Факультети і спеціальностівгору

Факультети:

  • Медичний.
  • Стоматологічний.
  • Фармацeвтичний.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (032) 239-37-05, (032) 239-37-06.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (032) 239-37-05, (032) 239-37-06.

Докладніше про ВНЗвгору

ТзОВ «Львівський медичний інститут» – вищий навчальний заклад III рівня акредитації, який був заснований у 2004 році. Його співзасновниками виступили ТзОВ «Медичне училище «Медик» (І рівень акредитації) та ТзОВ Медичний коледж «Монада» (І-II рівні акредитації). Ці три навчальні заклади створюють єдиний навчально-науково-виробничий комплекс, метою якого є реалізація безперервної ступеневої підготовки фахівців різної кваліфікації.Відповідно до діючих між цими закладами угод, найкращі студенти медичного коледжу "Монада" та медичного училища "Медик" (а це – 2 базових відділення у м. Львові та 9 філій по всій Україні) можуть бути зараховані на II- IV курси ЛМІ, щоб продовжити навчання та здобути освіту за вищим освітньо-кваліфікаційним рівнем "спеціаліст".

Провадження освітньої діяльності у Львівському медичному інституті здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України, серія АЕ № 636469 від 10.06.2015 р.

Мета Львівського медичного інституту – якісна медична освіта, яка базується на європейських освітніх стандартах, досягненнях світової медичної науки та практики, високій кваліфікації професорсько-викладацького складу, вихованні соціально відповідального молодого покоління лікарів і провізорів.

Підготовка медичних кадрів в ЛМІ здійснюється на трьох факультетах за напрямами підготовки: лікувальна справа, стоматологія, фармація (денна та заочна форми навчання). Після закінчення видається диплом державного взірця. Навчання в ЛМІ здійснюється на контрактній (платній) основі.

Інститут посідає гідне місце серед приватних навчальних закладів України. Це підтверджують відзнаки за участь у престижних міжнародних виставках. У 2015 році Почесними дипломами VII Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» у номінації «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» були нагороджені к.мед.н., доцент, генеральний директор ЛМІ І.Г. Гайдучок та д.мед.н., професор, ректор ЛМІ М.С. Регеда – за підручник «Невідкладні стани». У 2016 році інститут отримав Гран-прі в Рейтинговому виставковому конкурсі «Лідер вищої освіти України» Сьомої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».

На трьох факультетах – медичному, стоматологічному, фармацевтичному – діють 16 кафедр. Інститут має високий кадровий потенціал: 2 академіки АНВО України, 1 академік УАН, 1 лауреат премії ім. М.Д. Стражеска, 2 лауреати премії ім.Ф.Г. Яновського НАНУ, 3 заслужені працівники України, 1 заслужений лікар України, 14 професорів, 17 докторів наук, 85 кандидатів наук.

Інститут має потужну матеріально-технічну базу, яка відповідає галузевим стандартам вищої освіти та постійно поповнюється і модернізується. До послуг студентів – оснащені лекційні аудиторії, сучасні лабораторії, комп'ютерні зали, кабінети, бібліотека з сучасним комп'ютерним обладнанням (електронний каталог) та читальним залом, медпункт, їдальня.Заняття проводяться на базах 19 лікувально-профілактичних закладів (лікарні, поліклініки, стоматологічні кабінети), 2 ботанічних садів (ЛНУ ім. І. Франка таНЛУ України),медичного училища «Медик» та медичного коледжу «Монада».

Заняття в невеликих групах під керівництвом викладача допомагає студентам швидше засвоїти навчальний матеріал. Практику студенти-медики проходять в обласних, міських, районних лікувально-профілактичних, стоматологічних, фармацевтичних та аптечних установах м. Львова, з якими підписані відповідні угоди. Керують практикою провідні фахівці практичних баз та викладачі вишу.

Наукові дослідження ЛМІ відповідають державній науковій та інноваційній політиці в системі вищої освіти та охорони здоров’я України. Інститут поступово нарощує свій науковий потенціал, що дає змогу збільшувати обсяги досліджень, забезпечуючи їх якість. В інституті сформована наукова школа патофізіологів під керівництвом ректора ЛМІ, академіка АНВО України, професора М.С. Регеди.

На базі Львівського медичного інституту презентовано пілотний проект Програми профілактики основних стоматологічних захворювань, розробленої АМН України – Програма для пацієнтів з ендокринними порушеннями.

Розвивається міжнародна співпраця, укладено угоди з медичними та навчальними закладами Польщі та Словаччини.

Львівський медичний інститут – засновник науково-практичних журналів «Актуальні проблеми медицини, фармації та біології», «Вісник Вищої медичної освіти», збірника наукових праць «Вибрані питання пульмонології», які виходять за редакцією ректора, академіка АНВО України і УАН, професора М.С. Регеди.

В інституті проводяться «круглі столи» з актуальних питань сучасної медичної науки і практики, щорічні науково-методичні студентські конференції. Студенти – майбутні стоматологи є учасниками Програми первинної профілактики основних стоматологічних захворювань, яку репрезентує Асоціація гігієністів зубних України. Студенти стоматологічного факультету ЛМІ демонструють добру практичну підготовку під час Всеукраїнських конкурсів професійної майстерності на кращу студентську практичну роботу зі стоматології «Фахівець».

Активно працює в інституті студентське самоврядування. Студенти провадять волонтерську діяльність, зокрема, відвідують благодійну установу – навчально-реабілітаційний центр «Джерело», дитячий інтернат для дітей з особливими потребами, збирають кошти та речі для переселенців, воїнів АТО, беруть участь увишколах з тактичної медицини разом з ГО "Білі берети", військово-патріотичним клубом «Військовий медик» медичного коледжу «Монада».А ще студенти-медики беруть участь у спортивних змаганнях та займають на них призові місця.

Студенти успішно представляють свій навчальний заклад на міжнародних та регіональних виставках, беруть участь програмах обміну досвідом між студентами. У 2016 році започатковано та успішно проведено Перший всеукраїнський семінар для органів студентського самоврядування з лідерства, в якому брали участь студенти з усієї України. Розвиток у студентів таких якостей, як комунікабельність, вміння себе репрезентувати та вести діалог, робить їx конкурентоcпроможними нa ринку пpаці.

Розвиток ТзОВ "Львівcький мeдичний інcтитут" активнo продовжуєтьcя. Свідчeнням цьогo є поcтійне збільшeння кількоcті студeнтів тa випуcкників.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 19 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Закінчив навчальний заклад у 2012,не знаю як зараз там проходить навчальний процес,але колись все залежало від студента,якщо сумлінно відносився до навчання та мав бажання здобути медичні знання,то проблем не виникало.

,

учился на фарме, за стационар ничего не скажу а на заочном полный нуль, никто кроме старосты ничего не знал, а староста знал что то только потому что бредил медициной , но не имел денег на лечебный. Знаний дают нуль.

,

ЛМІ, Монада, Медик всі навчальні заклади одного типу. Просто відмивання грошей. З групи здає 2-3 студентів, всі решту на перездачу. Перездачі платні. Здати на нормальну оцінку самому неможливо, оцінки спеціально занижують. Навіть в студентів, які намагаються вчитись самостійно пропадає бажання вчитися. Шановні викладачі, вам не соромно, що з 23 студентів з групи ідуть на перездачу? Що ж тоді виходить? Ви не всилі навчити? Чи вам мало плати за навчання, треба ще за перездачі здерти...

,

Дуже задовлений,вчився тут знання хороші,викладачі дуже добре відносятьс4xя до студентів,в ЛМІ прийшов по переводу з ЛНМУ ім Галицького.Не до порівняння!
В галицького викачують гроші за все,інакше створюють тобі такі умови шо ти все рівно будеш змушений заплатити в кінці,і то такі немаленькі суми.
В ЛМІ ні разу не платив ні за що,лише по контракту за навчання,головне не прогулювати,старатись і проблем не буде,викладачі завжди йдуть на зустріч студенту,на відмінно від галицького,де до студентів відносяться як до непотребу і затуплюють студентів одними тестами,нічого не пояснюють,в ЛМІ зовсім інакше,пояснять ,допоможуть)рекомендую всім!

,

Знання дають хороші,задоволена ,що вчилась саме тут,в ЛНМУ викачують гроші ,а знання дають не кращі ,ставлення до студентів в державному університеті жахливе,в інституті по-людяному відносяться,гроші не вимагають,стараються пояснити,допомогти студентові,дійсно чогось навчити!
Раджу поступати сюди!

,

Я закінчила того року цей інститут,знання дійсно хороші,нічого не платила тільки за контрактом за інститут.....ті хто вчилися всі здали крок.....І сесію також легко здати.....головне ходити на пари і вчитися і не хамити викладачам.
Хто хоче поступати в цей інститут я його рекомендую.......І не слухайте тих хто пише тут не правду....просто ті діти напевно ніколи не вчилися.
Рекомендую не пожалієте )))

,

Інститут хороший, якщо не враховувати деяких викладачів, які,по-перше не вміють корректно розмовляти зі студентами, навіть можуть обізвати і в примусовому порядку заставляють купувати свої книженції. Ліпше би бібліотеку забеспечили.А по-друге, практика - ніяка, для галочки. А хотілось би побільше практикувати

,

Тут кафедра соц.мед. просто жах. Не рекомендую!!!

,

Викладачі в цій фірмі :) переважно не погані люди, намагаються на 100 відсотків викласти матеріал ,проте, біда в тому що студенти не завжди хочуть,або можуть його сприйняти. Закони в інституті просто жах!!!
Диканати не підтримують студентів (плювати вони на студіків хотіли) !
Викладачі що прийшли на фірму працювати у 2013-2014 роках, які випустились з ЛНМУ ім. Д. Галицького не знають елементарних речей!!! Дякувати Богу, що в інституті є старі кадри, які можуть щось навчити(приклад Соціальна медицина).Особливої уваги юристів заслуговує договір з цією канторою, за будь яку дрібницю студента поженуть 100%,зокрема цікаво описані "затверджені Інститутом калькуляціїї"(шо то таке ніхто не може пояснити) на піставі яких з студіків гребуть бабло за перездачі, модулі і всяку таку всячину, і як верх цинізму ще і чек дають)))). Одним словом дітей на навчання варто віддавати лише в цю кантору не пожалієте.....))))

,

Рекомендую цей медичний вуз.Вчитись краще,лекше ніж у ЛНМУ ім Данила Галицького.(вчилась там і знаю як там гроші тягнуть.на сесію відвалювати купу грошей.поки не заплатиш і не домовляться то не поставлять)в ЛМІ тебе навчать нормально що і до чого,пояснюють класно,а не сидить толпа 150 чоловік і лектор надривається щось пояснити...реально народ хочете навчитись чогось в медицині то ідіть краще туди.тощо у лнму тіпа матеріальна база є то таке.вам всерівно нічого не дозволять.лікарню хіба бачити будете.і все.Рекомендую.

,

закладом задоволена,знання не гірші за студентів з ін. медичних університетів,щодо Кроку то тут ніхто не допоможе, якщо сам не вивчиш. Написала великими буквами,бо це насправді так є,не вірте тим,хто говорить ніби за Крок може домовитись.Інститут сам зацікавлений в тому щоб всі здали його,бо це імідж інституту,їм не вигідно когось завалювати.Цеж вийде,що вони самі собі яму копають.А хто не хоче вчитись для того всі університети будуть хабарницькі.

,

я закінчила цей заклад супер. зараз працюю лікарем терапевтом і вот що хочу сказати мої знання не гірше Галицького, зате за 6 років заплатила лише за 2 екзамени вот так.

,

Хабарницький інститут!!

,

знаєте тут вчусь!!!!не по своїй волі тут!!!!це просто жах!!!це дійсно банальне викачування грошей!!!а тепер щей за тестування "КРОК" вимагають шаленні гроші!!!кажуть якщо не дасьте гроші то ми вам "поможемо" не здати тестування!!!от незнаю що робити , адже в моїй сім'ї ледь назбирали гроші на навчання (а воно недешеве). Отож раджу, якщо вже іти на платне навчання, то краще платити державній структурі ЛНМУ ім. Д. Галицького!!!

,

не раджу поступати, немає ніякої матеріальної бази, це просто банальне викачування грошей!

,

Н у приехали, уже появились коммерческие медицинские институты. Создали шарашку, чтобы вытягивать деньги из парней и девушек из карпатских сел, которые не имеют возможности поступить в нормальный медицинский вуз.

,

Не поступайте сюда це не інститут а просто багадельня,викачують гроші нічо не вчать

,

Інститут бомба

,

Дуже хороший заклад. Раджу поступати.

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок