Оцінка відвідувачів
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Моя дитина зранку біжить до КМДШ, і сумує коли хворіє і не може піти. Чудова команда, якісна освіта. Ми з вами!

,

Моя дитина щаслива вчитися, а я бачу прогрес і по знаннях, і по softskills, і тому спокійна за неї. Саме за це безмежно вдячна школі, тьютору та вчителям.

,

Основний мінус школи - це відсутність дисципліни.
Школа допускає моменти булінгу та не визнає їх.
Також занадто молодий персонал, який не є достатньо кваліфікованим щоб давати раду. Ставка має бути не на молодість, а на досвідченність і досягнення певних результатів.
Погана комунікація з адміністрацією. Ігнорування у закритих групах класу - фактично лишаєшся сам на сам зі своїми проблемами.

,

Дитина навчається в школі 2 рік, із задоволенням йде до школи щодня. Добре підібрані вчителі та тьютори, швидка комунікація з вчителями через батьківську групу та платформу. Школа з 9 до 18, вдома ДЗ не робимо, все встигає в школі.

,

Дуже хороша школа за співвідношенням ціна/якість. Викладачі зацікавлені у тому, щоб дитина розвивалася, вчилася думати самостійно, розвивала саме soft skills. Сучасні знання+увага до дитини.

,

В школі добре працюють PR-фахівці, тому складається враження тотально якісної освіти. Проте довелось забрати дитину, вимушено зробивши стрес, оскільки ціна не відповідає якості та обіцянкам цієї приватної школи. Обіцяні новітні підходи до розвитку дитини несподівано обернулися дивним міксом мало пізнавальних розваг та фотозвітів на фб. Некомпетентність та порушення комунікації між адміністрацією школи та батьками теж вражали впродовж цілого року, коли "успіхи" в навчанні обернулися екстренним пошуком репетиторів для того, щоб надолужити втрачений час, коли було різко та необґрунтовано суттєво піднято ціну з обтічним аргументом "ми дещо інтуїтивно визначили ціну на цей рік, тому вирішили її підняти на наступний". З таким підходом гарні ідеї залишаються, на жаль, лише ідеями, а дитина і батьки стають заручниками інтуїтивноі фінансової стратегії школи або змушені переживати стрес зміни школи

,

Якби моїй дитині не влаштували новий стрес (необосноване непідписання договору на наступний навчальний рік), я б теж шукала позитивне виправдання та закривала очі на те, що дітям немає де гуляти і прогулки проходять на території, де місцеві нечемні мешканці залишають сміття, і діти часто знаходять шприци, а за кутом мешкає бомж, який голосно кашляє і хлопці наче ходять його лякати, така забава; на те, що на перерві з дітьми дуже часто нікого з дорослих немає, хоча за кожним класом закріплений Тютор та вчитель; на те,що коли в школі єпідемія кишкової інфекції або педікульоз, батьки дізнаються про це від сторонніх людей, а не від адміністрації або медсестри; на те, що охоронець на перерві дозволяє собі недопустимі вирази у телефонній розмові в присутності дітей; на те, що прибиральниця на вприсядки палить; на те, що коли злітає захист від заборонених сайтів на уроці ІТ, дітей пускають до комп'ютерів і потім шукають винних серед дітей, а не беруть відповідальність на себе.

Партнери сайту
«MiniBoss Dnepr Business School»
«MiniBoss Dnepr Business School»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок