Факультети і спеціальностівгору

Економічний факультет

 • облік і аудит;
 • фінанси і кредит;
 • економіка підприємства;
 • маркетинг.

Информаційно-природничий факультет

 • екологія, охорона навколишнього середовища;
 • туризм;
 • менеджмeнт.

Факультeт елeктроніки і комп'ютeрної теxніки

 • комп'ютерна інженeрія;
 • програмна інжeнeрія.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (034) 271-51-71.


До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (034) 271-51-71.

Докладніше про ВНЗвгору

Галицька Академія пропонує:

 • Поглиблене вивчення іноземних мов.
 • Практичні навички ведення бізнесу з використанням мережі Internet.
 • Продовження навчання в Університеті Радомська Політехніка (м.Радом, Польща).
 • Вищій школі туризму та готельного бізнесу (Гданськ, Польща).
 • Академії фізичного виховання (факультет рекреації) (Гданськ, Польща).
 • Можливість паралельного навчання вуніверситеті сучасних технологій (м. Жешув, Польща).
 • Міжнародні навчальні стажування студентів спеціальності "Туризм" у готельно-туристичних комплексах Туреччини, Польщі.
 • Участь студентів у роботі Міжнародної студентської організації AIESEC з реалізації проекту "Світ без кордонів" у формі проведення стажувань студентів з Туреччини, Польщі, Австрії та Японії на базі нашого вузу та проведенні спільних наукових конференцій.
 • Участь молодих викладачів та студентів-старшокурсників у конкурсі JFDP-Культурна та освітня програма Державного департаменту США з метою професійного розвитку, розширення професійних контактів.
 • Участь студентів та викладачів кафедри туризму у спеціалізованих навчальних семінарах, оpганізованиx Вcеcвітньою Туpиcтичною оpганізaцією, Укpаїнcьким цeнтpом оcвітніx рeфоpм, Міжнаpoдним пpоeктом TASIC "Підтpимкa міcцeвого рoзвитку тa туpизму в Каpпатcькому рeгіoні Укpaїни".
Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 40 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Навчалася на стаціонарі, фінанси. Закінчила з червоним дипломом у 2006р., за жодний екзамен чи ще щось інше не платила і не чула, щоб хтось з групи платив( я про хабарі). Щось там було до оплати в касі за перездачі чи як, я просто не в курсі, бо не стикалася. Тим, хто хоче вчитися, знання отримають. Викладачі хороші, кожен по-своєму, були улюблені і не дуже, всяке бувало. Прогули платні були й тоді, вважаю це правильним. Як треба було, то завжди могла відпроситися у викладача.
Перечитала коментарі, написані тут і ... Люди, не залежить, що Ви закінчили - Нафти і газу чи Прикапатський, чи Галицьку академію. Ніхто з роботодавців не кидатиметься на Вас з пропозиціями про роботу, дивлячись суто на диплом і де він отриманий. Не спихайте Вашу безграмотність на навч. заклад!!! Вчитись треба було, а не прогулювати і нити, що ще й це платно!!!

,

Заклад залишив тільки позитив про себе в цілому дякувати богу що я додумався не йти в нафту хто хоче получити знання і тут іх получить

,

вчилась на заочному і паралельно працювала, в 2008 отримала диплом, викладачі лояльно ставляться до студентів, крім оплати за навчання, ніякі гроші не платила.У бібліотеці, щоб взяти книжки - залишала паспорт, але здавала вчасно, тому штрафів не платила. Загалом враження від закладу класне. Рекомендую)))

,

Так, ІМЕГА надає платні послуги і правильно робить. Принаймні, якщо вже платити гроші, то треба знати за що. Я вважаю, що на ті гроші, що я заплатив як покупець (офіційно - в ІМЕГА інакше не буває:) - знання (товар) мені дали сповна... Рахую, що вже краще тут вчитися, а не так як наша О.М: вчиться в ПНІ, що на вул. Чорновола, платить гроші невідомо за що, і за свої витрачені гроші - у ..МНІ.

,

Шарашкіна кантора!!!!! Роблять що хочуть...!!!! і щоб абітурієнти знали, енки (Н.) платні!!!)

,

ВУЗ супер!!!

,

Навчаюсь на 1 курсе, за пів року навчився SQL, java SE, Grails, при тому що це не просто теорія, а справжня практика, реальні проекти! Вчать тільки те що ти хочеш, а не то що вимагають. Проблем з зачотом нет! Взяток просто ноль, з 2013 по сьогодні, було впроваджено багато реформ і це тільки початок! Всім кто хоче стати якісним програмістом раджу!

,

Навчають тут як і мають навчати!Але якщо ти сам цього хоч!Але те що там безпорядок це факт!Поступила на перший курс в 2008 і мені потрібно було взяти книжки в бібліотеці.Я туди пішла взяла все що треба і заставу вони поросили паспорт (хоча не мали цього права робити пункт 23 -задня сторінка ),у мене не було іншого виходу хоч і сперечалась я там з ними ,але книжки були дуже потрібні!Я розписалась за них ,але так сталось що я їх вчасно не повернула.Приходжу до них повертаю це все і прошу свій паспорт а вони пред"являють штраф 340 грн за невчасно повернуті книжки(Хоча до того мене ніхто не попереджав про якісь штрафи),я відмовилась платити!Слава Богу в родині є впливові адвокати які це вирішили без всіляких грошей! Дам пораду,якщо зібрались тут навчатись не бійтесь боротись за свої права і читайте закони .А вони там, на нас дивляться, як на гаманець і всі бояться втрати хоч одного студента. Це їхні гроші.Будьте з ними нагліші це ми їх кормим!Хоча окреме спасибі деяким викладачам!

,

Приймають туда усіх хто подає докумети, це ж їхні гроші - тепер бізнес такий, а навчають "пурги"

,

Хороший інститут,здаю все сама...Тут дійсно дають необхідну базу знань...

,

Як я уже писала швидше інститут гарний, а тепер щодо диплому. Хочу сказати щоб неписали що даний диплом нічого невартий, тому що зараз я пішла на роботу державного службовця (бухгалтером) і по мені проходила спец.перевірка в осіх органах і також перевіряли мій диплом і решення прийшло позитивне мене прийняли на роботу, тому даний диплом невідрізняється від усіх інших нічим. Шановні абітурієнти якщо хочете мати вищу освіту за малі гроші і за екзамени неплатити то даний навчальний заклад саме для вас, а якщо ви нехочете вчитись, а хочете халяви то навіть непробуйте, бо наскільки я знаю тут хабарів неберуть, а навпаки оцінки ставлять за знання і навіть непробують на екзаменах тебе завалити, а ще трішки підтягують, ну принаймі так було 2001-2006 роках.

,

Закінчив в 2006 році, рівень освіти ніякий, викладають лише теорію, нікому непотрібну, тепер викидав усі матеріли з інституту: дипломні, курсові - спалив усе. Роботи по спеціальності немає, даром витратив 5 років навчання і повно грошей. Шкодую що там навчався

,

"Навчалась заочно в даному ВУЗі на кафедрі ПЗ. Як на мене - нормальний навчальний заклад.
Поскільки я сама оплачувала своїє навчання, тому намагалась вчитись, щоб не платити за сесії (проте декілька довелось(((). Хто справді вчиться - здасть предмети без гроше, а тимбільше якщо це стаціонарне навчання. Щодо роботи і диплому - то не можна стверджувати якось однозначно.
Щодо викладацького складу, то їх знання і виклад матеріалу достатній для вивчення того чи іншого предмету, проте варто докласти немало і своїх зусиль. Ставлення до студентів лояльне.
Якщо ж говорити про навчальні аудиторії, матеріальне та технічне забезпечення і т.д. - то це бажає кращого.
Я не шкодую, що началась в даному ВУЗі. Мені пощастило з дипломом ІМЕ ГА працювати в одній з держ. установ Ів-Фр."

Якщо хтось іншої думки про ВУЗ - значить в нього є на це підстави.

,

Я закінчила даний навчальний заклад у 2006 році інститут супер, в тім смислі , що я вчилася на заочному відділені і усі сесії здавала своїми силами, нізащо платити непотрібно, навпаки викладачі тебе незавалюють, а допомагають відповідати тобто підтягують, якщо бачать , що ти щось знаєш, або хочеш знати, щодо диплому то ще незню як на цей диплом дивляться у державних установах , а от у приватних установах питають вища освіта є?, а потім дивляться на твої знання і здібності і усе залежить тільки від нас самих, говорю з власного досвіду.Інститут супер!!!!

,

Галицька академія й справді сама найкраща!!

,

Я провчилася в галицькій академії 5 років стаціонарно і жодного разу не заплатила за екзамени або заліки іт.п., тепер працюю на держвній роботі (діловод, кадровик, ведення контролю). Все залежить не від диплому, а від "повненького" гаманця при прийнятті на роботу і знайомства такаж

,

Так собі, на ПВНЗ норм)
P.S.: принаймі краще, ніж ПНУ ім. В.Стефаника

,

інптитут класний

,

Галицька академія сама найкраща

,

Я лише закінчив,просто супер!!!)
Саме найдешевша вища освіта!хабарів практично нема,не завалють всякою єрундою,адекватні погляди на речі,якщо хтось живе ілюзіюв щодо диплому,то я скажу що ми не Советському Союзі що вища освіта була гарантією,хорошой роботи,зраз кожен 2 має вищу освіту,вища освіта стала бізнесом...
Викладачі практично всі наромальні,хоча є деякі адарьоні,але не без того...
В наших реаліях саме кращий верянт!....

,

Мало хто знає такий заклад,але сесію можна здати без грошей такщо на крайняк можна поступати

,

Вуз супер,немає слів все можна здати без грошей якщо постаратися!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Галицька - супер!!

,

Навчання просто Супер!!! Хто хоче здобути знання не за великі гроші.Хороші Викладачі,розумне і правильне ставлення до студентів...Ідіть і вчіться,а не пишіть всяку ....ню.

,

Класний вуз справді можна здати сесію без грошей а в Прикарпатському і нафті без них ніяк ну я вже мовчу про медичний.

,

Задоволена,що вчуся в Галицькій академії"!!!!!!!!!! Тут можна реалізувати себе.......
Сесія здається без хабарів, не так як в державних "розумних" вузах. Диплом у всіх однаковий-державного зразка.
Хто не знає, яка тут система навчання, хай не говорить зайве.....

,

Юра, ти правий!!!!! В даний час всі дипломи до дупи!!!
Але хто захоче здобути знання, той цього добється не важливо в якому закладі.
На відміну від інших, ми за оцінки та екзамени не платимо!!!!! Тут реально оцінюють наші знання, а не розмір бумажніка))))))
P.S. Оля і Юра, якщо у вас проблеми з працевлаштуванням, вибачайте, треба було вчитися!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Найкращий, найдешевший вуз...без хабарів...рівень знань нічим не гірший від державних вузів, у яких є тільки статус, а знань "0"...люблю ПВНЗ "Галицька академія"!!!!!!!!!

,

Це один з небагатьох вузів, де сесію можна здати безплатно і получити знання.

,

Вуз супер!!!!!!!!!!
Тут сесії проходять безплатно на відміну від інших!!!!

,

цей диплом до дупи

,

Не погоджуюсь з вами , Світлана, диплом цього вузу - нікудишній......А за знання теж зараз на роботу не охоче беруть, все ж таки треба заплатити........

,

Вчитися було класно, викладачі деякі просто супер, а деякі... А в принципі пари проходили дуже прікольно в дружній атмосфері, особливо 5 курс. Дуже хочу зустрітися з всіма за 10 років, все згадати. якщо чесно, то я скучаю за ІМЕГА!!!!

,

супер пупер 5 балів

,

Олю, ти сама добре розумієш, що по диплому на роботу не беруть. Щоб іти на роботу треба мати знання. А якщо ти їх хочеш мати, то здобудеш їх будь-якому інституті. Диплом - це лиш формальність. Тут якщо студент вчиться, то він без проблем і грошей здає сесію. Саме такі як ти ганьблять наш інститут.

,

нормально

,

А диплом нікудишній хіба для майбутніх безробітних

,

Багато класних викладачів приємна та дружелюбна атмосфера.

,

Дуже хороші викладачі, заняття проводять дуже цікаво і доступно, особливо лабораторні.

,

Я вперше зайшов на цей сайт, про ВУЗ знаю багато, тому що закінчив його у 2006 року, з того часу нічого майже не змінилось, розчарувало якість фотографій, особливо з МІС 2008, хотілось б бачити більше ілюстрованого матерілу!
Good luck! my ІМЕ "ГА"

Усі ВНЗ в Івано-Франківську, а також коледжі та технікуми в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, репетитори в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську

Зворотній зв'язок