Шановні батьки майбутніх першокласників!

В нашій школі працює приймальна комісія, де Ви можете отримати відповіді на всі питання і побачити своїми очима, пройшовши з екскурсією по території школи, де і в яких умовах будуть навчатися діти.

Ми запрошуємо вас до нас:

  • пн-пт 9.00 - 18.00
  • субота 11.00 - 16.00

Здобути середню освіту в Одесі в сучасних умовах можна кількома способами - відвідуючи загальноосвітню школу, приватну школу або ліцей, і навіть дистанційно. Ті, хто прагне забезпечити дитині якісну, ефективну освіту, дати необхідний багаж знань і підготувати до безперешкодного вступу до вузу, вибирають приватні школи.

Серед великї кількості приватних навчальних закладів в місті Одеса особливу увагу заслуговує школа «Просвіта». Вона забезпечує всебічний розвиток особистості, отримання необхідних знань, умінь і навичок, дозволяє учням досягти високих успіхів в освітній сфері. Тут створені сучасні умови для розумового, фізичного, творчого розвитку, для розвитку особистості. Передбачено підготовку до школи і профільну підготовку. Комфортні і безпечні умови сприяють ефективному навчанню.

Підготовка до школи - важливий етап в житті кожної дитини. Від того, наскільки вона володіє необхідними навичками і вміннями, як відчуває себе в колективі однолітків і дорослих, залежить подальше навчання, впевненість в собі і ступінь комфорту. Наявний в нашій приватній школі нульовий клас, дозволить дошкільнику адаптуватися до нових умов, фізично і психологічно підготуватися до майбутніх навантажень, розвинути основні навички навчання і самообслуговування.

Заняття проводяться в цікавій для дітей формі. Наявність навчальних, ігрових і оздоровчих зон робить перебування дітей в школі різноманітним і цікавим. Малокомплектні групи дозволяють вчителю приділити достатньо уваги кожному малюку, допомогти йому засвоїти потрібний матеріал. Проводиться розвиток навичок письма, рахунку і читання, діти тренують пам'ять і уважність, дрібну моторику.

Під чуйним контролем кваліфікованих педагогів здобуваються різні практичні навички. Адаптація дітей до школи проходить в спокійному темпі, з використанням унікальних методик, які зарекомендували себе у світовій практиці як ефективні та дієві.

Підготовка до вступу до вищих навчальних закладів і придбання професії супроводжується посиленим вивченням окремих предметів, які в подальшому будуть профільними, і від яких буде залежати рівень професіоналізму дитини. Якщо учні звичайних загальноосвітніх шкіл, щоб поліпшити свої знання, відвідують репетиторів, то для учнів школи-ліцею в цьому необхідності не виникає. Тут кожен учень зможе вибрати один або кілька навчальних дисциплін, зробивши їх основними в своїй навчальній програмі, і під керівництвом і контролем професійних педагогів підготуватися до подальшого вступу до вищого навчального закладу.

Досвідчені вчителі допоможуть дитині навчитися працювати самостійно, аналізувати вивчений матеріал і виділяти тільки головне в ньому. Це заощадить час і сили при освоєнні наступних дисциплін. А робота в команді в окремих напрямках забезпечить учневі впевненість в собі, навчить працювати на загальний результат і підвищить почуття відповідальності.

Приватна школа - це хороша база, надійна основа для подальшого навчання.

Працюємо з 9.00 до 18.00 пн-пт

сайт - prosvita-school.org.ua  

ФБ - https://www.facebook.com/prosvitalicey

Інстаграм -  prosvita_licey и nulyashki_prosvitac

тел. (048) 719-95-07, (048) 719-95-06, (097) 227-12-39

Оцінка відвідувачів
Керівництво цього начального закладу прийняло рішення не дозволяти оцінки та коментарі.
Див. також:
Зворотній зв'язок