Дивно .чому поминали його у школі іншого району ,позиція Моравського незрозуміла!

,

класна школа

,

ця школа просто супер!!!!!!

,

Молодша школа супер.А старша жорстока навіть дуже.
Якщо дитина вміє виживати тоді можна попробувати.
Я 7 років старшої школи ледве витримала.В класі були жорстокі люди....і вчителі не раз доводили до сліз.
Важко....але вибираючи з всіх сихівських шкіл найкраща

,

мені дуже подобається ц школа.

,

Хоча школа й з поглибленим вивченням англійської мови, проте вивчають її настільки "глибоко", що основного й не помічають. Домашні завдання у початковій школі самостійно дитина майже не виконувала, та і репетитори не швидко з ними справлялися...Зубрять ті довжелезні діалоги нещасні діти, а про що вони - не кожен знає... На вимову, здається, тут взагалі ніхто і не звертає уваги. Дуже слабенькі знання тут дають з англійської, та і з інших предметів також - не супер, хоча є і кілька викладачів вимогливих та працьовитих. А в основному - бардак і хабарництво!!!

,

шкода йду в 5-в клас а перед тим в тій самій школі і класі була 4-б а школа реально крута

,

Молодша школа справді хороша, вчителі добрі і дають гарні знання. Але потім втікайте чим-дуж з цієї школи, якщо не хочете щоб Ваша дитина набула безліч комплексів і стала "виродком", хоча, ... якщо будете регулярно "носити..." все буде ОК! Більш корумпованої школи, ніж 93 напевне немає. Платити треба за все! Адміністрація школи розробила таку схему, що і не підкопаєшся, заставляють підписати пару папірців і получається, що ти сам просиш "візьміть в мене гроші".
P.S. Дуже сумніваюся, що гроші на меблі в кабінет директора виділила держава, чи можливо п.Моравський має таку з/п.

,

У молодших класах оцінки дитини напряму залежить від розміру батьківських подарунків вчительці (Тетяна Миколаївна).Безсоромна необ"єктивність.

,

Випускниця цієї школи, і все ,що хорошого я там отримала,це знання англійської мови...

,

школа найкраща.особливо Іван Володимирович Ганжа

,

дуже класна школа .І Ольга Романівна класна вчителька

,

Телефони у школах заборонені ,не носіть і не будуть красти!

,

Класна школа.

,

Телефони крадуть, а так добре.

,

Я вчуся 6 - г класі.Я дуже вдячна Олені Олексіївній. Вона дуже добра. Школа класна.

,

я вчуся у 5 Б класі. моєю першою вчителькою була Смолій Оксана Романівна. я дякую вам за те що ви завжди розуміли мене, завжди мені допомагали.Я хочу знову на молодшу школу, дякую вам за те що ви мене навчили, не відверталися від мене коли я вас чимось образив, вибачте за те що я трошки пошкодив вашу нервову систему. Я за вами дуже скучив!

,

мій син вчиться тут. ми надзвичайно вдячні першій вчительці ОКСАНІ РОМАНІВНІ СМОЛІЙ, яка в школі була нашій дитині другою мамою.Надзвичайно розумна, проста,людяна,завжди усміхнена,мила,добра ,щира., але одночасно строга і вимоглива. Вона створила в класі атмосферу однієї великої родини, стала другом і дітям,і батькам...... Ми любимо вас,скучаємо за вами і просимо зберегти нас у своєму серці!!!!!!!!!!!

,

я в тий школи вчусь давайте дитей до Ольги Романивни Цвик-(верес)

,

дуже класна школа

,

... так ... " Риба гниє з голови ...", а якщо знати що діє внутрішньо-одностайна порука ..... - хребет теж слабенький!!!! Є фахівці - але на тлі загалу - губляться!!! А шкода .....
:(

,

супер

,

школа супер. Вчиталі найкращі.

,

Ніна Андріївна супер .Школа супер пупер.Вчителі покажуть клас.Відавайте всіх до нас. Школа реально крута.

,

Анг. мови дуже багато, є ще нім. (з 5 класу) і ознайомчо польська і російська.
Моя ОСОБЛИВА ПОДЯКА вчителю молодших класів Садлій Ганні Борисівні. Знання звичайно важливі, але не всі будуть вченими, головне виховати і розвивати у дітей людяність, доброту, терпимість один до одного, співчуття, взаємопідтримку, почуття дружби і т.д. Часто за навчанням і оцінками втрачаються справжні людські цінності. Ще раз велике спасибі Ганні Борисівні саме за вміння зробити дітей добрими і людяними. Крім того її класи завжди дуже сильні у навчанні.

Єдине що мене посправжньому ДРАТУЄ у цій школі так це святкові лінійки на перший і останній дзвоник . Це повний бедлам! Роздратовані діти і батьки, яким нічого не видно, вчителі, які фізично невсилі підтримувати порядок у цьому натовпі і фотооператори, які "мали всіх в носі" .Це ЖАХ!!! Чому не шикують лінійку на стадіоні, де всім було б все видно і чути ???

,

Мої діти тут вчаться ( у старшій школі). Вцілому все нормально. Звичайно є "виробничі" витрати. Але тепер, нажаль, таке життя -"ласкаво просимо у капіталізм". Державне утримання шкіл мізерне. Хочете щоб ваші діти по 6-7 год життя щодня проводили у відремонтованих класах і щоб освітнення було нормальне, парти не "танцювали" і стільці колготки не дерли і щоб на дошці щось було видно - мусите всі ці питання вирішувати самі, у держави немає на це коштів. Поділ на групи це чудово - на "важких" предметах сидять по одному за партою і кожен повинен працювати сам. Єдиний мінус це кількість книжок (точніше їх вага) у портфелі (періодично зранку викидаю з сумок частину підручників у примусовому порядку (до школи їти 17 хв.) Вчитилі всі різні - є кращі, є гірші, є людяніші, є жорскіші, є спокішні і є "фурії" - впринципі як і всі ми.

,

Не знаю хто залишає такі схвальні відгуки, ми дико втікали провчившись кілька років, згідна, є хороші викладачі з англійської, хімії, зате з математики, просто жах, а не педагог, за додаткову плату, так і бути, познайомлять тебе з даною темою, і це крім того що клас на математику поділений навпіл (зрозуміло також за гроші), фізика також нульова, з історії-марія іванівна, психічно неврівноважена особа.
Безкінечні побори, фонди, подарунки на іменини директора (в грошовій формі, такса на кожен клас) і т.д.
Зате школа йде на поступки! в старших класах дітей ВІДПУСКАЮТЬ до репетиторів!ООО!!замість того щоб сами дати знання дітям...виникає питання про потребу школи взагалі як інституції...краще зразу до репетиторів.
Так що якщо хочеться знати англ.мову приходіть, хоча й не факт, що повезе вам на хорошого викладача. А взагалі думаю риба гниє з голови, так що, шановний василь євстахієвич, запах йде по цілому Сихові, а шкода, чула при попередньому диркетору було значно краще...

,

це супер школа...!!* віддавайте першокласників до Ольги Миронівної Сохан..!!вона тоже супер..!! я в пятому класі так за нею скучаю...=()

,

школа супер

,

це супер школа вiдавайте дiей до Ганни Борисiвни Садлiй

,

Школа супер!

,

відмінно!

Див. також:
Зворотній зв'язок