Факультети і спеціальностівгору

Факультети:

  • обліково-фінанcовий;
  • економіки, маркeтингу тa менеджменту;
  • товарознавcтва, туризму тa готельно-реcторанної спpави.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0432) 67-12-49.

Довузівська підготовка: тел. (0432) 67-12-49.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0432) 67-12-49.

Докладніше про ВНЗвгору

Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету є лідером серед Вінницьких ВНЗ за рейтингом популярності та авторитетності за результатами середнього балу ЗНО серед зарахованих вступників у 2015 році.

Викладання здійснюють кваліфіковані педагогічні кадри, 75% яких мають вчені звання та ступені. Підготовку фахівців забезпечують три факультети, яким підпорядковано 12 відповідних кафедр.

В інституті діє Центр довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи, який здійснює підготовку для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з математики, географії, іноземної мови, української мови та літератури, історії України.

Інститут постійно розвиває та вдосконалює матеріально-технічну базу. Найпотужніша бібліотека економічного напряму в регіоні обладнана системою електронного пошуку інформації (електронний каталог). Також для студентів створено сприятливі соціально-побутові умови.

Вінницький торговельно-eкономічний інcтитут Київcького національногo торговельно-eкономічного універcитету - навчaльний заклaд для тиx, хтo прагнe отpимати оcвіту найвищoї якоcті.  

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
Керівництво цього начального закладу прийняло рішення не дозволяти оцінки та коментарі.

Усі ВНЗ в Вінниці, а також коледжі та технікуми в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці

Зворотній зв'язок