Факультети і спеціальностівгору

В інституті навчання на бакалавраті здійснюється за наступними напрямками:

 • 051 Економіка
 • 071 Облік та оподаткування
 • 072 Фінанси, банківська справа і страхування
 • 073 Менеджмент
 • 232 Соціальне забезпечення

В інституті навчання на магістерських програмаx здійснюєтьcя зa наcтупними спеціальноcтями:

 • 051 Еконoміка
 • 071 Облік тa опoдаткування
 • 072 Фінанcи, банківcька спpава і страxування
 • 073 Менеджмeнт
Абітурієнтамвгору


Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (032) 297-72-32, (067) 280-84-84.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (032) 297-72-32, (067) 280-84-84.

Докладніше про ВНЗвгору

Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ "Університет банківської справи" - провідний профільний вуз Західної України:

 • інтерактивний характер навчання і використання інноваційних технологій;
 • висока якість практичної підготовки на базі навчально-тренувального банку «Галичина»;
 • навчання за програмою подвійного диплома з європейським університетом;
 • широкі можливості стажування та проходження практики в Україні та за кордоном;
 • сучаcна матеріально-теxнічна база;
 • підготoвка нa війcьковій кафeдрі Національнoї акадeмії сухопутниx війcьк
 • комфортні умoви пpоживання студeнтів.


Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 92 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Брехня ці всі відгуки що немає хабарів, ви провчіться хоча б рік, на спеціальності "фінанси, банківська справа і кредит" і дізнаєтесь як в інституті деруть гроші. Є пару викладачів які не беруть гроші, поставлять оцінку за дякую. А рівень навчання низький, компютери не працюють!

,

Самі взяточники, всім доводиться платити. Найбільше за екзамени! Курсові з тими їхніми нововведенями не проходять антиплагіат поки не заплатиш 200$!!!

,

Хороший університет. Рекомендую

,

Щодо ліквідації,заклад не знаходиться в процесі,а вже повністю завершив процес реорганізації,тому не варто поширювати дезінформацію. Тим більше вже виділені бюджетні місця в університеті на всі спеціальності. Отже,в міністерстві освіти все вирішено щодо майбутнього банківського,і воно дуже позитивне. А банківський найкращий, щастя Вам)

,

Хороший університет, навчаюсь на другому курсі жодних проблем не мала,хабарі не платила. Особисто мені дуже подобається,а гуртожитки тут просто супер. Рекомендую)

,

Заклад находиться в процесі ліквідації (так як і інші філії УБС, деякі вже приєднані до інших університетів) а за його приміщення борються 3 заклади: банківський університет, львівська політехніка і католицький університет. Банківський університет офіційно заявив що в вересні переїжає у львів, але міністерство освіти нічого про це не говорить. Нерозумію як можна набирати студентів у заклад який знаходиться в процесі ліквідації, де вони потім будуть навчатися...

,

Взимку холодно, вчитись неможливо, компютери не працюють. Організації ніякої, деяких викладачів студентам приходиться самостійно шукати, бо вони не праходять на пари вчити студентів.

,

Не поступайте сюди! Лише даром потратите гроші і свій час!

,

Провчився 1,5р на магістратурі, не навчили нічого лише всі взятки беруть. Староста збирає гроші і носить викладачам щоб поставили оцінки...теми на магістерські роботи дають осінню за 3 місяці до захисту, кажучи і так купити в нас роботу, чого переживаєте.

,

Самі взяточники нічого не вчать лише гроші гребуть.

,

Взятки на кожному кроці, з кожного предмету. Як не заплатиш не поставлять екзамен, залік, не допустять до захисту курсових...

,

Найкращий!

,

Ласкаво просимо в нашу банківську родину! Будемо раді бачити всіх!

,

Закінчила третій курс і жодного разу не платила. Вчиш-здаєш,не вчиш-отримуєш талон,або перездачу. Все дуже просто. Тим більше є дуже багато викладачів які йдуть на зустріч і дозволяють щось доздати аби отримати вищий бал.

,

Хабарі на кожному кроці! Всім доводиться платити інакше не здаси екзамен чи залік!

,

Все круто! Рекомендую!

,

Вчитись в інституті не важко,і корупції немає,можу сказати відверто за всі 6 років навчання жодного разу не платила!

,

Люблю свій ЛІ УБС! Він найкращий!

,

Не знаю як Вам,а мені навіть і дуже подобається. Так,є як мінуси та і плюси. Але плюсів набагато більше. Інститут крутий, а гуртожитки ПРОСТО СУПЕР. На Жовківській найкращий комендант в світі!!! А ще в ЛІУБС найкращий директор!!! Загалом,все супер! Будемо раді бачити всіх в нашій банківській родині!

,

Навчаюсь вже третій рік на спеціальності фінанси і за весь час ні разу не йшлося про хабарі. Вчиш-здаєш,все просто. Викладачі дуже інтелігентні та ставляться з розумінням. Щодо аудиторій все супер. Тому рекомендую!

,

Інститут корупційний, всім приходиться платити,інакше не поставлять оцінок. Вчити не вчать, практичні викладачі на проекторі показують, компютери поламані.

,

Нічого на практичних неможливо навчитись бо більшість комп'ютерів в аудиторіях не працюють, викладачі лише матеріал вичитують,англічанка класна тьотка англійської не навчишся, але як її попросити то і відмінно поставить, а добре всім хто ходить до неї на пари... Ніхто нічого не заставляє,лише вчасно за навчання платити і можна вчитись.

,

Провчилась 4р на бакалавраті спеціальність фінанси скажу чесно вчать мало, зато взятки беруть майже всі, теми на курсові дають пізно, приходиться купляти, рівень навчання низький, працевлаштуватися тяжко!

,

В ЛНУ ім. Франка викладачі приходять і чогось навчають магістрів за ті гроші а в не приходять лише на екзамени. І ніякого затишку взимку холодно. Одним словом перерекламований інститут!

,

Найкращий інститут Львова! Тут дають реальні можливості. Студенти Університету банківської справи можуть взяти участь в семестровому обміні між інститутами та країнами. В нас чудові методи викладання і європейська якість освіти. Є постійні пропозиції працевлаштування,головне ваше бажання працювати! В нас надзвичайно круті та комфортні гуртожитки. В ЛІ УБС навчаються студенти з кожного куточку України! Вже як 5 років ми співпрацюємо з іноземними студентами. Не шкодую,що обрала ЛІ УБС і пишаюсь тим,що я студентка саме цього ЗВО!

,

Повністю не згодний щодо того,що найдорожче навчання у Львові. НІСЕНІТНИЦІ!!!!!!! Навчаюсь в ЛІ УБС на спеціальності "фінанси,банківська справа та страхування" на денній формі і плачу 12 500 за рік! Коли така ж сама спеціальність у Франка коштує 17 027. І ви хочете сказати найдорожчий ЗВО у Львові? Як на мене це найкращий інститут у Львові. Немає хабарів,розуміючі та висококваліфіковані викладачі які завжди все покажуть та розкажуть. Затишні аудитирії та дружня атмосфера. ЛІ УБС - це місце самореалізації та великих можливостей!!! РЕКОМЕНДУЮ!

,

Саме дорогше навчання у львові на 2019р. по даних спеціальностях (14000грн) порівняно з іншими закладами політехніка, універ франка, аграрний, а деякі викладачі навіть не приходять на лекції. У звязку з карантином перейшли на дистанційне, система дистанційного навчання висне, немає в ній завдань, неможуть налагодити,а лише студентів винять що в них інтернет поганий, і вимагають вчасне виконання завдань...

,

Крутезний інститут! Всім рекомендую, не пожалієте!

,

Не вчать нічого, лише приходиш пишеш екзамени і заліки, і здаєш самостійні роботи. Теми дипломних робіт дають пізно тому немає можливості іх написати. Даром втрачені роки і купа грошей...

,

Дуже подобається інститут! Багато державних місць і найголовніше,що не дорогий контракт 12-14 тис. за рік! Як на мене це дуже дешево для такого міста як Львів. А найголовніше це якісна освіта та сучасні викладачі. На парах цікаво і ти хочеш ходити на їх. Але найголовніший плюс це,що студенти Університету банківської справи мають можливість отримати разом із дипломом Університету диплом європейського вищого навчального закладу що визнається у країнах Європейського Союзу. Загалом все супер! Рекомендую!

,

Це найкращий інститут Львова! Круті гуртожитки,розуміючі викладачі, високий рівень освіти,а найголовніше немає корупції! Ні капельки не жалію,що обрала ЛІ УБС! Надзвичайно крутий ЗВО,я задоволена! Якщо ви хочете мати якісну економічну освіту, вам тільки сюди! А найголовніше те,що після другого курсу можеш йти працювати по спеціальності! Завдяки чудовій програмі "ярмарок працевлаштування" я знайшла собі роботу,і працюю вже майже рік! Всім рекомендую,не пожалієте!

,

Навчання дороге і на низькому рівні, англійської не навчають а лише вимагають щоб знали перекладати тексти і говорити добре на англійські, більшість викладачів просто вичитують матеріал, гуртожиток відстійний. шкодую що поступила в лібс,нікому не рекомендую.а про ярмарок працевлаштування можу сказати нікого не беруть лише розказують які їх банки класні,і яких успіхів можна досягти.

,

Прекрасний ВНЗ! Прекрасні та розуміючі викладачі, високий рівень навчання,дають неймовірну кількість можливостей для студентів! Одна з найголовніших це навчання за подвійним дипломом. Вивчають лише ті предмети,які стосуються спеціальності вибраної студентом. За три роки навчання жодного разу не зустрічала того,що викладачі беруть хабарі. Студенти беруть активну участь в житті інституту,дуже розуміючи дирекція. Після другого курсу дуже багато хто йде працювати за спеціальністю,тому що в інституті два рази на рік проводиться "Ярмарок працевлаштування". Ну загалом все дуже круто! Рекомендую майбутнім абітурієнтам!

,

Щодо вступу в інститут то тут зараз недобір студентів, у звязку з високою вартістю навчання, так що беруть усіх бажаючих. Знайомі на магістратуру поступали без зно, а вступні дозволили декілька днів наперед написати, мотивуючи тим що ідуть на зустріч майбутнім студентам, навіть можна було списувати, а тим хто погано написав дозволили переписувати,лише щоб поступили.

,

Провчився 5р на заочному в даному інстистуті, і скажу вам так. В інституті на заочному нічого не вчать, хоч вартість навчання висока порівняно з іншими закладами. Деякі викладачі приходять вичитують матеріал,а деякі лише на екзамен прийдуть, дадуть завдання і ідуть кудись, потім староста позбирає то що написали студенти і віднесе її. Графіки сесій так складені що старостам приходиться шукати вільні кабінети, чи викладачів... З написанням дипломних робіт теж проблеми, теми дають за 2 місяці до захисту, більшість наукових керівників не цікавляться тим хто як пише, пропонують в них купити...

,

Хороший навчальний заклад , викладачі надають достатньо високу базу знань . Гуртожитки в хорошому стані . Є можливість навчання за програмами та отримати два диплома ).

,

Гарний заклад освіти, сучасні програми, подвійний диплом, гарні гуртожитки. Рекомендую

,

Навчаюсь на 3курсі фінансів. Хороші викладачі, завжди вислухають, допоможуть, справедливе ставлення до студентів, якщо не ходиш на пари то більше ніж на 3 можна не розраховувати. За три роки не платив нікому за жоден предмет. Викладачі заставляють вчитись, і з розумінням завжди вислухають вас.

,

Хороший інститут, сучасні аудиторії, цікаві викладачі

,

не рекомедую, один пафос, толку ніякого, викладачі віком як студенти...(

,

Навчався у даному ВУЗі. Задоволений. Сучасний ВУЗ.

,

Гарний ВНЗ. Пропонують цікаві програми подвійних дипломів з Європейськими Університетами, можливості семестрового навчання за кордоном, Еразмус +

,

Внз потроху скочується, проте базу дають хорошу. Якщо ви хочете йти на фінансиста чи банкіра, то всі умови для цього тут є. До універу часто приходять представники банків. На третьому курсі уже зможете ходити на роботу, паралельно відвідуючи заняття. Викладачам потрібно бути більш жорсткими, а то часто ставлення таке як до дітей, з одного боку це добре, бо важко вилетіти, а з іншого - ні, бо в житті багато важких ситуацій, а універ має загартувати студентів до цього. Після передачі універу від НБУ до МінОсвіти кажуть, що фінансування погіршилось і у зв'язку з цим, можна стикнутись із застарілим ПЗ чи відсутністю матеріальних благ. Ситуація задовільна. Корупції немає. Викладачі дають багато автономності студентам, сам універ малий і це добре. Є багато шансів поїхати вчитись закордон на семестр, при малій конкуренції, є інтернаціональні студенти. Так що якщо хочете працювати у сфері економіки чи фінансів, то можна йти, якщо плануєте в ІТ - то ні.

,

не рекомендую

,

Інститут дає багато можливостей. Викладачі - найкращі. З хабарями не стикалась жодного разу. 5 з 5 однозначно.

,

Дуже цікаві програми подвійного диплома з Краківським економічним Університетом. Практики за-кордоном, хороша якість навчання

,

Інститут дає економічну освіту кращих вітчизняних зразків. Перевага - затишна домашня атмосфера, коли кожний студент - член університетської родини.

,

Сучасний ВНЗ! Якісна освіта!!!

,

Університет дає можливість отримати відразу два дипломи: український та європейський завдяки програмі подвійного диплому з європейськими університетами!

,

З вигляду хороший ВНЗ, але вже не той що був кілька років тому..зіпсувався, скотився до рівня бурси. Корупція процвітає, якщо на бакалавраті можна пройти не заплативши, то щоб пройти на магістратуру, то все таки доведеться заплатити, хіба сподіватись, що тобі повезе, або ж у тебе є "свої" люди. І хіба за таке люди вмирали на майдані і зараз гинуть на сході?!....ЖАХ! ГАНЬБА!

,

Найкращий ВНЗ у Львові

,

Навчаюсь в цьому інституті лише місяць, поки шо все подобається, вчитись не є важко, викладачі ставлять хороші бали, матеріал викладають добре. якшо ти хочеш вчитися то знання здобудеш хороші, тут для цього є всі умови. якшо ти поступаєш але хочеш халяву то така можливість в тебе також буде.
На рахунок поступання то я поступила на державне з середнім балом зно 176 без грошей. Також хочу сказати шо з політехнічного університету до мене дзвонили і намікали шо якшо заплачу то поступлю до них на державне, але я вибрала лібс Кули поступила на державне без взяток.

,

Гарний навчальний заклад,але в гуртожитку на Жовківській почалося творитись щось дуже дивне-протягом місяця з холодильників на 3 поверсі кожного дня зникає іжа!!!!!Велике прохання розібратись з цим неподобством!!!!!!!

,

Чудовий навчальний заклад, є всі умови для здобуття хороших знань.

,

Я навчалася в ньому коли це був Львівський технікум банківської справи. Викладачі супер, гуртожиток на Коперніка відмінний. Принаймі так було. Я сподіваюсь що все так і залишилось на відмінному рівні.

,

Чудовий навчальний заклад.

,

Виш клас, не для лінивих та не для байдужих. Прекрасний заклад для карьєрного зростання. Закладу 75 років. Вітаю усіх з ювілеєм.

,

В мене сестра тут навчалась)
Інститут чудовий, просто суперський колектив, добрі викладачі і сама атмосфера неповторна, мені дуже подобається)
Мабуть і сам буду тут навчатися =)

,

Умови для навчання та проживання чудові.Якщо вчишся то хабарі платити не потрібно.Я задоволена що моя донька навчається в цьому інституті.

,

За час навчання жодного разу не стикалася з хабарями, якість освіти чудова, а навчити не можна нічого тільки того, хто сам не хоче нічого знати. Вступити сюди легко і без хабаря, якщо гарний результат зно. Дуже гарний інститут! Не шкодую що тут вчуся і всім рекомендую!!!

,

ЛІБС НБУ один з найкращих в Україні, подивіться рейтинги, співпрацю з роботодавцями та й в цілому систему УБС НБУ, такого в нас більше ніде немає)))

,

Львівський інститут банківської справи, найкращий навчальний заклад нашої країни!!! Можу з впевненістю сказати, що про хабарі пишуть ті хто не докладав зусиль в навчанні, навіть елементарне відвідування пар! В інституті чудові методи викладання, мультимедійні презентації, групові семінари.Викладачі стараються викласти матеріал в максимально цікавому для студентів форматі.Надзвичайно приємний інтер'єр приміщення, немає дошок з крейдою та ганчірками:)Для студентів є постійні пропозиції навчання закордоном, а саме Латвія, Польща.Також дуже вагомим є те,що є постійні пропозиції працевлаштування.Банки поптребують студентів з банківського, головне ваше бажання працювати.Також деканат "Банківської справи"знає кожного студента, і кожного любить, й в обіду не дасть, надзвичайно хороший деканат!) Усім рекомендую цей навчальний заклад, вступивши в нього ви відчуєте що здобули ще одну сім'ю!)))

,

Умови навчання чудові. Проте реально чогось навчати в інституті не хочуть. Хабарі також є, як і в будь-якому іншому ВУЗі, але якщо добре знаєш предмет, то в 95% випадків платити не треба.

,

Умови навчання найкращі у Львові, хороші викладачі, з хабарями за три роки навчання не стикався. якщо знаєш іноземну мову, є багато можливостей поїхати за кордон - на практику чи на навчання

,

Найгірший ВУЗ. Ні знань не дадуть, ні в спокої не залишать. Проте, на кожному кроці пафосно кричать про свою крутість і потужність.

Рекомендую, в жодному випадку не пов*язувати своє майбутнє з ним

,

Один из лучших ВУЗов страны я считаю. Действительно хорошие преподаватели, прекрасные условия для учебы. ЛНУ им.Франка и Политехника которая более известна во Львове на самом деле нервно курит в сторонке.

,

Скажіть будь ласка, де на сайті ЛІБС можна знайти журнал успішності...обіцяний викладачами))

,

А моєму технікуму,в моєму місті, більше 100 років,а його хочуть закрити.... Це при тому ,що в україні більше нема подібного навчального закладу який дає знання по спеціальностях на такому рівні.

,

За хабарі не правда ........навчаюсь 2
роки ще ні разу не платила...)))))

,

Найкращий інститут в світі)))))))))
Найкращий рівень якості освіти і знань)))))Люблю його))))

,

чудовий інститут...легко поступити на державне)

,

Сьогодні при високих результатах по ЗНО можливо поступити чесно. Добре поставлена робота з абітурієнтами. Одна з найкращих систем інформації для авбітурієнтів. МОЛОДЦІ.

,

дуже класний...викладання на вищому рівні)

,

інститут - фігня повна. знань ти тут не отримаєш, гарантовано. якщо потрібно суто диплом, і десь попротирати штани 4 роки - ласкаво прошу.

,

Тут вчуть, перш за все бути людиною!!!

,

Студенти, які вчаться ніколи платити не будуть. Цей ВУЗ насправді дає знання і вчитися в ньому приємно.

,

Найкращий вуз по ціні і якості!

,

внз вищий клас !!!!!

,

Поступив без грошей і без блату.... на державне.. суто за результатами ЗНО... Випадків корупції ще не замічав...
Умови навчання тут дуже-дуже хороші.... приємний колектив і викладачі...
Найкращий ВУЗ Львова... Поступайте сюди - не пошкодуєте!

,

Ірина, 20.07.2011, 14:42
Сам по собі ВНЗ хороший, але корумпований - не заплатиш, то не поступиш. Перевірено!!!

Неправда...поступила без грошей......!!!!!!

,

Найкращий економічний заклад у Львові і один з найкращих в Україні.

,

звичайний вуз нічого особливого

,

Сам по собі ВНЗ хороший, але корумпований - не заплатиш, то не поступиш. Перевірено!!!

,

-1 Найбільш корубційний ВУЗ у Львові

,

Дуже хороший ВНЗ!!! Кваліфіковані викладачі! Сучасно оснащені аудиторії! Взагалі, найкращий заклад у Львові!

,

який же ж це бувший ліцей...це колись була гімназія...а ліцей(львівський економічний) знаходиться на Хвильового!!!

ЛІБС просто супер!!!

,

Дуже класний інститут і викладачі хороші....тільки жалко, що я його вже закінчую=(

,

Мне нравитьса, в будущем, надеюсь туда поступить

,

Дуже прикольний інститут!!!!

,

супер =)

,

супер

,

бувший ліцей

так і треба було залишити

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок