Оцінка відвідувачів
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Вчителі добре знають свою справу та мають правильний підхід до дітей, а також враховують їх думку. Єдиними мінусами є те, що школа працює у 2 зміни та проблеми із приміщенням, особливо це стосується відсутності комп'ютерного класу. Надіюсь, з часом міськрада зверне на це увагу і вкладе гроші для розширення школи або відбудови старшого корпусу.

,

Зареєстрували дитину на підготовку. Враження від школи тільки позитивні. Приємні педагоги, а в приміщенні школи чисто і діти всі на очах.

,

Щодо МІНУСІВ Берегині - є багато проблем відносно побуту та умов перебування дітей у школі, як наслідок тисняви - ненависне усім навчання у 2 зміни. Найбільша проблема школи - директор!!!!!
Щодо плюсів - педагоги дуже хороші!!!! Діти - пречудові. Проблеми можна вирішувати, було б бажання у директора, бо батьки дуже ініціативні та енергійні. Одна перепона - директор!!!!

,

Впринципі школі є майбутнє...молодший корпус є класний, але над старшим потрібно багато попрацювати!вчителі є добрі, а діти є найнормальніші у всіх школах Винник...єдині мінуси є те, що не треба було закривати і потрібно попрацювати над будовою старшого корпусу.

,

добра школа

,

дуже вдячний.

,

Найкраща школа у Винниках! Щодо початкової школи дуже хороші педагоги, щодо старшої ще не знаю. Правильний підхід до виховання та навчання дітей.

Див. також:
Зворотній зв'язок