ЧИМ НАВЧАННЯ У НАС ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД СТАНДАРТНОГО НАВЧАННЯ?

 1. Вчитель працює онлайн сам на сам з учнем, що забезпечує ефективну індивідуальну роботу.
 2. Зручний розклад уроків, що дозволяє дитині звільнити час для занять спортом, в гуртках, читанням і іншими видами корисної та творчої діяльності.
 3. Ми забезпечуємо особливий підхід до кожного учня за допомогою індивідуальної програми, розробленої на основі психолого-педагогічного вивчення особистості ВАШОЇ дитини.
 4. Метою навчання є не механічне забезпечення учня програмною інформацією та натаскування на її запам'ятовування, а розвиток дитини, куди входять розумовий розвиток і активне осмислення навчального матеріалу, виховання звички до розумової праці, посидючості та уважності, вміння мислити та аналізувати прочитане і почуте.
 5. Нашою метою також є активізація творчого потенціалу дитини, розвиток його природних талантів і здібностей, прищеплення культури та моральності.
 6. У батьків наших учнів ми бачимо однодумців, об'єднаних з нами розумінням цілей освіти та виховання.

Ми працюємо вже п'ять років. За цей час у нас сформувався колектив талановитих педагогів, серед яких — доктори та кандидати наук, вчителі вищої категорії, відмінники освіти України.
Наші випускники успішно складають ЗНО і вступають до престижних ВНЗ України та інших країн. В даний час ми дистанційно викладаємо як учням, які перебувають на території нашої країни, так і молодим громадянам України, які проживають в Мексиці, США, Нідерландах, Франції, Польщі, Китаї та інших країнах.

ПРИЙМАЮТЬСЯ ДІТИ, ЯКІ:

 •  навчаються або будуть навчатися на домашньому (сімейному) навчанні;
 •  знаходяться на індивідуальному навчанні;
 •  за станом здоров'я не можуть відвідувати загальноосвітню школу;
 •  погано адаптуються до загальноосвітньої школи або мають значні прогалини в знаннях;
 •  проживають в районах, географічно віддалених від школи;
 •  тимчасово або постійно проживають за територією України.

Більш детально ознайомитися з інформацією про школу можна на нашому сайті і Facebook:

Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Хочу поблагодарить педагогов УКЦ "Велицей" за профессионализм, благодаря которым мой сын не только успешно сдал ЗНО, но и был принят учиться в два престижных вуза Украины.Три года назад нам пришлось забрать нашего сына из общеобразовательной школы, где он плохо адаптировался. Я долго выбирала школу и остановилась на "Велицей" потому, что мне понравились их принципы обучения, индивидуальный подход и внимание к ребенку. Результат: после трёх лет обучения в "Велиции" наш сын в этом году стал студентом Киевского Лингвистический университет отделение иностранных языков - китайский и английский) и факульиет американистики в университете Шевченко.Ещё раз благодарю. Директора-основателя, учителей. Творческих вам успехов и преодоления вершин. Спасибо!

,

Я хочу сказать огромное спасибо людям, которые на протяжении последних трех лет стали для нас по-настоящему родными, кто помог нашему теперь уже взрослому мальчику преодолеть свою первую в жизни финишную черту под названием «среднее образование». Я говорю об учителях УКЦ «Велицей».
Вы не просто даете знания. Вы контактируете с ребенком, вникаете в его проблемы и потребности, развиваете и направляете, учитывая уровень знаний и особенности характера.
А еще в каждом из своих учеников вы видите личность. Во всяком случае именно так было с нашим сыном. Благодаря вам и Тимур, наш сын,и мы, его родители, увидели, что учитель может не просто давать задания и требовать их выполнения. Высшее мастерство настоящего учителя – быть другом ребенка, оставаясь при этом его наставником, - добрым, отзывчивым, внимательным и терпеливым. И за эти качества я говорю огромное спасибо нашим учителям!

,

Желание перевести детей на индивидуальное обучение у меня появилось, как только дочка пошла в первый класс. Сначала у нас в стране такого образования для школьников не было, потом не могла определиться со школой. И вот, когда мои оба ребенка после нескольких лет учебы в обычной школе, поступили в школу-онлайн, я поняла, что сделан правильный выбор. И дети так тоже считают. Профессиональный, индивидуальный для каждого ученика подход всей учителей школы делает нашу учебу интересной и эффективной. Мои ребятки стали более самостоятельней, любознательней, ответственней. Спасибо учителям!!!

,

Школа хорошая, обучение основано на индивидуальной программе. Мы очень довольны.

Див. також:
Зворотній зв'язок