Факультети і спеціальностівгору

Напрями навчання:

 • Медицинa, стоматолoгія, фаpмація
 • Фізична тeрапія, ерготерапія

Факультeти: мeдичний, стоматолoгічний, фармацeвтичний (дeнна тa заoчна фоpма навчaння).


Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (032) 239-37-05, (032) 239-37-06, (067) 673-55-64, (050) 315-97-15.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (032) 239-37-05, (032) 239-37-06, (067) 673-55-64, (050) 315-97-15.

Докладніше про ВНЗвгору

Львівський медичний інститут — приватний вищий медичний навчальний заклад, що має за мету надати якісну медичну освіту, яка базується на європейських освітніх стандартах, досягненнях світової медичної науки та практики, високій кваліфікації професорсько-викладацького складу, та виховати соціально відповідальне молоде покоління лікарів та провізорів.

ТзОВ «Львівський медичний інститут» створено у 2004 році. Його співзасновниками виступили ТзОВ «Медичне училище «Медик» та ТзОВ «Медичний коледж «Монада». За роки існування Львівського медичного інституту підготовлено понад 1176 фахівців за спеціальністю: 222 «Медицина», 221 «Стоматологія», 226 «Фармація»(денна та заочна форма навчання).

На трьох факультетах — медичному, стоматологічному та фармацевтичному (денна та заочна форма навчання) ЛМІ діють 17 кафедр. Інститут має високий науково-педагогічний кадровий потенціал, який забезпечує навчальний процес – 2 академіки АНВШ України, 1 академік УАН, 1 лауреат премії ім. М.Д. Стражеска, 3 лауреати премії ім. Ф.Г. Яновського НАНУ, 1 лауреат нагороди Ярослава Мудрого АНВШУ, 1 лауреат премії ім. Патона, 1 лауреат нагороди Святого Володимира АНВШУ, 3 заслужені працівники освіти України, 1 заслужений лікар України, 43 доценти, 10 професорів, 2 старших наукових співробітників, 11 докторів наук, 78 кандидатів наук, 96 асистентів.

Львівський медичний інститут проводить наукову, науково-практичну та іншу творчу діяльність. Основними суб’єктами наукової діяльності інституту є науково-педагогічні і наукові працівники. До проведення наукових досліджень у вищому закладі освіти залучаються як його штатні так і нештатні викладачі, науковці і студенти, працівники інших організацій.

ЛМІ володіє сучасною матеріально – технічною базою для виконання усіх завдань, яких вимагає навчальний процес. Саме завдяки цьому студенти здобувають новітні знання з стоматологічних, фармацевтичних та загально-медичних дисциплін. Для студентів завжди доступні усі підручники, що містить бібліотека інституту, як в друкованому, так і в електронному варіанті.

 У Львівському медичному інституті проводиться підготовка іноземних студентів за напрямком 226 «Фармація, промислова фармація» у загальній кількості 34 особи.

Львівський медичний інститут з 2005 р. приймає участь в престижних міжнародних освітніх виставках та форумах. Найкращі науковці, викладачі, студенти Львівського медичного інституту, презентуючи свої наукові роботи, з успіхом представляють свій заклад міжнародній та українській освітянській спільноті.

У 2014 р.:

 • Дипломом Гран-Прі «Лідер вищої освіти України» в Рейтинговому виставковому конкурсі та Дипломом «За презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти».
 • ЛМІ став лауреатом конкурсу I ступеня в номінації «Інновації у діяльності вищого навчального закладу з інтеграції в європейський освітній і науковий простір».
 • Дипломом «За активну діяльність з інноваційного оновлення змісту національної освіти».

2015 р.:

 • Дипломом Гран-прі «Лідера міжнародної діяльності» за високі показники у рейтинговому виставковому конкурсі «Міжнародна діяльність» та Дипломом «За творчу працю з підвищення якості національної освіти» за участь в VI Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2015» в м. Києві (березень 2015 р.)
 • Дипломом «За активне впровадження інноваційних технологій у процес навчання і виховання» за участь у 7-й Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» та II Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu – 2015» в м. Києві., 20-22 жовтня 2015 р.
 • Дипломом «За видатні науково-практичні досягнення в освіті» Національного виставкового конкурсу в номінації «Електронний освітній ресурс» за підручник «Невідкладні стани» за участь у 7-й Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» та II Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu – 2015» в м. Києві., 20-22 жовтня 2015 р.

2016 р.:

 • Дипломом «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» Національного виставкового конкурсу у номінації «Електронний освітній ресурс» нагороджений – ТзОВ «Львівський медичний інститут» за електронний підручник «Хвороби органів дихання».

2017 р.:

 • Гран-прі Лідера наукової та науково-технічної діяльності. 
 • Дипломом за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти.
 • Диплом Лауреата конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» за електронний навчальний посібник «Основи медичних знань» в номінації «Елeктронний оcвітній ресурc». 

2018 р.:

 • Диплoм зa презeнтацію доcягнень інноваційниx пoшуків у рeформуванні національнoї сфeри оcвіти тa нaуки.
Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 33 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Отримав червоний диплом, дорого, але отримав

,

Довгі 6-ть років ПЕКЛА...здавалося, що вони тривали вічність..
це не ТзОВ ЛМІ - це ТзОВ "ТІХІЙ УЖАС"
з тебе викачуютьгроші дофіга багато грошей недивлячись на захмарну суму оплати за навчання
+ доплата за нього росте не по дням, а я б сказала по секундах.
і спробуй тільки не оплати, такого наслухаєшся, що і ворогу не побажаєш.
чого тільки варта страхівка для студента(типу гарантія того, що вас не відрахують, якщо у вас є якісь проблеми з відвідуванням..і їх не колише
з якої причини), за яку вони горло будуть гризти аби тільки гроші їм принести і не гребе є вони у тебе чи ні. інакше диплом вам не видадуть,а якщо ти і тут не прогнешся під них то так вас пообзивають,
що складається таке враження ніби то за їхні кошти ви навчалися всі ті 6-ть років, вони все вам закривали за просто так і нічого з вас не вимагали,
а ви така невдячна істота якій цей диплом нічого доброго не принесе
!!!НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! МІЛЬЙОН РАЗІВ!!!

,

Нікому ніколи в житті не пораджу вступати в цей вуз!!!

Деканат це жах, яке просто висосує з вас всі гроші... якби добре ви не вчились, вам все одно назвуть предмети за які треба заплатити.
Викладач акушерства та гінекології найбільша хабарниця, яка не боїться прямо казати студентам скільки тисяч потрібно заплатити і на яку карточку скинути.
Секретар напряму дзвонить студентам і питає чи не потрібна часом допомога зі здачею іспитів.
Державні іспити здати теж величезна проблема, деканат каже не заплатите то й не здасте.
Тримається той інститут тільки на жменьці викладачів, які вкладають всю душу в навчання студентів це Данилишин Н.І., Козова Н.Я., Сидурко М.М, Паньків М.В., Галун М.М., Яхно Г.Г., Дукач В.А., Толстяк Я.Ф, Гельнер З.А., Ворожбит Б.С.

,

ТзОВ і цим все сказано.Не оправдано дорого починаючи з умов в яких ми навчалися немає ні ремонту в аудиторія ні в туалетах,рівень навчання низький адже хороших викладачів можна на пальцях однієї руки порахувати і це за 6 років навчання!Є викладачі яким всерівно
чи ти вчишся маєш заплатити як всі.Деканат медичного факультету викачує гроші з студентів,ставлячи не правдиві оцінки за екзамени створюючи проблеми і пропонують їх вирішення за окрему плату,безлад у всьому загубити документи?без проблем потрібно довідку
чи ще щось це ще та проблема! Відверто не рекомендую адже з кожним роком корупція тут росте так як і плата за навчання що тільки не придумають щоб здерти гроші!

,

Закінчила це ТзОВ а не інститут. Враження просто жахливі. Корупція на кожному кроці, постійні доплати не відомо за що, шалена вартість навчання, яка взагалі не обґрунтована, книжок у бібліотеці на всю групу не вистачало, пари деякі проводилися у коридорах лікарень, практичної бази 0.Анатомію вчили без жартів, на дерев'яному бруску, який комусь там нагадував мозок. Атласи відсутні, стимулятори теж.
Лише кілька викладачів які реально були круті, і хотіли навчити, водили до пацієнтів, а решта просто здирники.
Чого вартує викладач, яка доказувала, що серцебиття дитини починається з 20 тижня вагітності, і це на хвилинку, гінеколог.
Загалом, не рекомендую нікому, хто має глузд, поступати в цю контору, не здивуюсь, якщо зроблять вартість навчання 50 тис+ще доплата за вхід в інститут і туалет.

,

Не рекомендую.Закінчила в цьому році цей дурдом.Дурдом по іншому цей інститут не назвеш.Жахлива корупція.Відбивають все бажання навчатися.Тільки один викладач чого коштує.Нічого навчити не може,пари відміняє,а потім із студентів здерає кошти по повній.Є дійсно викладачі професіонали до яких хочеться ходити на пари,але нажаль таких дуже мало.Кафедр для навчання мало.Якщо хочете сидіти в коридорах лікарень на парах.майже нічого не бачити і платити шалені кошти тоді вам до цього інституту.Цей інститут вас нічого гарного не навчить.Тому не рекомендую.І дійсно шкода тих що ще там вчаться

,

Не рекомендую

,

Не рекомендую!Просто жах!

,

Жахливий корумпований заклад!!! Не рекомендую!

,

не рекомендую!! Безвідповідальний деканат.Хабарі потрібно давати на кожному кроці. Умови просто жах! Заставляють фотографуватись на кожному занятті, бо це їхні гроші.безпідставно збільшують вартість навчання!

,

Не рекомендую!!! Хабарницький інститут

,

Інститут-просто жах!!!
Після того як закінчила Монаду,вирішила вступити сюди на фармацевтичний факультет.Мало того що взяли на 2 курс,а не на 3 (як обіцяли),заново проходжу одну і ту ж програму ,що і в коледжі вивчала,так ще й змусили заплатити академічну різницю по 5 предметах у сумі 12 600 грн.На ці предмети виділено було 90 годин лекцій та 274 години практики,які ми змушені були відпрацювати протягом МІСЯЦЯ!!!
Про це при вступі навіть не попередили!!!
Нб платні!!!На кожній парі змушують робити фото чи ти справді був присутній,бо це їхні гроші! За тих нещасних 35 грн вдавитися готові.
Взяли нову секретарку,яка працюючи вже місяць досі не вміє виписувати допусків.Допуски і направлення з деканату зникають безслідно,і коли ти хочеш прийти і забрати його,то з тебе обов`язково зроблять дурну і ти змушений будеш ще раз іти на оплату,бо всім байдуже!!!
Тести,які виносяться на екзамен скидають за 2-3 дні до самого екзамену.Тому більшість йдуть на перездачі,які теж платні!!!

,

(Продовження)
Про перездачі попереджають за 1-2 дні,і їм байдуже чи ти є у Львові,чи ти в Карпатах,а може і на Мальті,ти маєш прийти і перездати!!!
Деякі викладачі лояльні ,але решта опустять твою самооцінку на таке дно,що довго будеш ще з нього випливати на поверхню.
Осередок самоврядування- що є що немає.Будь-які конференції ,заходи,поїзди - лише для галочки та щоб викласти фото на сторінку у соц мережах,щоб всі бачили який цей інститут розвинений!!!
Обладнання,лабораторний посуд є ,але стоїть як експонати у музеї .
Ніхто зі студентів до них навіть не торкається.
Тому перш ніж вступити у цей інститут,задумайтесь чи вам потрібна така освіта.. це просто викинуті гроші на вітер!!!

,

Не рекомендую

,

Закінчив навчальний заклад у 2012,не знаю як зараз там проходить навчальний процес,але колись все залежало від студента,якщо сумлінно відносився до навчання та мав бажання здобути медичні знання,то проблем не виникало.

,

учился на фарме, за стационар ничего не скажу а на заочном полный нуль, никто кроме старосты ничего не знал, а староста знал что то только потому что бредил медициной , но не имел денег на лечебный. Знаний дают нуль.

,

ЛМІ, Монада, Медик всі навчальні заклади одного типу. Просто відмивання грошей. З групи здає 2-3 студентів, всі решту на перездачу. Перездачі платні. Здати на нормальну оцінку самому неможливо, оцінки спеціально занижують. Навіть в студентів, які намагаються вчитись самостійно пропадає бажання вчитися. Шановні викладачі, вам не соромно, що з 23 студентів з групи ідуть на перездачу? Що ж тоді виходить? Ви не всилі навчити? Чи вам мало плати за навчання, треба ще за перездачі здерти...

,

Дуже задовлений,вчився тут знання хороші,викладачі дуже добре відносятьс4xя до студентів,в ЛМІ прийшов по переводу з ЛНМУ ім Галицького.Не до порівняння!
В галицького викачують гроші за все,інакше створюють тобі такі умови шо ти все рівно будеш змушений заплатити в кінці,і то такі немаленькі суми.
В ЛМІ ні разу не платив ні за що,лише по контракту за навчання,головне не прогулювати,старатись і проблем не буде,викладачі завжди йдуть на зустріч студенту,на відмінно від галицького,де до студентів відносяться як до непотребу і затуплюють студентів одними тестами,нічого не пояснюють,в ЛМІ зовсім інакше,пояснять ,допоможуть)рекомендую всім!

,

Знання дають хороші,задоволена ,що вчилась саме тут,в ЛНМУ викачують гроші ,а знання дають не кращі ,ставлення до студентів в державному університеті жахливе,в інституті по-людяному відносяться,гроші не вимагають,стараються пояснити,допомогти студентові,дійсно чогось навчити!
Раджу поступати сюди!

,

Я закінчила того року цей інститут,знання дійсно хороші,нічого не платила тільки за контрактом за інститут.....ті хто вчилися всі здали крок.....І сесію також легко здати.....головне ходити на пари і вчитися і не хамити викладачам.
Хто хоче поступати в цей інститут я його рекомендую.......І не слухайте тих хто пише тут не правду....просто ті діти напевно ніколи не вчилися.
Рекомендую не пожалієте )))

,

Інститут хороший, якщо не враховувати деяких викладачів, які,по-перше не вміють корректно розмовляти зі студентами, навіть можуть обізвати і в примусовому порядку заставляють купувати свої книженції. Ліпше би бібліотеку забеспечили.А по-друге, практика - ніяка, для галочки. А хотілось би побільше практикувати

,

Тут кафедра соц.мед. просто жах. Не рекомендую!!!

,

Викладачі в цій фірмі :) переважно не погані люди, намагаються на 100 відсотків викласти матеріал ,проте, біда в тому що студенти не завжди хочуть,або можуть його сприйняти. Закони в інституті просто жах!!!
Диканати не підтримують студентів (плювати вони на студіків хотіли) !
Викладачі що прийшли на фірму працювати у 2013-2014 роках, які випустились з ЛНМУ ім. Д. Галицького не знають елементарних речей!!! Дякувати Богу, що в інституті є старі кадри, які можуть щось навчити(приклад Соціальна медицина).Особливої уваги юристів заслуговує договір з цією канторою, за будь яку дрібницю студента поженуть 100%,зокрема цікаво описані "затверджені Інститутом калькуляціїї"(шо то таке ніхто не може пояснити) на піставі яких з студіків гребуть бабло за перездачі, модулі і всяку таку всячину, і як верх цинізму ще і чек дають)))). Одним словом дітей на навчання варто віддавати лише в цю кантору не пожалієте.....))))

,

Рекомендую цей медичний вуз.Вчитись краще,лекше ніж у ЛНМУ ім Данила Галицького.(вчилась там і знаю як там гроші тягнуть.на сесію відвалювати купу грошей.поки не заплатиш і не домовляться то не поставлять)в ЛМІ тебе навчать нормально що і до чого,пояснюють класно,а не сидить толпа 150 чоловік і лектор надривається щось пояснити...реально народ хочете навчитись чогось в медицині то ідіть краще туди.тощо у лнму тіпа матеріальна база є то таке.вам всерівно нічого не дозволять.лікарню хіба бачити будете.і все.Рекомендую.

,

закладом задоволена,знання не гірші за студентів з ін. медичних університетів,щодо Кроку то тут ніхто не допоможе, якщо сам не вивчиш. Написала великими буквами,бо це насправді так є,не вірте тим,хто говорить ніби за Крок може домовитись.Інститут сам зацікавлений в тому щоб всі здали його,бо це імідж інституту,їм не вигідно когось завалювати.Цеж вийде,що вони самі собі яму копають.А хто не хоче вчитись для того всі університети будуть хабарницькі.

,

я закінчила цей заклад супер. зараз працюю лікарем терапевтом і вот що хочу сказати мої знання не гірше Галицького, зате за 6 років заплатила лише за 2 екзамени вот так.

,

Хабарницький інститут!!

,

знаєте тут вчусь!!!!не по своїй волі тут!!!!це просто жах!!!це дійсно банальне викачування грошей!!!а тепер щей за тестування "КРОК" вимагають шаленні гроші!!!кажуть якщо не дасьте гроші то ми вам "поможемо" не здати тестування!!!от незнаю що робити , адже в моїй сім'ї ледь назбирали гроші на навчання (а воно недешеве). Отож раджу, якщо вже іти на платне навчання, то краще платити державній структурі ЛНМУ ім. Д. Галицького!!!

,

не раджу поступати, немає ніякої матеріальної бази, це просто банальне викачування грошей!

,

Н у приехали, уже появились коммерческие медицинские институты. Создали шарашку, чтобы вытягивать деньги из парней и девушек из карпатских сел, которые не имеют возможности поступить в нормальный медицинский вуз.

,

Не поступайте сюда це не інститут а просто багадельня,викачують гроші нічо не вчать

,

Інститут бомба

,

Дуже хороший заклад. Раджу поступати.

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок