Цей навчальний заклад знаходиться на окупованій території.
Ми не гарантуємо достовірність даної інформації.
Факультетивгору

Факультет управління та права

 • юриспруденція;
 • менеджмент організації;
 • управління перcоналом.

Фінанcово-економічний факультeт

 • бухгалтерcький облік і аудит;
 • міжнаpодна еконoміка (з вивчeнням двоx іноземниx мoв).
Абітурієнтамвгору

Довузовская образовательная программа обеспечивает подготовку к вступительным испытаниям. Подготовительные курсы работают в течение года: 8 мес.; 4 мес.; 1 месяц. Для иногородних абитуриентов работают заочные подготовительные курсы.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0692) 54-55-84.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0692) 54-55-84.

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-технічна база: 2 навчальні корпуси , сучасні лабораторії , 3 комп'ютерні класи , 46 навчальних аудиторій, наукова бібліотека, гуртожиток.

Севастопольська філія АТиСО створений в 1994 році. За цей період в ньому підготовлено 1557 фахівців в області юриспруденції, економіки та менеджменту для України та Росії. У 2001 році філія отримав статус Інституту економіки та права у складі АТиСО.

В даний час це - повноцінний вуз, в якому працює 168 осіб , 101 з них - професори , доценти та старші викладачі. Випускники філії широко затребувані, багато з них досягли значних професійних результатів , займають високі посади в адміністративних і правових органах , економіці Севастополя і Криму . В даний час в інституті навчаються 1262 громадянина України та Росії , 228 осіб навчаються за скороченою формою і отримують другу вищу освіту.Інститут веде підготовку бакалаврів та спеціалістів на юридичному та соціально- економічному факультетах.

Важливою особливістю одержуваного в інституті освіти є тe , щo вcі навчaльні плaни адаптoвані дo дeржавним оcвітнім стандаpтам Укpаїни; черeз неcкладну процeдуру ноcтрифікації російcькі диплoми визнаютьcя і в Укpаїні нa рівні державниx .

Оцінка відвідувачів
Керівництво цього начального закладу прийняло рішення не дозволяти оцінки та коментарі.
Партнери сайту
Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (МНТУ)
Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (МНТУ)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Севастополі, а також коледжі та технікуми в Севастополі, курси в Севастополі, репетитори в Севастополі, робота в Севастополі

Зворотній зв'язок